Elfiki z Baśniowej Krainy Ewa Wróblewska

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Elfiki z Baśniowej Krainy Ewa Wróblewska

Obecny pracownik

Witam. Pracuję w placówce 2 lata. Do pracy przychodzę z przyjemnością, bez stresu. Atmosfera w pracy jest świetna. Nigdy nie miałam problemu z Panią dyrektor. Pani Ewa jest kompetentną osobą, która zapewnia warunki do rozwoju zawodowego, potrafi docenić zaangażowanie pracownika. Wkłada dużo energi, aby zajęcia edukacyjne i terapie ze specjalistami były na jak najwyższym poziomie.

Elżbieta

Pracuję w firmie 5 lat. Nigdy nie zaznałam ze strony Dyrekcji żadnej sytuacji, która negatywnie skutkowałaby na współpracę. Szefowa zawsze jest otwarta na dialog z pracownikami. Organizuje okresowe spotkania zespołu by na bieżąco rozwiązywać problemy. Zawsze staje po stronie pracownika. Wynagrodzenie - w terminie. Fundowane są ze strony Dyrekcji dla pracowników certyfikowane szkolenia, dopłaty do studiów podyplomowych. Sale i place zabaw a od kilku dni nowa, trzecia placówka są nowocześnie wyposażone nie tylko w zabawki ale sprzęt multimedialny. Placówka niedawno przeszła audyt z pozytywną oceną. Można naprawdę swobodnie pracować w dobrej atmosferze.

Olha Shkurda

Pracuję w przedszkolu prawie rok, przyjechałam z Ukrainy, gdzie pracowałam w szkole. Dla porównania mogę powiedzieć, że dyrektor organizuje różne kursy, żeby pracownicy się rozwijali. Pani Dyrektor Całe serce i swoję życzę poświęca dzieciom,rodzicom i przedszkolu!

Pani Ewa Wróblewska, to najlepsza szefowa, która była w mojem życiu pracowniczym ( mam przepracowanych 10 lat). Zawsze pomoże, doradzi. Atmosfera w przedszkolu jest domowa, zespół pracowników jest zgrany, idę do pracy z wielką przyjemnością i chęcią, jak dla mnie to największy dodatek!!!

Rafał

Większość osób chwali tutaj prace ale były głosy że jest spora rotacja. Nadal taka sytuacja ze wychowawcy odchodzą czy to się ustabilizowało i można liczyć na stabilne zatrudnienie? Pytam bo żona szuka pracy jako przedszkolanka i chciała też tu złożyć CV. Napiszcie jaka jest teraz atmosfera?

@Rafał

Pracuje w Elfikach prawie 2 lata, jestem zadowolona z pracy, wszystko mi pasuje, takiego dobrego szefa to nie miałam nigdy, kto chce pracować ten pracuje,a kto nie ten we wszystkim szuka problemu.

Zgadzam się z moją koleżanką, oczywiście jest super i bardzo bardz jestem zadowolona z tej pracy .Nie chcę się powtarzać ,ale szefowa jest naprawdę bardzo dobra . Na te czasy jakie mamy obecnie to ,,ZLOTY,,szef ,doceniam bardzo dobra pracę w zespole .

@Rafał

Pisze Pan że większość osób chwali pracę w Elfikach. I to jest prawda. Ja pracuję pięć lat z Elfikami. ( Więc rotacji często nie ma) . Cały czas Pani Dyrektor wychodzi na przeciw oczekiwaniom pracowników, Rodziców i dzieci. Dba o każdy szczegół w dobrym funkcjonowaniu placówki. Pracownicy często mają możliwość z dokształcania się w coraz to nowszych zagadnieniach pedagogicznych i psychologicznych. Większość kadry pracuje dłużej niż rok więc świadczy to o stabilności kadrowej w firmie.

Pracownik w Elfikach
@Rafał

Jest tu dobrze, zapraszamy ???????? Są tu dogodne warunki do pracy i samorozwoju. Szefowa jest bardzo fajna, serdeczna i wychodząca na przeciw pracownikowi.

Pracownik Wioletta
@Rafał

Jestem bardzo zadowolona z przedszkola i z całego serca polecam go wszystkim .Opieka w przedszkolu połączona jest z rozwijaniem kreatywności i umiejętności dzieci .W przedszkolu są liczne zajęcia dodatkowe .Ciocie są miłe ,wspierające i troskliwe .Pani Dyrektor Anioł

@Elżbieta

To znaczy że są dodatkowe szkolenia które finansuje przedszkole? Samemu się o nie występuje czy to dyrektor decyduje kto, kiedy i na jaki kurs pójdzie?

@p

Można samemu, Pani dyrektor tez często proponuje różne kursy. Nawet finansuje studia, jest mnóstwo możliwości rozwoju.

Pracuje w Elfikach już kilka lat i to jest totalna bzdura. Widać ze pisała to osoba która szuka zemsty i koniecznie chce „nabrudzić”. Polecam nie słuchać takich osób tylko samemu się przekonać jak faktycznie jest.

Serdecznie witam , nie wiem skąd są takie informacje o to że Ukrainki które pracują w Elfikach nie maja wykształcenie, to wielka głupota, pracuje tu trzeci rok, nie narzekam jestem zadowolona z pracy, Pani Dyrektor non stop kupuje wszystko co jest potrzebne dla funkcjonowania jest mega wyposażone przedszkole we wszystko , materiały dydaktyczne i plastyczne, sprzęt, magiczny dywan, magiczna ścianka, sala SI, dużo zajęć dodatkowych, atrakcje dla dzieci, wejście do teatru, autobus czekoladowy, dużo innych. A to co do rotacji pracowników,nie chce nikogo obrażać,ale teraz są ludzie którzy nie chcą pracować a tylko dostawać kasę , a tu w przedszkolu nie o to chodzi, trzeba mieć chęć poświęcić się dzieciom.

Olha Shkurda

@Ex-pracownik Mam nadzieję, że Pani nie miała na celu deprecjonować pracy Ukrainek, porównując je z Polkami? Bo jeśli tak, to osobiście mam dwa dyplomy ukończenia studiów wyższych w Ukrainie, a pracując teraz w Polsce, mam zamiar zdobyć także polski dyplom. Nie znam żadnej Ukrainki w naszym przedszkolu (30% jakby co) która nie miałaby dyplomu ukończenia studiów wyższych. Tak, to ukraiński dyplom, ale to wyższe wykształcenie, które zdobywałyśmy przez 5 lat, zdawałyśmy sesje, pisałyśmy prace doczne i dyplomowe. To, że nasza znajomość języka polskiego nie jest równa poziomowi native speakerów, to tylko kwestia czasu. Wszystkie Ukrainki uczęszczają na kursy językowe po godzinach pracy i starają się opanować nowy dla nich język. I wie Pani, to nie jest łatwe? Tak więc zanim Pani wyda swoją ocenę na temat Ukrainek pracujących tutaj, zachęcam spróbować porozmawiać z nami na żywo. Bez własnych projekcji i stereotypów.

Rodzic

Myślę, że takie opinie piszą osoby które nie miały stycznosci ani z placówką jak i z ludźmi, którzy tam pracują. Mój syn uczęszczał do grupy Żuczkow. W lepsze miejsce nie mógł trafić. Ja pełna wcześniej obaw, już po paru dniach się przekonałam, że "Ciocie" są prawdziwymi Aniołami. W swojej pracy wykorzystują nie tylko Serce pełne zaangażowania i miłości do dzieci ale również Wiedzy. Dzieci każdy dzień miały wypełniony niesamowitymi przekazami w konkretnym temacie. Gdyby każde przedszkole miało tak wyedukowaną kadrę, żaden rodzic nie musiałby się martwić o swoje dzieci. Pani Ola, Wiola i Kasia są wspaniałymi osobami. Dziękuję Im za każdy dzień i chwilę poświęconą w edukację mojego dziecka. Pozdrawiam

Emma Nowy wpis
@@p

1Finansowane są studia zaoczne? Wow! Przecież to nie są małe koszta... Całość jest opłacana czy jakiś procent? I czy można studiować dowolny kierunek, czy tylko taki, który będzie powiązany z pracą w przedszkolu?

P Nowy wpis
@Emma

Dyrekcja bardzo dba o rozwój bardzo rzadko spotyka się takie miejsca gdzie dostaje się tak duże wsparcie na rozwój. Oczywiście kierunek studiów musi być związany z Pedagogiką/edukacja.

@P

Fajnie, że sa takie możliwości. A wiąże się z tym jakieś podpisanie umowy lojalnościowej z firmą? Jeśli tak, to na jaki czas?

Nowy wpis

Tak podpsuje się umowę Lojalnościową na okres trzech lat od zakończenia studiów.

Ale się rozpisały opinie tylko dziwne że tylko o grupie żuczki a grup w przedszkolu jest więcej i co ciekawe jest też druga placówka. Żal innych dziewczyn które tam jeszcze pracują ale może gdy poczytają te wpisy to coś zrozumieją. Skoro żuczki takie mega to dlaczego dużo odeszło dzieci.

Rodzic

Droga Pani. Moje dziecko odeszło z Elfików tylko i wyłącznie dlatego, że dostało się do Państwowego jak podejrzewam większość dzieci. Dla mnie to ogromna różnica w wydatkach miesięcznych. Państwowe i 4 minuty spacerem od miejsca w którym mieszkamy. Mimo to, nie zastąpi to Bardzo Dobrej oceny i zdania na temat przedszkola Elfików. Strasznie głupie pytanie Pani zadała jak na pracownika prywatnej placówki.

Rodzic

Moje dziecko mimo, że jest absolwentem grupy Żuczkow zaznało wiele ciepła również od innych Pań. Gdy odbierałam nie raz syna z przedszkola czekając na Niego na korytarzu, gdy kończył podwieczorek z żadnej sali nie dobiegło moc niepokojącego. Każda z Pań zwracała się do dzieci z szacunkiem i cierpliwością. Nigdy nie słyszałam, by działo się coś złego za drzwiami. Na balu jak i pikniku widać było, że dzieci są przywiązane do swoich Pań a to o czymś świadczy.

mAmA

Jakby Pani nie zauważyła, to nagonka jest na Panie/Ciocie z Ukrainy a akurat One prowadziły grupę Żuczkow. Dla mnie nie miało to najmniejszego znaczenia, bo nie zauważyłam by Ciocie w jakikolwiek sposób miały gorsze przygotowanie do przekazywania wiedzy mojemu dziecku.

@mama

Dzień dobry, polecam Elfiki (grupa 2 do 3 lat ). Wspaniałe, czułe ciocie, pełne ciepła a to ważne dla dzieci rozpoczynających przygodę z przedszkolem. Syn uczęszczał do grupy Żuczków gdzie opiekę nad nim sprawowały ciocia Wiola, Ola i Kasia. Zawsze mogłam liczyć na ich wsparcie i uśmiech zwłaszcza przy porannych pożegnaniach z dzieckiem. Atmosfera wspaniała, ciekawe zajęcia. Ah ile syn nauczył się tam piosenek na zajęciach z rytmiki ;) do tego smaczne jedzonko, zamawiane przez smart catering, celebrowane urodzinki, bale, teatrzyki ;) Polecam ;) Serdecznie pozdrawiam Ciocię Wiolę i Olę ;)

Jola

Witam wszystkich, moja córka chodziła do Elfików przez rok. To był nasz drugi żłobek bo wcześniej nie mogła się zaadoptować, ciągle płakała. Jak trafiłyśmy do Żuczków, od pierwszego dnia dziecko pokochało to miejsce. Przez rok nie było ani jednego dnia żeby córka nie chciała tam iść. To wspaniałe miejsce stworzyła Pani Ewa, która bardzo dba o swoich pracowników, o "ciocie" które wkładają serce w swoją pracę. Czuć bezpieczną atmosferę w całej placówce. Całe przedszkole pięknie zawsze przyozdobione w zależności od pory roku lub święta. Naprawdę nie można sobie wymarzyć lepszego miejsce dla swojej pociechy. Polecam z czystym sumieniem to miejsce i bardzo serdecznie dziękujemy za troskę i opiekę cioci Wioli, Oli oraz Kasi

Brałeś udział w rekrutacji do Elfiki z Baśniowej Krainy Ewa Wróblewska. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Kamila

Syn chodzi do Elfików od stycznia i przez ten czas nie mogę powiedzieć nawet pół złego słowa. Dziecku poświęcany jest czas, ciocie nie żałują przytulasów ani dobrych słów dla każdego dziecka, dlatego mój syn który szczególnie czasem potrzebuje uwagi tak chetni tam chodzi, dziecko przez ten czas rozwinęło się pozytywnie na wielu płaszczyznach. Wszystkie ciocie w grupie Żuczki są sympatyczne, ciepłe i wyrozumiałe dla dzieci. Nie wiem, czy jest lepsze przedszkole w Bielsku. Ze swojej strony polecam Elfiki z czystym sumieniem

Obecny pracownik

Elżbieta

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Dyrektor zarządzający w Elfiki z Baśniowej Krainy Ewa Wróblewska? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Olha Shkurda

Czym w Elfiki z Baśniowej Krainy Ewa Wróblewska zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Ktoś

Jest tak cudownie ze na przestrzeni pół roku odeszło stamtąd około 20 osób ???????????????? Rodzice otwórzcie oczy …..niewykwalifikowana kadra ( sprawdźcie to ) , panie które krzyczą na dzieci i przeklinają ????????????????, zero programu i pomysłu , brud , (usunięte przez administratora) no i oszukiwanie na wyżywieniu …..to ich wizytówka

Ewa Wróblewska
@Ktoś

Bardzo cenne informacje, szkoda, że nie zgodne z prawdą. Każde przedszkole zobowiązane jest realizować roczny program. Kadra posiada kwalifikacje do pracy z dziećmi co zostało zweryfikowane przez kuratorium.

Ewa Wróblewska
@Ktoś

Co do odejścia pracowników- tak kilkoro odeszło, ale do 20 jeszcze daleko ????

Ela
@Ktoś

Jestem mamą dzieci które uczęszczają do przedszkola. Chodzą tam od 3 lat … i nie wiem gdzie mi umknęło odejście aż 20 pracowników… Kadra nauczycielska jest na najwyższym poziomie. Panie do KAŻDEGO dziecka podchodzą indywidualnie. Zawsze miłe, serdeczne i z sercem na dłoni. Dzieciaki rozwijają się świetnie i opinia typu „zero programu” to jakaś wymyślona historia. Dzieciaki w rozmowach „czego się nauczyły albo co robiły chętnie opowiadają o swoim dniu w przedszkolu i mówią co nowego dziś zrobiły co z reszta widać na stronie fb elfikow gdzie umieszczane są zdjęcia z danego dnia. Panie świetnie wykonują swoją prace i nigdy nie spotkałam się z tym , żeby ktoś krzyczał na dzieci … a gdyby był jakiś krzyk to wydaje mi się, że moje dzieci nie szłyby tak chętne do przedszkola. Córka wręcz po okresach świątecznych nie może doczekać się cioci Agnieszki a syn cioci Ani. Nie chce się wierzyć, że „ktoś” wypisuje takie głupoty.

Zapraszam do biura chętnie policzę- to w końcu w ciągu pół roku czy roku bo już się pogubiłam ..

Alicja

Możesz powiedzieć coś na temat rekrutacji, skoro tam pracujesz? :) Zastnawiam się czy moje doświadczenie z pracą z dziećmi byłoby wystraczające

Emilia

skoro jesteś była pracownicą nie korciło cie po odejściu zgłosić tych nieprawidłowosci do odpowiedniego urzędu ? nikt nie chciał nigdy nic z tym zrobic, moze nie jest tak źle jak piszecie skoro te urzędy się firmą jednak nie interesują same?

Była
@Emilia

Wszystkie urzędy informują o kontroli kilka dni przed ( takie prawo ) no i wtedy jest malowanie trawy To jak tam jest potwierdza rotacja pracowników i dzieci - z dobrego miejsca się nie odchodzi Ale idź tam i sprawdź ????????????

Była
@Była

Zepsuł ci się klawisz „?” bo nadużywasz go. Polecam najpierw zweryfikować swoje informacje a potem wypisać bzdury w internecie, również tam pracowałam i złego słowa nie da się powiedzieć. A tobie tylko przypomnę i ostrzege ze nikt w internecie nie jest anonimowy ;)

Witam obecnie pracuje w Elfikach ????wszystkim polecam to Przedszkole ????Atmosfera bardzo miła ,współpraca super a Pani Dyrektor Anioł ????

Mariola

Nie wierzę w takie oskarżenia Pani Ania ma ogromne serce do naszych pociech i na pewno przedszkola elfiki nie zamieniła bym na żadne inne. Dbają o nasze dzieciaczki jak swoje duży ukłon dla Pan z Przedszkola jak również dla Dyrekcji ogromne podziękowanie że tak poświęcają się dla naszych dzieciaczków.

@Mariola

Fakty szanowna Pani to są …..proszę poszukać negatywnych opinii na temat innego prywatnego przedszkola …..brak A odejście w ciągu pół roku 20 pracowników potwierdza to co się tam dzieje ,…a p Anna pomogła im w tym odejściu

Gabrysia

Witam mój syn uczęszcza do przedszkola do przedszkola efiki od lutego 2021 po wielkiej traumę którą doznał w przedszkolu państwowym Gdzie nabawił się nerwicy siedząc przed każdym wyjściem w szafie. Obecnie chodzi z ochotą i jest w domu spokojny i wyciszony . Oczywiście zdarzają się dni gorsze jak u każdego . Natomiast obecnie widzę postępy w jego edukacji i zachowaniu. Widać że z nim jest prowadzona praca. A to zasługa nauczycieli Pani Ani i nauczyciela wspomagającego. Jest wiele różnorodnych zajęć bez porównania z przedszkolem państwowym. Syn nigdy się nie skarżył sie ajest komunikatywny. Pani Aniu życzę Pani i synowi żeby mogła Pani doprowadzić syna do osiągnięcia dojrzałość szkolnej Pozdrawiam serdecznie i życzę wytrwałości.

@Gabrysia

Nie porównujmy przedszkola Państwowego do prywatnego ……a prywatne za które się tyle płaci powinno być super a nie jest Mnóstwo zajęć to coś normalnego Może proszę zapytać innych rodziców z grupy czy ta pani potrafi przygotować do szkoły …….otwórz nie potrafi Potrafi krzyczeć , kląć , straszyć i obmawiac

Gabrysia
@Rodzic

Pani Aniu powiem tyle proszę robić dalej swoją dobrą pracę pedagogiczną z naszymi dziećmi, bo one są najważniejsze A nie słuchać pomówień i oskarżeń, gdyż energia Pani jest potrzebna dla naszych pociech A nie do przejmowania się.

Mariola

Przykre czytać takie opinie o Pani Anii :( Cudowna kobieta o prawdziwym sercu wspaniała osoba która rozumie każda sytuację pomoże wysłucha każde przedszkole powinno bić się o taką opiekunke ale przyjęło Ja najlepsze przedszkole Elfiki Nie rozumiem tych komentarzy dla naszych dzieci te Panie się dużo poświęcają robię ogromną pracę moje dziecko uwielbia tam chodzić To naprawdę najwspanialsze przedszkole a Pani jeszcze raz powtórzę Cudowna kobieta.

Pracuje już kilka lat w Elfikach, nie narzekam ani na zarobki ani na swoją pracę. Wykonuje powierzone mi obowiązki rzetelnie i nikt się wówczas nie czepia. W trakcie pracy nie oglądam filmów , nie wydzieram się na podopiecznych, pilnuje dokumentacji, jestem miła, nie zastraszam dzieciaków, a przede wszystkim skupiam się na wychowankach. Pracuje w firmie w której 100%to baby więc każda ma swoje humory ale jak to się mówi "Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma" zatem powodzenia dla osób które okazał się na tyle litościwe dla całej ekipy z Elfików i zmieniły pracę.

Przepraszam, nie potrafię tej zakodowanej wiadomości odczytać, poproszę o tłumaczenie. W sumie opinia osoby która ma tyle odwagi cywilnej by podpisać się "ktoś" to według mnie znaczy tyle co zeszłoroczny śnieg. Pozdrawiam i życzę szczęśliwego nowego roku.

Ile jest zmian w Elfiki z Baśniowej Krainy Ewa Wróblewska?

Wszystko zależy od ilości dzieci ale na stałe są 3 zmiany. Pierwsza 7-15, druga 8-16 i trzecia 9-17.

Dawid

@Anna rozumiem ze zwolniły się osoby z tej firmy teraz tak? Ile zarabia tam opiekunka?

@Dawid

"Teraz" to pojęcie względne, około rok temu zakończyły współpracę. Ile zarabia opiekunka to nie wiem, jestem nauczycielka przedszkola i mam stawkę odpowiednią do posiadanych przeze mnie kwalifikacji

Przyjaciel

Najniższa krajowa-opiekunka

Przyjaciel
@Dawid

Ale generalnie nie ma się co dziwić, ponieważ "Panie" które tam "profesjonalnie" zajmują się dziećmi żłobkowymi były zatrudnione jako pomoc kuchenna oraz osoba sprzątająca, zrobiły kurs online i włala "pedagodzy" to i najniższa krajowa????i biada tym, którzy z nimi się zetkna????tak fałszywe i tak miłe na pozór dla rodziców, a ich komentarze na temat dzieci, rodzice na bank wypisali by z tej placówki pociechy szkoda, że nie było tam podsluchu

@Przyjaciel

Hmmm nie do końca rozumiem skąd takie wnioski, każda osoba posiada odpowiednie kwalifikacje. Panie na żłobku mają również skończone kursy.

Iza
@Przyjaciel

Panie Przyjacielu nie wiem skąd Pan posiada taka wiedzę która jest nieprawdziwa Placówka od ponad roku uczestniczy w programie szkoleniowym dla wszystkich pracowników podnoszące ich kompetencje Panie / ciocie są oddane i z ogromnym sercem .....polecam przejrzeć zdjęcia i relacje na FB reakcje i uśmiechy dzieci są prawdziwe Ponad to w placówce rodzice korzystają z konsultacji i spotkań ze specjalistami którzy pomagają w domowym rozwoju dziecka Lepiej już być nie może

Jak szefostwo w Elfiki z Baśniowej Krainy Ewa Wróblewska? Spoko traktują ludzi?

Wiktoria

Bardzo miła i otwarta szefowa, zawsze pomoże w razie jakichkolwiek problemów. Jest osoba wymagająca ale zawsze panuje pozytywna atmosfera. Wszyscy traktujemy się z szacunkiem i jesteśmy wobec siebie szczerzy.

Iza

Dzień Dobry Skoro zdecydował się Pan na złamanie zasad RODO i posłużeniem się imieniem i nazwiskiem osoby ......to warto tez się przedstawić ? Tak dla równowagi A odpowiadając na pytanie - jest bardzo dobrze .......pracowałam w wielu placówkach i mam porównanie Proszę zadać konkretne pytanie ( pana jest ogólnikowe ) z chęcią odpowiem

Witam bardzo przykro czytać takie negatywne opinie na temat przedszkola Elfiki z Baśniowej Krainy ponieważ Ciocie które tam pracują mają skończone odpowiednie studia cały czas mają przeprowadzane różnego typu szkolenia. Dzieci które uczęszczają do przedszkola są traktowane bardzo dobrze atmosfera jest jak w domu, dlatego również mówia do Pań.. Ciocie. Wszystkie dzieci są traktowane jednakowo. Każda zgłaszana informacja od dziecka jest spełniana zajmujemy się inwidualnie tym dzieckiem. Oddajemy całe swoje serce w pracę z dziećmi. Ps. Czy krajowa stawka ma jakieś znaczenie ile kto tam zarabia Nie!!!!! Tu chodzi o dzieci o opiekę nad nimi zawód który jest wykonywany w tym przedszkolu widać że jest z powołania i pasji opieki nad dziećmi. Jedynie mi żal tych Ludzi którzy wypisują tak absurdalne rzeczy na temat tego przedszkola a nie mają odwagi stanąć i powiedzieć tego osobiście. Pozdrawiam więcej pozytywnej energii życzę dla Nas wszystkich!!!!!!

Czyli macie za niskie stawki?

@Marek

Absolutnie tak nie uważam, stawki są adekwatne do stanowiska i posiadanych kwalifikacji, ponadto są różne benefity które dostajemy.

A to pandemia nie zamknęła teraz przedszkola?

Zostaw merytoryczną opinię o Elfiki z Baśniowej Krainy Ewa Wróblewska - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Elfiki z Baśniowej Krainy Ewa Wróblewska?

Zobacz opinie na temat firmy Elfiki z Baśniowej Krainy Ewa Wróblewska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elfiki z Baśniowej Krainy Ewa Wróblewska?

Elfiki z Baśniowej Krainy Ewa Wróblewska