Artur Bania F.U.H. Autoart

Opinie o Artur Bania F.U.H. Autoart

KRZYSIEK DS 7 - ZŁOTY

Witam. Nie wiem od czego zacząć ,ale zacznę od tego że szukaliśmy z żoną auta jakiegoś innego niż wszystkie ... I tak się zaczęło . Przy szukaniu takiego auta trafiliśmy na ogłoszenie firmy Autoart Pana Artura Banii . Spodobał nam się DS 7 w kolorze złotym , którego jeszcze nie było na miejscu . Miał dojechać tego samego dnia , ale Pan Artur poprosił nas żebyśmy przyjechali jak auto będzie po serwisie i gotowe do obejrzenia , za to się chwali takiego sprzedawcę . W moim przekonaniu Pan Artur jest PROFESJONALISTĄ w tym co robi i czym się zajmuje , bo już przy pierwszym spotkaniu wywarł bardzo duże wrażenie z jaką wielką pasją i zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy i klientów . Auto jest naprawdę wyjątkowo piękne , zadbane , zgodne z opisem tak jak Pan Artur zapewniał. Z całego serca polecam firmę AUTOART jako rzetelnego i profesjonalnego sprzedawcę . Jako sprzedawca zdobył nasze serca i już niedługo wracamy po jeszcze jedno auto . Pozdrawiam serdecznie Pana Artura . Ps. Transakcja przebiegła w miłej atmosferze.

@KRZYSIEK DS 7 - ZŁOTY

Dziękuje bardzo z tak obszerną i pozytywną opinie bardzo się cieszę ze jesteście zadowoleni z autka jeszcze raz dziękuje i polecam się na przyszłość pozdrawiam

Furas

Volvo przedstawione w ogłoszeniu w 100 procentach zgodne z opisem czyli 160 tyś km stan idealny. Samochód przygotowany do oględzin idealnie zewn.i wewn. Szybka i rzetelna obsługa. Kompetentnie zorganizowana i załatwiona papoerologia.okazalo się że to zaufany sprzedawca dla banku ING. Leasing w4dni z odbiorem i rejestracja.Polecam tego sprzedawcę.

@Furas

Dziękuje za opinie bardzo się cieszę ze jest Pan zadowolony pozdrawiam i polecam się na przyszłość

Michał K

Pełen profesjonalizm. Do p. Artura trafiłem z ogłoszenia, po uprzednim umówieniu się na oględziny. Auto zrobiło na mnie piorunujące wrażenie, zero rys, zadrapań, wnętrze zadbane, samochód prezentował się jak z salonu. Kontakt nienaganny, p. Artur jest człowiekiem konkretnym, sprawnie działającym w branży, na wszelkie pytania uzyskałem konkretną odpowiedź. Bardzo duży plus za możliwość załatwienia finansowania na miejscu, dzięki temu transakcja przebiegła błyskawicznie, a oferta była najatrakcyjniesza na rynku ( leasing ). Na pewno wrócę po kolejny samochód, warto zaufać profesjonalistom. Zakup marzenie.

@Michał K

bardzo się cieszę że jest Pan zadowolony polecam się na przyszłość pozdrawiam

Marek Jarkulisz

Z pełnym przekonaniem polecam zakup auta u Pana Artura. Profesjonalne podejście do klienta. Zakupiłem auto marki KIA ceed GTline 2017r. które przy odbiorze wyglądało jakbym odbierał auto prosto z salonu. Wtedy uwierzyłem w Miłość od pierwszego wejrzenia :-). Dodam jeszcze, że na moją prośbę Pan Artur zarezerwował dla mnie samochód, aż na dwa tygodnie, ponieważ sam dłużej musiałem poczekać na przypływ gotówki. Bardzo miły i uczciwy człowiek.. Auto zgodne z opisem, kontakt przed zakupem to czysta przyjemność, tak rzadko spotykana w dzisiejszych czasach. Pierwszy raz kupiłem używane auto bez niespodzianek. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam. Ps. Jeśli będę kupował kolejny samochód, na pewno wrócę do Pana Artura.

@Marek Jarkulisz

Dziękuje za opinie i bardzo się cieszę ze jest Pan zadowolony pozdrawiam

Krzysztof M Nowy wpis

Właśnie dziś odebrałem swoje nowe Volvo XC90 zakupione w FUH AUTOART Pan Artur odpowiada na wszystkie pytania dotyczące auta bardzo profesjonalnie i rzeczowo. Służy także pomocą w załatwieniu finansowania zakupionych u niego pojazdów. Sprzedawca godny polecenia w każdym z aspektów

Nowy wpis

@Krzysztof M

Bardzo się cieszę że jest Pan zadowolony z zakupionego samochodu w naszej firmie dziękuję za opinie i zapraszam ponownie

Radek Nowy wpis

Ofertę samochodu wyszukałem na OtoMoto i zacząłem od szukania opinii na temat Pana Artura. Do potencjalnych kupujących - nie macie się czego obawiać. Doświadczony sprzedawca aut używanych. Wszystkie samochody na placu zadbane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Podczas zakupu zaprezentowana książka serwisowa, pomiar lakieru, raport z bazy internetowej o braku zaległości, bezwypadkowości itd. Zakup na FV z wpisanym stanem licznika oraz informacją o tym, że auto jest bezwypadkowe. Wszystkie formalności załatwiane „od ręki”. Naprawdę polecam.

Nowy wpis

@Radek

Bardo się cieszę że jest Pan zadowolony z zakupionego samochodu w naszej firmie dziękuję za opinię zapraszam ponownie pozdrawiam.

Marek M.

Ford Explorer rewelacja!????Obsluga miła i sprawna,autko czyściutkie jak nowe????, Bardzo zadowolony i pozdrawiam pana Artura!!!

Marcin, Lilla

Witamy. Żetelne i uczciwe podejście do klienta ( zaproponowany zwrot kosztu usunięcia drobnej usterki podczas oględzin ). Auto dokładnie takie jak w opisie i na zdjęciach ( Peugeot 5008 GT z 2021 roku ). Formalności przebiegły w miłej i sympatycznej atmosferze. Zdecydowanie polecamy auta od AUTOART. Oby więcej takich sprzedawców. Pozdrowienia.

@Marcin, Lilla

Dziękuje za opinie i bardzo cieszę się że jesteście Państwo zadowoleni z zakupionego u nas samochodu pozdrawiam

@Marcin, Lilla

Bardzo się cieszę że jesteście Państwo zadowoleni z zakupionego samochodu dziękuje za opinie i pozdrawiam

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Artur Bania F.U.H. Autoart? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. Social Media.

A wiecie, że firma ma teraz rekrutację i szukają pracownika na stanowisko specjalista ds marketingu. Szukam info, czy jak wymagają umiejętności tworzenia kampanii Facebook Ads, Google Ads i obsługi tworzenia raportów w Google Analytics 4. Czy trzeba spodziewać się na rekrutacji jakiegoś zadania z tego? Sprawdzają te umiejętności?

ELMARK

Zakupiłem w tej firmie auto w leasing. Od pierwszego telefonu kontakt ze sprzedającym bardzo dobry, sprawnie odpowiada na pytania i przedstawia pełną historię auta. Wszystkie formalności bez żadnych przeszkód. Ludzie znający się na sprzedaży pewnych i sprawdzonych aut. POLECAM.

@ELMARK

Dziękuje za opinię pozdrawiam i zapraszam ponownie

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, prócz doświadczenia i paru innych wymogów pojawia się, jako warunek przyjęcia na stanowisko Specjalista ds. Marketingu. Do czego jest tu więc potrzebna znajmosć angielskiego i czy firma oferuje naukę jakiegoś innego języka obcego niż właśnie angielski? W ofercie wśród korzyści wypisano, że są lekcje angielskiego, ale skoro wymogiem przyjęcia jest jego bardzo dobra znajomość, to czy mógłbym się zamiast tego uczyć na takich samych zasadach niemieckiego?

Leszek

To mój nie pierwszy samochód, który kupiłem od pośrednika - bywało różnie. Pojechałem do Białogardu do Pana Artura, zobaczyłem na placu kilkanaście samochodów doskonale wyposażonych, potrafię ocenić czy samochody są "poskładane" i tylko "podpicowane" - na placu stały bardzo dobre samochody. Po tym spotkaniu zarezerwowałem tylko na podstawie kliku zdjęć z aukcji po leasingowej peugeot 3008 w wersji plug in w wersji GT. Po 10 dniach przyjechałem po samochód i wszystko było zgodnie z opisem i żona zadowolona :) Polecam Pana Artura bo porostu uczciwie podchodzi do biznesu, jeżeli ktoś szuka jak ja używanego samochodu bardzo dobrze wyposażonego, w bardzo dobrym stanie, z pewną udokumentowaną historią to warto mu zaufać.

@Leszek

Dziękuję bardzo za opinię i cieszę się bardzo że jesteście Państwo zadowoleni z zakupionego samochodu w naszej firmie pozdrawiam

Firma Artur Bania F.U.H. Autoart prowadzi obecnie rekrutację w mieście Białka Tatrzańska. Ile płacą na stanowisku Specjalista ds. Marketingu?

Na stronie firma zachęca do składania cv na etat szofera do wynajęcia, próbował ktoś swoich sił? Napisane jest, że przed zatrudnieniem weryfikują umiejętność prowadzenia aut różnych marek. Iloma autami się jeździ podczas rekrutacji? Nie wiem czy to są aż tak rygorystyczne wymagania, bo tak właśnie je nazwani. Chyba, że jest coś dodatkowo, czego nie podano?

A ja niestety nie wypowiem się dobrze na temat tej firmy , spodobały nam się auta na internecie które ta firma wystawia i nigdzie nie jest napisane o jakimkolwiek zakazie wchodzenia na komis , postanowiłam z mężem pojechać i pooglądać na żywo te auta z myślą że komis nam coś doradzi, na internecie podane że otwarte od 10tej po czym brama wjazdowa otwarta więc sądziłam że można normalnie wejść tak , właściciel przyjechał był dość niemiły i arogancki że to teren prywatny że nie można sobie tak wchodzić a skąd ja miałam to wiedzieć twierdzi że na internecie jest podane niby gdzie ? Ja na olx patrzyłam oferty i nigdzie nie ma takiej wzmianki , zdziwił mnie fakt że cen tam nie było, właściciel wywołał na mnie taką presję że z marszu byłam cała zestresowana i wiecie co żadnych interesów nie chciałabym w życiu z tak niemiłym człowiekiem robić żadnych! Trochę serca i przyzwoitości by się zdało bo ja ukraść Panu tych aut nie zamierzałam, jak ma Pan takie podejście do klienta to nic dziwnego że tyle aut tam u Pana stoi i ogłoszenia tyle miesięcy widnieją ... w życiu bym tak swoich klientów nie potraktowała w życiu!

@Kasia

A więc bardzo dobrze trafiłem chciałbym podkreślić że przedstawia Pani całą sytuacje bardzo w nieprawdziwy sposób nie mam zamiaru się przed Pniom tłumaczyć ale z grzeczności ostatni raz odpowiem na Pani oszczerstwa , po pierwsze i na marginesie zarazem jak Pani za uwarzyła moja firma jest przy prywatnej posesji nie ma żadnej informacji na ogrodzeniu że jest tam komis samochodowy na posesji jest mój dom w którym mieszkam a więc ktoś kto ma trochę kultury osobistej zadzwonił by domofonem i zapytał się czy może wejść i w jakiej sprawie przyjechał po drugie w żaden sposób nie zlekceważyłem was jako klientów dwukrotnie zapytałem Państwa w czym wam mogę pomóc przedstawiając się jako właściciel posesji Pani mąż odpowiedział że szukacie samochodu audi w cenie od 100 do 120 tys ja grzecznie Państwu odpowiedziałem że niestety przykro mi ale nie posiadam takich samochodów zaproponowałem inne marki ale nie byliście Państwo zainteresowani nie rozumiem skąd u Pani taka złość i chęć oczernienia mojej osoby przecież to nie moja wina że nie przeczytaliście uważni ogłoszeń w których są wyraźnie i przejrzyście opisane oferty wraz z cenami a w każdej ogłoszeni jest napisane że przed przyjazdem bardzo proszę o kontakt a więc myślę że wystarczy tych nieprawdziwych oszczerstw z Pani strony na temat mojej osoby jak i działalności bo to nie jest klub dyskusyjny moim zdaniem wystarczająco wyraziła Pani swoją opinie dodam tylko na koniec nie byliście żadnymi konkretnymi klientami po prostu byliście przejazdem nikt normalny nie jedzie około 200 km sądząc po waszych rejestracjach nie dzwoniąc wcześniej pytając się czy oferty są aktualne . i tak od siebie musi pani być Pani złym człowiekiem !!! i proszę się nie martwić o moją długo letnią działalność prawie 25 letnią bo to że tak dużo jest samochodów u mnie na placu jak Pani zaznaczyła świadczy tylko o tym że mam bardzo duży wybór oraz o świetnej kondycji firmy przecież z tego powodu Pani przyjechała czyż nie ? na szczęście rzadko trafiają się tacy pseudo klienci świadczą o tym opinie zadowolonych klientów tym razem nie pozdrawiam Panią

Dodam tylko że auto chciałam z mężem kupić za gotówkę nie na raty ..no ale cóż przykre to że w tych czasach ma się takie podejście do klienta bardzo przykre

@Kasia

Dzień dobry nie rozumiem Pani opinii i nie kojarzę sytuacji a tak na marginesie jeżeli jest Pani tą Panią z wczoraj która przyjechała bez zapowiedzi i bez pytania weszła na posesję i a kiedy zapytałem się grzecznie w czym Państwu pomóc Pani mąż odpowiedział że szukacie samochodu marki audi do 120 tys a ja grzecznie odpowiedziałem że takiego nie mam a więc nie rozumiem Pani niezadowolenie i proponuję uważnie czytać ogłoszenia no i przynajmniej zadzwonić wcześniej pozdrawiam

Bizantyjskie złoto, Złoty DS7

W minioną sobotę w firmie Pana Artura wraz z żoną zakupiłem piękny przez Wielkie ,,P” samochód złoty DS7. Auto miało być Nasze - zgodnie podsumowaliśmy transakcję, bo troszkę czasu się do niej zbieraliśmy, ale to Pan Artur poszedł nam na rękę. Samochód zgodny z wcześniejszym opisem, zdjęciami i wszystkimi informacjami. Chodź jak niektórzy piszą że to handlarz to brawo za taki pomysł na pracę, życie bo wie co sprzedaje i o czym rozmawia. Polecam serdecznie - zadowolony Sebastian

@Bizantyjskie złoto, Złoty DS7

Dziękuje za opinię i bardzo się cieszę że jesteście Państwo zadowoleni z zakupionego samochodu

@Artur Bania F.U.H. Autoart

Firma jest aktywnym sprzedawcą aut. Zauważyłem, że wystawione ma obecnie 41 aut na OtoMoto. Ale czy jest również pracodawcą, albo planuje od Nowego Roku jakieś rekrutacje na stanowisko sprzedawcy? Zastanawia mnie, jakie mogą być oczekiwania wobec kandydata i wokół jakich tematów może koncentrować się rozmowa kwalifikacyjna? O, ile firma jest oczywiście pracodawcą lub planuje to w najbliższym czasie. Gdyż przez 5 stron nie odnotowałem ani jednego komentarza odnośnie pracy, anie choćby odpowiedzi na pytania w tym zakresie.

A czy Pan Artur chwalona tak przez klientów jest również dobrym pracodawcą? Szukam pracy jako mechanik, bo w tym ma duży staż, znajdzie się taki etat? Jakie Pan jest w stanie zaproponować początkowe wynagrodzenie? Rozliczacie jakoś roboczogodziny? Proszę również o info czy zdarzają się weekendy pracujące.

Roman

Przed dwoma laty trafiłem do p.Artura z chęcią zakupu Volvo XC 60. Według opisu w ofercie auto niemal idealne. W czasie oględzin na miejscu wrażenie bardzo dobre. Kupiłem. Żeby mieć pewność, że auto nie ma wad ukrytych oraz poznać faktyczny stan techniczny, trafiło ono do autoryzowanego serwisu Volvo. Po szczegółowym sprawdzeniu , okazało się, że auto mimo przejechanych ponad 150000 km. jest w bardzo dobrym stanie, brak wad, brak wycieków, żadnych zastrzeżeń. Teraz przyszedł czas na zmianę auta na młodszy i z mniejszym przebiegiem. Tym razem również znalazłem ofertę u p. Artura, a że jestem zwolennikiem Volvo ( od 20 lat ), no to i tym razem padło na tę samą markę. Procedura przed i po zakupie identyczna jak poprzednio. I tym razem bez niespodzianek. Auto przygotowane do sprzedaży w sposób perfekcyjny. Wniosek- jeżeli raz kupuje się i jest się zadowolonym z zakupu, to tylko się cieszyć. Natomiast jeżeli u tego samego sprzedającego kupuje się po raz drugi z tym samym skutkiem, to należy uznać go za profesionalistę godnego zaufania. Tak jest w przypadku p. Artura i jego firmy. Nie wykluczam, że w przyszłości znowu trafię do tej firmy po auto i na dobrą kawę. Pozdrawiam

@Roman

Bardzo się cieszę ze jest Pan zadowolony z zakupionego samochodu po raz drugi m nadzieje ze nie ostatni dziękuje za opinie i pozdrawiam

Maciej M

W dniu 09.10.2023 r. odwiedziłem Pana Artura i oczywiście wyjechałem wymazaną Skodą SuperB auto w perfekcyjnym stanie jak nowe obsługa na wysokim poziomie oraz załatwienie finansowania za pośrednictwem Pana Artura równie perfekcyjne. Szczerze polecam.

@Maciej M

Bardzo się cieszę że jesteście Państwo zadowoleni z zakupionego samochodu pozdrawiam

Polecam wszystko poszło Ok tylko ciężki negocjatora ????

@1234

Dziękuje i polecam się na przyszłość

Włodek P.

Kupiłem super auto, które spisuje się znakomicie. Ogłoszenie samochodu zgodę z rzeczywistością. Pan Artur fajny gość potrafi doradzić i poleca dobre finansowania. Ogólnie jestem mega zadowolony , za jakiś czas będziemy szukać auta dla Żony i napewno zrobimy u Pana Artura.

@Włodek P.

Kamil

Witam, zakupiłem u pana Artura Volvo XC60. Przejechane pierwsze 1200km na trasie. Jestem mega zadowolony i mocno zachwycony stanem technicznym pojazdu. Wszystko sprawne, zero niespodzianek. Przy zakupie Pełna dokumentacja serwisowa auta do wglądu, wszystko zgodne z opisem i zapewnieniami przekazywanymi przez telefon. Z pewnością poleciłbym sprzedającego znajomym.

@Kamil

Cieszę się ze jest Pan zadowolony z zakupionego samochodu dziękuje za opinie i pozdrawiam

Kupiłem Mercedesa przez telefon za 150 tyś ,oczywiście przelana zaliczka ,ale na miejscu okazało się że auto jeszcze lepiej wygląda niż na zdjęciach wszystko zgodnie z opisem i za nie wielką dopłatą dorzucił ładne alufelgi ,polecam gość wie z czym jeść chleb

@Piotr

Dziękuje za opinie i cieszę się ze jesteście Państwo zadowoleni z zakupionego auta pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Artur Bania F.U.H. Autoart - Białogard

• Jak się pracuje w Artur Bania F.U.H. Autoart?

Zobacz opinie na temat firmy Artur Bania F.U.H. Autoart tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Artur Bania F.U.H. Autoart?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Artur Bania F.U.H. Autoart