Bernarda Konieczna Robert Konieczny Silo Trans sp.j.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Bernarda Konieczna Robert Konieczny Silo Trans sp.j.

Czynny kierowca

Warunki pracy w porządku, sprzęt z najwyższej półki, aż miło wsiadać do auta. Spedycja i kierownictwo mają uczciwe podejście do pracownika, możliwość zamiany wolnych weekendów. Praca i płaca się zgadzają.

@Bernarda Konieczna Robert Konieczny Silo Trans sp.j.

Tekst jak z podręcznika dla akwizytorów. Tak pracują stali kierowcy, którzy podniecają się tym, że mogą donosić na swoich kolegów. Może za to szef pozwoli kupić nowe firanki do scani. Prawda jest taka, że macie za nic kierowców, przepisy ruchu drogowego i przepisy o czasie pracy. Prawda o was jest na etransport.pl. (usunięte przez administratora)

Czy w Bernarda Konieczna Robert Konieczny Silo Trans sp.j. występują paczki/bony świąteczne?

On CWL Nowy wpis

Tam nawet nie dostaniesz firmowej karty płatniczej bo od samego początku zatrudnienia jesteś potencjalnym (usunięte przez administratora) i w przypadku jakiejkolwiek awarii czy opłaty np za parking musisz płacić swoimi pieniędzmi a później czekać cały miesiąc aż ci zwrócą.

SILO-TRANS Nowy wpis
@On CWL

Nowy wpis

@On CWL

Każdy kierowca otrzymuje karty paliwowe oraz instrukcję na jakich stacjach można nimi tankować. Dodatkowo wszystkie pojazdy są wyposażone w niezbędne urządzenia do opłat drogowych w krajach w których się poruszają. Kierowcy nie ponoszą żadnych kosztów związanych z ewentualnymi naprawami w drodze. Jeśli wystąpi potrzeba zapłacenia np. za parking, po przedłożeniu paragonów pieniądze są zwracane na konto.

Firma zwraca środki np za parkingi dopłacając je do wynagrodzenia skoro nie ma karty firmowej? Niedawno trwała rekrutacja na stanowisko Kierowcy C+E i podano przedział zarobkowy 12-16 tysięcy brutto, nic o przeliczeniu na kilometry nie było, 12 tyś podane jako najniższy próg to wynagrodzenie zagwarantowane?

Zatrudnimy kierowców C+E w transporcie międzynarodowym. Firma Silo Trans Sp.j. zajmuje się transportem ładunków sypkich z naczepą typu silos. Siedziba firmy i baza techniczna znajdują się w Gubinie (woj. Lubuskie). Nasze wartości: uczciwość i odpowiedzialność, profesjonalizm i efektywność w działaniu. OPIS STANOWISKA: • codzienna, podstawowa obsługa pojazdu i naczepy, • przewóz towarów (kraje europejskie, w tym Skandynawia), • uczestnictwo w załadunku i rozładunku, WYMAGANIA: • uprawnienia: prawo jazdy C+E, świadectwo kwalifikacji, karta kierowcy, orzeczenia lekarskie i psychologiczne, • doświadczenie na stanowisku kierowcy samochodu ciężarowego, • dbałość o powierzony sprzęt i rzetelne podejście do wykonywanych obowiązków. MILE WIDZIANE: • doświadczenie w przewozach z naczepą typu silos, • znajomość języków obcych. ZAPEWNIAMY: • zadbany, nowy sprzęt, pełne wyposażenie stanowiska pracy, • szkolenie z zakresu obsługi silosu i wsparcie techniczne, • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze, • zarobki na wysokim poziomie, • regularne zjazdy do domu, • częste przejazdy przez Polskę, • pojedyncze obsady, • dobrą organizację pracy. Kontakt telefoniczny +48 887 440 075 ; +48 603 707 080

Może ktoś dokładniej opisać jak to tam wygląda bo zamierzam tam iść, na rozmowie nic nie było mówione, że płacone jest od kilometra? Dlatego się zastanawiam czy warto?

Wojciech
@Zainteresowany

Aktualnie firma szuka kierowców z kategorią C+E i od kandydata oczekuje świadectwa kwalifikacji, karty kierowcy i komunikacji w języku angielskim lub niemieckim. Jeśli podjąłeś już zatrudnienie, to napisz jakie dokładnie warunki wynagrodzenia zostały Ci zaoferowane.

@Zainteresowany

Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane naszą ofertą. Numer telefonu podany jest w ogłoszeniu.

@Wojciech

Komunikacja w językach obcych jest u nas mile widziana, ale nie jest warunkiem niezbędnym.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Bernarda Konieczna Robert Konieczny Silo Trans sp.j.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca C+E

Jaka jest kultura pracy w Bernarda Konieczna Robert Konieczny Silo Trans sp.j.?

Dzień dobry, w naszej firmie kierujemy się długotrwałymi relacjami z pracownikami. Stawiamy na wzajemne zaufanie i przejrzyste warunki zatrudnienia. Stawiamy przede wszystkim na jakość sprzętu i świadczonych usług, stąd do naszego zespołu staramy się dobierać profesjonalistów i dokładamy wszelkich starań, żeby umożliwić im jak najlepsze środowisko pracy. Nie jesteśmy nastawieni na ilość.

Olga
@Bernarda Konieczna Robert Konieczny Silo Trans sp.j.

Zatrudniacie profesjonalistów, ale czy dajecie im szansę na rozwój w firmie i zdobywanie kolejnych kwalifikacji przez jakieś szkolenia itd.? Pracownik wnosi profesjonalizm, czy poza pensją dostaje coś w zamian?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Bernarda Konieczna Robert Konieczny Silo Trans sp.j.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Silo

Wszystko w terminie według warunków na umowie i nigdy nie ma opóźnień.

Czynny kierowca

@Czynny kierowca

Uczciwe podejście do pracownika? Bredzisz...

@Ząbeķ

W naszej firmie pracuje duża grupa stałych kierowców i pracowników na innych stanowiskach. Warunki pracy są przejrzyste. Jasno podkreślamy możliwości zjazdowe do domów i udzielamy dodatkowych dni wolnych w razie takiej potrzeby. Zasady współpracy są jasne i dzięki temu każdy podejmujący zatrudnienie może mieć pewność co do swojej sytuacji i możliwości. Zaufanie i uczciwość to podstawa, w interesie pracodawcy nie leżą rotacje kadrowe, a powierzony sprzęt nie może trafiać do nieodpowiedzialnych, źle nastawionych osób, dlatego podstawą jest, aby wymienione wartości działały obustronnie.

silosowiec

Jak chcesz pracować w porządnej firmie na porządnym aucie i na silo to cięzko znaleźć dobre miejsce, tu mają wszystko na legalu i nowe dobre auta, zawsze można jechać do niemca, tylko on cie raczej pod dom na weekendzik nie ściągnie. Wypłata też daje rade, zwłaszcza, że nie musisz za każdym razem się martwić o dojazd do chaty.

żaklina

@Byly ale to chyba na podpisanej umowie była już faktyczna kasa jaką dostajesz? Czy taka jaką ci obiecano na rozmowie?

@żaklina

Wynagrodzenie w naszej firmie jest zawsze zgodne z podpisana umową o pracę i bezwzględnie wpływa terminowo na konto każdego pracownika.

Natalia

Silo Trans rekrutuje! No a mianowicie szuka kogoś, kto zajmie się spawaniem elementów stalowych, szlifowaniem, cięciem profili stalowych - czyli spawacza MIG / TIG. Tu macie szczegóły oferty: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/spawacz-mig-tig,praca.gov.pl9d5e6ce962bf08a7a2dc17b8fb8ff3ee,sieradz Jest tu osoba, która ma odpowiednie kwalifikacje i będzie aplikować?

@Natalia

Niestety ten wpis jest pomyłką. Rekrutujemy tylko na stanowisko kierowcy, zgodnie z profilem naszej działalności.

Winek

Zawsze można zmienić pracę tylko, że choć może nie jest idealnie ale trudno będzie znaleźć równie dobra firmę.

Kierowca 111

Mój kolega tam pracuje. Podobno warunki dobre, mam zamiar dzwonić. Z tego co wiem kasa w firmie się zgadza to nie ma się co zastanawiac.

Zostaw merytoryczną opinię o Bernarda Konieczna Robert Konieczny Silo Trans sp.j. - Gubin

• Jak się pracuje w Bernarda Konieczna Robert Konieczny Silo Trans sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Bernarda Konieczna Robert Konieczny Silo Trans sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bernarda Konieczna Robert Konieczny Silo Trans sp.j.?

Bernarda Konieczna Robert Konieczny Silo Trans sp.j.