Opinie o Vitreum Trans Agnieszka Mastalerz w Głuszyca

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Vitreum Trans Agnieszka Mastalerz. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Vitreum Trans Agnieszka Mastalerz o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vitreum Trans Agnieszka Mastalerz w Głuszyca

Ostatnio napisano, że decyzja o zwolnieniu potrafi zapaść nagle, bez żadnych uprzednich uwag. Były też zastrzeżenia co do stylu, w jakim zakomunikowano fakt zwolnienia. Zapytam więc najpierw, jak tu jest z kulturą osobistą wśród współpracowików oraz osób decyzyjnych, a także, jak z szacunkiem do drugiego człowieka? W dalszej kolejności może się dowiem, na jaki czas zawierana jest pierwsza umowa o pracę na stanowisku Spedytora Międzynarodowego, gdyż taką zaznaczono w ogłoszeniu, jak 3 lata temu szukano kandydata.

Ktoś Nowy wpis

Omijać szerokim łukiem. Pierwsze dni pracodawca zadowolony i snuje plany na przyszłość. Z dnia na dzień potrafi bezpodstawnie stwierdzić: "może studia pani na ale zero wiedzy" "będę szukał kogoś starszego i bez dziecka" i wiele wiele innych obraźliwych stwierdzeń. Dzień wcześniej zadowolony a nagle zwalnia i to w bardzo prymitywny sposób. Strata czasu. Współczuje kierowcom. Niestety słowo "profesjonalizm" dla tej firmy jest obce.

Elżbieta Nowy wpis

faktycznie w spedycji jakieś problemy występują? widziałam opinię o tym ściąganiu kogoś do kraju. to jak teraz organizacyjnie to wygląda w biurze? powiedzcie mi także, kiedy były prowadzone ostatnie nabory na spedycję? znalazłam ogłoszenie na międzynarodówkę ale było publikowane ze dwa lata temu. jak do dziś warunki zatrudnienia mogły się zmienić? jakie zarobki w tym roku?

Adi_93 Nowy wpis

Nie polecam wspolpracy, umowione wyjazdy mialy wygladac inaczej tzw2 na 1 pod koniec drugiego tygodnia „ moze zostaniesz jeszcze w trasie” mialo nie byc fixow a jednak sie pojawily Spedycja ma problem ze sciagnieciem do kraju na swieta Zakaz jazdy po autostradach tylko landy jednoczesnie wymagajac zeby ladunek byl na czas

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Vitreum Trans Agnieszka Mastalerz? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Czesław

Ostatnia opinia od kierowcy nie jest zbyt pozytywna dla spedytorów. Wiadomo o co chodziło?Teraz można się już wzajemnie dogadać, bo bez współpracy jest ciężko pracować. Firma ma własne samochody i kierowców czy korzysta z przewoźników?

kierowca

spedytorzy nie mają pojęcia o swojej pracy

DW

Z Całego Serca Polecam Tego Pracodawcę, pracodawca jak i Pani spedytor bardzo komunikatywni wyrozumiali, bardzo dbają o pracownika jestem mile zaskoczony.

Zostaw merytoryczną opinię o Vitreum Trans Agnieszka Mastalerz - Głuszyca

• Jak się pracuje w Vitreum Trans Agnieszka Mastalerz?

Zobacz opinie na temat firmy Vitreum Trans Agnieszka Mastalerz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vitreum Trans Agnieszka Mastalerz?

Vitreum Trans Agnieszka Mastalerz