Ośrodek Rehabilitacyjno Edukacyjno Wychowawczy Emedea Sp. z o.o.

Opinie o Ośrodek Rehabilitacyjno Edukacyjno Wychowawczy Emedea Sp. z o.o.

Małgorzata

Moje dziecko uczęszcza do placówki w poznaniu już dwa lata i jestem bardzo zadowolona. Wszyscy są bardzo mili i mój syn jest szczęśliwy kiedy wie, że jedzie do przedszkola! Dla mnie dużym plusem są wwry na miejscu, pani logopedka jest super kobietą i zawsze wszystko mi wytłumaczy np. jak pracować w domu z dzieckiem. Jesteśmy z mężem bardzo zadwoleni bo wcześniej nigdzie nie uzyskaliśmy takiego wsparcia.

Korzystamy od lat z usług poradni Emedea przy ul. Bosej w Poznaniu. Pracujące tam osoby robią wrażenie bardzo zaangażowany i kompetentnych a warunki lokalowe mają tam świetne.

Ramona Michalak

Moja współpraca zakończyła się w tym roku. Nie ukrywam, że było mi trochę żal, bardzo zżyłam się z dziećmi, jak i z pracownikami. Cudowna kadra, profesjonalne podejście. Młodzi ludzie z ogromnym zapałem i pasją. Obecnie coraz trudniej już o zaangażowanych ludzi. Nie wiem jak jest w Luboniu, ale na Bosej pracują z wyjątkowymi dziećmi, wyjątkowi specjaliści.

Też jestem zainteresowana pracą pedagoga specjalnego i ktoś tu pisał o tym, że proponują dobre stawki, więc ile dają na tym stanowisku? No i na czym polega ta oferowana premia? Nie wiem czy chodzi o wyniki czy bardziej o zaangażowanie.

pracownik Nowy wpis

jeżeli chodzi o premie to bardziej zależy od zaangażowania oraz stażu pracy. Wynagrodzenia myślę, że też są okej - stawka z tego co wiem może różnić się od doświadczenia i wykształcenia. Mi osobiście wszystko pasuje

Mała Nowy wpis
@pracownik

To napisz jakiś przykład, jak można wykazać się tym zaangażowaniem. Nic mi nie przychodzi do głowy, a też mogłabym spróbować. Na swojej stronie piszą, że zapewniają wyposażenie sal i wszystkie niezbędne narzędzia. Gdyby okazało się, że mamy sugestie odnośnie zakupu czegoś nowego, to w miarę szybko jest to rozpatrywane?

Kandydatka Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

Cześć, czy mogłabym prosić o opinie aktualnych pracowników na temat zatrudnienia, warunków pracy i detekcji? Czy opinie z poprzednich lat się zmienimy?

@chciałabym tam pracować
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

Cześć, mam pytanie do aktualnych pracowników z Lubonia. Jak wyglada praca, jakie jest podejście dyrektorki i innych współpracowników? Czy opinie z przed kilku lat są nadal aktualne? Bardzo mi zależy na szczerej opinii.

Można wiedzieć, na czym polega wsparcie asystenta na stanowisku pedagoga specjalnego? Znalazłem właśnie ogłoszenie na stronie ośrodka, gdzie jest mowa o takiej formie wsparcia. Czy to indywidualne wsparcie, czy może jeden asystent dla wszystkich pedagogów?

Rozmowę kwalifikacyjną w Ośrodek Rehabilitacyjno Edukacyjno Wychowawczy Emedea Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko OREW zatrudni?
Olga

Są otwarci na negocjacje stawki? Chciałabym wiedzieć, czego się spodziewać, a ktoś tutaj sugerował, że stawkę można ustalić indywidualnie.

praacownik
@Olga

tak, w ogóle stawki są bardzo okej. Sto razy lepiej niż w publicznych.

byłamtam

Nie polecam tego miejsca. Pracowałam tam zdecydowanie za długo, patrząc z perspektywy czasu dziwię się sama sobie. Atmosfera jest bardzo napięta, p. dyrektor od samego rana stawia wszystkich do pionu, każdy pracownik musi stać na baczność, nie ma mowy o spokojnym wypiciu kawy/ herbaty. Wszystkie kompetentne osoby odeszły w jednym czasie, kadra jest teraz łapana "z ulicy" mam wrażenie. Ogłoszenia wiszą non stop, co też daje do myślenia. O wszystko trzeba się prosić i wszystko jest dawane z łaską. Dyrekcja nastawia pracowników przeciwko sobie, strofuje ich przy rodzicach, dochodzi wręcz do sytuacji gdzie stosują(usunięte przez administratora) Radzę się dobrze zastanowić, gdyż obiecują gruszki na wierzbie, a z człowieka zostaje wrak.

Teżtambylam
@byłamtam

Pracowałam w Luboniu przez dłuższy czas, niestety ale nie znam warunków pracy w Poznaniu wiec na ten temat się nie wypowiem. Jednak jeśli chodzi o pracę w Luboniu to zdecydowanie nie zgadzam się z tą opinią i polecam prace tam. Atmosfera ok, jeżeli była „lista zakupów” zawsze kupiona. Zdecydowałam się odejść ze względów osobistych, ale jeśli tylko będę gotowa a dyrekcja chętna to chętnie tam wrócę.

Jestem tu
@byłamtam

Co za absurd! Pani dyrektor nie miesza się w pracę zespołu... Od wszystkiego jest wicedyrektor i koordynatorzy... Nie będę komentować picia kawy i herbaty bo z tym nie ma żadnego problemu, jak również z przerwami. Jeżeli chodzi o kadrę "z ulicy" jak to nazwałaś to bardzo proszę o nie obrażanie mnie i moich koleżanek, które dają z siebie wszytsko. Są to ludzie z pasją i zaangażowaniem, lepszej chyba nie można sobie wymarzyć. (P.S Ci ludzie z ulicy mają pełne wykształceniem do wykonywania swojego zawodu i poświęcili wiele czasu i pieniędzy żeby być w tym miejscu którym są!) Nie dziwię się, że dyrekcja cały czas trzyma ogłoszenia skoro stara się pozyskiwać nowych terapeutów w obliczu wejścia jednolitych studiów magisterskich z pedagogika specjalnej. Kimkolwiek jesteś cieszę się, że już tu nie pracujesz... Dzięki temu Emedea to coraz lepsze miejsce. Nie pozdrawiam. Osobiście pracowała w kilku miejscach i nigdy nie spotkałam się z taką życzliwością i możliwością zdobywana wiedzy od koleżanek, a pensje są bardzo konkurencyjne w porównaniu do innych placówek w poz.

była pracownica

Pracowałam w tym miejscu przez kilka lat i poznałam tam wielu wspaniałych ludzi, którzy szybko stamtąd uciekli. Nie ma co się dziwić. Największym minusem jest dyrektorka, pani M :) Osoba, która wszystkie swoje niedociągnięcia, niepowodzenia i problemy emocjonalne przerzuca na pracowników. Brak wsparcia, brak zrozumienia, zastraszanie. Nie polecam pracy w tym miejscu.

Adrian
@była pracownica

Hej, dzięki za szczerą opinię. Czyli wg. Ciebie to właśnie atmosfera, a nie inne czynniki, takie jak np. wynagrodzenie, powoduje taką rotację?

Jaaa
@była pracownica

Skoro jest tam tak źle, to dlaczego pracowałaś tam kilka lat?

Była pracownica
@Adrian

Myślę, że jest to kumulacja wszystkiego- atmosfera i traktowanie pracowników to numer jeden. Wynagrodzenie- zależy ile sobie ugrasz na start,na jaki szefowej humor.trafisz i czy jej się spodobasz. Po pewnym czasie nawet względne wynagrodzenie przestaje być ważne.

Była pracownica

Polecam serdecznie prace w placówce w Luboniu. Super dzieci, kadra, wyposażenie miejsca pracy i możliwość prowadzenia urozmaiconej terapii. Faktem jest, że szefostwa nie ma tam na codzień i kontakt jest nieraz utrudniony, jednak to w żaden sposób nie utrudnia pracy (chyba nawet polepsza ;)), na miejscu jest super Wicedyrektor Paulina która zawsze służy pomocą, doskonale wprowadza do zawodu pedagoga specjalnego i dzieli się swoim doświadczeniem- byłam od razu po studiach- każdy wie co ma robić, dobrze zaplanowana praca, uśmiech, jeżeli trzeba było to i konstruktywna krytyka z której człowiek zawsze potrafił sam wyciągnąć wnioski i czegoś się nauczyć, zawsze broniąca pracowników, z sercem na dłoni dla dzieci i ich rodziców- to wszystko sprawia ze bardzo miło wspominam czas spędzony w tym miejscu. Co do zarobków, mógłby być lepsze ze względu na lokalizacje, czas dojazdu i same dojazdy, jednak każdy zna realia w pracy w oświacie.

mama

moim zdaniem najlepsze przedszkole dla dzieci z autyzmem w Poznaniu. Kreatywni nauczyciele, świetna, dająca pozytywne wyniki terapia

@mama

Bardzo dziękujemy za zaufanie, nasz personel specjalizuje się w pracy z dziećmi w spektrum autyzmu i podnosi swoje kwalifikacje.

Aneta
@mama

Piszesz o kreatywnych nauczycielach, możesz opowiedzieć, jakie zajęcia, zabawy czy aktywności dla dzieci są kreatywne?

mama
@Aneta

Zajęcia dostosowane są do możliwości dziecka – z integracji sensorycznej, z psychologiem, fizjoterapeutą i logopedą, dodatkowo zajęcia w dunagu, z dogaoterapii z trzema pięknymi Goldami oraz muzykoterapia – ostatnio nawet prowadzona była w grocie solnej. Wiem, że inne dzieci korzystają z zajęć z cyberoka. Dzieci spędzają czas w ogrodach gdzie również prowadzone są zajęcia. Teraz jest miesiąc autyzmu i dzieci mają specjalne zadania w tym miesiącu związane z kolorem niebieskim, wiosną sadzą kwiaty, jesienią jest zorganizowane coś na styl ‘’miasteczka dyniowego’’. Organizowane są tematyczne bale karnawałowe. Noooo...dużo tego jest, cały czas coś nowego :) No i standardy typu zajęcia plastyczno-techniczne, chusta klanzy, zabawy grupowe, spacery, plac zabaw, mikolajki, zajączki itd. Osobiście bardzo polecam :) O szczegóły proponuję pytać w placówce.

rodzic

Bardzo ładny ośrodek. Chodzimy na wwr i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Bardzo miłe Panie terapeutki :)

@rodzic

Pierwszy raz jesteś w tym ośrodku na wyjeździe? W pakiecie wypoczynku masz różnych rehabilitantów czy jak chcesz więcej zajęć to musisz dodatkowo dopłacić? Pytam bo mnie też interesował taki wyjazd :)

polecam serdecznie

rodzic

dziekuje za opiekę i rehabilitacje dziecka, super zespol specjalistów ! polecam wszystkim rodzicom serdecznie.

Ola

Od ponad roku pracuję w Ośrodku Emedea i jestem bardzo zadowolona z warunków pracy. Super kadra, zaangażowana... bardzo dużo nauczyłam się od starszych stażem koleżanek :) Mega profesjonalne podejście.

Natalia
@Ola

Napisałabyś od razu jak wyglądają warunki pracy w Emedea? Interesuje mnie najbardziej kwestia wynagrodzenia oraz benefitów :) Na co może liczyć pracownik? Na jaką stawkę i jakie dodatki?

Ola
@Natalia

Myślę, że stawki są bardzo konkurencyjne jeżeli chodzi o rynek. Wynagrodzenie oczywiście zależy od doświadczenia, ale osoby świeżo po studiach nie mają co narzekać, plus premie ;) Dodatkowo jest możliwość szkoleń zawodowych finansowanych przez pracodawce. Specjaliści mają możliwość prowadzenia zajęć odpłatnych w ramach niepublicznej poradni. No i stałe godziny pracy to też plus

@Ola

A te premie to są co miesiąc? Możesz napisać w jakiej wysokości? Ze 20% więcej wyciągniesz?

Magdalena

Przyjazne miejsce dla młodych ludzi gdzie można spokojnie poszerzać wiedzę od starszych koleżanek. Fajne miejsce do rozwoju osobistego. Wynagrodzenie jest adekwatne do warunków pracy oraz doświadczenia. Zespół jest zgrany. W ostatnim czasie dużo się zmieniło na plus :)

Izabela
@Magdalena

Trochę nie rozumiem frazy 'wynagrodzenie jest adekwatne do warunków pracy". Warunki pracy to coś, co organizuje pracodawca i jest niezależne od chęci i woli zatrudnionego. Czyli pracownice nie mają wpływu na wysokość własnej pensji i nie mogą jej podbić np. szkoleniami? Wyjaśnij, proszę, bo mam nadzieję, że to po prostu językowa niezręczność.

Małgorzata

Moje dziecko uczęszcza do placówki w Poznaniu już od dwóch lat i jestem bardzo zadowolona z kadry i metod pracy. Syn z autyzmem przez ten okres zrobił bardzo duży progres. Zaczął mówić i wiele się nauczył. Jestem w stałym kontakcie z wychowawcą, logopedą, fizjoterapeutą i psychologiem. Zespół jest bardzo zgrany, a wyposażenie placówki robi wrażenie.

Zofia

Można pić herbatę a nawet kawę z ekspresu!

Natalia
@Zofia

To fajnie, nie wszyscy pracodawcy zapewniają swoim pracownikom ekspres do kawy. Czy można liczyć na jeszcze jakieś benefity pracując w Ośrodek Rehabilitacyjno Edukacyjno Wychowawczy Emedea? Chętnie się dowiem czegoś więcej na ten temat.

@Natalia

Jaki ekspres do kawy? Nie ma nic takiego, dyrekcja ma ale pracownicy piją zalewajkę

@Natalia

Kawa i herbata jest ;) Wakacje w lipcu Skrócony czas pracy w sierpniu Szkolenia zawodowe (np. z C-Eye) Duży dostęp do narzędzi dydaktycznych Super kadra :) ...i inne

@Zofia

Ekspres dostępny jest tylko dla dyrekcji i sekretariatu, nie wprowadzajcie ludzi w błąd.

Nobody

Uciekać...bo potem to już będzie za późno

Ramona Michalak

Zostaw merytoryczną opinię o Ośrodek Rehabilitacyjno Edukacyjno Wychowawczy Emedea Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Ośrodek Rehabilitacyjno Edukacyjno Wychowawczy Emedea Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ośrodek Rehabilitacyjno Edukacyjno Wychowawczy Emedea Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ośrodek Rehabilitacyjno Edukacyjno Wychowawczy Emedea Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ośrodek Rehabilitacyjno Edukacyjno Wychowawczy Emedea Sp. z o.o.