Opinie o Firma Produkcyjno Handlowa Agi Koncewicz Sebastian w Krzekotowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Firma Produkcyjno Handlowa Agi Koncewicz Sebastian. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Firma Produkcyjno Handlowa Agi Koncewicz Sebastian na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Produkcyjno Handlowa Agi Koncewicz Sebastian w Krzekotowice

Administrator Nowy wpis

Czy w mieście Gryfice da się zarobić więcej niż 4500 PLN pracując jako Copywriter?

Chciałbym jakieś nowe opinie poczytać o pracy, a tu cisza od jakiegoś czasu. Liczę, że jednak ktoś się skusi i podpowie. Będą u was niedługo przyjęcia na produkcję? W internecie ofert nie ma żadnych, albo ja nie umiem znaleźć. Tak rzadko zwolnienia są? Opowiedzcie proszę jakie zarobki teraz są możliwe dla nowej osoby oraz jakie benefity dostajecie od firmy.

FANCY Nowy wpis

Chciał by podjąć pracę w firmie agii dlatego kilka pytań da obecnych pracowników : w jakim systemem zmianowym praca na produkcji? Czy istnieje możliwość nadgodzin? Na jakie stawki godzinowe można liczy po okresie próbnym? Pozdrawiam

Klaudia

Hej, na jakich umowach pracujecie w tej firmie?

@Klaudia

Umowa o pracę

Łucja

Okres próbny też jest na uop? I po jakim czasie można liczyć na umowę na czas nieokreślony?

@Łucja

Tak, również umowa o pracę . Na czas nieokreślony w zależności od stanowiska ale raczej po okresie próbnym.

Lidia Nowy wpis

Super! Ja chciałabym dopytać jeszcze o wynagrodzenie. Ile można otrzymać na pierwszej umowie? Dobrze się tu zarabia?

Brałeś udział w rekrutacji do Firma Produkcyjno Handlowa Agi Koncewicz Sebastian. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Firma zmieniła formę prawną z osoby fizycznej na spółkę i ma nazwę : AGII Sp. z o.o.

ktoś

Dlaczego firma po roku znowu szuka księgowego? Ktoś coś wie?

@ktoś

Od roku już ich śledzisz? A to ogłoszenie gdzie masz, bo chętnie przyjrzę się warunkom. Gdzie oni się ogłaszają? Na stronie chyba nie widziałam zakładki z karierą

ktoś

Wystarczy trochę poszukać.

Nikt
@Monika

Tak bylo tak będzie … bajlano

@Nikt

A rozwiniesz odrobinę myśl, bo nie załapałam do końca? Z perspektywy, którego stanowiska teraz piszesz? jak się u was pracuje tak w sumie, dasz znać? :D

Robocop
@Nikt

Można cos bliżej w temacie Głównego Księgowego napisać? Rozumiem że co roku się zmieniają osoby na tym stanowisku - Jaki jest powód ?

@ktoś

Firma cały czas rośnie i się rozwija, stąd zatrudnianie kolejnych pracowników. W listopadzie szukała osoby na stanowisko Głównej Księgowej, a wcześniej Księgowej. Ogólnie pracownicy działu księgowości pracują tu już od lat i zatrudniani są nowi dodatkowi.

@Monika

Ogłoszenie było umieszczone na portalu Linkedin . Facebook, Pracuj.pl oraz Elka.pl

@Robocop

Osoby na tym stanowisku nie zmieniają się tylko są zatrudniani kolejni pracownicy tego działu ponieważ firma AGII ma jeszcze 3 spólki powiązane , rozrasta się i pracy jest coraz więcej. Oprócz nowych, młodych pracowników , pozostali pracują od lat. Główna księgowa już od ponad 10ciu.

@Monika

W firmie pracuje się bardzo dobrze. Większość pracowników jest od wielu lat tu już i cenią sobie super atmosferę pracy. Właściciele są świetnymi ludźmi a o firmie mówi się , że jest jednym z najlepszych pracodawców w powiecie gostyńskim.

Były

Smród wszechobecny. Smalcarze którzy płacą grosze. Gorszej pracy nie miałem.

haha
@Były

Ile to te grosze i na jakim stanowisku?

haha

Ile można zarobić na normalnym stanowisku produkcyjnym w tej firmie - (na hali) - często poszukują pracowników (Pani) na produkcję, ale zero info o kasie???

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Produkcyjno Handlowa Agi Koncewicz Sebastian - Krzekotowice

• Jak się pracuje w Firma Produkcyjno Handlowa Agi Koncewicz Sebastian?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Produkcyjno Handlowa Agi Koncewicz Sebastian tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Produkcyjno Handlowa Agi Koncewicz Sebastian?

Firma Produkcyjno Handlowa Agi Koncewicz Sebastian
  • 41