Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt-Domi

Opinie o Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt-Domi

Hodowca

Drodzy państwo nie obwiniajcie Stowarzysenia Domi za to że hodowca sprzedał wam chore pieski. Piszecie negatywne opinie dotyczące Stowarzyszenia Domi bo pan x który należy do tego stowarzyszenia sprzedał wam chorego pieska czy też kundelka. Jeśli jest sytuacja która was niepokoi to zgłoście ten fakt do odpowiednich organizacji może to być nawet Domi oni też pomogą. Pamiętajcie że złe funkcjonowanie hodowlii to wina przedewszystkim hodowcy, który prowadzi tę hodowlę. Druga sprawa nie kupujcie pieska bez metryki, (ale i tu trzeba uważać bo niemal że każdy dokument można kupić w necie, łatwo rozpoznać że to podróbka ). Do tego zawsze spisujcie umowę kupna/sprzedaży pieska. W owej umowie dany hodowca zapewnia że sprzedaje zdrowego psiaka oraz że psiak jest rasowy. Bardzo was proszę również o niepisanie że Stowarzyszenie Domi kryje pseudohodowle. Ja do Stowarzyszenia Domi przeszedłem ze związku kynologicznego i jestem bardzo zadowolony. Ludzie kupujący u mnie szczeniaczki przez długi czas utrzymują z nami kontakt. Są bardzo zadowoleni z psiaczków. Ale proszę również mieć na uwadze że prowadzenie hodowli to przedewszystkim spore opłaty za weterynarza oraz pokarm dla zwierzaków no i przedewszystkim całodobowa opieka nad psiaczkami. Jak mówi sama nazwa Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt Domi. Więc proszę Ich nie oczerniać.

Beata z Wroclawia
@Hodowca

Tak. Zgadzam się z Panem w 100%. Pan od którego kupowałam szczenię też podobnie mówił jak Pan. Wiem ile kosztuje wychowanie szczenięcia do tego weterynaryjne wizyty. Pozdrawiam serdecznie.

ela
@Hodowca

kwestia tego, ze stowarzyszenie powinno sprawdzac swoich członków i nie wpuszczac w swoje szeregi pseuduchów

Coco
@Hodowca

Niestety nie mogę się zgodzić z dobrymi opiniami o Dom,właściciel na lewo i prawo sprzedaje metryki ,nawet jak pies jest niby rasowy.Brdac na giełdzie czekając w kolejce jak za czasów PRL do stowarzyszenia domu miałam okazję poznać to co się tam wyprawia .Po dwóch godzinach oczekiwania po rodowód rzekomy dla naszego owczarka ,moja córka powiedziała że chce się przejść po giełdzie i zobaczyć zwierzaki ,podchodzimy do gościa z yorkiem i pytamy ile on 1700 a ma papiery zkwip -nie ale zaraz będzie mieć rodowód tylko będzie droższy SzOK czyli skąd go będzie miał z domi,wydają papiery bez niczego ,dla wszystkich psów bez wyjątku i stąd takie kolejki ,nie jeżdżą do Chodowli nie oglądają warunków a chodowcy mają raj .Nam się udało ocknąć w porę i zakończyliśmy współpracę z tym Panem Znaleźliśmy firmę która nam wyprostuje papiery Naszej Cocunia ,zrobimy badania i będzie ok A tu powinna tym wszystkim zająć się policja ,a tym co bronią stowarzyszenia w postach wyżej w to graj bo mogą oszukiwać ludzi i sprzedawać zwierzaki ludzia którzy się nie znają Jestem w szoku....

boguskra
@Hodowca

Hodowca kryje stowarzyszenie Domi. To taka sama instytucja zrzeszająca pseudo hodowców. Nawet się nie zainteresowali moim monitem. Pseudo hodowca (usunięte przez administratora) prowadzi pseudo hodowlę o nazwie Cezar w Nadzów 18 woj. Małopolskie.Nie wywiązał się z umowy kupna sprzedaży, nie reaguje na monity. Totalnie olewa nabywcę. Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt Domi nie reaguje.Panie HODOWCA jak tu pisać pozytywne opinie o tym czymś.

boguskra
@Hodowca

Panie "Hodowca" To stowarzyszenie którego tak pan broni toleruje oszustwa działaczy pseudo hodowców których zrzesza i nie może się tego wypierać. Gdyby tak nie było to tych pseudo hodowców by się pozbywało ze swoich szeregów. Środowisko hodowców powinno zadbać o rzetelne prowadzenie działalności. Stowarzyszenie Domi nie prowadzi rzetelnej działalności statutowej i powinna się nim zająć Prokuratura.

Rehwald
@Hodowca

Guten Tag ich habe einen Welpen gekauft der hier bei uns in berlin anonciert wurde !Mir wurde vorgegaukelt es wäre ein mini jorkshire !nachher stellte sich raus das die diese in Polen leben ich wollte die elterntiere sehen von der Züchterin sie schickte mir nur bilder von verschiedenen Hunden die sehr gross waren !Ich habe zu der Züchterin gesagt das sie bitte den Welpen wieder abholen möchte da ich belogen und betrogen wurde !Sie sagte am Sonntag holt sie den Welpen ab !nichts dann schrieb sie das ihr Vater plötzlich ins Krankenhaus gekommen ist und kann den Welpen nicht holen da sie jeden Tag von morgens bis abends im Krankenhaus ist !So kann mann auch versuchen die 21 Tage die im Kaufvertrag stehen zu hintergehen!Was ist das für ein züchter ?Wo sie auch noch eine Plastik Ahnentafel für die Frau ausstellen ?Der Mann von der Frau heisst Heer Adler und wohnt wohl da wo die Welpen anonciert wurden in berlin Reinickendorf!wo ich auch gedacht habe die Welpen leben hier und die elterntiere wollte ich auch live sehen was man mir verwehrt hat !Solche Betrüger die nach berlin kommen und hier Welpen verkaufen und sie ihr Verein unterstützt das auch noch !

Boguskra
@Hodowca

Choć by dlatego że stowarzyszenie nie jest "babcią z ulicy" i Waszym psim obowiązkiem jest kontrolowanie swoich hodowców, skoro ich zrzeszacie pod swoją agendą,a nie krycie ich przestępstw (usunięte przez administratora) gdyż w takim razie stajecie się współwinnymi (usunięte przez administratora) A jeśli takie są zgłaszane to należy się pozbyć takich pseudo hodowców ze swych szeregów.

Pisarex
@Hodowca

Czy stowarzyszenia ma jakąś kontrolę nad jej członkami...? Czy prawo reguluje zasady hodowli zwierząt...? Tu pod hasłem DOMI opinie można znaleźć informacje o członkach tego stowarzyszenia!!! Sorry Winnetou ale tu powinny znajdować się te informacje

Zawiedziona
@Hodowca

Moje doświadczenie że Stowarzyszeniem jest takie,że Pan po zgłoszeniu mu problemu w jednej z pseudohodowli o nazwie Kruszynki w ogóle nie pomógł, umył ręce i wziął stronę właścicielki hodowli. Pani sprzedała 6 tygodniowego yorka, bez odrobaczania, szczepień, metryczki ,chipu i umowy. Po za tym ,dodatkowo szukała na kwotę 1000 zł. W ogłoszeniu podała cenę nizsza cenę niż ostatecznie wzięła. Pieska zakupiliśmy, bo miał być wymarzonym prezentem dla dziecka,które z nami pojechało po psiaka. Dodatkowo Pani nie chciała pokazać żadnych dokumentów rodziców,a za metryczke chciała później dodatkowo 100 zł! Rozmowa z właścicielką hodowli pozostawia wiele do życzenia, ostatecznie Pani mnie zwyzywała ,jak dzwoniłam do niej z informacją,że nie można pieska zaszczepić bo jest za maly. Pani weterynarz, do której pojechaliśmy dnia następnego po zakupie, Nie zgodziła się ,bo piesek ważył tylko 400 g . Nie był odrobaczony,, stąd tak niska masa, a Pani z pseudohodowli twierdziła,że taki jej urok, że jest nad wyraz mala. Omijajcie szerokim łukiem ta Pania! Ona poprostu naraża życie tych psiaków w imię zysku. Dużego zysku !

Wezsielecz
@Hodowca

Hodowca należy do stowarzyszenia to wg mnie reprezentuje stowarzyszeniez wiec tak bedzie oczerniane stowarzyszenie bo podpisije się pod nim. Hodowla spore oplaty? To nie prowadz ich. Powinny byc zakazane hodowle bo prowadzi to prowadzenia hodowli w warunkach gorszych niz w obozach pracy. Wiec wez (usunięte przez administratora)

Jolanta
@Wezsielecz

Czy w swoim zacietrzewieniu zauważacie, że nie tylko komentujecie na stronie stowarzyszenia, a nie tego pana, ale w dodatku na stronie przeznaczonej dla pracowników organizacji. Nie klientów, nie miłośników psów. Osób zatrudnionych. Czy jest choć jedna dusza, która napisze, czy tu dają umowy, czy całość działa na wolontariacie?

X
@Hodowca

Wiem, ze sprawa jest stara ale zbyt mnie korci aby odp, jak nie oczerniać stowarzyszenia skoro oni mają obowiązek sprawdzania i kontrolowania hodowcow ;) skoro taki hodowca się znalazl w takim stowarzyszeniu to tylko po przez niedopilnowanie stowarzyszenia :)

Nika
@Hodowca

OSTRZEGAM !!! Pierwszy przypadek: kupiony szczeniak byl zapchlony, zarobaczony, po 2 dniach okazalo sie, ze mial parwowirozę. Umarł. Kolejny z psow z tego stowarzyszenia miał byc golden retriverem. Okazal sie byc jakimś mieszańcem owczarka podhalanskiego. Agresywny, jako dorosly pies trzykrotnie w pogryzl wlascicieli. Potrzebna byla interwencja chirurgiczna. Jedno z pogryzień zakonczylo sie zalozeniem 28 szwow !!!

Aga

Czy ktoś kupował pieska z hodowli puppy?

Dawid
@Aga

Ja kupiłem z hodowli Puppies (woj. mazowieckie). Proszę nie popełniać mojego błędu. To nie jest domowa hodowla, psy są przywożone do domu jedynie na ich odbiór. Miejsca faktycznego przebywania psów nie można było zobaczyć. Pies był w tragicznym stanie. Weterynarz po badaniu na wykrycie pasożytów złapał się za głowę.

Marti
@Dawid

Mogłaby by Pani napisać jakiej rasy psiaka Pani kupiła w hodowli Puppies? Jednen bardzo mi się spodobał i już byłam gotowa po niego jechać, a tu taka nie miła niespodzianka

Marti
@Dawid

Przepraszam właśnie doczytałam, że pytanie nie jest kierowane do pani tylko Pana Dawida.

Beata
@Marti

Przepraszam, pomyliłam się, a czytam opinie bo 2 lata temu kupiłam z tego Stowarzyszenia z hodowli Big Dog Maltańczyka, który miał wszystkie papiery był niestety nie zaczipowany, właścielka tłumaczyła się pandemią...wyglądał jak rasowe Maltańczyki. Nadal tak wygląda tylko waży ponad 5kg co oczywiście jest niemożliwe u rasowego pieska. Teraz to kompletnie nie ma dla mnie znaczenia bo uwielbiam go ale jesteśmy częstym gościem u weterynarza. Lakuś jest chorowity.

Dawid
@Marti

Kupiłem pudla na granicy toya i miniatury z ówczesnej hodowli Puppies. Proszę uważać bo teraz widzę, że hodowca na ogłoszeniach posługuje się inna nazwa hodowli - Poodle.

Beti
@Beata

To, że waży 5 kg to wina karmienia a nie hodowcy. Ja powinnam ważyć 50 a ważę 70 i co powiem że to wina ojca czy matki?

@Dawid

Właśnie kupiłam pieska , proszę o kontakt (usunięte przez administratora) hodowla puppies

Uważajcie na tę pseudohodowlę !

Malgosia

Witam kupilam chihuahua w hodowli hugo suczka zdrowa Piekna wszystko sie zgadzalo w ksiazeczce okaz zdrowia i malenstwo bardzo Mile do dzis mam kontakt z nimi polecam z calego serca

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt-Domi. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Zatrudnię Kucharza/Kucharkę do Kuchni szkolnej?

Kupiliśmy Golden Retriever z hodowli zarejestrowanej w Domi. Pieski są zadbane dobrze karmione dla porównania z innej hodowli nie podam stowarzyszenia u psa były żebra na wierzchu . Piesek postawny po przekładzie weterynaryjnym wzorowa sylwetka tej rasy takze jesteśmy zadowoleni. Oby więcej takich uczciwych ludzi.

Lidia
@Anonim

Gdzie dokładnie w jakiej miejscowości jest ta chodowla ?

Małgorzata
@Anonim

Proszę o info gdzie kupiony goldenek, szukam sprawdzonych ofert bo jestem zainteresowana kupnem a w internecie jest tego ogrom. Szkoda że nie ma strony gdzie możnaby wymieniać się informacjami o hodowlach innych niz te z Zkwp.

Nik
@Anonim

stowarzyszenia typu np domi mogą sobie wymyślić co ma być w rodowodzie . Oraz (zależy od hodowli) ale.mogą zamęczyć sukę na śmierć czyli że rodzą cieczka w cieczkę

Paul
@Anonim

Witam , można prosić o nazwę hodowli?

Jola

Chciałam się dopytać o hodowce piasków z Gang Maltanów. Czy macie jakieś doświadczenia z tą hodowlą?

Szczęśliwa

Zakupiłam od Pana Grzegorza które jest w tym stowarzyszeniu ,śliczna sunie pomeranian. . Była wyprawka i pakiet szczepień odpowiedni do wieku plus pełen kontakt tel oraz cierpliwość w odp na nasze pytania których zapomniałam zadać przy zakupie . Po wizycie juz u naszego doktora okazało się że stan zdrowia maluszka byl idealny. Fakt jest taki ze nie sporządziłam żadnej umowy pisemnej między sprzedającym a kupującym, nie wiedziałam że powinnam gdyż z reguły inne maluchy nasze mamy z adopcji ...nie pisze tu o psach ....

Szczęśliwa
@Szczęśliwa

Uzupelniam swoją wypowiedz Byla to hodowla Pusia Jak będę kiedyś szukać towarzyszki ew towarzysza zabaw dla mojej ślicznej to tylko stamtąd Pozdrawiam serdecznie państwo Lejzak i ich hodowle

Jurek

Czy zna ktoś hodowlę ASY że Starej Huty

Ama

Czy ktoś kupywal spaniela z chodowli ASY

alicja

witam probowalam kupic psa od jednego z waszych hodowcow , hodwca okazal sie oszostem naciagajacym na wieksze pieniadze , zlapany na gorracym uczynku byl wulgarny i agresywny . uwazam ze tacy ludzie powinni nie miec pozwolenia na hodowanie psow Nazwa hodowli: semisilkret Nazwa hodowli: semisilkret Nazwa stowarzyszenia (związku): Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt Domi Numer REGON stowarzyszenia: 147265670

Witam, nabyliśmy pieska rasy Cocker Spaniel Angielski w hodowli SPANIELLAND koło Radziejowic. Tak naprawdę to wspominamy cały czas z mężem i dziećmi nasz zakup. Pan który prowadzi hodowlę to bardzo doświadczony hodowca. Już sama rozmowa przez telefon była bardzo miła. Odniosłam wrażenie że musi kochać zwierzęta bo tak cipło opwiadał o nich . Zaprosił nas do obejrzenia maluchów do swojej hodowli. Maluchy były przepiękne i zadbane. Rodzice byli na miejscu można było ich zobaczyć i pogłaskać. Maluszki z checią chciały na rączki i zaraz przy próbie przytulenia zaczynały lizać za brodę. Widać że były wynoszone i wykochane przez hodowcę . Pierwszy raz się spotkaliśmy z czymś takim. Wraz z zakupem suni dostaliśmy wyprawkę karmy royal Canin, książeczkę zdrowia, rodowód z 3-ma pokoleniami wstecz , chip oraz rozległą instrukcję wychowania malucha. Widać że Pan bardzo starannie dobierał pary do rozrodu oraz doskonale zna i kocha zwierzęta. Sunia jest z nami już ponad rok, jest przepiękna i mądra. Bardzo szybko się uczyła i przysfajała wszystko co od niej chcieliśmy. Ludzie często pytają na spacerze z kąd taka piękność?. Nasz zakup w tej hodowli wspominamy jak cudowną historię która nam się wydażyła a nie zakup. Polecamy i polecać będziemy. Warto było jechać kilkaset kilometrów.

Beata
@Kasia

Pani szczeniak powinien być zaczipowany w momencie zakupu i hodowca powinien podpisać z Panią umowę kupna sprzedaży psa. Miała Pani szczęście, że trafił się Pani zdrowy szczeniak, ale gdyby tak się nie stało i szczeniak okazałby się chory albo z wadą, to nic by pani hodowcy nie udowodniła. Poza tym hodowca, który dba o szczeniaki i zależy mu aby trafiły do dobrych domów zawsze podpisuje umowę z kupującym oraz czipuje szczeniaki przed sprzedażą. Do umowy wpisuje numer czipa. Ja bym nie kupiła szczeniaka bez umowy i nieoznaczonego mikro czipem.

Martyna

Dwa tygodnie temu kupiłam szczeniaka Cocker Spaniel z hodowli SPANIELLAND. Jestem bardzo zadowolona. Szczeniak był bardzo zadbany. Pani weterynarz, badającą go tydzień po kupnie sama z siebie po przebadaniu powiedziala, że nasz piesek pochodzi z bardzo dobrej hodowli. Pan prowadzący hodowle ma dużą wiedzę na temat rasy, bardzo dużo się od niego nauczyli.

Martii02

Witam czy ktoś miał kontakt z hodowla CRAZY&FUNNY DOGS jack russel terrier?

Miłośnik zwierząt

Witam w m .Leoncin woj mazowiecki powiat Nowy dwór mazowiecki Pan Przemysław Wiśniewski ma zarejestrowaną hodowle Gang Azjatów owczarków środkowo azjatyckich które zozmnarza a twierdzi że szczeniaki sprowadza z Rosji ,Wszystkie szczeniaki mają kopiowane uszy i przycinane ogony proszę o kontrole gdyż jest to nie zgodne z ustawą o ochronie zwierząt .

Jak szefostwo w Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt-Domi traktuje ludzi?

Ewelina

Ale na co ma Ci odpowiedzieć? Masz zamiar oddać swojego psa z tego powodu czy po prostu się rozmówić w tym temacie? Bo jakby nie patrzeć towarem to raczej nie jest... :(

Łukasz

Jestem zadowolony pieski na bardzo wysokim poziomie widać że najedzone nie wygłodniałe po rasowych rodzicach także nie będę porównywał do innych bo nie ma konkurencji

Wiktoria

A o czym właściwie piszesz? Kto jest naiwniakiem?

Zielona

Cześć.Czy ktoś już kupował piski z hodowli Jla. Pan ma Samojedy, wszystko super, wyprawka, umowa, czip, dowóz... Jak to wygląda? Rzeczywiście jest miło? No i jak pieski? Dziękuję

Madzixx

Witam serdecznie :) Czy kupował ktoś pieski z hodowli „Puchate kuleczki”?glownie chodzi o szpica miniaturowego

Maja
@Madzixx

A co konkretnie chcesz wiedzieć na ich temat?

Gosia

Moi Drodzy, Czy ktoś posiada jakikolwiek kontakt do Pani Stanisławy Maciak z hodowli Kwitnący Sad ? Będę dozgonnie wdzięczna za każdą pomoc.

hans service
@Gosia

Nasze oferty pomocy finansowej skierowane są do każdego, kto potrzebuje kredytu na rozpoczęcie działalności lub sfinansowania projektu, a także do tych, którzy nie mają środków na budowę lub opłacenie domu. Nasza kwota waha się od 5.000 zł do 358.000 zł. E-MAIL: hansfiancialservice@gmail.com nasza firma chciała skorzystać z tej okazji, aby powitać naszych lojalnych klientów w zeszłym miesiącu i podziękować im za zaufanie.

hans service

Oferujemy pomoc finansową wszystkim osobom, które zaciągają kredyt na finansowanie działalności gospodarczej na projekt, nawet jeśli komórki opiekują się mniej niż 5 000 do 358 000. Als je geïnteresserd bent, neem dan contact op meet EMAIL: hansfiancialservice@gmail.com nasza firma chciała skorzystać z okazji, aby nadal witać naszych lojalnych klientów w zeszłym miesiącu, dziękując im za zaufanie.

Zostaw merytoryczną opinię o Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt-Domi - Słomczyn

• Jak się pracuje w Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt-Domi?

Zobacz opinie na temat firmy Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt-Domi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt-Domi?

Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt-Domi