Opinie o Firma Usługowo Transportowa Maciej Paluszak w Sieraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Firma Usługowo Transportowa Maciej Paluszak. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Firma Usługowo Transportowa Maciej Paluszak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Usługowo Transportowa Maciej Paluszak w Sieraków

zaskoczyło mnie to, że mimo nazwy firmowej żadna opinia od kierowcy się nie pojawiła. Nie mam pojęcia czemu opinie są takie rozbieżne co do usług ale czy zatrudnienie na umowę o pracę byłoby możliwe?

Anonim Nowy wpis

Nie polecam tego pana , bierze pieniądze za transport a potem unika kontaktu telefonicznego, a pieniędzy oddac nie umie. Jest niesłowny i (usunięte przez administratora) Uważajcie na niego!

Master Nowy wpis

Witam nie polecam tego Pana 2 razy bylem umowiony na przywoz drewna dostal zaliczke 100 zl ani drewna ani kasy tel tez nie odbiera

Iwona Nowy wpis

Chyba klienci tu piszą. A wie ktoś z Was, czy biorą tu do pracy pilarzy i ile idzie zarobić w miesiąc? Nie musi być na już, może od stycznia będzie potrzebny ktoś nowy.

Czy po rozmowie w Firma Usługowo Transportowa Maciej Paluszak rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Super zadowolony

Właściciel dobry fachowiec,umie pracować pilarką i zna się na tym fachu bez dwóch zdań.POLECAM!!!

SZEF

SUPER FIRMA CZŁOWIEK ZNA SIĘ NA ROBOCIE ,FACHOWIEC JAKICH MAŁO....

Sieraków

Niesolidny, nierzetelny, niesłowny. (usunięte przez administratora) Zalecam omijać szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Usługowo Transportowa Maciej Paluszak - Sieraków

Firma Usługowo Transportowa Maciej Paluszak
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Spokojna 1 lok. 1
    64-410 Sieraków