Progress Sp. z o.o.

Opinie o Progress Sp. z o.o.

Mari Nowy wpis

Siemka, mam już doświadczenie z pracy na produkcji i chciałem sobie ogarnąć jak na dzień dzisiejszy ona tu w zakładzie wygląda. Na stronie jak klikam w ofertę dla produkcyjnego to nic się nie dzieje. Opiszecie więc jakie wychodzą teraz zarobki i socjale?

@pytanie Nowy wpis

Jak sytuacja z wynagrodzeniem? Zmieniło się coś? Warto przyjść do pracy?

Święty Nowy wpis

Jak w tym roku przed świętami w progresie Koperty były czy tylko ciasto?

Premia Nowy wpis
@Święty

Nawet na ciasto szefa niestac a i życzeń też zapomniał złozyc

Pod jakim względem ta firma jest taka świetna? Przecież była wcześniej mowa o braku podwyżek i w ogóle nie najwyższych wynagrodzeniach, którą niby mieli podnieść, żeby przyciągnąć ludzi. Więc, jaka jest teraz stawka?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Progress Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Progress

Najlepsza firma!!!

@Progress

Tak? Pod względem wynagrodzenia też jest najlepsza? ;p Nie masz problemów z premiami, na które inni się tu skarżą? :(

Zawszeiwszedziepogress..bedzie
@Progress

Toś ty chyba w życiu na oczy nie widział normalnego zaawansowanego i dobrze zarządzanego zakładu pracy mośku. Idź brylanty szlifować hamulcu produkcji.

Sylwia

No cóż, ale czekaj np., ze dwa lata temu karpiowe normalnie było?

Julek
@Sylwia

Ja mam za krótki staż ale koledzy mówili że nie Ludzie progress w opałach, szukają pracowników na wczoraj. Brylant odchodzi i po swoim nieudolnym rządzeniu zostawia Panią Klaudię z masą problemów i bez rąk do pracy. Stawki zapewne znów minimalnie wzrosną żeby skusić ludzi do pracy w tej wspaniałej firmie

@Julek

To innych sposobów tak w sumie na to nie mają? w sumie jak sądzisz mimo to wciąż będą pracować?

Julek
@Sylwia

Jakich sposobów, sposobów na co? Wypytujesz jak byś była właścicielką tej firmy

Alicja

Piszecie, że oferują tu podwyżkę po kilku miesiącach próbnych a potem omijają pracownika. Czyli nie ma szans na jakieś premie/podwyżki, pomimo obietnic? Czy uzasadniają to jakoś czy nie podają żadnych powodów?

Anon
@Alicja

Nie podają powodów, ponieważ nawet ich nie spotkasz na hali, miało być zebranie w sprawie podwyżek, kierownik jedynie co potrafił powiedzieć to to że szefostwo nie przyjedzie i zebranie odwołane, myślą że człowiek będzie pracował za 17zl na godzinę i jeszcze normy będzie robił... Jest (usunięte przez administratora) i nieład, ale w biurze jest ich coraz więcej..

@Anon

I chcesz powiedzieć, że tak będą unikać i stale odwoływać? Przecież to jakieś dziecinne jest...

obecny pracownik

To co piszą przed mówcy to absolutna prawda ,szukanie pretekstu by zabrać premię , nawet na fajkę nie można wyjść bo będzie kara, jest taki nieład i pogarda dla pracowników że ludzie sami odchodzą , ci co zostają i tak szukają innej pracy , jednym słowem smród brud i (usunięte przez administratora)

@obecny pracownik

A ile premii miałoby być zabrane?

Zażenowany

Kierownictwo niepotrafi podjąć żadnej sensownej decyzji. Szefostwo jedyne co umie zrobić to gapienie się w kamery i szukanie pretekstu na zabranie premii. Wypłata tragiczna parking beznadziejny

Ja nawet kawałka ciasta nie dostalem/łam. Obiecują podwyższke po 3 miesiącach próbnych a później omijają pracownika wielkim łukiem.

Premia na święta po dwa kawałki placka szef nawet życzeń nie złożył o podziękowaniu pracownikom nie wspomnę katastrofa na

Zostaw merytoryczną opinię o Progress Sp. z o.o. - Ostrówek

• Jak się pracuje w Progress Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Progress Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Progress Sp. z o.o.?

Progress Sp. z o.o.