Invest Complex

Opinie o Invest Complex

Eliza

Kupiłam od nich mieszkanie i jak dla mnie i budowa całego osiedla, wykończenie klatek schodowych, hali garażowej są bardzo dobre. Zagospodarowanie zielenią całego osiedla nadal budzi mój zachwyt. Warto sprawdzić ich ofertę.

Kamila

Pracę w tej firmie znalazłam przypadkowo przeglądając oferty pracy. Nie mogłam trafić lepiej. W biurze panuje przemiła atmosfera, każdy jest bardzo pomocny, a praca jest wymagająca, ale przyjemna. Polecam gorąco!

Klara

Mieszkanie bardzo dobrze wykonane. Przystępny proces zakupu oraz niewielkie opóźnienia z poprawkami. Cena za mieszkanie była mega atrakcyjna. Jestem zadowolona z zakupu.

Bartosz

Zakup mieszkania za pośrednictwem tej firmy to czysta przyjemność. O każdym etapie budowy jest się informowanym na bieżąco, tak samo jak o każdym ewentualnym opóźnieniu, które okazało się naprawdę nieduże, jak przy tak wielkiej inwestycji. Z czystym sumieniem polecam!

Inżynier Budowy

Śmiechu warty, oczekiwania, że będziesz zapi****ć jako jedyne wymaganie. Pracęę dostałam, rozstaliśmy się po miesiącu. Okazało się, że w ciągu roku jestem trzecią osobą na tym stanowisku. Praca stresująca, ciągłe telefony i krzyki od kupujących którzy nie mogą wprowadzić się do swoich lokali przez opóźnienia. Firma jest jednym wielkim żartem z budownictwa.

Praktycznie żadne, rozmowa z burackim właścicielem firmy

Karol

Zdecydowanie najbardziej otwarta na przyszłych lokatorów firma deweloperska. Doskonale potrafią doradzić i sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów. Plus za miłą i pomocną obsługę w biurze.

Zuzanna
@Karol

Co znaczy sprostają oczekiwaniom, że dostosowują budynki do konkretnych oczekiwań?

Jagoda

Kilka dni temu wraz z mężem odebraliśmy klucze do naszego wymarzonego domu. Została nam ostatnia prosta do przeprowadzki. Już w tym momencie jesteśmy zachwyceni naszym nowym domem. Szczerze polecam ofertę Invest Complex.

Weronika

Właśnie wybrałam u nich kolejne mieszkanie. Super lokalizacja w pięknej okolicy. Jestem ogromnie zadowolona z zakupu.

Bardzo porządna i solidna firma. Korzystałem z ich usług już dwukrotnie i nigdy nie miałem żadnych zastrzeżeń. Mogę ich z czystym sumieniem polecić!

Katarzyna

Rok temu zakupiłam od Invest Complex mieszkanie. Jestem przeszczęśliwa, że zdecydowałam się na zakup takiej inwestycji właśnie u nich. Wszystko wykonane idealnie w podanych przez nich terminach. Polecam gorąco!

Tomasz Szczurek

Kupiłem Dom szeregowy od Investu i no projekt oraz wykonanie bardzo dobre no nie było do czego się przyczepić. Jedyne na czym się lekko zawidołem to termin realizacji, natomiast osługa bardzo miła zawsze odbierają telefony i odpisują na maile. Ja polecam otwarrcie.

Sylwia
@Tomasz Szczurek

duże to opóźnienie bylo w terminie oddania ? nie informowali na bieżąco że będzie opóźnienie ?

Dramat! Deweloper przed zakupem wciśnie Wam każdy kit i obieca co tylko chcecie, a potem zaczną się niekończące się opóźnienia, ściemnianie i liczne poprawki. Invest przeniósł się teraz do nowego biura w Garbach, obok osiedla, które wybudował więc wystarczy się przejść i zobaczyć jak to wszystko jest robione. Kostka krzywo ułożona, każda działka na innym poziomie, teren wokół osiedla do dziś nie uporządkowany, a to co "posprzątane" mieszkańcy wykopują teraz w swoich ogrodach. Do niedawna niektórzy musieli jeździć przez ogrody innych, żeby dostać się pod własny dom, bo deweloper nie wybudował drogi, za którą wziął ekstra kasę. Dopiero wykonawca z osiedla obok ogarnął temat, bo nie mógł się doprosić nawet wywiezienia ziemi, która zalegała. Niektórzy do dziś nie mają normalnego podjazdu pod własny dom, bo deweloper pożałował 3 metrów kostki (widocznie całą kasę władował w swoje biuro). Nie wiem skąd te wszystkie pozytywne opinie w sieci, pewnie pisane po znajomości lub na zlecenie. Najlepiej przy okazji wizyty przejść się po osiedlu, popodziwiać i zapytać któregoś z mieszkańców a prawdę Wam powie! Unikać jak ognia, szkoda czasu i nerwów!

Jagoda

To fakt, że Panie w biurze zmieniają się co chwilę, bo mało która może tam dłużej wytrzymać. Nikt nie chce ciągle świecić oczami za szefa, który notorycznie okłamuje klientów, a one muszą się potem tłumaczyć wkurzonym klientom. Szef to największy (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) jakich mało. Myślę o nim codziennie gdy wykopuję w ogrodzie tony (usunięte przez administratora) dramat.

Renata
@Jagoda

Ale w sumie to nie wina pań z biura że jest coś wyżej nie tak. A ty mówisz to ze swojego doświadczenia bo tam pracowałaś? Cały czas były takie problemy?

Ortho

Ogólnie Każdy od tego dewelopera kłamie, gigantyczne opóźnienia na każdym etapie, dodatkowo w Skorzewie miało być zakończenie budowy w lutym a w listopadzie dopiero składali papiery do PGNiG wiedząc że nie podpisują już nowych umów. Efekt do dziś nie ma gazu dla kilkudziesięciu budynków a zakończenie budowy przedłuży się o min rok.

Zaskoczona

Jestem zaskoczona zróżnicowaniem komentarzy. Mojego zaufania firma nie zdobyła przez zbyt dużą ilość niewiadomych oraz wywieranie presji do podjęcia decyzji zakupowej. Nie wiem naprawdę jak ktoś może kupić dom, nie znając dokładnie parametrów systemu grzewczego... W ogłoszeniu na Olx podają informacje o pompach ciepła, na stronie nie ma o tym ani słowa, po pytaniach o dokładne informacje nt. pompy dopiero informacja mailowa, że pompy nie są jeszcze 'pewne'... Ale cena nieruchomości podana, umowa przedwstępna wciskana na siłę, bo 'jest duże zainteresowanie'... Ja się nie zdecydowałam, dla mnie to zbyt dużą inwestycja, żeby kupować kota w worku... Niemniej oferta bardzo atrakcyjna, zanim zaczęłam drążyć to prawie się zdecydowałam na zakup.

Krzysztof

W ciągu 2 lat sześciu kierowników budowy albo i więcej. Kobiety w biurze zastraszone nie wiedzą co robią , też rotacja straszna. Radzę zapytać mieszkańców co się tam odwala.

Bedi

Proszę zapukać do mieszkańców na tym samym osiedlu co biuro i zapytać co się tam dzieje. Alternatywy to mało powiedziane.

Aleksandra
@Bedi

Ale no jeśli Ty wiesz to możesz już ostrzec i powiedzieć co się tam dzieje?

erico

ludzie ogarnięci i konkretni, wszystko załatwiają konkretnie, jest na razie ok

Dorota

Jak z jakością u nich?

Skipper
@Dorota

Super. Jak dla mnie najlepsi!

Lecter

Bardzo dobrze, polecam

Kombi
@Dorota

Jak dla mnie jest w porządku. Wszystkie formalności załatwione bardzo szybko, ale konkretnie. Nie ma do czego się przyczepić.

Anita
@Dorota

Bardzo dobrze. To czego się podejmują wykonują fachowo i bez problemu.

Leo
@Dorota

Bardzo pomocny dział sprzedaży. Super lokalizacje.

Rossi
@Dorota

Nie ma się do czego przyczepić. Jest ok.

Karim
@Dorota

Jak dla mnie jedni z lepszych a z kilkoma firmami miałem styczność.

Summ

Jak to mówi Zbyszek Boniek - TOP! :D

Summ

Polecam, współpraca układa się bardzo dobrze.

Nico

Polecam. Wszystko na najwyższym poziomie.

Zostaw merytoryczną opinię o Invest Complex - Swarzędz

• Jak się pracuje w Invest Complex?

Zobacz opinie na temat firmy Invest Complex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Invest Complex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 15 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Invest Complex?

Kandydaci do pracy w Invest Complex napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Invest Complex