Odlewnie Polskie

Starachowice

Opinie o Odlewnie Polskie

ktoś 2013-02-05 10:29:37
Pracowałam tam i jest super moze zarobki nie zbyt ale jak na ta okolice to nie dziwne... atmosfera wsród pracowników miła ... każdy sobie pomaga... bywają spory ale nie często... Pozdrowienia dla magazyny Nr1 i działu Sprzedaży . ocena bardzo pozytywna
ktos ;) 2013-03-01 12:07:16
super atmosfera chyba najlepsza firma w Starachowicach. pozdrowienia dla działu kadr ,magazynu Nr 1 oraz działu Sprzedaży...
gość 2013-03-01 12:10:50
Fachowa obsługa . miła atmosfera, ludzie z którymi można spokojnie pokonwersować... pozdrowienia oby tak dalej ...
taksepatrze 2014-01-15 09:38:57
Powyższe opinie wyglądają jakby je pisała jedna osoba i to chyba niezbyt rozgarnięta...
iza 2014-07-18 23:24:52
witam,obecnie praca na umowie zleceniu w niemczech to porażka.Braki detali do wykonania normy wiążą się z mizernymi zarobkami ok. 1200 euro, przy dobrych wiatrach ;)mój mąż jadąc tam liczył na więcej pracy i lepszą kasę a okazało się że czasem muszą siedzieć bez pracy bo nie ma co robić.....co to ma być? poważna firma?
zie 2015-03-06 21:05:33
Zgadzam się z powyższym tekstem. Niestety, to wszystko prawda.
odlewnik 2016-03-13 15:54:28
Czytając te opinie śmiać się chce. Niestety śmiech przez łzy. Stanowiska w tej firmie są zarezerwowane dla rodziny gdyby nie wyrobnicy z dołu i średniego szczebla firmy już by nie było. Pozdrawiam wszystkich odlewników pracujących za małe pieniądze na wielkie premie dla zarządu
odlewnik 2016-04-03 18:59:54
Na start 12,50 za godzinę po okresie próbnym 12,90 do tego dochodzi 10% premii i ok 180 zł premii od sprzedaży więc policzcie sobie ile to jest miesięcznie. Zatrudnienie na umowę o pracę
odlewnik 2016-05-26 18:46:57
Jakiego profesjonalizmu oczekujesz? Pisałem że stanowiska są zarezerwowane dla rodziny i znajomych a żeby zatrudnić prostych roboli(oczyszczacz, formierz itp.) nie trzeba aktualizować strony
formierz 2016-06-23 10:46:14
PRACA W NIEMCZECH>>>zarobki 1200 euro , oszukują na podatku.za zeszły rok zamiast dostać zwrot podatku to przyszło mi dopłacić 450 euro. warunki mieszkaniowe uchodźcy mają napewno lepsze. stanowczo odradzam chyba ze chcesz być niewolnikiem.
guzik 2016-07-11 21:31:32
Wydaje mi się, że zarobki mają adekwatne do powierzanych obowiązków, bo i tak są do tego odpowiednie socjale, ale czy wypłata jest terminowa? Pewnie tak, bo nikt nic nie mówi na ten temat w tej chwili.
Zostaw swoją opinię o Odlewnie Polskie - Starachowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Odlewnie Polskie