Granma Projekt System Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Granma Projekt System Sp. z o.o.

A ten brak premii to dokładnie jakich stanowisk dotyczy? Przed momentem widziałem ofertę pracy dla magazyniera i napisali w niej, że obowiązuje podstawa plus premia za wyniki, premia na święta i nadgodziny. No chyba, że od czasu dodania tej oferty coś się zmieniło, bo to jakieś stare ogłoszenie było, sprzed kilku miesięcy.

Też były Nowy wpis

To ja mam inne informacje a też pracowałem w tej firmie, tyle że w magazynie. Za nadgodziny byliśmy rozliczani według przepisów kodeksu pracy. Premia uznaniowa - jak sam napisałeś jest premią uznaniową i takie są w tej firmie. Co do szefostwa się nie wypowiadam, bo z szefową nie miałem styczności a szefa też często nie widziałem. Zrezygnowałem z pracy, bo znalazłem bliżej domu.

Też były Nowy wpis
@Też były

Aha, i żadnych kar finansowych nie było. Pracowałem tam prawie dwa lata. W tym czasie było kilka wtop z winy pracowników (akurat nie z magazynu) i nigdy nikt nie otrzymał nagany lub kary finansowej.

Atom Nowy wpis

A kto dostał kary finansowe , że o nich piszesz ?Ty?W tej firmie nie było kar finansowych i nie ma, nawet jeśli pracownik naraził firmę na straty, szefostwo nawet do akt nie wpisywało, tylko brało na klatę przewinienia pracownika.Wiem kim jesteś, i na pewno nie jesteś długoletnim pracownikiem firmy.

Mus Nowy wpis
@Atom

Pisał pracodawca

Jeśli nadal aktualne jest to co piszą w ogłoszeniach starszych to przedstawiciel ma podstawę plus premie zgadza się? Jeśli tak to dajcie znać, czy od razu, od tego okresu próbnego 3-mies co wspomnieli w ofercie z listopada, czy po nim dopiero. I jaka kwota?

Byłem ostatnio zostawić swoje CV, udało mi się porozmawiać z osobami które przeprowadzają rekrutację oraz z kilkoma pracownikami którzy mniej więcej opowiedzieli jak wygląda praca w tej firmie Czekam na telefon zwrotny w temacie podjęcia pracy.

Gabi

Z tego co słyszałam to rekrutują na kilka stanowisk, firma się rozwija i poszukują

@Gabi

ooo....a skąd masz info? pracujesz tam? bo ja niestety znalazłam żadnych ofert jedynie archiwalne z sierpnia :< jeśli jesteś ich pracownikiem to możesz napisać czy rozwój ich firmy jest tożsamy z rozwojem pracownika i dobrą stawką wynagrodzenia?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Granma Projekt System Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Kierowca krajowy kat. C?
Grzesio

Cześć. Niedawno szukali magazyniera i żałuję, że nie znalazłem tego ogłoszenia wcześniej. Teraz widnieje jako takie które wygasło, dlatego przypuszczam, że już znaleźli pracownika. W ogłoszeniu podwali, że oferują umowę o pracę i co mnie ucieszyło najbardziej to atrakcyjne wynagrodzenie. Ktoś z Was wie w jakiej kwocie ono jest? Nic nie pisali natomiast o tym, że jakiś 4 dniowy system pracy tu jest a takie pytanie w tym wątku było. Ktoś napisze, ile dni w tygodniu pracujemy?

@Grzesio

Zawsze możesz podejść i zapytać czy przypadkiem nie potrzebują kogoś.

Mańka
@Paweł

A często zdarza się tak, że mimo iż nie ma aktualnych ofert pracy w sieci, to przyjmują nowych pracowników? Skoro jesteś pracownikiem, to może się orientujesz :)))

Czajnik
@Mańka

Próbować zawsze można. Normalna praktyka. Przychodzisz do firmy, zostawiasz CV lub je wysyłasz na adres firmowy i może się zdarzyć tak, że trafisz na moment kiedy taka okazja może się nadarzyć. W wielu firmach można spotkać się z takimi sytuacjami. Nie tylko tam.

Grażyna
@Czajnik

A na magazyn w ogole przyjmują kobiety? To widzisz nawet nie wiedziałam. Wiadomo, lepiej zanieść cv osobiście, ale na jakie warunki się przygotować? Co myślisz o pracy tutaj, jesteś zadowolony? Płaca adekwatnie do wykonywanej pracy?

Krys

Praca ok, ludzie fajni

Ada

Ja pracuję na produkcji i nie narzekam

Gość...

W oddziale Stary Łom pozytywne zmiany. Atmosfera coraz lepsza, podejście do pracownika na +

Czajnik
@Gość...

A możesz napisać co to za zmiany przyszły, że atmosfera zrobiła się lepsza?

Emilia

Cześć, czy ktoś z was przypadkiem nie brał udziału w ostatniej rekrutacji na stanowisko Specjalista Ds. Zakupów? Mam oko na tę posadę, ale sama nie wiem. Wasze komentarze raczej nie zachęcają :/ Czego firma wymaga od pracownika, że premia jest niemożliwa do uzyskania? Jak aktualnie stoją sprawy z rotacją, nadal utrzymuje się na wysokim poziomie? Ahh, no i fajnie byłoby wiedzieć jednak jak wyglądają widełki na tym stanowisku :P

Zakupy
@Emilia

Stanowisko zakupów w tej firmie nie ma nic wspólnego z tym stanowiskiem w innych firmach. Naprawdę jest wiele ciekawych i dobrze działających firm we Wrocławiu, które wiedza na czym polega tworzenie takiego stanowiska i jaki jest jego sens.(usunięte przez administratora). Tak naprawdę rynek niedługo zweryfikuje o ile już nie weryfikuje działanie takich firm oraz ich istnienia. Co do dużej rotacji to w tej firmie to normalne zjawisko, co ciekawe, zawsze jak ktoś odchodzi, to szefostwo twierdzi że ta osoba „namieszała i naraziła ich na straty”.. naprawdę polecam się szanować i odpuścić..

Kryzysowy

To prawda ze firma wprowadziła 4 dniowy system pracy? Co na to wpłynęło? problemy z kasą?

Od czego uzależniona jest premia w firmie Granma Projekt System Sp. z o.o.? Jakie są progi premiowe? Dodali 19 czerwca na Pracuj.pl ogłoszenie na stanowisko Specjalista Ds. Zakupów.

Tutejszy

Szkoda czasu i nerwów na tego pracodawcę. Firma w ogóle się nie rozwija i zostaje mocno w tyle za konkurencją. (usunięte przez administratora) Ja na szczęście miałam krótki epizod u tego pracodawcy.. Koncepcji na prowadzenie biznesu - milion, wykonanie mizerne żeby nie powiedzieć, że bardzo słabe. Kariery nikt tam nie zrobi, szkoda czasu - jest bardzo wiele firm, w których można się rozwinąć i pracować w spokojnej atmosferze. Stanowczo odradzam przyszłym kandydatom…

Donik

Premia uzależniona jest od wydajności pracownika ...lecz nie licz na to iż osiągniesz ta wydajność. (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)

Donik
@Tutejszy

Bo to sama prawda.

Paulina
@Donik

Ale chyba na umowie masz dokładnie podane jakie są zarobki, gorzej z premią. To jaką trzeba mieć wydajność żeby dostać premię? Chodzi o ilość godzin przepracowanych czy o coś innego?

Tutejszy
@Donik

Premia jest tylko pustym słowem. W tej firmie nie wiedza co to premia dla pracowników(usunięte przez administratora)Naprawdę szkoda czasu na takie firmy, które nie maja pomysłu na siebie oraz nie potrafią zarządzać pracownikami. Nie wspominając tu o budowaniu relacji - tu relacje nie istnieją. Ja szybko przejrzałam na oczy.

Agnieszka
@Tutejszy

Czyli atmosfera słaba... Pisali, że benefitów nie ma, awansów też nie. A jak z podwyżkami? Można dostać?

Wujek

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie. Całe szefostwo w tej firmie to banda (usunięte przez administratora) Sami tworzą problemy tam gdzie ich nie ma a później latają z problemami i każdego chcą rozliczać. Jeśli umiecie trzymać język za zębami bo z nimi nie ma rozmowy i będziecie umieć mieć ich w głębokim poważaniu to możecie spróbować. Nie liczcie nie dużo bo sami od siebie dużo nie dadzą; ba ! Nawet nic Ci nie dadzą oprócz kalendarza firmowego na nowy rok. Porażka

@Wujek

Kalendarz to zawsze jakiś benefit, można skrupulatnie odliczać dni do odejścia z roboty. ;) Czy od pierwszego dnia podjęcia przez Ciebie pracy w firmie były takie zgrzyty, czy te dziwne akcje zaczęły się po jakimś czasie? Jaki może być tego wszystkiego powód?

Emilia

A można spytać kiedy ostatecznie odeszłaś? Pytam bo ciekawa jestem jak wobec tych opinii mają się aktualne warunki tutaj

Zofia

Na pewno jesteście świadomi tego, że firma Granma Projekt System jest producentem opakowań kartonowych z tektury i papieru. No i teraz potrzebują do swojego zespołu nowej osoby - Specjalisty ds. zakupów. Czy ktoś mógłby mi opowiedzieć o zakresie obowiązków pracownika na tym stanowisku? Będę naprawdę bardzo wdzięczna.

R
@Zofia

To jest kolejne na siłę wymyślone stanowisko które nie ma przyszłości. W tej firmie jest zatrudnianych coraz to więcej osób które w ogóle nie są potrzebne. Ale tak to się kończy jak nie ma sie wiedzy o prowadzeniu działaności i zarządzaniu ludźmi. Przykre ale prawdziwe.

@R

Skoro wymyślają nowe stanowiska, to z pewnością są bardzo kreatywni. ;) A skąd biorą fundusze na tworzenie u siebie nowych miejsc pracy? Ucinają delikatnie od innych czy ciągną z innego, zewnętrznego źródła?

x

Poszukiwali pracownika i nawet nie chciało im się otworzyć mojej oferty. Rekrutacja na zasadzie "przyślij nam swoje cv, a będziemy mieć cię w ...."

Zostaw merytoryczną opinię o Granma Projekt System Sp. z o.o. - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Granma Projekt System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Granma Projekt System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Granma Projekt System Sp. z o.o.?

Granma Projekt System Sp. z o.o.