Opinie o Green-Garden Grzegorz Pięciak w Baryczka

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Green-Garden Grzegorz Pięciak. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Green-Garden Grzegorz Pięciak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Green-Garden Grzegorz Pięciak w Baryczka

Nikodem Nowy wpis

Dnia 08.04.2015 kupiłem od tego Pana (Grzegorz Pięciak, NIP: 8191666291) sadzonki borówki amerykańskiej odmiany Bluecropp 4l - 40 sztuk Ustalenia na OLX były takie, że miały to być sadzonki Premium za które zapłaciłem odpowiednio więcej, tj. po 40zł/szt. Sadzonka miała być ładna, wysoka 90cm, gęsta, ładnie rozkrzewiona z ładnie rozwiniętym systemem korzeniowym i co dla mnie bardzo ważne miały mieć minimum 3-4 pędy główne. Otrzymałem sadzonki niewyrośnięte max 50-60cm z rozpadającą się bryłą korzeniową z 1 lub 2 pędami na których było mnóstwo pousychanych gałązek. Większość sadzonek miało pousychane gałązki a liście były tak od połowy pędu. Na moje oko były to nic niewarte sadzonki 3 letnie, które oddałem jako bezużyteczne dla mnie (usunięte przez administratora) Ten sprzedawca oferuje ponoć ładne 3 letnie sadzonki po 11,50zł/szt. Zatem wystąpiłem do niego o zwrot nadpłaconej ceny 40zł - 11,50zł = 28,50zł/szt, co przy 40 sztukach daje wartość 1140zł. W rozmowie telefonicznej bardzo opryskliwy gość. Na kilometr pachnie małym krętaczem, (usunięte przez administratora) Świeża sprawa z dzisiaj, nie odpuszczę (usunięte przez administratora), dałem mu czas 48 godzin na zawarcie ugody i zwrot kwoty 1140zł. Po tym czasie będę domagał się zwrotu pełnej zapłaconej ceny 1850zł. Na dowód mam zapłaconą fakturę oraz zdjęcia zakupionych sadzonek. Gdyby dało się to tutaj zrobić to bym je wkleił. Konkluzja: omijać tego (usunięte przez administratora) szerokim łukiem - dla przypomnienia jest to Grzegorz Pięciak, NIP: 8191666291

Nikodem Nowy wpis
@Nikodem

Sprostowanie: zakup miał miejsce 08.04.2024r. na podstawie faktury zakupu. Dostawa paletowa dnia 12.04.2024r. Dzisiaj mamy poniedziałek 15 kwietnia. Pomyliłem rok mając z tyłu głowy dzisiejszy 15 dzień miesiąca. Poza tym świadom możliwej odpowiedzialności karnej za zniesławienie czy pomówienia podtrzymuję wszystko co napisałem. Nikodem.

Fiona

Witam nie polecam tego gospodarstwa kupiłam prawie 2 tysiące sadzone borówek i900 sztuk padło

Stanislaw Nowy wpis
@Fiona

Jak 900 padło to moze winy trzeba tez szukac u siebie ja zakupilem prawie 300 sadzonek u tego Pana i padło mi moze 4-10 sztuk jak proponuje zdobyc doswiadczenie a nie opisywac bzdury jak sie nie ma pojecie o pielegnacji ja 30 lat jestem ogrodnikiem i 900 sztuk nigdy mi nie padlo prosze napisac jesli mozna co takiego sie stalo sadzonki uschniete dojechaly czy mialy liscie ?

Stanislaw Nowy wpis

Bardzo Polecam , nie wiem skad te komentarze kupuje u tego Panu co rok maliny borówki winogrona , sadzonki wyrosniete zgodne z tym co opisuje , ale ludzie sa ludzmi mysla ze za 10 zł dostana sadzonke na 1,5 metra a potem jest jak jest . Odmianowo mi sie zgadzalo wszystko zawsze. Spokojnie moge polecic

Kupujący

Bardzo polecam zakupy w tej szkółce, fachowe doradztwo ślicznie i Zdrowe sadonki w dobrej cenie. W wielu szkółkach sadzonki są byle jakie a ceny bardzo wysokie tu można się doradzić i wysyłane sadzonki są zgodne z opisem a nawet większe i wiele moich znajomych z mojego polecenia zakupiło i sobie bardzo chwala więc polecam wszystkim w 1000000 % :) mega pozytywnie zaskoczona jestem

Edi
@Kupujący

Bardzo negatywnie oceniam swój zakup i panstwa. Nie dość że krzaki malutkie pani wysłała zdjęcie zupełnie innych krzaków niż ja dostałam. Miały być droższe i większe a pani przesłała nie malutkie i w małych doniczkach. Rodzaje pomylone przyszły odmiany których nie zamawiałam. A najgorsze było to że listki pogryzione i mszyca na krzakach. Okropne. Pani nie odbiera telefonu i odrzuca połączenie.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Green-Garden Grzegorz Pięciak. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
klient

Opinia jaka bardziej negatywna, zamawiałem sadzonki, w ofercie wysokość 45-60 cm , poprosiłem o czteroletnie z dopłatą . przyszły sadzonki ok 30-35 cm bardzo rachityczne, po kontakcie telefonicznym stwierdził, iż nie przyjmuje zwrotów chociaż chciałem je odwieźć osobiście, powiedział cytuję "mam to w dupie" , chyba świadczy to o wszystkim.

Edi
@klient

Tez zamówiłam. Przyszły jakieś odpady a nie krzaki. Zupełnie niezgodne ze zdjęciem. Coś okropnego nawet mszyca na listkach. Pani nie odbiera telefonu. Tylko SMS odpisała i to na jednego.

Beatalenczyk

Polecam! Wszystko super i bardzo szybka realizacja sadzonki są na prawdę dorodne i już rosną w ogrodzie ;) teraz tylko czekamy na owoce ale na pewno dokupie jeszcze raz bo są na prawdę super ! Polecam wszystkim ogrodnikom do swoich ogródków

Ik

Nie polecam. Kupilam sadzonki przez olx. Otrzymałam sadzonki nie zgodne ze zdjęciami i z opisem na aukcji. Brak jakiejkolwiek chęci z jego strony wyjaśnienia tej sytuacji. Otrzymałam odpowiedź, że mogę zwrócić towar na swój koszt. Jeśli towar jest niezgodny z opisem czy zdjęciami jak w tym przypadku- zwrot towaru zgodnie z prawem pokrywa sprzedawca. Ale ten Pan nie działa zgodnie z prawem. Nie polecam. Sprawa zgłoszona do olx..

Zostaw merytoryczną opinię o Green-Garden Grzegorz Pięciak - Baryczka

Green-Garden Grzegorz Pięciak