Opinie o Andrea Stullerova -BSD Fahrerservice w Niemcy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Andrea Stullerova -BSD Fahrerservice. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Andrea Stullerova -BSD Fahrerservice o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andrea Stullerova -BSD Fahrerservice w Niemcy

Klaudia Nowy wpis

A powiedzcie coś na temat zakwaterowania, bo to dla mnie ważny aspekt. Jakie są warunki?

Mario Nowy wpis

Chciałbym potwierdzić wszystkie negatywne opinie na temat firmy Andrea Stullerova -BSD Fahrerservice - Niemcy . Pani Stullerowa udaje przyjazną i pomocną kobietę, twierdząc ze jesteśmy z podobnych krajów i musimy sobie pomagać. Przez 3 tygodnie prosiłem o moją umowę o pracę jednak nie otrzymałem jej. Jest to firma niewyplacalna, która wprowadza pracowników w nowe długi. Właścicielka zapewnia o doskonałym stanie pojazdu na którym się pracuje. W rzeczywistości jest to sprzęt niezdatny do pracy. Każdy dzień to ryzyko straty życia. Nie przestrzegane jest zarówno prawo pracy jak i prawa pracownika. 10 godzin bez żadnej przerwy chociażby na skorzystanie z toalety nie wspominając już o zjedzeniu posiłku i to na maszynie, która waży około 60t. Przestrzegam wszystkich Polaków przed podjęciem pracy u tej pani. Nie wierzcie w żadne obietnice, które wam przedstawi. Nie jestem jedyną osobą, która była i jest traktowana w taki sposób. Każde słowo wychodzące z ust tej pani to jedno wielkie kłamstwo.

Andrea Stullerova Nowy wpis
@Mario

Witaj Mario. Umowa była wypisana w pierwszym dniu jak zaczeles pracę. Tylko że ja nie jestem codziennie w biurze rzebym mogła Ci ja dowieść. Jak chcesz to zapraszam do biura po odbiór umowy. Pracowaliśmy pod wykonawcą Ale z tego Co wiem to nie było rzadnego problemu rzeby skorzystać z toalety albo zatrzymac się i zjeść śniadanie. Wypisujesz o mnie (usunięte przez administratora) Jak chciałeś zaliczkę to po tygodniu od razu dostałeś. A na dodatek nie zaplaciles za swoja dziewczyne za mieszkanie. Pozdrawiam Andrea

Arpi

Witam.Chciałbym przestrzec Wszystkich przed tym pracodawcą.Zacznę od początku ta osoba szuka naiwnych pracowników na stanowisko kierowca wozidła technologicznego i obiecuję złote góry. Po przyjeździe okazuje się że wszystko o czym była mowa podczas rozmowy telefonicznej jest nieprawdą czyli obiecane 12 euro na rękę zmienia się na 7 no górą 8 euro na rękę co do diety zawsze jest jakiś pretekst żeby jej nie zapłacić. Jak chcecie poczuć na wlasnej skórze co to jest (usunięte przez administratora) to praca jest dla Ciebie. Pracuje się po 14 godzin 6 dni w tygodniu przerwa jest pół godzinna o 13 ale w czasie przerwy zawsze jest tankowanie wozidła to tak jakby tej przerwy nie było. O toalecie czy pomieszczeniu socjalnym możecie tylko pomarzyć. Ta pani czyli Andrea ma swoich trzech ulubionych pracowników a są to Piotr,Karol i Krzysiek jak niewiecie jak Polacy traktują swoich ziomków to musicie na nich trafić a odechce wam się pracy i życia. Podsumowanie: Andrea Stullerowa to właścicielka firmy o takiej samej nazwie która radzę wam omijać z daleka. Przed wyjazdem zastanówcie się dwa razy bo nie jeden pracownik tej firmy wrócił z Niemiec z jeszcze większym zadłużeniem. Pozdrawiam Były pracownik na stanowisku operator wozidła technologicznego.

Zostaw merytoryczną opinię o Andrea Stullerova -BSD Fahrerservice - Niemcy

Andrea Stullerova -BSD Fahrerservice