AD AWARDS SP. J.

Opinie o AD AWARDS SP. J.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w AD AWARDS SP. J.? Chętnie zatrudniają?

@Pracodawca Nowy wpis

Studenci zaoczni jak najbardziej mogą u nas pracować na umowę o pracę, gdyż pracujemy pndz - pt w godz 8-16 i soboty są wolne. W przypadku studentów dziennych nie ma takiej możliwości , aby pogodzić to z umowa o pracę, ale jest możliwość umowy zlecenia w zależności od potrzeb firmy.

@@Pracodawca

Studenci dzienni na jaki wymiar godzin w tygodniu są zatrudniani? Wtedy można dopasować pracy pod zajęcia na uczelni? Dlaczego studenci zaoczni nie mogą dostać umowy zlecenie?

@Pracodawca Nowy wpis

Takie kwestie zostają ustalone w momencie jeśli będziemy zatrudniać studenta dziennego, a nie mamy takiego zapotrzebowania obecnie, więc tutaj nie jesteśmy w stanie precyzyjnie podać informacji. jest to też uzależnione od rodzaju danego zlecenia. Czy zlecenie dotyczy realizacji grafik, wykonania filmu itd. Nie napisaliśmy, że studenci zaoczni nie mogą być zatrudnieni na umowę zlecenia. jest taka możliwość w zależności również od zapotrzebowania firmy .

@@Pracodawca

Są tu wymienieni studenci dzienni i zaoczni. Zastanawiam się, czy ewentualnie wieczorowi też mają szansę na zatrudnienie. Na przykład, czy pracodawca idzie na rękę w razie potrzeby pilniejszych wyjść (np. w czasie sesji).

Hej, chcę aplikować na stanowisko Doradcy Klienta ds. klientów kluczowych. Opowie ktoś jak wygląda system wynagrodzenia na tym stanowisku? Wiem, że jest system premiowy, do tego nielimitowany. A realistycznie jak to wygląda? Zależy to od % realizacji planu? Jak często udaje się wykonać 100%? Z tego co rozumiem z oferty to praca jest od pon. do pt. A czy jest elastyczność pod względem godzin pracy?

na początku jest z minimalne wynagrodzenie, a prowizja jest uzależniona od sprzedanych produktów/usług i ich kwoty oraz jest też premia uznaniowa. Pracuje się w godz 8-16 od pndz do piątku w przypadku umowy o pracę, stałe godz. dla wszystkich. Weekendy wolne :-)

Zainteresowała mnie oferta dla praktykanta IT. Studiuję i szukam czegoś, co byłoby zgodne z moimi pasjami. Dobrze, żeby można było przy okazji nieco zarobić :) I tu moje pytanie brzmi - czy takie praktyki są płatne i czy dają możliwość późniejszego zatrudnienia na dłuższy czas?

Dzień dobry, obecnie nie przyjmujemy uczniów / studentów na praktyki ze względu na zmianę organizacji struktury firmy .

@AD AWARDS SP. J.

A wrócą jeszcze kiedyś u Was praktyki? Chciałabym właśnie odbyć na początku roku je u Was i zastanawiam się jaka jest szansa. Można prosić o kontakt, jeśli zdecydujecie się Państwo na taką formę współpracy? Można wysłać w takim przypadku cv?

Witam, niestety nie planujemy powrotu do praktyk zawodowych.

jaka jest ilość wakatów ? pozdrawiam

@rekr

W sensie, że ile aktualnie jest wolnych wakatów, czy o liczbę pracowników dopytujesz? Bo mnie to pierwsze interesuje. Czy w ogóle te oferty, widoczne w zakładce kariera są aktualne? Jest tam ogłoszenie o staż, (którego według najnowszych odpowiedzi już nie ma), jest i propozycja zatrudnienia dla junior web developera. Zapytam więc, jaka płaca jest przewidziana, dla kandydata, znającego system Linux, obeznanego z frameworkami opartymi o MVC i radzącego sobie z bazami danych?

Odpowiedź odnosnie wolnych wakatów dotyczyła aktualnego ogłoszenia na Olx. W obecnej chwili poszukiwaliśmy tylko pracowników na stanowisko specjalista ds. obsługi klienta. Rekrutacja w dniu dzisiejszym została zakończona pomyślnie. Nie przyjmujemy na praktyki zawodowe w żadnym dziale. Odnośnie wynagrodzenia ( uzależnione od kilku czynników ), takie informacje udzielane są w ogłoszeniu oraz przy rekrutacji na dane stanowisko w przypadku umowy o pracę. Obecnie nie prowadzimy rekrutacji do działu programistów. Oczywiście można wysłać do nas Cv na biuro@adawards.pl być może uda się znaleźć w przyszłości pojedyncze zlecenia na umowę zlecenia. Dziękuję za uwagę zakładką kariera zawiera nieaktualne dane, zgłosimy jej poprawienie do Gowork. Przepraszam za wprowadzenie w błąd.

@AD AWARDS SP. J.

Ogłoszenia na olx mają to do siebie, że szybko znikają. Czy w tym momencie mają Państwo jeszcze jakieś wolne wakaty lub szykują w najbliższym czasie kolejne rekrutacje? I czy współpraca przy tych pojedynczych zleceniach może się również odbywać w ramach b2b?

Ogłoszenia na olx jak również na innych portalach z reguły są dodawane na okres 30 dni , jeśli rekrutacja jest potrzebna w dłuższym okresie zostają przedłużone . W chwili obecnej nie mamy wolnych wakatów, ale sytuacja może się zmienić w zależności od zapotrzebowania firmy, więc warto obserwować. Jest możliwość współpracy na B2B. Zapraszam do wysłania Cv na biuro@adawards.pl

rekr

czy prowadzicie jeszcze rekrutację na stanowisko specjalisty obsługi klienta ?

@rekr

Dzień dobry, tak rekrutacja jeszcze trwa.

jaka jest ilość wakatów ? pozdrawiam

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie AD AWARDS SP. J.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Znalazłem interesującą mnie ofertę pracy dla KONSULTANTA DS. SPRZEDAŻY TELEFONICZNEJ. Rozumiem, że wszystkie szczegóły omawiane są na rekrutacji ale może przynajmniej podpowie ktoś jakie widełki odpowiadają temu stanowisku? Skoro jest to wyłącznie praca polegająca na dzwonieniu do klienta to czy po pewnym okresie współpracy jest możliwość żeby zacząć pracować w systemie przynajmniej hybrydowym?

@Pracodawca

Dzień dobry, zachęcam do bezpośredniego kontaktu z firmą . Można Cv przesłać na adres biuro@adawards.pl Zależy nam na pracowniku stacjonarny.

Czy pracownicy w AD AWARDS SP. J. dogadują się między sobą?

@Pracodawca

Stosunki miedzy pracownikami są poprawne. Ważne jest, żeby dobrze wykonywali swoja pracę.

Tymon
@@Pracodawca

Doceniam szczerość. A czym firma stara się podtrzymać motywację pracowników? Ile płacicie i co szykujecie na święta dla zatrudnionych u Was ludzi?

@Tymon

Wynagrodzenie uzależnione jest od zajmowanego stanowiska, kwalifikacji pracownika, stażu pracy itp.

@Tymon

Obecnie nie prowadzimy rekrutacji na żadne stanowisko. Odnośnie szczegółowych pytań dotyczących wewnętrznych procedur w firmie zarówno samej pracy jak i wynagrodzenia zapraszam do bezpośredniego kontaktu z szefem Dariusz Kolber 693 181 765

Zośka
@@Pracodawca

A czy jest szansa wysłać cv i Państwo je sobie gdzieś schowacie? Bo może jak pojawi się jakiś wakat, to wtedy weźmiecie te cv pod uwagę jako pierwsze?

@Zośka

Oczywiście można wysłać CV na maila biuro@adawards.pl

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w AD AWARDS SP. J.?

Partnerskie

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w AD AWARDS SP. J.?

Witam, wynagrodzenie uzależnione jest od stanowiska pracy oraz posiadanych kwalifikacji.

Teresa
@Monika

A czy jest w firmie etat specjalisty ds marketingu? Jak wtedy wygląda wynagrodzenie? Dodam, że nie mam za bardzo doświadczenia, chciałabym je zdobyć tutaj we firmie. Mam szansę?

@Teresa

Obecnie rekrutujemy i poszukujemy na stanowisko konsultanta ds. reklamy . Od kandydatów wymagamy doświadczenia min. 1 rok w sprzedaży, branży reklamowej, FMCG, OZE bankowej itp.

@Monika

A jeżeli chodzi o umowę na to stanowisko, to jak to wygląda? Umowa o pracę? Ile wynosi okres próbny?

@Karolina

umowa na okres próbny 3 m-ce

Gosia
@Monika

Zdarza się, że ktoś sprawdzi się po krótszym czasie i wtedy skracacie okres próbny? Czy raczej zawsze wynosi on 3 miesiące? Po okresie próbnym na ile dajecie umowę?

@Gosia

Okres 3 m-cy jest to optymalny okres na weryfikacje umiejętności nowego pracownika i raczej w większości przypadków go stosujemy. Jeżeli obie strony zgadzają się na warunki współpracy to preferujemy kolejną umowę na czas nieokreślony, jednak zdarzają się odstępstwa.

Jaki jest okres rozliczeniowy w AD AWARDS SP. J.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Wynagrodzenie jest płatne z dołu za przepracowany miesiąc w terminie nie późniejszym niż do 10 dnia miesiąca następującego po danym miesiącu rozliczeniowym.

Urszula
@Monika

Witam, i zawsze jest płacone w terminie czy zdarzają się opóźnienia? Jeśli tak, to oczywiście bardzo bym chciała wiedzieć, czy są takie sytuacje.

Krzysiek
@Urszula

Pracuje kilka lat w tej firmie, zawsze mam na czas wynagrodzenie. w sumie to moze zdarzyl się poślizg jakis jednodniowy przy przelewue w piatek jak 10 wypada w weekend, ale byla to bardziej kwestia banku i ksiegowania niz firmy uwazam.

Aleksander
@Krzysiek

O to dobra informacja. A jak z wysokością zarobków? Bo czytałem że jest też prowizja. Można wypracować ładną sumkę?

Krzysiek
@Aleksander

Tak, ale to już kwestia na jakim stanowisku się pracuje, ale tak handlowcy, partnerzy jak najbardziej mają taką możliwość. Aplikuj jak jesteś zainteresowany, powodzenia.

Maria
@Krzysiek

Jak to wygląda w przypadku handlowców? Dasz znać? To mnie w sumie najbardziej interesuje

@Maria

Wynagrodzenie podstawowe plus prowizyjne uzależniono od wyników sprzedaży. Zapraszam do bezpośredniego kontaktu z firmą i złożenia swojego CV.

Grażyna
@Monika

Gdzie można złożyć cv? Bezpośrednio do państwa firmy, czy można przesłać je przez e-mail? Mogłabym wiedzieć jakiego doświadczenia wymagają Państwo na stanowisko handlowca?

@Grażyna

CV można wysłać na maila biuro@adawards.pl lub złożyć na miejscu w siedzibie firmy w godz. 8-16 . Doświadczenie min. 1 rok w sprzedaży, branży reklamowej, FMCG, OZE bankowej itp. ; Zaangażowanie oraz systematyczna i rzetelna praca; Dodatkowym atutem jest: Wysoka samodzielność działania i myślenia; Determinacja do osiągnięcia celów sprzedażowych; Łatwość nawiązywania kontaktów i swoboda w komunikacji z klientem.

Jolanta
@Monika

Jest możliwość żeby Pani podała też widełki finansowe? I tak ogólnie chciałabym wiedzieć ile jest etapów rekrutacji. Pytam, bo aktualnie pracuje i żeby wziąć udział w rekrutacji muszę wiedzieć na co się przygotować

@Jolanta

Wszystko zależy od stanowiska i doświadczenia zawodowego. Oferujemy umowę o pracę bądź umowę o pracę + system prowizyjny uzależniony od osiąganych wyników sprzedażowych w przypadku handlowca.. Kwestie finansowe do omówienia podczas spotkania z szefem. Jeśli chodzi o etapy rekrutacji z reguły są dwa spotkania. Nasze aktualne oferty dostępne są na portalu pracuj https://www.pracuj.pl/praca/konsultant-ka-ds-reklamy-legnica-fabryczna-22,oferta,1002358303?s=2ecbb2a2&searchId=MTY3NTY5NDk4OTU0NC40OTM0

Jolanta
@Monika

Dziękuję za informację. Dopytam tylko o te szkolenia które są wpisane w ofertach pracy. One są darmowe? W ramach podnoszenia kwalifikacji? Z ilu takich szkoleń pracownik może skorzystać?

@Jolanta

Szkolenia są darmowe w ramach zatrudnienia . Każdy pracownik na stanowisku sprzedażowym musi je odbyć. Pracownicy na bieżąco są szkoleni, żeby być przygotowanym do jak najlepszej obsługi klienta. Są to zarówno szkolenia sprzedażowe jak i produktowe.

BeTo

Pracuję w tej agencji od kilku lat z niewielką przerwą, Firma prężnie się rozwija, usługi świadczy na naprawdę wysokim poziomie. Ugruntowana pozycja firmy pozwala na stałe zatrudnienie. Moje lata pracy w tej firmie pozwalają mi szczerze polecić Ad Awards każdemu, komu zależy na zarobkach, na satysfakcji z realizacji działań, dla osób ambitnych bo praca jest wymagająca ale uczciwie rozliczana. Nie jest miejsce dla osób które myślą, że w pracy można sobie "posiedzieć" a dla tych którzy chcą do czego w życiu dojść. Całość na plus! Marnego słowa powiedzieć nie mogę.

Jrg
@BeTo

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w AD AWARDS SP. J.?

Tworzymy zgrany zespół , pracuje u nas dużo młodych osób, nie jesteśmy typową korporacją, więc atmosfera jest bardzo przyjazna :-) Słuchamy i szanujemy się nawzajem.

Wiecie, czy AD AWARDS SP. J. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Firma przede wszystkim pracuje stacjonarnie w swojej siedzibie. Oczywiście w przypadku pracowników, jeśli zachodzi potrzeba pracy zdalnej z różnych powodów, za podpisaniem stosownych dokumentów dotyczących powierzenia mienia pracownik otrzymuje sprzęt niezbędny do wykonywania pracy.

Gabriela
@Monika

To są względnie nowe rzeczy, czy reanimacja po wielu poprzednikach? ;)

@Gabriela

@Gabriela najważniejsze jest, żeby sprzęt był w pełni sprawny i nie zawsze musi być kupowany nowy dla nowego pracownika . Nie wiem skąd założenie, że jest po wielu poprzednikach. Narzędzia pracy każdy otrzymuje sprawne i jeśli chce pracować to będzie na nich pracował bez względu na to czy sprzęt jest nowiutki czy ma już jakiś mały przebieg :-p Wymieniamy na bieżąco to co jest niezbędne.

Ida

Bardzo dobre miejsce do pracy i rozwoju. Inspirujący ludzie, wyzwania branży. Rzetelny pracodawca - żadnych problemów organizacyjnych. Wszystko na czas, wszystko do uzgodnienia. Dużo zajęć - osoba kreatywna może wykorzystać wiele swoich umiejętności. Na każdym właściwie stanowisku w tej firmie można się rozwijać. Wyjątkowa atmosfera - dla tych, którzy lubią kiedy dużo się dzieje i lubią kontakt z ludźmi i nowoczesnymi technologiami. No i to jest firma dla odpowiedzialnych - poważni klienci, poważne terminy, pomoc Klientom w biznesie - marketing. To również firma, w której można poznać wartość swojej pracy, ponieważ system prowizji jest dobrze urządzony. Dla mnie to jedno z najbardziej rozwojowych miejsc w jakich pracowałam. Polecam.

Hanna
@Ida

a wynagrodzenie? konkurencyjne? warto? bo o tym nie wspomniałaś a oprócz atmosfery to dość ważny temat...

Ida
@Hanna

@Hanna Jeśli chodzi o wynagrodzenie to mam podstawę, dzięki której czuję się bezpiecznie. Wynagrodzenie zawsze na czas. I ja akurat mam umowę o pracę. W branży marketingowej generalnie jest tak, że większa część dochodu to prowizja od działań. Jeśli pracujesz tak, że do firmy trafia dzięki Twojej pracy więcej zleceń, są droższe, sama sprzedajesz - to w AD Awards mamy system prowizji i na większości stanowisk jest on dostępny. Więc jak to w marketingu - Twoja płaca w Twoich rękach.

Małgorzata

Witam wszystkich chciałam podpytać jak współpraca w zakresie oferowanej przez firmę franczyzy, już trochę widzę, że oferta jest na rynku, więc liczę na bardziej szczegółowe informację że uzyskam od was, mogę liczyć na podzielenie się opinią i waszymi spostrzeżeniami . Ciągle szukam czegoś na biznes w obrębie marketingu i reklamy, ale waham się pomiędzy gadżetami reklamowymi, drukiem, a szeroko rozumianą reklamą w Internecie . Dzięki za wszelkie info..

Jak dużo osób pracuje w AD AWARDS SP. J.?

Jesteśmy firmą zatrudniająca ok 35 osób , są to zarówno pracownicy etatowi jak i na umowie zlecenia czy freelancer Cały czas się rozwijamy i chętnie pozyskujemy nowe osoby, więc jeśli jesteś zainteresowany zapraszamy do bezpośredniego kontaktu bądź wysłania swojego cv . Ponadto firma ma szeroką rozwiniętą sieć franczyzy , więc oprócz pracowników posiadamy szerokie grono partnerów biznesowych.

Dlaczego w ogłoszeniu o pracę chwalicie się, że jesteście partnerem Google i macie certyfikat Facebook'a, a na waszej stronie o tym cisza? Przy byciu partnerem Googla można wstawić na stronę odznakę z odnośnikiem do strony Google potwierdzającej ten fakt. Coś mi tu śmierdzi.

@Michał

Michale dziękujemy za pytanie. Jesteśmy wieloletnim partnerem Google jak i posiadamy certyfikat Facebook-a, które są nadawane agencjom posiadającym wiele efektywnych kampanii jak i zauważalne przez samo Google czy Facebook-a wzrosty poziomu jakościowego prowadzonych kampanii. Naszą przewodnią myślą jest profesjonalizm obsługi każdego klienta a patrząc na inne agencje powyższe certyfikaty są na większości ich stron i nie zawsze wiąże się to z profesjonalizmem. Nasza obecna strona jest cały czas w trakcie modernizacji i z pewnością taka informacja zostanie wyeksponowana tak jak sugerujesz.

Przemysław

Chciałbym wyrazić pozytywną opinię o Agencji Medialnej AD Awards, jestem nowym franczyzobiorcą w Warszawie i śmiało mogę napisać, że po całym cyklu szkoleń jestem przygotowany do samodzielnego przeprowadzenia spotkań handlowych z pełną wiedzą o usługach, które oferuje. Całość wdrożenia jest przemyślana, od szkoleń online, następnie spotkania i szkolenia w siedzibie firmy oraz poznaniu całego zespołu AD Awards, po spotkania z potencjalnymi klientami w terenie przy wsparciu specjalisty. Szkolenia wdrożeniowe przeprowadzane są z różnego zakresu, zarówno produktowe jak i sprzedażowe. Cały zespół jest bardzo pomocny, od samego początku współpraca jest mocno partnerska. Oby tak dalej :)

Przemysław

Ile jest zmian w AD AWARDS SP. J.?

Firma pracuje na jedną zmianę od poniedziałku do piątku w godz. 8-16

Grzesiek

Witam, chciałbym podpytać o dział graficzny w tej firmie, jakimi głównie zleceniami się zajmuję, w sensie czy bardziej wykonuje się u nich grafiki pod materiały reklamowe, projektuje pod strony czy jak ? Coś ktoś może się wypowiedzieć, bo zastanawiam się nad praktykami i szukam po agencjach informacji.

@Grzesiek

Zajmujemy się w dużej mierze kampaniami w Social Media, Ecommerce i Google , do których tworzone są liczne kreacje graficzne - tak więc duże pole do popisu . Jeśli będziesz się czuł na siłach spróbować pod nadzorem doświadczonego grafika tworzyć grafiki do strony internetowej to również będzie taka możliwość. Wszystko zależy od twoich zdolności i umiejętności . Jeśli chodzi o materiały reklamowe to traktujemy to jako dodatek nie jest naszym głównym produktem i nie wykonujemy ich na skale masową, a zamówienia raczej obejmują projekty wizytówek, papier firmowy itp. . Zapraszam do kontaktu w biurze codziennie 8-16 koledzy z działu graficznego będą mogli ocenić twoje zdolności.

Zostaw merytoryczną opinię o AD AWARDS SP. J. - Legnica

• Jak się pracuje w AD AWARDS SP. J.?

Zobacz opinie na temat firmy AD AWARDS SP. J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AD AWARDS SP. J.?

AD AWARDS SP. J.