Weld Projekt Maciej Rozborski

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Weld Projekt Maciej Rozborski

Gaba Nowy wpis

Widzę po komentarzach, że firma przyjmuje zarówno na umowę o pracę, jak i na kontrakt B2B. Jak bardzo różni się wysokość zarobków na tych dwóch formach zatrudnienia? Jesteś w stanie to mniej więcej przybliżyć? Mąż jest ciekawy, bo szuka właśnie pracy ;p

Gggfff Nowy wpis

Czy opłaca się tam pracować jako spawacz jakie przerwy są między wyjazdami i ile czeka się na opłacenie faktury ?

Wyczytałem w komentarzach, że firma zatrudnia pracowników na umowę o pracę na bardzo dobrych warunkach. Co to właściwie oznacza? Na jak długo otrzymuje się te umowę? Jakim trybem się pracuje? Czy jest możliwa praca zdalna? W jakich godzinach się pracuje? Wynagrodzenie składa się tylko z podstawy, czy można liczyć na premię? :) Jeśli cokolwiek wiecie, to napiszcie...

Mirosław

Podobno zatrudniali tu na zleceniu i za urlop nie było żadnej kasy. Nadal tylko takie umowy bo chciałem wysłać CV ale praca na śmieciówce mnie nie interesuje, bo to nawet płatnego chorobowego nie ma. Ktoś mi powie jak jest?

Robo Nowy wpis
@Mirosław

Panie Mirosławie kto ma zapłacić za urlop na własnej działalności? Przecież zakładając firmę powinno być się świadomym bezpłatnych urlopów. No chyba że zna Pan kogoś kto za takie urlopy płaci to bardzo proszę o namiary ???? I z tego co wiem to firma zatrudnia pracowników również na umowach o pracę na bardzo dobrych warunkach ????

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Weld Projekt Maciej Rozborski.
K.Pracownik

Jeśli robisz swoją robotę tak jak trzeba i kierownik zadowolony to zawsze jest ok przynajmniej w moim przypadku.A jak liczysz na kogoś żeby zrobił robotę za Ciebie i siedzisz jeden z drugim w wc 30-40 min poprawiając fryzurę to nie dziwcie się ze macie później problemy jak firma traci zlecenia i opinie przez niektórych (usunięte przez administratora) Jak dla mnie wszystko ok. Pozdrawiam. ;)

Kamila

Faktycznie za urlop nie jest płacone?

)))))))

O taki se pseudobizmesmen!! Ani źle , ani dobrze!! Hehehe!!!!

Na jakie benefity można liczyć w Weld Projekt Maciej Rozborski?

Bolo

To zależy o jakich benefitach myślisz??

Mirosław
@Bolo

Benefity to zwykle premie lub dodatki z funduszu socjalnego, takie jak prywatna opieka medyczna lub dofinansowanie do wypoczynku letniego. Czy pracodawca oferuje takie bonusy?

PRACOWNIK
@Mirosław

Jakie premie, jakie dodatki?? Jakie dofinansowanie do wypoczynku?? Tam nawet za urlop nie zapłaci!!

@PRACOWNIK

Z tego co mi wiadomo żadna firma zatrudniająca ludzi na własnych nie płaci za urlop, i każdy pracownik zatrudniony na umowie zlecenie powinien o tym wiedzieć...

XD

Na żadne!!!!

Seba

Współpracujemy już ponad dwa lata wszystko jest w porządku.

Zibi

Firma działa w zakresie prawa więc po co takie dziwne pytania zadawać?

To prawda ze za urlopy nie jest płacone ?

Sw.Maciej

Pracowałem przez niecały rok i co mogę powiedzieć , więcej w trasie jak na budowach, jak by nie sytuacja w której bylem zmuszony być częściej w Polsce niż na wyjazdach to na ZUS by nie zarobił taka prawda. a na swoje pieniądze czekać trzeba jak żebrak . A telefonik posiada żeby się pochwalić ze on tez ma takie coś, tylko niwie jak za bardzo się z niego korzysta PORAŻKA..

Rafaello

Witam, na wstępie powiem tylko żebyście unikali tego gościa z Czudca, pana prezesa przez wielkie P jak porażka. Gość nie ma zielonego pojęcia o prowadzeniu firmy, nikt nigdy nie dostał i nie dostanie od niego zlecenia na pracę na wlasnej działalności. Jak pojawiają się problemy z A1 lub skarbówką to od razu się wypina na Was, nie odbiera telefonów. Na zapłacenie faktury czeka się ponad 6 tygodni, A nawet 8 i 9.... na pytanie kiedy będą pieniądze, odpowiada, że gdy Niemcy mu zapłacą haha ogłoszenia daje że firma się rozwija i ludzi szuka, A Ci co już pracują siedzą po 2 miesiące w domu, żeby później jechać ponad 1000km za darmo na robotę, która ma być wg niego na 3 miesiące, A na miejscu okazuje się że 3 dni... szkoda waszego czasu i nerwów na Pana Maciusia, sa lepsze firmy w okolicy. Wszyscy którzy coś potrafili już dawno odeszli, bo mieli dość czekania i upominania się o swoje pieniądze i na pracę.

Weld Projekt
@Rafaello

Witam Pana. Sądząc po wypowiedzi odnośnie zaległej faktury w Pana przypadku pieniądze nie zostały wypłacone na poczet skradzionego przez Pana sprzętu. Jeśli chodzi o Umowy zlecenie jest to kwestia porozumienia miedzy pracownikiem a pracodawca. Nigdy nie odmówiliśmy nikomu wystawienia takiej umowy, która jest potrzebna do złożenia wniosku o A1. Oczywiste jest, chyba że ubezpieczenie pracownika leży również w naszym interesie. Nasza firma wymaga również dodatkowego prywatnego całorocznego ubezpieczenia. Reszta informacji dotyczących pracy i czasu pracy również jest nieprawdziwa. Nasza firma dostając zlecenia od zagranicznych Przedsiębiorców informowania jest każdorazowo o okresie trwania budowy co do wiadomości również zostaje przekazane Pracownikom. Nasi dobrzy fachowcy przed ostatnie lata nie mieli dłuższego przestoju pracy niż 3 tygodnie. Pseudo fachowców nie chcą na żadnej budowie i dlatego zjeżdżają po przykładowych 3 dniach. Za sytuacje, w której został Pan usunięty z budowy przez Niemieckiego prowadzącego nie odpowiadamy ( na szczęście uczymy się na błędach). Na wszelkie niespodziewane zmiany w trakcie trwania pracy niestety nie mamy już wpływu. Jesteśmy młodym zespołem czasem oczywiście popełniamy błędy lecz pamiętajmy że firmę tworzą ludzie. Pozdrawiam.

Weld Projekt
@Weld Projekt

Za wszelkie problemy z urzędem skarbowym lub ZUS-em my nie odpowiadamy jesli ma Pan takie problemy to świadczy ze sam Pan nie potrafi prowadzić własnej działalności a wytyka innym. Tak to prawda mieliśmy małe niedociągnięcia w dokumentach, ale to było rok temu i poradziliśmy sobie z tym bardzo dobrze. Dzięki temu teraz jesteśmy jeszcze silniejsi.

Zostaw merytoryczną opinię o Weld Projekt Maciej Rozborski - Przedmieście Dubieckie

• Jak się pracuje w Weld Projekt Maciej Rozborski?

Zobacz opinie na temat firmy Weld Projekt Maciej Rozborski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Weld Projekt Maciej Rozborski?

Weld Projekt Maciej Rozborski