NL Natalia Lietz Salony Fryzjerskie

Opinie o NL Natalia Lietz Salony Fryzjerskie

Aktualność
Czy poszukujesz idealnej przestrzeni do rozwoju swojej kariery w barberingu?

Mam dla Ciebie idealną propozycję!
Nasz renomowany salon w Bydgoszczy przy ul. Focha, oddalony zaledwie o krok od Starego Rynku. Brzmi super?

Dlaczego warto?
12-letnie doświadczenie
Nasz salon to nie tylko przestrzeń, to miejsce z tradycją i doświadczeniem. Od lat kreujemy niepowtarzalne fryzury i dbamy o najwyższą jakość usług.

Prestiżowa marka
Zyskujesz dostęp do szerokiej bazy klientów, oraz masz możliwość współpracować z Mistrzynią Świata - Natalią Lietz

Samodzielność w pracy
Oferujemy Ci współpracę na zasadzie umowy B2B.

Zainteresowany?

To proste! Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły i zacznij od razu! Wszystko jest już gotowe i czeka tylko na Ciebie!

Zadzwoń: 733 050 303

Nie przegap tej wyjątkowej szansy!
zdjęcia autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Olga

Pracownik firmy - Barber

29.01.2024 12:01

Czym dokładnie zajmuje się firma?

Olgaikona wywiad

Salony fryzjerskie Natalii Lietz oferują kompleksowe usługi fryzjerskie i kosmetyczne, obejmujące fryzjerstwo damskie i męskie, kosmetologię, Akademię Barberingu oraz salon Barber Shop. Filie firmy mieszczą się w Bydgoszczy i w Łochowie, gdzie zatrudnione jest łącznie kilkanaście osób.

Skąd pomysł na działalność w tej branży?

Olgaikona wywiad

Natalia Lietz to doświadczona fryzjerka, dwukrotna Mistrzyni Świata w Barberingu, zdobywczyni pierwszego miejsca w Creative Sprint Barber oraz Salon Look Barber. Jest również Wicemistrzynią Świata w kategorii Old School. Początkowo pracowała w barbershopie w Turcji, a następnie przez 7 lat w Irlandii. Po wygranej w warszawskim Barber Battle zdecydowała się otworzyć swój salon, co zaowocowało rozpoznawalnością w Polsce. Jej przygoda rozpoczęła się od marzeń i celów, które do tej pory są konsekwentnie realizowane, tak by firma mogła stale się rozwijać.

Jaka jest Pani historia związana z pracą w salonie?

Olgaikona wywiad

W salonie pracuję już od trzech lat. Wcześniej mieszkałam w Toruniu i pracowałam na stanowisku protetyka. Zawód ten nie sprawiał mi jednak satysfakcji, był on dla mnie zbyt monotonny. Mimo tego, że zarabiałam dobrze, nie byłam zadowolona z tego, czym zajmowałam się na co dzień. W końcu postanowiłam zmienić coś w swoim życiu. Przeszłam odpowiednie szkolenia i zostałam zatrudniona w salonie Natalii Lietz. Początkowo zaoferowano mi umowę o pracę, ale dzięki wsparciu przełożonej i podniesieniu swoich umiejętności byłam gotowa przejść na własną działalność i podjąć się współpracy z salonem.

Jak prezentuje się Państwa otoczenie biznesowe?

Olgaikona wywiad

Konkurencja jest dla nas motywatorem do rozwoju. Nasze nietuzinkowe usługi i szkolenia przyciągają klientów z całej Polski i Europy. Usługi realizujemy na poziomie premium i cieszymy się, kiedy nasze autorskie rozwiązania pojawiają się w innych salonach i klinikach. Stawiamy na przywiązanie klienta do marki i doświadczenia pracowników, dlatego możemy pochwalić się faktem, że klienci zostają z nami na lata. Nasze oryginalne usługi (nitkowanie, czy makijaż permanentny brody i brwi) pozwalają nam przodować na rynku lokalnym i krajowym.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa salonie?

Olgaikona wywiad

Rekrutacja w firmie opiera się na nawiązywaniu relacji, naturalnych predyspozycjach i osobowości kandydatów. Najczęściej wybrane osoby zapraszamy na dzień próbny. Wtedy doskonale poznajemy możliwości potencjalnych pracowników. Firma oferuje również staże, dla osób uczących się zawodu. W wielu przypadkach przekształcają się one w stałą formę zatrudnienia w formie umowy o pracę lub własnej działalności, zgodnie z chęcią pracownika.

W jaki sposób budowany jest zespół?

Olgaikona wywiad

Stawiamy na zespół złożony z pasjonatów branży fryzjerskiej i barberingowej. Wierzymy, że współpraca oparta na wspólnych wartościach i zrozumieniu przekłada się na jakość świadczonych usług. Co istotne, nie wymagamy od naszych pracowników doświadczenia zawodowego – szukamy osób z naturalnym zamiłowaniem do pracy w branży beauty. W naszym podejściu do rozwoju zawodowego kluczową rolę odgrywają wspólne szkolenia. Dążymy do utrzymania najwyższych standardów obsługi klienta i kreatywności w wykonywaniu zawodu.

Jak salon wspiera pracowników w rozwoju?

Olgaikona wywiad

Wsparcie dla pracowników obejmuje szkolenie „Od zera do barbera”, możliwość doszkolenia oraz rozwój w czasie pracy w salonie lub w firmach partnerskich. Przeprowadzane szkolenia obejmują najnowsze trendy, techniki strzyżenia, a także innowacyjne podejścia do pielęgnacji włosów i brody. Stawiamy na budowanie przyjaznych stosunków i integrację pracowników, co przekłada się na dobrą atmosferę w salonie. Nasz zespół tworzą ludzie pozytywni i otwarci na nowe rozwiązania. Praca jest zróżnicowana, satysfakcjonująca, bez nadgodzin — co podkreśla naszą dbałość o work-life balance. Rozwijanie się w firmie to proces merytoryczny, a zmiany są wprowadzane wspólnie i z poszanowaniem opinii pracowników.

W jaki sposób dbają Państwo o atmosferę w miejscu pracy?

Olgaikona wywiad

Zależy nam na tym, aby nasi pracownicy nie tylko dobrze współgrali w miejscu pracy, ale również integrowali się poza nią. Organizujemy wyjścia po pracy, tworząc okazję do lepszego, wzajemnego poznania się i budowania relacji poza środowiskiem zawodowym. Wierzymy, że solidne więzi międzyludzkie przekładają się na efektywną współpracę. Kształtowanie zaufania i lojalności w zespole to dla nas priorytet. Mogę powiedzieć, że początkowo spodziewałam się zupełnie innej atmosfery w pracy i absolutnie zaskoczyło mnie to, w jaki sposób funkcjonuje firma.

Jaką rolę odgrywa prowadzenie spójnych social mediów oraz aktywnej strony internetowej dla potencjalnego pracownika?

Olgaikona wywiad

Przede wszystkim pozwala na wspólne budowanie marki. Daje poczucie bycia ważną częścią zespołu. Każdy w naszym salonie ma coś do powiedzenia w tych kwestiach, a pomysły pracowników zawsze są rozpatrywane. To też świetne narzędzia do pozyskiwania nowych klientów i budowania relacji z osobami odwiedzającymi salon. Prowadzenie spójnych social mediów pozwala także na budowanie podstaw do współpracy zewnętrznej, co bardzo często owocuje osobistym rozwojem pracownika. Jeżeli jakaś osoba z naszego zespołu chce stworzyć swoją markę w naszych kanałach, to oczywiście umożliwiamy to poprzez wsparcie merytoryczne i techniczne.

Jakie macie Państwo plany rozwojowe?

Olgaikona wywiad

Firma aktywnie buduje markę w mediach społecznościowych, angażując pracowników w ten proces. Współpraca z zewnętrznymi partnerami oraz możliwość kreowania własnej marki w kanałach firmy to elementy, które tworzą wspólne środowisko kreatywne. Firma skupia się na wspieraniu pracowników w osiąganiu ich celów, oferując szkolenia, czy kursy. Planujemy rozwijać się poprzez poszerzenie zespołu oraz umożliwienie barberom wynajmowania swoich foteli, zachęcając ich do rozwijania własnej marki. Salony Natalii Lietz to miejsce, gdzie praca staje się pasją, rozwój jest wspierany, a atmosfera sprzyja kreatywności. Zespół buduje markę, przyciągając klientów z różnych miejsc, a firma konsekwentnie realizuje swoje cele rozwojowe.

Patrycja

Pracuję u Pani Natalii od 2 miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Jest ogromna możliwość rozwoju. Pani Natalia jest życzliwą dobrą, wesołą i pomocną osobą, która wspiera swoich pracowników i dba o to aby atmosfera w miejscu pracy była przyjazna i tak też właśnie jest.

fanka- kursantka Nowy wpis

Słyszałam o Pani Natalii od kilku osób. Przede wszystkim, że to top Barberka u Nasy w Bydgoszczy. Poszperałam sobie w booksy i muszę pogratulować. Ponad 5 lat pracy w barber na ul.Focha nazbierało się około 1.000 opinii. Ta liczba szokuje!! Jeszcze bardziej podziwiam, to że Pani Natalia nie ma ani jednej opinii negatywnej. Nie wiem jak to robi, że 100 % klientów jest zadowolonych. Super !!!!! Teraz do sedna, jestem fryzjerką damską i wybieram się do Pani Lietz na szkolenie. Dlatego takie duże jest moje zainteresowanie tym miejscem. Chcę się uczyć od najlepszych. Na kurs wybieram się jesienią. Byłam już na rozmowie, aby dopytać o szczegóły szkolenia. Pani Natalia miała dla mnie dużo czasu, rozmawiałyśmy ponad godzinę. Jest to osoba, wesoła, ciepła i z taką pasją opowiada o swojej pracy i kursach co spowodowało, że słuchałam jej jak zaczarowana. Nie mogę się doczekać kiedy rozpocznę szkolenie. Od kilku lat było to moje marzenia, a dziś wiem ze jest na wyciągnięcie ręki. No i mam już swojego mentora.

Grazia

Moje Drogie, salon szuka fryzjerki. Mogę was podpytać o zarobki. W ofercie padły widełki: 6 000 - 9 000 zł, i możliwoś dostania umowy o prace lub b2b. Jeśli nie mam własnej działności, to dobrze myślę, że mogę liczyć na to 6000 brutto maksymalnie?

Pracownik Nowy wpis
@Grazia

Hej, jeśli chodzi o zarobki to podstawa to 6 tyś brutto więc tyle masz na starcie. Ja pracuje w salonie w Łochowie. Klientów jest sporo, więc zawsze mam dodatkowo premię. Od nowego roku planuję przejść na b2b to pozwoli mi zarabiać jeszcze więcej. Dziewczyny które są już na b2b bardzo sobie chwalą. Pozdrawiam

Tomek Nowy wpis

Czy, jako barber z czterema latami praktyki w zawodzie, też będę miał taką podstawę? Bo i barbera tamtym ogłoszeniem poszukujecie. No i jaką kwotą premia może zaskoczyć?

Nowy wpis

Aktualność
Czy poszukujesz idealnej przestrzeni do rozwoju swojej kariery w barberingu?

Mam dla Ciebie idealną propozycję!

Dlaczego warto?
12-letnie doświadczenie

Prestiżowa marka

Samodzielność w pracy
Oferujemy Ci współpracę na zasadzie umowy B2B.

Zainteresowany?

Zadzwoń: 733 050 303

Nie przegap tej wyjątkowej szansy!
Ooooo

Polecam. Salony Pani Natali to był mój cel tuż po praktyk dostałam się na staż. Jestem ambitna, więc chciałam pracować w najlepszym salonie aby się rozwijać. Pani Natalia jest bardzo miła, ciepła i wesoła. Wraz z pozostałymi fryzjerkami tworzymy zgrany zespół, który się świetnie dogaduje i uzupełnia. Każda z nas jest inna, ma inny styl pracy. W sumie to zleciały mi tutaj już 2 lata i mam się świetnie. Życzę aby każdy trafił pod tak silne skrzydła ķtóre nauczą go latać.....

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie NL Natalia Lietz Salony Fryzjerskie? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

Polecam pracę u Pani Natali. Jest to ciepła życzliwa osoba. Dostałam tu umowę o pracę, spoko wynagrodzenie mimo, że nie miałam na starcie swojej bazy klientów. Dla mnie bardzo ważne było też to, że miło przyjął mnie zespół. Na starcie na spokojnie miałam czas na wdrążenie się w prace a nie na głęboką wodę. Polecam przekonać się samemu

@Anna

Od pierwszych dni pracy miałaś uop? Jakie wynagrodzenie, tak mniej więcej, otrzymujesz? Można prosić o podanie widełek? Ile czasu ma się na wdrożenie? :) Dopytuję, bo sama szukam pracy jako fryzjerka. :>

Jeśli chodzi o umowę o pracę to od pierwszego dnia dostałam. Oczywiście przed badania lekarskie itd. Wynagrodzenie na rękę to 3900 zł. Od takiej kwoty zaczynają wszyscy. Jeśli masz coraz więcej klientów to zaczynasz zarabiać więcej. Dziewczyny dłużej pracujące zarabiają 4.5 do 6 tyś na rękę. Nie ma nadgodzin, pracujemy 40 godzin tygodniowo i mamy wolne wszystkie poniedziałki. Szefowa co do grafiku jest elastyczna, więc można zmiany ustalić pod siebie. Tutaj pracuje się naprawdę spokojnie, mogła bym powiedzieć nawet, że powoli. Sama ustalasz ile czasu potrzebujesz na wykonanie danej usługi (nikt nie pogania i nie jest to narzucone z góry). Jeśli masz np. farbowanie klientki i nałożysz farbę to masz czas wolny i idziesz na kawkę. Nie wykonujesz męskiego w międzyczasie czasie, czy tak jak jest w większości miejsc przyjmujesz na zakładkę drugą klientkę. Moje pierwsze dni to było wprowadzenie i doskonalenie technik farbowania pod nadzorem koleżanek. Szkolenie wewnętrzne z produktów. Po miesiącu myślę, że pracowało mi się już komfortowo. Poznałam styl pracy tego miejsca i cały zespół. Po za tym klinika i salon to tak piękne miejsce, że miło się tu spędza czas. Klienci też są spoko. Cieszy mnie, że mamy super rabaty na wszystkie zabiegi w Klinice Kosmetologii :-) Ps. Polecam umówić się na rozmowę i przekonać się samemu. Ja byłam bardzo zestresowana, ale Pani Natalia okazała się mega wesołą i pozytywną osobą.

@Anna

Czyli soboty macie pracujące, a niedziele i poniedziałki wolne, tak? A powiedz jeszcze, ta pierwsza umowa o pracę to na jak długi okres była? Standardowo 3 miesiące, jako okres próbny?

Serdecznie Polecam. Miałem przyjemność szkolić się u Natalii ;) Odbylem wiele szkoleń, ale to zostanie mi w pamięci na zawsze. Bardzo sympatyczna i empatyczna Pani. Potrafi podejść do pracownika jak i osoby na szkoleniu w indywidualny, profesjonalny i miły sposób. Posiada najwyższe tytułu, a mimo to można porozmawiać z nią na każdy temat, jak z koleżanką z ławki ;) Bardzo polecam i na pewno nie raz się jeszcze spotkamy. Pozdrawiam Adam :)

Patrycja

Wiktoria

Pracuje u Pani Natlii niecały rok, jestem bardzo zadowolona, co prawda Pani Natalia jest osobą wymagającą ale nie ma się co dziwić po tylu osiągnięciach. Zawsze można na nią liczyć, pomoże i doradzi w każdej sprawie. A co do sprzątania, to chyba oczywiste że w każdym salonie trzeba sprzątać i o niego dbać.

Klientka

Długo szukałam salonu, który spełniałby moje wszystkie oczekiwania, salon Pani Natalii trafił w samo sedno ! Pełen profesjonalizm, komfort i usługa bardzo przyjemna od samego początku do końca. Polecam !

Klientka

Panią Natalię znam już wiele lat. Pamiętam jak zaczynała w pierwszym salonie w Łochowie. Obserwuję jej pracę i osiągnięcia. Jak jestem w Polsce zawsze wpadam na wizytę do jej salonu. Rozmawiamy na różne tematy podczas farbowania. Pani Natalia mimo wielkich osiągnięć to nadal normalna, wesoła i życzliwa osoba. Jestem przekonana, że jako szefowa jest wsparciem dla swojego zespołu. Czuć w salonie dobrą aurę i miłą atmosferę między zespołem. Polecam sprawdzić samemu.

Pracuję u Pani Natalii od ponad 5 lat. Jeśli chodzi o zarobki to zaczynają się od 3.900 na rękę. Tyle dostajesz na starcie. Wiadomo, że jeśli będziesz już miała bazę klientów to zarabiasz więcej ( 4- 6 tyś ). Wszyscy mamy umowę o pracę. Pracuje mi się tutaj naprawdę dobrze. Myślałam jakiś czas temu o otwieraniu swojego salonu, ale po przemyśleniach raczej mi się to nie opłaca. Zostanę tutaj na kolejne lata :-)

Ja widziałam, że jakoś że sześć lat temu był organizowany staż z urzędu pracy. Czy tak też można się jeszcze zatrudnić, będąc osobą bezrobotną, zainteresowaną nauką zawodu? :)

Cherr

Pracowałam u pani Natalii , dużo się tam nauczyłam ,Pani Natalia przesympatyczna osoba , dziwią mnie tutaj te opinie , jestem teraz na swoim i też muszę sprzątać , nie wiem jakie osoby i jacy klienci by chcieli pracować i być przyjmowani w brudzie. A zazdrosnym życzę ciężkiej pracy by móc do czegoś dojść.

Za co mają lojalki? Szefowa zafundowała drogie szkolenia że trzeba było podpisać umowę lojalnościową i odpracować? W salonie nie ma sprzątaczki że pracownicy sami muszą dbać o czystość?

Szok

Jak na własnej działalności to chyba siłą tam nikt nie trzyma ??? Po co tam nadal pracujesz ? Trochę to dziwne co piszesz.....

@Szok

Na własnej działalności? Czyli tutaj fryzjerki nie mają umów o pracę, tylko muszą zakładać jednoosobową działalność i wynajmować fotele na fakturę, tak? Ee, myślałam, że można się zatrudnić w myśl kodeksu pracy..

Dzień dobry, w naszych salonach większość osób zatrudniona jest na umowę o pracę. Natomiast jeśli ktoś ma juz dużą bazę klientów i czuje chęć otworzenia swojej działalności to dajemy taką możliwość. O formie umowy decyduje pracownik. Zależy nam na rozwoju i realizacji marzeń. Prowadząc swoją firmę pod wspólnym adresem jesteśmy dla siebie dużym wsparciem. Serdecznie pozdrawiamy.

Olga

Pracuje w tym salonie już 2 lata, czy jest rotacja pracowników, owszem ale to jest normalne że ludzie przychodzą i odchodzą. W większości ci co odeszli otworzyli swoję salony. Szefowa owszem jest wymagająca, ale który pracodawca nie jest ? Jeżeli zależy ci na dobrej renomie i pewnych standardach to trzeba być wymagającym. Poza tym ze Szefowa jest wymagająca jest też bardzo ciepłym i dobrym człowiekiem na którego można liczyć. Co do sprzątania, pracowałam w różnych miejscach i wszędzie trzeba było sprzątać, nikt nigdzie nie płaci pracownikom za siedzenie na dupie. Ci co piszą tę opinię to sami mają rozdwojenie jaźni, tu piszą na Szefową jaka to ona nie jest okropna a w pracy wchodzą jej w (usunięte przez administratora). Nie polecam to jedynie takich fałszywych pracowników.

Tylko ze względu na brak kultury nie polecasz? Rozumiem oczywiście, że to duży problem i na pewno ma wpływ na atmosferę, ale czy jest coś jeszcze, co sprawia, że nie warto pracować? Jak oceniasz wynagrodzenie, są może jakieś dodatki?

Przytoczysz konkretną sytuację traktowania pracowników? Pensje masz na myśli najniższą krajową?

Jagoda

Dlaczego piszesz anonimowo ? W jakim salonie pracowałaś? Dawno to było??? Ja jestem akurat na okresie próbnym i bardzo mi się podoba. Dziewczyny w tym miejscu pracują już dłuższy czas, więc ciekawie mnie kiedy ty tam pracowałaś???

@Jagoda

Okres próbny trwa 3 miesiące, tak jak w większości firm? I co dalej po tym okresie, mówili Ci już co musisz zrobić żeby dostać umowę?

Polecam, wszytako jest ok. Atmosfera spoko a zarobki od 4 do 6 tyś.

Luiza
@Kasia

O to całkiem nieźle chyba. Mówisz o kwotach netto? I od czego w sumie zależy czy dostanie się 4 czy 6 tys.? Mam już parę lat doświadczenia, ale szukam nowego miejsca dla siebie. Podwyżki dostajecie czy tyle ile ugrasz na starcie tyle masz już zawsze?

P
@Luiza

Kwota zalezy pewnie od tego ile masz klientów, podejrzewam ze sa jakies progi. Tak jak wszędzie im więcej klientów zrobisz tym więcej zarobisz

Ktos

Polecam pracę. Jak jesteś dobrym specjalista w swojej dziedzinie to zarobisz. Trzeba robic tez inne rzeczy nie tylko praca z klientka ale warto.

Ostatnia opinia pracownika mocno mnie przekonała, żeby zaaplikować tutaj. Interesowałaby mnie praca barbera, specjalizuje się w strzyżeniach męskich. Czy orientujecie się może, czy znajdzie się tutaj dla mnie miejsce? Znalazłam jedną ofertę, wtedy salon szukał właśnie barbera na pół etatu. Prosze, dajcie znac jak aktualnie wygląda praca, wynagrodzenie i ogólnie atmosfera :)

Zostaw merytoryczną opinię o NL Natalia Lietz Salony Fryzjerskie - Łochowo

• Jak się pracuje w NL Natalia Lietz Salony Fryzjerskie?

Zobacz opinie na temat firmy NL Natalia Lietz Salony Fryzjerskie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NL Natalia Lietz Salony Fryzjerskie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 18 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NL Natalia Lietz Salony Fryzjerskie