Agencja Reklamowa Roxart Sp. z o.o.

Opinie o Agencja Reklamowa Roxart Sp. z o.o.

Malwina Nowy wpis

Witam. W ofercie na Marketing Managera zabrakło mi troszkę konkretów na temat stawki i sposobu wynagradzania, jak czytam to co oferują, no to takie ogólniki typu samodzielność i mocny zespół. A czy chociaż są jakieś finansowe dodatki do podstawy ? O ile jest podstawa, bo na dobrą sprawę tego też nie wiem.

Ola Nowy wpis

Czy agencja reklamowa Roxart jeszcze istnieje? Google mówi że zamknięte na stałe.

Mary Nowy wpis

Hej wszystkim :) Czy jest tu ktoś, kto pracuje w dziale content marketingu? Na stronie jest oferta pracy jako Specjalista. Czy nadal stanowisko jest wolne? To aktualne ogłoszenie? Wszystko brzmi super, warunki i obowiązki jak najbardziej mi pasują, ale ciekawi mnie jak praca w firmie wygląda od środka? Ile pracowników liczy agencja, jak atmosfera w dziale jak i między zespołami? :) Co z rozwojem, szkoleniami?

Nowy wpis

Aktualność
Myślisz, że sukces kampanii określają tylko liczby? To nieprawda. Sukces to cały proces, który zaczyna się od strategii. Sprawdź, dlaczego przy analizie wyników kampanii nie warto sugerować się tylko ROASem. Wpadaj na naszego bloga.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Agencja Reklamowa Roxart Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Praca dla kierowców.

Aktualność
Black Friday, Cyber Monday, Halloween, święta, czyli najgorętszy czas w marketingu zbliża się wielkimi krokami. Już teraz sprawdź, jak przygotować strategię i plan kampanii sprzedażowych, aby zarobić jak najwięcej. Bloga przeczytasz tutaj.

Hej, czy w Roxart jest możliwość pracy zdalnej? Byłabym zainteresowana pracą w dziale grafików, ale nie wiem czy wysyłać cv bo jestem z Katowic. Dajcie znać

@Ania

Tak, w Roxart można pracować zdalnie ;)

Zigi

Dają wtedy laptop na home office? Godziny pracy są elastyczne czy standardowe jak by się pracowało w biurze?

ekran
@Zigi

Dają

@Ania

Hej, tak można pracować zdalnie ;)

Blondi

Hej, szukają Analityka Marketingowego i myślę czy aplikować. Sporo oferują benefitów, nawet sprzęt Apple'a :) ktoś mi powie ile mogłabym się spodziewać kasy na tym stanowisku? Dają powyżej średniej krajowej?

@Blondi

Hej, wynagrodzenie uzależnione jest od doświadczenia - dlatego wyślij do nas swoje CV, umówimy się na rozmowę i przekonasz się czego możesz oczekiwać. Pozdrawiamy ;)

Aktualność
Królewnie Śnieżce pomagały krasnoludki, a najlepiej zarabiającym firmom agencje reklamowe. Dlaczego? Możesz się domyślać, zgadywać lub poznać prawidłową odpowiedź w poniższym wpisie.

Czy Agencja Reklamowa Roxart Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

kermit

Wiecie na jakie stanowiska obecnie zatrudnia Roxart? Proszę o opinie. Był ktoś na rozmowach w ostatnim czasie? Dużo tam mają etapów?? Jakieś zadania trzeba robić?

filemon
@kermit

Mi się cały czas na fejsie pojawiają ich ogłoszenia o pracę więc pewnie szukają. Widziałam ogłoszenia roxart na analityka i stratega ale może jest coś więcej ale to już musisz sobie sprawdzić. Ale najpierw sprawdź sobie opinie bo są bardzo różne :)

elza
@filemon

Hej szukają. Byłam ostatnio na rozmowie do działu contentu, ale czy na inne stanowiska też rekrutują to nie wiem. Myślę, że i tak warto wysłać cv. Nie warto ufać tylko opiniom bo wiemy jak to z nimi jest xD

@filemon

Dziękujemy za opinię. Zgadza się - aktywnie poszukujemy osób do naszego zespołu. Aktualnie oferty pracy można znaleźć na roxart.pl. Zapraszamy!

@kermit

Caly czas powiekszamy zespol i szukamy nowych osob. Warto zagladnac na strone roxart - tam sa wszystkie aktualne rekrutacje.

@007

No właśnie zajrzałem bo szukam stażu i znalazłem na stażystę-praktykanta w dziale social media. Ile zwykle trwa taki staż? Trzy miesiące? Płacą minimalną? Masz info?

@Marcin

To zależy już od urzędu. Czasem 3, czasem 6 miesięcy.

@kermit

Ja ostatnio byłam na rozmowie w Roxart. Było bardzo sympatycznie, nie wiem skąd tyle dziwnych opinii. Rozmowa trwała około 40 minut, przebiegła w miłej atmosferze. Teraz dostałam zadanie do wykonania i zobaczymy co dalej ;)

@kermit

Ja aplikowałem na stanowiska grafika, ale na rozmowie mówili, że do innych działów też potrzebują ludzi. Wejdź na stronę roxart, tam na pewno znajdziesz info. A głupich opinii nie czytaj, tak tylko radzę

@kermit

Cześć. Szukamy osób na różne stanowiska, możesz sobie sprawdzić aktualne rekrutacje na roxart.pl.

Szymon
@Chachacha

A podpowiesz czy rekrutacja jest podzielona na etapy? O co najczęściej pytają? Jestem jeszcze ciekaw jakie dostałeś zadanie - na czym polega? Rozumiem, że to od niego zależy czy Cię przyjmą? Ciekawe czy w ogóle kontaktują się, nawet jeśli nie zamierzają kogoś zatrudnić.

@Szymon

Tak - jest kilka etapów. Najpierw rozmowa, zadanie do wykonania i kolejna rozmowa. Pytają o to co robiło się wcześniej, o sukcesy - standardowe pytania na rozmowach. A jakie stanowisko Cię interesuje? Bo zadania to w zależności od działu ;)

Izabela

W mediach społecznościowych nie widać żeby tym obecnym pracownikom było źle. Skąd te wszystkie złe i obraźliwe opinie? Czyżby zazdrosna konkurencja siała ferment? :D

Zordon
@Izabela

Pracownicy wcale nie mają tu tak źle ;) A opinie często pisane są przez osoby, które nie zagrzały tutaj miejsca zbyt długo. Polecam przyjść i przekonać się jak naprawdę jest w Roxart ;)

czcz
@Zordon

Zgadzam się z opinią. Byłem pracownikiem roxartu przez 1,5 roku i naprawdę można się tu wiele nauczyć.

@Zordon

Tez sie zgadzam z opinia. Roxart wcale nie jest taki zly jak mowia ale trzeba sie wykazac a nie byc zwyklym klepaczem.

@Izabela

Byłam niedawno u nich na rozmowie i było ok. Nie zawsze warto sugerować się opiniami, bo niewiadomo kto je pisze xD

@Izabela

Mój kumpel pracuje w roxart już dwa lata i ma dobrą opinię. Wiecie jak to jest.... xD Nie każdemu dogodzi

kandydat

Dlaczego tutaj jest tyle złych opinii? Byłam na rozmowie i wydawali się całkiem spoko.. Mam zadanie do wykonania i teraz zastanawiam się czy jest w ogóle sens je robić? Czy ktoś mógłby coś więcej powiedzieć?

@kandydat

Szczerze? W Roxart po prostu musisz pracować. Musisz chcieć. Chcieć pracować i się rozwijać. To nie miejsce dla osób, które chcą robić coś po najniższej linii oporu. Tak po prostu. Agencja chce być coraz lepsza, dlatego tak duży nacisk kładzie się na chęci, rozwój i ambicję. Nie wszystkim to odpowiada. Właśnie dlatego osoby, które się tutaj nie sprawdzą dodają opinię jak jest tu źle. Tak jest łatwiej, niż pracować ;)

@xyz

Zgadzamy się w 100% z tą opinią.

@kandydat

Zachęcamy do wykonania zadania - jeśli będzie ok i przejdziesz do kolejnego etapu to podpiszemy umowę i sama się przekonasz, że jednak niektóre opinie o Roxart są... nieprawdziwe. Pozdrawiamy!

Dziękujemy za opinię. W Roxart możesz awansować nawet raz w roku - wszystko zależy od Ciebie. Mamy jasno sprecyzowaną strukturę firmy oraz stopień umiejętności specjalistów (junior, mid, senior, lider, dyrektor). Pracując z nami, wiesz dokładnie co masz zrobić, aby awansować. Jeśli chodzi o szkolenia, to otrzymujesz do nich dostęp i przerabiasz kiedy chcesz. Jeśli interesuje Cię jakiś konkretny kurs, a nie ma go w naszej bazie to możemy go kupić. Chętnie inwestujemy w rozwój pracowników.

kandydat
@Agencja Reklamowa Roxart Sp. z o.o.

Roxart dziękuję za odpowiedź. Pomimo różnych opinii wykonałam zadanie rekrutacyjne i je wysłałam. Czekam na freedback. Mam nadzieję że do zobaczenia.

Paulina
@Agencja Reklamowa Roxart Sp. z o.o.

Witam, co to są za zadania? Czy to są jakieś etapy rekrutacji? Jak należy się do takiej rekrutacji przygotować?

@Paulina

Dzień dobry. Wszystko zależy od stanowiska na które się aplikuje - inne zadania dostanie developer, a inne specjalista od contentu czy grafik. Jeśli chodzi o przebieg rekrutacji, to na początku trzeba wysłać do nas cv. Dział hr kontaktuje się z wybranymi osobami i umawia ich na rozmowę. Po spotkaniu kandydaci otrzymują zadanie do wykonania - najlepsze osoby przechodzą do kolejnego - już ostatniego etapu rekrutacji. Zachęcamy do wysłania CV. Pozdrawiamy, Roxart

Dobra decyzja!

@kandydat

I jak Twoja rozmowa? Dostałaś pracę w Roxart? Też ostatnio byłam na rozmowie i do końca tygodnia mam dostarczyć zadanie rekrutacyjne. Na jakie stanowisko aplikowałaś? Daj znać

@kandydat

Też miałem okazję być na rozmowie w Roxart. Opinie opiniami, podczas rekrutacji wydawali się spoko. Czekam na kolejny etap, bo wysłałem już zadanie

R.K

Czy ktoś pracuje zdalnie dla Roxart?? Czy jedynym rozwiązaniem jest umowa o pracę? Czy jest szansa podziałać z nimi b2b? Proszę o opinię obecnych pracowników. Będę wdzięczny za odpowiedź.

@R.K

Dzień dobry, w Roxart mamy różne rodzaje umów - jesteśmy elastyczni i otwarci na propozycje naszych pracowników.

@R.K

Byłam na rozmowie w Roxart i mówili, że jest możliwość pracy zdalnej ;)

Jak się nie rozwijasz i nie jesteś ambitny to nie jest to miejsce dla ciebie. Dzisiaj wiadomo, każdy chce robić, żeby się nie narobić. Jeśli masz takie podejście to nawet nie bierz udziału w rekrutacji - tylko stracisz czas. Dostać się jest dość ciężko - jest kilka etapów, później zadania do wykonania - jeśli już na tym etapie, ci się nie chce to trudno żebyś się później tutaj odnalazł. Duzi klienci, duże możliwości, dużo książek i szkoleń - ale trzeba chcieć. To nie miejsce dla leniwych. Jeśli chodzi o to nieszczęsne sprzątanie to nie, nie musimy sprzątać biura po pracy. ;)

Dziękujemy za opinię.

klient roxart

Roxart pomógł nam zwiększyć widoczność naszej marki. Zaczęliśmy od roxflow czyli burzy mózgu co i jak należy poprawić. Później otrzymaliśmy cały plan i strategię kiedy i co będzie wdrożone. Było tego bardzo dużo, ale krok po kroku i udało się. Wprowadzenie wskazanych przez Roxart działań marketingowych pomogło nam zbudować pozytywny wizerunek naszej firmy. Zdecydowaliśmy się na inwestycję w influencerów i to był strzał w dziesiątkę. Agencja wszystkim się zajęła, począwszy od przygotowania scenariuszy, przez znalezienie odpowiednich influ, aż po publikację materiałów. Jeden barter o wartości ok 300 zł zwrócił nam się w przeciągu kilku godzin od publikacji pierwszego materiału. Ilość zamówień przeszła nasze oczekiwania. Sami na pewno nie bylibyśmy w stanie tego zrobić, bo po prostu się na tym nie znamy. Oczywiście mieliśmy pewne wątpliwości, czytając różne opinie o roxart nie wiedzieliśmy czy warto nawiązać współpracę, jednak Pan Krystian szybko rozwiał nasze wątpliwości. Wszystkie etapy realizowane były w terminach, jeśli mieliśmy jakieś uwagi czy zastrzeżenia zgłaszaliśmy to i wtedy razem z agencją decydowaliśmy co dalej. Aktualnie nadal działamy jeśli chodzi o reklamy i działania z influencerami. To właśnie takie działania sprawdziły się u nas najlepiej i przynoszą najlepsze efekty. Warto też wiedzieć, że w roxart nie płacisz za projekt tylko za godziny. Wszystkie działania są najpierw wyceniane i albo się decydujesz albo nie. Wykupujesz pakiet godzin w ramach których specjaliści wykonują poszczególne zadania. Czy jest to dobry system rozliczeń? Pierwszy raz się z czymś takim spotkaliśmy ale myślę że jeśli wcześniej wszystko się ustali to później nie ma niespodzianek a ty wiesz za co płacisz.

@klient roxart

Dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy Roxart.

Klient

Działamy z Roxart już pol roku. Dobrze robią swoją robotę szczególnie jeśli chodzi o influencer marketing. Pomimo róznych opinii w Internecie zdecydowaliśmy się na współpracę i warto było.

@Klient

Dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy, Roxart

ocochodzi

Tak się zastanawiam. jad w komentarzach i bardzo złe opinie o roxart to zirytowani pracownicy czy może konkurencja która im zazdrości?

@ocochodzi

Też się zastanawiam. Opinie o Roxart są bardzo różne, wręcz skrajne. Chyba jedynym rozwiązaniem będzie zatrudnienie się tam inaczej ciężko stwierdzić co jest ich przyczyną. Ja już wysłałam swoje zadania i czekam na odpowiedź ze strony agencji. Jak dostanę pracę to dam znać do i jak!

Ciekawska

Słyszałam i widzę po opiniach że w RoxArt jest duża rotacja pracowników, czy to prawda?

@Ciekawska

Według nas rotacja w Roxart nie jest większa, niż w innych agencjach — jednak mimo wszystko traktujemy ją jako szansę i okazję do przeprowadzenia pozytywnych zmian w firmie. Dzięki świeżym umysłom w zespole możemy łatwiej i szybciej reagować na zmieniające się potrzeby rynku i klientów. Nowi pracownicy to nowe pomysły i inne spojrzenie na agencję i możliwość rozwoju. Podsumowując — opinie o dużej rotacji w agencjach reklamowych polecamy brać z „przymrużeniem oka”.

xyz

A ja pracuję w roxart agency już kilka miesięcy i jestem zadowolona. Jest duża rotacja, jest startstop, jest dużo pracy - ale jest też duża możliwość rozwoju i nauki. Nie ma dyżurów, nie ma sprzątania - odnoszę się do ostatnich opinii. (Jest pani sprzątająca, pracownicy nie muszą tego robić).

@xyz

Dziękujemy za opinię. Potwierdzamy, mamy panią sprzątającą, pracownicy nie muszą zostawać po pracy i sprzątać. ;)

@xyz

Jeśli chodzi o rozwój to też masz dostęp do szkoleń? Czy tylko uczysz się poprzez prace i kontakty z innymi? Powiesz czemu według ciebie taka rotacja?

@Marcin

Już to kiedyś było w jakiejś opinii chyba, ale już mówię. Mamy dostęp do szkoleń + książek + audiobooków. Jeśli pracownik znajdzie szkolenie, które go interesuje, a nie ma go w bazie to firma je kupuje. Zapraszamy do Roxart!

@Marcin

Dziękujemy za opinię. Pracując w Roxart otrzymujesz dostęp do różnych szkoleń, ebooków, audiobooków i książek (dla każdego coś dobrego). Oprócz tego, jeśli jakiś specjalista znajdzie szkolenie/wykład/webinar, które go interesuje to je kupujemy. Chcemy, żeby nasi pracownicy się rozwijali - dlatego dajemy Im wszystkie możliwe narzędzia. Zachęcamy do wysłania CV.

Bartek

Monitorowanie czasu pracy? No skoro klienci roxart kupują godziny specjalistów, a nie projekt czy efekt to jak inaczej mają się rozliczać? Przecież dzięki temu wszystko jest jasne. Owszem, nie twierdzę że jest to super w przypadku pracy kreatywnej ale z pewnością ułatwia pracę osobom, które rozliczają klientów. I tak - osoby, które jadą po najniższej linii oporu nie mają czego tu szukać. Opinie w większości są pisane przez osoby, które nie sprawdziły się na okresie próbnym, a teraz mają pretensje.

@Bartek

Dziękujemy za tą opinię! Pozdrawiamy z Roxart!

@Bartek

Stawka jaką tu płaca jest godzinowa? Nie ma określonej miesięcznej pensji tylko liczy się ilość godzin przepracowanych dla klienta? W zależności od projektu jest inna stawka? Wytłumaczyłbyś mi to?

@Marcin

Nie. Każdy pracownik otrzymuje wynagrodzenie określone w umowie - uop lub b2b. To Klient Roxart kupuje pakiet godzin w ramach których wykonywany jest projekt.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Reklamowa Roxart Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Agencja Reklamowa Roxart Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Reklamowa Roxart Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Reklamowa Roxart Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 16 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Reklamowa Roxart Sp. z o.o.