Alivia Fundacja Onkologiczna

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Alivia Fundacja Onkologiczna

Czy można liczyć w Alivia Fundacja Onkologiczna na prywatną opiekę medyczną?

Alicja Nowy wpis

Fundacja dofinansowuje pracownikom prywatną opiekę medyczną.

Nowy wpis

Fundacja dofinansowuje opiekę medyczną i kartę Multisport :)

Sylwia Nowy wpis
@Alivia Fundacja Onkologiczna

W jakim zakresie? będzie to po prostu 50% kwoty czy może zależy to jeszcze od stażu pracy lub innych czynników? On sam może jeszcze wpływać na jakieś inne dodatki typu premie i tym podobne?

Cześć, tak dla jasności… Na jakie stanowisko prowadzona jest teraz rekrutacja? Chcę się upewnić, bo zauważyłam w niektórych wątkach kandydatów i informacje odnośnie braku naborów. wiem przy tym, że z piec miesięcy temu była oferta dla fundraiserki, a tak to aktualnej nie widzę. Czy w tym roku będą jeszcze prowadzone nabory? i czy można się spodziewać zarobków rzędu 10 tys? wtedy pisali o 8,4 tys

W listopadzie 2023 zostaną uruchomione dwie rekrutacje na stanowiska Koordynatora ds. relacji zewnętrznych i Koordynatora ds. aktywizmu. Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko Fundraisera/ki. Widełki zarobków zawsze podajemy w naszych ogłoszeniach rekrutacyjnych. Zapraszamy do aplikowania po ogłoszeniu rekrutacji :)

@Alivia Fundacja Onkologiczna

I na stronie internetowej pojawią się te oferty? Czy gdzie? :) Bo z tego co patrzę, to na waszej stronie jest tylko stare ogłoszenie w aktualnościach. Ogólnie jak długie rekrutacje to będą? Ile etapów?

Oferty pracy niebawem pojawią się na portalach poświęconych rekrutacjom. Czas rekrutacji zależy od liczby zgłoszeń. Każdy proces rekrutacji ma ok. 2-3 etapy.

Czy w firmie Alivia Fundacja Onkologiczna praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Promotor, na które poszukują na GoWork.pl to dość istotna kwestia.

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko Promotora Onkofundacji Alivia. Dodatki do wynagrodzenia takie jak premie uzależnione są wyników pracy pracownika.

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Alivia Fundacja Onkologiczna? Umieścili kilka ogłoszeń na GoWork.pl.

Alicja

Cześć, jakie masz dokładnie pytania? Rekrutacja w Alivii składa się z kilku etapów tj. rozmowy i zadania rekrutacyjne.

AAA
@Alicja

Kilka etapów? A ile to może czasu zająć, i czy spotkania mogą odbywać się popołudniu? Z racji pracy nie znalazłabym czasu o innej porze. Fajnie byłoby też wiedzieć, cóż to za zadanie?

@AAA

Rekrutacja zawsze składa się z minimum trzech etapów tj. wstępna rozmowa rekrutacyjna, zadania rekrutacyjne oraz druga rozmowa rekrutacyjna. Jeśli chodzi o spotkania, to jesteśmy elastyczni i ustalamy czas rozmowy odpowiadający Kandydatowi i przedstawicielom Fundacji. Część rozmów rekrutacyjnych może odbyć się online. Zadania rekrutacyjne przygotowywane są w związku z prowadzoną rekrutacją i dopasowane do wymagań stanowiskowych.

Misiek
@Alivia Fundacja Onkologiczna

Dzień dobry. Można wiedzieć, na czym ma plegać i czego dotyczyć zadanie rekrutacyjne na stanowisko specjalisty ds. projektów? Szukaliście niecały rok, podając też od razu zakres wynagrodzenia, czyli 4 800–5 800 zł brutto. Macie jeszcze wolny wakat?

@Misiek

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko specjalisty ds. projektów. Zadania rekrutacyjne przygotowywane są na potrzeby rekrutacji. Fundacja nie ma stałych zestawów zadań rekrutacyjnych.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Alivia Fundacja Onkologiczna na stanowisko Host / Hostessa - Pracownik ds. akcji promocyjnych? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Sagitarius

Dobrze, że istnieje taka fundacja. Udostępniam dalej. Niech więcej ludzi wie, że istniejecie.

Kasandra

Skąd są widełki płacowe 3950 - 7520 zł miesięcznie? Chodzi mi skąd taka rozbieżność? Ja pytam, bo trwa proces rekrutacyjny na stanowisko Przedstawiciel/ka Onkofundacji - Fundraiser/ka. I wiecie, jak dostać właśnie tę najwyższą stawkę? Co umieć?

@Kasandra

Kasandro, zarobki zależą od osiąganych wyników, między innymi od ilości pozyskanych darczyńców. Niestety nie prowadzimy już rekrutacji na to stanowisko.

Dominika

Może ktoś ma informację o pracy Specjalista/ka ds. baz danych i projektów IT?? W sieci gdzieś widziałam, że niedawno szukali takiego pracownika. Czy jest szansa na pracę tutaj na zasadzie zdalnej? Albo chociaż hybrydowo jakoś? Może po okresie próbnym można na home office przejść?

Alicja
@Dominika

Cześć Dominika, aktualnie nie szukamy pracownika na stanowisko specjalisty ds. baz danych. Jeśli chodzi o pracę zdalną, to wszyscy pracujemy w trybie hybrydowym (3 dni w biurze, 2 dni zdalnie). Gdybyś miała dodatkowe pytania, śmiało pisz :) Miłego dnia Alicja

Alivia Fundacja Onkologiczna poszukuje osoby na stanowisko Promotor. Czy ktoś z Was brał udział w rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy!

Wiki

Na początku była rozmowa kwalifikacyjna. Później jak wszystko poszło dobrze, zaproszono mnie na dwudniowe płatne szkolenie, które przygotowało mnie do pracy. Panuje tam miła atmosfera. Bardzo dobrze wspominam początki i nadal pracuję w Alivi. Polecam!!!

Jakie pytania dostaliście podczas rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Koordynator w firmie Alivia Fundacja Onkologiczna?

AC

Z mojej rekrutacji pamiętam jedynie: 1. krótką rozmowę po angielsku, aby sprawdzić znajomość języka, 2. w związku z tym, że miałam mieć pod sobą pracowników, zostałam zapytana o to na czym polegał mój nadzór nad pracownikami w poprzedniej pracy.

Zuzanna

Hej, orientujecie się się, czy można liczyć na pół etatu w Alvinie?Wiem, że nie wszystkim firmą opłaca się zatrudniać na mniej. Z góry dzięki za informację, możecie napisać również, czy od razu dostaliście umowę o pracę, czy zlecenie?

@Zuzanna

Jeżeli chodzi o pracę w biurze, to raczej jest to zatrudnienie na cały etat. Od razu dostajesz umowę o pracę - najpierw na okres próbny (3 miesiące), potem na czas określony (12 miesięcy), a następnie na czas nieokreślony.

@Anonim

A możesz dać znać coś więcej o warunkach i obowiązkach? Wiadomo ile osób jest tam tak właściwie potrzebnych?

Aga
@Ewa

A co byś chciała dokładnie wiedzieć? :) Obowiązki są rozdzielone sensownie, zgodnie z zadaniami na danym stanowisku. Obciążenie pracą monitorowane, zawsze można liczyć na menadżera i zespół. Jeśli chodzi o liczbę osób - zespół się rozrasta. Większy zespół daje możliwość realizacji większej liczby projektów...

@Aga

Czyli aktualnie kilka osób? Szukacie kogoś teraz? Jak tak to w jakie osoby celujecie?

@Ewa

Cześć, aktualnie poszukujemy Specjalisty/ki ds. projektu oraz Specjalisty/ki ds. marketingu online. Na oba stanowiska można kandydować wysyłając CV na adres e-mail praca@alivia.org.pl. Pozdrawiam Alicja

Aktualność
W lipcu nasi Podopieczni otrzymali pomoc na łączną kwotę aż 1 161 564 zł. Środki te pozwolą im na rozpoczęcie lub kontynuację leczenia onkologicznego. Z pomocy skorzystało 96 osób.

Wśród nich jest chory na chłoniaka Jakub ze Stojowic, który dzięki zebranym środkom już wkrótce rozpocznie innowacyjną i niezwykle kosztowną terapię metodą CAR-T. Irena z Wałbrzycha natomiast poddała się nierefundowanemu zabiegowi krioablacji guzów, a Monika z Milanówka opłaciła badania molekularne nowotworu. Bożena z Suwałk, zmagająca się z nowotworem piersi i jajnika, mogła wyjechać do ośrodka rehabilitacyjnego, z kolei Agnieszka z Poznania przyjęła następną dawkę płatnego w jej przypadku leku – bewacyzumabu.

Zapraszamy do zapoznania się z profilami wszystkich osób i wsparcia ich w walce o powrót do zdrowia.

Jeśli chorzy nie są w stanie samodzielnie udźwignąć kosztów leczenia, oferujemy im możliwość pozyskania potrzebnych pieniędzy poprzez nasz program Alivia Onkozbiórka.

Zapewniamy też pacjentom łatwy dostęp do informacji o badaniach, placówkach czy terapiach.

W lipcu ponad 32 tysiące osób odwiedziło portal Kolejkoskop.pl, aby znaleźć najkrótszą kolejkę na badania diagnostyczne rezonansu magnetycznego czy tomografii komputerowej, refundowane przez NFZ.

Na portalu Onkomapa.pl prawie 35 tysięcy osób poszukiwało przyjaznego lekarza lub placówki polecanej przez innych pacjentów. 98 osób podzieliło się swoimi doświadczeniami i zostawiło pomocne komentarze. Dziękujemy za każdą opinię!

Publikujemy też zestawienia leków wymienionych w wytycznych Europejskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej (ESMO) i analizujemy ich dostępność w Polsce. Ponad 850 osób odwiedziło portal Oncoindex.org, aby sprawdzić, czy ich leczenie jest zgodne z europejskim standardem lub znaleźć informacje o terapiach zgodnych z międzynarodowymi wytycznymi.

Ponadto w zeszłym miesiącu odpowiedzieliśmy na ponad 250 zgłoszeń w języku ukraińskim w ramach kampanii informacyjnej OnkoUkraina. Jej celem jest przekazywanie uchodźcom z Ukrainy aktualnych i rzetelnych informacji dotyczących leczenia pacjentów onkologicznych w Polsce.

Każdy może skontaktować się z nami i zadać pytanie jeśli nie wie, jak poradzić sobie z diagnozą, jakie kroki podjąć, lekarz odmówił terapii lub potrzebna jest inna pomoc. Podejmiemy wszystkie możliwe działania, by zapewnić pomoc każdemu choremu na raka. W lipcu odbyliśmy ponad 120 rozmów telefonicznych i odpowiedzieliśmy na ponad 60 maili od osób poszukujących informacji i wsparcia.
Aga

Świetny zespół i atmosfera. Bardzo dobra organizacja pracy, przejrzysty sposób oceny, i możliwość rozwoju.

Z

Fantastyczny zespół, praca z sensem, nowoczesne narzędzia. Ważne i potrzebne projekty.

Aleksander

Fantastyczny zespół i praca, która MA SENS. Do tego niezłe zarobki, dużo benefitów oraz transparenty system ewaluacji. Wyzwaniem jest na pewno praca z osobami chorymi na raka i nie każdy się w tym odnajdzie, ale generalnie mogę śmiało polecić tego pracodawcę.

Czy w Alivia Fundacja Onkologiczna pracuje się na open space?

Cześć, dziękuję Ci za to pytanie. Obecnie nie pracujemy na open space. Pozdrawiam Alicja

Elżbieta

Witam serdecznie, chciałam podziękować fundacji Alivia za pomoc w skorzystaniu z darmowego przejazdu do szpitala i z powrotem, to dla mnie ogromna pomoc.

Czy fundacja prowadzi także staże dla chętnych?

Małgosia

Dziękuję FUNDACJI ALIVIA za wszelką pomoc,za przejazdy Onko Taxi które bezpiecznie pozwalają pokonać drogę do szpitala i z powrotem.DZIĘKUJĘ ŻE JESTEŚCIE.

BOLESLAW

Cieszę się bardzo,że mogę korzystać z bezpłatnego transportu w ramach Onko TAXI. Transport jest bezpieczny i zdecydowanie skraca czas dojazdu do szpitala .

Zostaw merytoryczną opinię o Alivia Fundacja Onkologiczna - Warszawa

• Jak się pracuje w Alivia Fundacja Onkologiczna?

Zobacz opinie na temat firmy Alivia Fundacja Onkologiczna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alivia Fundacja Onkologiczna?

Alivia Fundacja Onkologiczna