Rednet Dom Sp. z o.o.

Opinie o Rednet Dom Sp. z o.o.

Antosia Nowy wpis

dzień dobry. znalazłam na stronie www ofertę dla Project Managera Wykończenia Wnętrz. Wstępnie jestem skłonna aplikować. czy jest tu może ktoś kto był w ostatnim czasie na niej i by o niej opowiedział? jakie przykładowe pytania są zadawane?

Man Nowy wpis

W firmie dużo się zmieniło, po odejściu jednej osoby panuje rewelacyjna atmosfera. Nagle wszyscy ze sobą zaczęli wspołpracować, więcej zadowolonych klientów to i zarobki wyższe. Dobrze że zostałem, teraz jest super.

Dzień dobry. mam zagwozdkę, ponieważ już jedna Pani pytała o prace przy obsłudze klienta a wyszło, że chyba nikt nie był potrzebny, a ja właśnie widzę ogłoszenie dla specjalisty w tym zakresie tylko dodane 1-tego kwietnia… zbieżność dat czy faktycznie to sprawdzona oferta i można aplikować?

Najgorsza firma w jakiej pracowałam. Wykorzystują pracowników, płacą głodową pensje, straszą karami za błędy podczas procesu od projektu przez wycenę, zamówienia i realizację. Pracownicy zmieniają się co chwilę i klient podczas projektowania potrafi być obsłużony przez 5 projektantek. Ogólnie porażka. Najlepsze co mogłam zrobić to odejść z tej firmy. Gdyby nie luka w CV to bym tego nawet nie wpisywała, bo trochę się wstydzę. Pytana na rozmowach kwalifikacyjnych wolę unikać tematu. Zero profesjonalizmu i poszanowania dla pracownika.

Monia
@Karolina

Bo miałam z nimi do czynienia. Wykończenie mieszkania totalna porażka, współpraca skończy się w sądzie. Nie polecam

Fellowa Nowy wpis
@Monia

Zgadzam się, Wykończenie mieszkania? Wszystko w teorii pięknie brzmi, aż gdy podpiszesz umowę, później rżną cię na potęgę zwłaszcza gdy nie masz możliwości na bieżąco sprawdzać pracę. Nie polecam. Kłamcy i (usunięte przez administratora) Właściwie skończyłem z nimi współpracę. Teraz spotkamy się w sądzie, czekamy na termin pierwszej rozprawy.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Rednet Dom Sp. z o.o. na stanowisko Kontroler finansowy? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Sara

Hej. ;) jest tu może ktoś kto pracuje na obsłudze klienta zdalnie i mógłby ocenić pracę? jest to aktualnie jedyna forma pracy której mogę się podjąć, mam doświadczenie. liczę na dłuższa współpracę, ile trwa średni staż na dziale?

@Sara

Szanowna Pani, dziękujemy za wpis i pytania. Aktualnie nie poszukujemy pracowników do Działu Obsługi Klienta. Pozdrawiamy, REDNET DOM

Sabrina
@Rednet Dom Sp. z o.o.

Witam, to te oferty, które są widoczne na stronie firmowej, na które można aplikować poprzez formularz są poglądowe? Wypatrzyłam tam na niej to ogłoszenie z możliwością pracy zdalnej. Jeśli teraz bym aplikowała przez formularz to moje zgłoszenie byłoby po prostu na zapas?

Czy Rednet Dom Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

REDNET DOM jest otwarty na współpracę ze studentami. Cenimy chęć poszerzania swojej wiedzy u studentów i zaangażowanie w odbywanie praktyk. Odpowiadamy na potrzeby studentów o ile praktyki studenckie, które studenci chcą odbyć, pokrywają się z profilem działalności naszej firmy. Zapraszamy do kontaktu, REDNET DOM

Jak można rozumieć te wspomniane ostatnio głodowe pensje? Opinia z takim ich określeniem jeszcze dziś się pojawiła a miałem się orientować tak wstępnie za warunkami dla project managera, ponieważ od paru dni już oferta jest wystawiona. Nie ma wskazanych widełek, stad moje wątpliwości. Dla osoby z pięcioletnim doświadczeniem ile może być proponowane?

Szanowny Panie, dziękujemy za pytanie. Odnosząc się bezpośrednio do pańskiego wpisu i odpowiadając na zadane pytanie, informujemy, że wynagrodzenie zależne jest od wielu czynników. Widełki wynagrodzenia na stanowisku Project Managera to od 14 tys do 18 tys brutto na umowę o pracę. Ostateczna wysokość wynagrodzenia jest zawsze ustalona w trakcie procesu rekrutacyjnego z wybranym kandydatem, który wyraża chęć dołączenia do naszego zespołu. W razie dodatkowych pytań - zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Pozdrawiamy, REDNET DOM

nie polecam

Ogólnie cała ta spółka z każdym jej działem to porażka. Szkoda czasu i nerwów. Integrum & Dom & Consulting... same (usunięte przez administratora)

@nie polecam

Ale żeś po nich pojechał... :/ Ale skoro tak to co według Ciebie z każdym z poszczególnych działów tutaj jest nie tak, że w ten sposób oceniasz?

Krystyna

O nie. :( No ale chyba nie każdy pracownik ma tak niskie zarobki tutaj? Masz na myśli najniższą?

PRZESTRZEGAM PODWYKONAWCOW I K
@nie polecam

Rednet nie zwraca kaucji i oszukuje na przedmiarach. Materialy zwozone sa losowo a nie wg kolejnosci prac. Czekanie na kase miesiacami

Czy to jest odniesienie do opinii z ubiegłego roku? do teraz kompletnie nic się nie zmieniło? Piszecie tu o podwykonawcach a co z pracownikami? widzę ze jeszcze jakiś czas temu ktoś o prace pytał. Te asystentki są jeszcze przyjmowane? od strony osób zatrudnionych jak to wygląda teraz?

@wykonawca

Dziesięć dni po wyznaczonym terminie płatności - łącznie od wystawienia faktury czekam już 3,5 tygodnia - pieniędzy nie płacą, nie odbierają telefonów, ani nie odpowiadają na nie - sprawa skończy się w sądzie. Przestrzegam chętnym do podjęcia współpracy z Rednet Dom sp. z o.o. - droga przez mękę na wszystkich etapach, a na koniec proszenie się o pieniądze.

@wykonawca
@@wykonawca

Zgadzam się z opinią .Uwaga podwykonawcy nie otrzymacie ostatniej transzy brak kontaktu. W księgowości jeden pracownik niestety Pani kłamie później już nie odbiera. Trzeba wykładać na drobne towary a koordynatorzy na koniec robia pod górkę. Biale kołnierzyki myślą na okrągło jak nie zapłacić.

Maja

Weszłam sobie na ich stronę internetową, bo tam mają zakładkę kariera i widziałam aktualną ofertę dla kogoś jako MŁODSZY SPECJALISTA/ ASYSTENT. Posiada ktoś tu info jak wygląda tu rozwój kompetencji zawodowych? Oferują to w benefitach, czy to chodzi o finansowanie szkoleń dla pracownika?

krasniker

Dzwoniłem na obsługe Klienta. Bardzo miła Pani Olga, doradziła mi i zrobiła wycenę. Zdecydowałem się na podpisanie z Nią umowy. Ogólnie super, bo jestem z zagranicy i mogłem to zrobić zdalnie. Jestem generalnie zadowolony z wykonania mojego projektu i realizacji. szczerze polecam współprace z tą firmą. Koordynator prac tez był kompetentny, jakość wykonania przez ekipę remontową tez była ok. Mają dobre ceny w stosunku do konkurencji, to mnie przekonało.

Piotr lisek

Nie polecam kontaktu z panią Eweliną jest niemiła A dodatkowo rzada pieniędzy za wystrój urządzenia doradztwo. Jest po prostu bezczelna. Proszę unikać tej osoby.. P.S inni pracownicy ok pozdrawiam

Czy w Rednet Dom Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

To ja

Na rozmowie o pracę obiecają szereg szkoleń, których nie wiedział najstarszy stażem pracownik firmy.

@To ja

Jakie szkolenia zostały Ci obiecane dokładnie?

Pracownik 1
@To ja

To nie jest prawda. Przed pandemią było dużo szkoleń. To fakt że firma się zmieniła, ale pracuje tam nadal dużo sympatycznych i wartościowych osob.

ta tA
@Pracownik 1

Wymień choć jedna w oddziale Śląsk. Ja rozumiem, że scoring trzeba poprawić bo macie mniej niż 2, ale prawda a nie obłudą

@ta tA

to ten oddział jest jakiś gorszy, że tam miałoby ich nie być? A z pozostałymi warunkami jak? także się różnią?

Życzliwy

Tak są tylko pani Ewelina decyduje kto idzie na szkolenie poza tym bierze łapówki od klientów pod stołem Za projekty indywidualne

Brak

Żenada nie polecam tej firmy. Kpiny z pracownika

...
@Brak

Powiedzmy sobie szczerze jeśli ktoś jest słaby i nie ma wiedzy, nikt takiego pracownika nie będzie trzymał

@...

A to akurat prawda, zastanawia mnie czemu ludzie tak zawsze krytykują pracodawców zamiast czasami spróbować spojrzeć też na siebie. To co mamy zo zaoferowania będzie do nas wracać, to logiczne przecież

Angelika
@Brak

Teraz będę bardziej uważaj na pracodawców. Oby więcej nie natknąć się na coś takiego. Żegnam państwa.

Na portalu Pracuj.pl pojawiła się ostatnio oferta na stanowisko Projektant. Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w tej firmie?

Aleks

Niecwiem jak praca, jako klientka zadowolona napewno nie jestem. Niekompetencja, arogancja. Ludzie ktorzy nie potrafia wykonac izolacji przeciw wilgociowej i kierownik budowy ktory podpisuje wszystko bo tez pojecia o budownictwie nie ma. Firma ktora ma piekna fasade ale nic poza tym.

@Aleks

Ale rozumiem, że po prostu u was w usłudze coś poszło nie tak i stąd ta opinia? Było to jakoś rozwiązywane?

Przemek
@Krystyna

Chociażby dlatego że firmie pracują niekompetentni ludzie którzy widzą klienta zanim zapłaci fakturę, natomiast kiedy zgłasza reklamacje na niechlujnie wykonaną usługę to mają go w głębokim poważaniu. Chociaż zapewne wynika to z kultury firmy…

@Przemek

Ale poważnie mają takie właśnie podejście? Bo w dzisiejszych czasach przecież wiadomo, że jedna zła opinia może zszargać całkowicie czyjąś renomę, to chyba są tego świadomi, więc powinni o te reklamacje dbać? Bo dyby to notorycznie się zdarzało to by klientów już nie mieli, a skoro działają to chyba jeszcze mają?

@Przemek

Czym różni się balkon od pracownika Rednet? Balkon jest w stanie utrzymać 4'o osobową rodzinę.

tabor

Nie polecam współpracy z ta spółka nawet największemu wrogowi, czy trzeba coś więcej? Pozdrawiam serdecznie

Ogłoszenie na Specjalista ds. wycen do Rednet Dom Sp. z o.o. pojawiało się w Pracuj.pl, polecacie aplikować?

Ela

Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz.

Obecnie Rednet Dom Sp. z o.o. do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Projektant. Na Pracuj.pl dodano ogłoszenie 22 stycznia.

Kondydat

Podbijam pytanie, obecnie szukam pracy na stanowisku projektantki wnętrz i rednet dom mi ją zaproponował. Nie wiem co mam o tym sądzić. Opinie są raczej negatywne a na linkedinie pracownicy mają długi staż pracy. Więc też z jakiegoś powodu nie rezygnują?

Kandydat 2
@Kondydat

Podbijam pytanie również mam tam propozycję pracy na stanowisko projektanta wnętrz. Ktoś? Coś?

Beczka

Śmiech na sali, że ta firma istnieje pod wieloma pozycjami na gowork żeby zgubić w gąszczu informacji potencjalnego zainteresowanego. Powiem tyle... Nigdzie Ci tyle nie dadzą ile redNet Ci obieca. Przyjdź na rozmowę o pracę, wysłuchaj i wyśmiej ich w twarz bo to rzeczywiście: są jakieś jaja.

Bartek

Firma normalnie funkcjonuje? Bardzo żałuję, że nikt nie pisze tu swojej opinii o firmie.

JJ
@Bartek

Tak, firma działa, pracuję w niej aktualnie. Fajna atmosfera.

Zostaw merytoryczną opinię o Rednet Dom Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Rednet Dom Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rednet Dom Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Rednet Dom Sp. z o.o.