Invest Complex

Opinie o Invest Complex

onee

bardzo ładnie wykończyli blok, wszystko bardzo ładnie wygląda, wysoki standard i terminy które określają zgadzają się ze stanem faktycznym.

Kamila

Deweloper godny polecenia. Pełen profesjonalizm i dobre podejście do Klientów.

Profesjonalne podejście do klienta. Szukanie rozwiązań a nie generacja problemów. Mieszkanie oddane bez usterek w wysokim standardzie wykonania prac

Chętnie pomagają i potrafią dobrze doradzić,

Inżynier Budowy

Śmiechu warty, oczekiwania, że będziesz zapi****ć jako jedyne wymaganie. Pracęę dostałam, rozstaliśmy się po miesiącu. Okazało się, że w ciągu roku jestem trzecią osobą na tym stanowisku. Praca stresująca, ciągłe telefony i krzyki od kupujących którzy nie mogą wprowadzić się do swoich lokali przez opóźnienia. Firma jest jednym wielkim żartem z budownictwa.

Praktycznie żadne, rozmowa z burackim właścicielem firmy

Współpraca układa się bardzo dobrze. Deweloper którzy buduje sprawnie ale i dokładnie. Nie ma niedomówień i problemów. Polecam!

Rikos

Zdecydowanie polecam tego pracodawcę. Praca w porządku na dobrych warunkach.

Wysoka jakość wykończenia. Wszystko zgodnie z umową i ustaleniami. Dlatego według mnie warto jak najbardziej.

Świetni specjaliści!

Iwona

Konkretna i rzetelna firma. Zapewniają wysoki standard i dbają o wszystkie niezbędne szczegóły.

Marta i Karol

Rzetelny i sprawdzony deweloper, świetny kontakt z klientem. To mieszkanie miało być spełnieniem naszych marzeń, okazało się czymś więcej. POLECAMY!

Pablo

Cieszę się że na nich trafiłem. Pełen profesjonalizm! Podejście do klienta oraz obsługa, której inni deweloperzy mogą się od nich nauczyć.

Pini

Firma z dużą wiedzą i doświadczeniem.

ok

Jasno określone warunki, człowiek wie co ma roobić i jakie są obowiązki.

Maciek

Co myślicie o tej firmie? Warto współpracować?

Remek
@Maciek

Jestem bardzo zadowolony z usług, obsługa świetna i profesjonalna, indywidualne podejście do klienta, znalazłem odpowiednie mieszkanie, polecam

@Maciek

Zdecydowanie tak. Bardzo profesjonalnie podchodzą do Klienta i dbają o jego potrzeby.

Jest dobrze. Wszystko tak jak jest umawiane, warunki w porządku.

Daria

Dobra firma. Współpracuję z nimi prawie rok i podoba mi się ich podejście do klienta - nowoczesne i bezpośrednie.

Serdis

Polecam współpracę, jakościowo absolutnie najlepsi

Hubert

Jeśli u każdego wygląda tak obsługa, to jestem pod wielkim wrażeniem, widać u nich duże zaangażowanie. Polecam

Portero

Warto podjąć z nimi współpracę. Porządna firma, bardzo dobry kontakt, ogarnięci ludzie.

Granek

Z całego serca polecam wszystkim tego dewelopera. Mieszkanko oddane w idealnym stanie, że żona nawet nie miała do czego się przyczepić - świetni specjaliści.

Zostaw merytoryczną opinię o Invest Complex - Swarzędz

• Jak się pracuje w Invest Complex?

Zobacz opinie na temat firmy Invest Complex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Invest Complex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 15 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Invest Complex?

Kandydaci do pracy w Invest Complex napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Invest Complex