Opinie o Usługi Hydrauliczne Rafał Bereda w Stanisławów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Usługi Hydrauliczne Rafał Bereda. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Usługi Hydrauliczne Rafał Bereda o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Hydrauliczne Rafał Bereda w Stanisławów

YYYYY Nowy wpis

Tylu zadowolonych klientów z ich usług jak czytam , szkoda że o pracy nic. Ale to chyba nieźle im płacą, że tak dobrze pracują? Mi jak słabo płacili to się robić jednak nie chciało.

Bercik - klient Nowy wpis

Zdecydowałem się na TG Bereda ze względu na ich doświadczenie w branży grzewczej. Nie zawiodłem się – usługa została wykonana sprawnie, a mój dom jest teraz ciepły i ekologiczny.

Marek S. Nowy wpis

Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Tak można opisać usługi hydrauliczne świadczone przez pana Rafała. Polecam gorąco.

Joanna Nowy wpis

Pompy ciepła od TG Bereda to inwestycja, której nie żałuję. Profesjonalna obsługa i atrakcyjne ceny - to coś, czego szukałam. A możliwość skorzystania z programu 'Czyste Powietrze' to dodatkowy atut

Aplikowałeś do Usługi Hydrauliczne Rafał Bereda na stanowisko Zatrudnie hydraulika, montera? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Klient

Ogrzewanie domu to duże wyzwanie, zwłaszcza dla kogoś takiego jak ja, kto nie ma dużego doświadczenia w tej dziedzinie. Technika Grzewcza Bereda ułatwiła mi to zadanie. Ich zespół nie tylko pomógł mi wybrać odpowiedni system grzewczy, ale również zaoferował profesjonalną instalację. Z pewnością polecam ich usługi każdemu, kto potrzebuje solidnej, kompleksowej pomocy w zakresie ogrzewania domowego.

Koksu

Podczas modernizacji mojego domu zdecydowałem się na zasobnik wody z Techniki Grzewczej Bereda. Dzięki temu rozwiązaniu cieszę się zawsze ciepłą wodą. Co więcej, cenię sobie profesjonalne doradztwo i szybką instalację, za które odpowiadał zespół TG Bereda.

Roxi

Miałam okazję skorzystać z usług Techniki Grzewczej Bereda przy zakupie kotła gazowego. Choć sama transakcja przebiegła sprawnie, nie byłam do końca zadowolona z jakości wykonania. Musiałam kilkakrotnie zgłaszać problemy, które wymagały naprawy. Mam mieszane uczucia co do ich usług.

Bartek

Pracownicy firmy TG Bereda wykonywali u mnie instalację grzejników i jestem bardzo zadowolony z ich pracy. Fachowe doradztwo, szybka i sprawnie wykonana praca, a ceny są naprawdę konkurencyjne.

Rodrigez

Profesjonalizm i przede wszystkim normalne ceny zarówno jeśli chodzi o asortyment sklepu jak również o usługi hydrauliczne.

Lolek

Usługi hydrauliczne pierwsza klasa.

Jolanta
@Lolek

A jak cenowo? :) Mają konkurencyjne ceny za usługi? No i czy kontakt jest szybki?

Iza
@Lolek

A ciężko z terminami? Szukam czegoś. W czym Ci konkretnie pomogli?

Podolak

Mińsk Mazowiecki, a nie Stanisławów ;)

Kamila
@Podolak

Teraz się zmieniła lokalizacja?? Czy zawsze tu taka była??

Podolak
@Podolak

Przynajmniej od 2016 roku jest to Mińsk Mazowiecki.

Honorata
@Podolak

Ok, rozumiem. Mniejsza o to już, a praca jest ok?

Tedi
@Podolak

Dokładnie. Czy tego nikt nie moderuje skoro jest błąd? Ludzi wprowadzacie w błąd złym adresem.

Maria
@Tedi

Zaraz jak ktoś zgłosi to ogarną temat pewnie. A tak wgl to zmiana lokalizacji na cokolwiek tutaj wpłynęła jeśli chodzi o warunki w firmie?

Grzesiek
@Podolak

Co nie zmienia faktu, że o takich fachowców to dziś ciężko na rynku.

Rabarbar

Jeden z lepszych - o ile nie najlepszy - sklep z techniką grzewczą w promieniu 50km. Wiele rzeczy na stanie, fachowa pomoc i doradztwo, montaz i instalacja oraz pełen zakres usług hydraulicznych.

Maria
@Rabarbar

Ceny konkurencyjne czy nieco wyższe ze względu na jakość?

Kamil

Dobrze zrobiona kotłownia. Montaż i uruchomienie po stronie pana Beredy. Szybko, dobrze i w dobrej cenie.

MiszaMasza626

W firmie panuje ogólny choas. Mało kto wie za co odpowiada. Wszystko wykonana po najmniejszej linii oporu. Firma słynie z tego że jej usługi są przeciętnej jakości a uczciwość właściciela hmmmm jakby to powiedzieć nikogo nie obrażając. Może tak nie powierzyłbym nic. Po prostu człowiek bez zasad. Liczy się tylko kasa i to aby pracownik turał jak wół. Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Uważajcie na te miejsce pracy. To nie jest dobra droga.

Mieczysław
@MiszaMasza626

Nie masz przełożonego, który powie ci za co odpowiadasz? Przecież w umowie też masz zakres obowiązków z których się rozliczasz. A przeciętne usługi to kto wykonuje? Chyba pracownicy którzy przeciętnie pracują. Nie?

Rams
@MiszaMasza626

Pracuje tu od 7 lat! I ja nikogo takiego jak Ty, ani nawet podobnego w ogóle w firmie nie kojarze :D

@MiszaMasza626

Widze ze konkurencja nie śpi i dowartościowuje sie podkopujac dobre imie osoby która działa od wielu lat na rynku.

Tomasz

Bezkonkurencyjni w promieniu 50km. Dalej to nie wiem, bo nie szukałem :)

Seba
@Tomasz

Zgadza się. U mnie montowali kocioł Vaillant, zresztą kocioł równiez kupiłem w TG Bereda. Wszystko sprawnie, gładko, bez problemów.

@Tomasz

Ja tutaj pompę kupowałam i p.Bereda osobiście ją montował. Potwierdzam, że to bardzo dobry i dobrze zorganizowany hydraulik.

Miras
@Tomasz

Bo w Mińsku M. to bieda jest jeśli chodzi o naprawdę dobrych hydraulików. 90% to niedouczeni ludzie z horrendalnie wysokimi stawkami.

Zuzanna

Jakie trzeba posiadać doświadczenie oraz umiejętności aby móc liczyć na zatrudnienie u pana Rafała Beredy? Jakie są co do tego wymagania względem kandydatów?

Aneta

Czy ten hydraulik to firma jednoosobowa?

Roman
@Aneta

Nie, ciężko by było jednej osobie prowadzić sklep z techniką grzewczą i zajmować się montażem instalacji :)

Jolanta
@Roman

No tak, należy Ci przyznać rację - bez wątpienia trudno by było jednej osobie prowadzić sklep z techniką grzewczą i zajmować się jednocześnie montażem instalacji. A Ty sam pracujesz może w tej firmie? Jeśli tak, to byłoby super, jakbyś napisał coś więcej o tym pracodawcy.

XxX

Profesjonalista w każdym calu. Dobre ceny, dobry kontakt z klientem, terminowo i porządnie.

Tomasz

Bardzo dobry i niedrogi hydraulik.

Marcelina

@robus a reszta ekipy ?

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Hydrauliczne Rafał Bereda - Stanisławów

• Jak się pracuje w Usługi Hydrauliczne Rafał Bereda?

Zobacz opinie na temat firmy Usługi Hydrauliczne Rafał Bereda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Usługi Hydrauliczne Rafał Bereda?

Usługi Hydrauliczne Rafał Bereda
4.9/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Podgraniczna 11
    05-304 Stanisławów