Odlewnie Polskie

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Odlewnie Polskie

Aktualność
Szanowni Państwo,

chcielibyśmy powitać wszystkich Użytkowników forum, poszukujących informacji na temat firmy Odlewie Polskie S.A.

Postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność i wykorzystać nową płaszczyznę komunikacji, by odpowiedzieć na Państwa pytania i dać tym samym rzetelny obraz pracy w naszej firmie.

Zachęcamy do komunikacji na forum lub bezpośrednio do nas pod nr tel 607 153 016 i 607 961 351.
Zajrzyjcie do naszej zakładki praca - mamy wiele ciekawych stanowisk, dobre warunki i łatwy proces rekrutacyjny! :)

Pozdrawiamy
Odlewnie Polskie S.A
Grażyna

Słyszałam, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy!

Lila
@Marek

a fajnie gdybyś jednak napisał co i jak :) bo dlaczego odradzasz, co tam nie jest nie tak? słaba atmosfera, czy niskie zarobki? czy tylko o tego kierownika chodzi? co z nim nie tak? nie walczy o pracowników, ciężko się z nim dogadać?

Agacia Nowy wpis

Jakie są kursy dla księgowej podnoszące kwalifikacje? Chce składać na ofertę z ich strony i tak mnie to zaciekawiło co tam ciekawego mogą zaproponować chyba że można samemu znaleźć sobie kurs a oni dofinansowują

Jak się pracuje z ludźmi z Odlewnie Polskie?

PawelDE Nowy wpis

Pracy tak dużo, że ciągle zatrudniają i nowe sprzęty. Teraz też. Szkoda że firma dostaje za niektóre zamówienia znacznie więcej roboczogodzina niż nasza praca.

Krzysztof Nowy wpis
@PawelDE

Faktycznie zatrudniają? Widzę kilka ofert na stronie, ale wszystkie są z 2023 r., nie aktualizują tego czy jak? Na jakie stanowiska szukają? O co chodzi z tą "roboczogodziną", bo dziwnie to jakoś napisałeś?

Grażyna

Słyszałam, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy!

Mirunio
@Grażyna

Po co tu pisać i tak komentarze nieprzychylne firmie usuwa " Administrator "

@Grażyna

Mylisz się i to bardzo najgorzej jest w Gütersloh kierownik lepiej nie mówić szkoda słów odradzam ta odlewnie

Lila
@Marek

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Odlewnie Polskie odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Elżbieta

Tak tutaj w komentarzach kiedyś narzekali na kierownika, ciekawa jestem czy do dziś taki stan się utrzymuje? Zastanawiam się także jakie warunki zatrudnienia są na kierowniczym stanowisku i ile im płacą, wiadomo?

Nightmare

Dodałem wpis kiedyś ale Wielki Brat patrzy. Odlewnie Polskie odpowiadają za najsłynniejszy przekręt w historii. Oszukać matematykę nawet gdzie 1h=100 min jest wyczynem niebotycznym.

@Nightmare

W tej firmie kierownicy okradają ludzi z godzin , a jak w kadrach powiesz to twierdzą że to trzeba wyjaśnić samemu z "kierownikiem" . JPRDL z tym co cie okradł , dobra beka !

Edyta
@Edek

Edek, czy możesz opisać jak wygląda sytuacja ,o której piszesz- czyli okradanie ludzi z godzin? Czy ta sytuacja się powtarza? Zachęcam do podzielenia się opinią, która może pomóc podjąć decyzję potencjalnym kandydatom do pracy w Odlewniach Polskich.

@Edyta

Już nie pracuje (usunięte przez administratora)Nie polecam nikomu pracy w tej firmie .

@Nightmare

Na kilku kontraktach nadal 1h =100 minut ,(usunięte przez administratora)

MAT

Jak okradać zapytajcie "kierownika" po zawodówce z Bad Saulgau

@Karol

a co się dziwić jak doba u kierownika na więcej niż 24 godziny. W rozpisce zmian zmiana od 15.15 do 24.15

K...
@Nightmare

Czy to przekręt raczej Ty jesteś za tempy żeby to zrozumieć 1h to 100min akordowych to nie są minuty zegarowe .niebede rozwijał tematu bo i tak niezaczaisz bo pewnie nigdy nie normowales czasu na dany element.

Czy nowo zatrudnione osoby w Odlewnie Polskie otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak

Aktualność
Szanowni Państwo,

Pozdrawiamy
Odlewnie Polskie S.A
Zbyszek

Widzę że negatywne opinie są usuwane, banda gburów prawda kole w oczy

@Zbyszek

Drogi Panie, zachęcamy do przeczytania regulaminu serwisu GoWork.pl, zawarte w nim zasady publikacji komentarzy, będą dla Pana bardziej przejrzyste. Wpisy może korygować jedynie Administrator Systemu , jeśli naruszają one dobra osobiste komentowanych firm i osób oraz łamią Regulamin. Proszę również o nieobrażanie pracowników Odlewni Polskich S.A.

prawiczeq

ELO ZIOMY ZAPODAJCIE OPINIE O PRACY W GUTERSZCZOCH JAKIE WARUNKI MIESZKANIOWE

Czy pracodawca Odlewnie Polskie organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Zbyszek

Tak za pieniądze pracowników, ze składek

Zbyszek

Jeśli taka dobra firma to czemu pewna Pani w biurze szuka haków na pracowników do zwolnienia , jakieś podchody a może (na pewno) chce wejść do ktoregoś prezesa od tyłu. Cóż stare panny szukają punktu zaczepienia .

Mateusz

Zmienić firmę o tak jak najszybciej zwłaszcza jak ktoś ma doczynienia z Markiem G. Drugi Kononowicz w (usunięte przez administratora) ma pracowników chyba że tych których sobie wyszkolił na donosicieli

@pracownik nawet podczas pandemii macie awanse ?

Czy w obrębie jednego działu w Odlewnie Polskie są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Tak, firma stosuje taką formę rekrutacji. Wiele osób awansuje w taki sposób.

Marcel

Dobry pracodawca i jeśli ktoś narzeka to niech zmieni firmę i nie psuje atmosfery.

Salceson
@Marcel

Dla przykładu , firma ProCast płaci Odlewniom Polskim około 35 euro za roboczo godzinę a Odlewnie Polskie pracownikowi dają z tego od 9,50 do 12 euro na godzinę . Wnioski wyciągnij sam kolego .

@Marcel

Tak tylko dla kierowników i rodzin pracujących.

Czy zdarzają się nadgodziny w Odlewnie Polskie?

Karol

Są ale za zwykłą stawkę , bez dodatków

Edyta
@Karol

Dziękuję @Karol, że odpowiadasz na pytania. A ile można zarobić konkretnie w Odlewni? W ogłoszeniach pisali , że oferują atrakcyjne wynagrodzenie. Jak to się ma ?

Seba 42
@Karol

Pracujesz ile chcesz ale minus tego jest to polska umowa i to zle .tak praca ok gdyb to byla niemiecka umowa wrocilbym do tej firmy .pracowalem tam 3 lata

10,50 e brutto na godz

Edek

Może po tym co odjebał "kierownik" w Bad Saulgau warto wysłać go na jakieś szkolenie jak postępować z pracownikami ?? Ewentualnie w biurze w Starachowicach przemyśleć kto zarabia na tą firmę , pracownicy czy "kierownik" ??

@Edek

Ja bym proponował większość kierowników wysłać na szkolenia jak postępować z pracownikami.Nie którzy ledwo zawodówki pokończyli a teraz są wielcy KIEROWNICY.Życzę firmie dużo sukcesów z taka kadrą kierowniczą,

@Edek

Dwa lata temu był sygnał dla włodarzy OP że coś jest (usunięte przez administratora) na kontrakcie w Bad Saulgau , olali ten sygnał . Teraz firma straciła ten kontrakt.(usunięte przez administratora)

@Edek

(usunięte przez administratora) pojechał teraz do Nortorfu wykończyć następny kontrakt . Nieudacznik że Śremu .

w
@Karol

witam panów przyjaciół Marcina i daniela

????

marcin

Tadzio

Praca jak praca ale majstrowie to (usunięte przez administratora) i dwa metry mułu. Jeden taki zaczynał jako zwykły pracownik pił z nami.na firmie a teraz wielki Pan

(usunięte przez administratora) Kierownicy na kontraktach zarabiają dwa razy więcej niż pracownik. Jeżdżą służbowymi samochodami gdzie chcą a co. Kontrakty 10 - 15 osobowe a kierownik nie pracujący. Za godziny nadliczbowe i soboty płacą tak samo(gola stawka godzinowa) Dla kierownictwa liczy się tylko kasa a pracownika mają gdzieś. Pracowałem 5 lat wiem co pisze.Pozdrawiam kierownictwo odlewni oraz przedstawiciela Pana z Dusseldor tak dalej trzymajcie a sami będziecie zap....

HAHAHA

I tu się zgodzę z "pracownikiem " kierowniczyna z kontraktu na południu Niemiec buja się służbowym autem , nikt tego nie kontroluje . Więcej w Polsce siedzi niż na kontrakcie . Ale co tam firma płaci . Komuś godzin mniej wpisze , drugiemu stawkę obniży i jakoś będzie . Z takim podejściem do pracowników życzę sukcesów .

Zostaw merytoryczną opinię o Odlewnie Polskie - Starachowice

• Jak się pracuje w Odlewnie Polskie?

Zobacz opinie na temat firmy Odlewnie Polskie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Odlewnie Polskie?

Odlewnie Polskie