Opinie o Agra-Trans Małgorzata Walczak w Lubiechnia Wielka

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Agra-Trans Małgorzata Walczak. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agra-Trans Małgorzata Walczak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agra-Trans Małgorzata Walczak w Lubiechnia Wielka

Maja tu może jeszcze te trasy na Niemcy? Wiem, że rok temu była oferta dla kierowcy C+E. finansowo chce obadać temat, ktoś pisał o 6 tysiącach ale czy ktoś inny by potwierdził te kwotę? w opisie ogłoszenia znalazły się też premie, one jak wychodzą?

Były Pracownik Nowy wpis

Szefowa chciała by. aby pracować najlepiej 7dni w tyg za 6 tys. Gdy się zwalniasz wymyśla historie żeby tylko kasę uciąć. Jej (usunięte przez administratora) myśli ze jest najlepszym kierowcą i czego to on nie wie. Zgłaszasz usterkę to ci naprawi ja na plastikowe opaski????????????. Jak dostaniesz automata to ci mówi ze na światłach masz wrzucać na luz bo się skrzynia psuje????????????. Typowy (usunięte przez administratora) trans.

Kamila Nowy wpis

Jak wygląda tutaj praca jako kierowca? Pracują tu też kobiety? Wcześniej ktoś wspomniał, że pracy jest dużo za niewielkie pieniądze, zmieniło się coś w tym względzie? Były jakieś podwyżki? Ile godzin dziennie pracujecie? Są wolne weekendy?

Czy nowo zatrudnione osoby w Agra-Trans Małgorzata Walczak otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Xy Nowy wpis

Tak

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Agra-Trans Małgorzata Walczak? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Yyy

Pani Szefowa chciała by ,aby pracownik pracował (jezdził) siedem dni w tygodniu za 6000 tyś zł .

Xxx
@Yyy

Baaa…. 8 dni byłoby optymalnie

Xxx
@Yyy

ale za 6 mln (6000 tyś = 6 mln) to i 24godz na dobę możnaby popracować ????

XXX

Auta czyste i zadbane, szefostwo miłe i konkretne, polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Agra-Trans Małgorzata Walczak - Lubiechnia Wielka

• Jak się pracuje w Agra-Trans Małgorzata Walczak?

Zobacz opinie na temat firmy Agra-Trans Małgorzata Walczak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agra-Trans Małgorzata Walczak?

Agra-Trans Małgorzata Walczak