ZPC Milanówek Sp. z o.o.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ZPC Milanówek Sp. z o.o.

Gabi Nowy wpis

W ogłoszeniu dla specjalisty ds. logistyki i eksportu minimum 2-letnie doświadczenie zostało podkreślone jako warunek konieczny. Z jakiej podstawy wynagrodzenia w takiej sytuacji można ruszyć?

Ja Nowy wpis

Niepoważna firma. HR-ka z firmy umawia się na rozmowę w konkretny dzień-dzwoni 4 dni po terminie. Jadę umówiony na konkretną godzinę do firmy na rozmowę: 10 minut na bramie, 20 minut czekania na człowieka, który ma ze mną rozmawiać. Dziękuję.

a jest tu jakiś okres próbny? jeśli tak to na jakich zasadach zawierany? po prostu zastanowiła mnie ta ostatnia opinia, w której ktoś stwierdził, że jest nowy ale chce odejść. co wtedy z wyplata? Jak jest się rozliczonym z pracy?

Cześć, szukam informacji o tych warunkach na operatora wózka widłowego, bo znalazłem ogłoszenie. Czy poza tą stawką tam do tego dochodzą jeszcze jakieś dodatki? Finansowe mam na myśli, czy ta stawka rzędu 6750 to ostateczność? Dzięki za informację jak coś

Chłopaku w ostatnim roku zrezygnowało kilku magazynierów. Tam jest delikatnie mówiąc Meksyk kary finansowe, wypożyczenie na produkcję gdy zajdzie taka potrzeba. Nie masz pojęcia kto tam za co odpowiada i kto tak naprawdę jest twoim przełożonym. Sam fakt że przez cały 2023 szukają ludzi do pracy powinien dać do myślenia. I za 10k na rękę nie jest warto tam iść. Stracisz tylko czas w tej firmie

Inia

Jakie kary, za co? W sumie nie jestem zdziwiona, bo nie pierwszy raz się spotykam z czymś takim, że pracodawca ma kary, chociaż na magazynie to głównie dla obcokrajowców za rozwiązanie umowy przedwczesne. Jest w ogóle limit na kwotę tej kary jakiś? Żeby pensji nie stracić.

@Inia

Ostatnia kara o której wiem dotyczyła blachostki chłopaki owijali palety z odwrotnie wsadzoną folią. Kierowca nie dowiózł towaru w nienaruszonym stanie i winne zrzucili na nich. Cyrk zaczyna się w firmie bo przyszli przełożeni do tych chłopaków z dokumentem stwierdzającym ich winę i mówili im że podpisując dokument nie będzie żadnej kary finansowej że to tylko taka podkładka dla klienta żeby wiedział że coś w tej sprawie zrobili. A przy wypłacie okazało się że jednak potrącili kilkaset zł chyba 500 albo 600

Kary, a za co niby? W sumie nigdy się nie spotkałem z czymś takim poza może sprzedażą. I jak wysokie? Dobrze by było wiedzieć coś więcej, czy to symbolicznie bardziej czy faktycznie można sporo stracić jak się błąd popełni?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie ZPC Milanówek Sp. z o.o. na stanowisko Technolog opakowań? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Czy ZPC Milanówek Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

JJ

Niby są 3 zmiany ale często są dobrowolne przymusowe nadgodziny

@JJ

To ile ma jedna zmiana ze nadgodziny są jeszcze wykonywane przy tym? Dobrowolne to za dodatkową kasę ludzie robią pewnie, ale co z tymi przymusowymi? W jakimś konkretnym sezonie występują? jak są ogłaszane? Z jakim wyprzedzeniem?

Przodownik

Ogólnie koleżanka była tam ostatnio na rozmowie to jej powiedzieli że nie chcą zatrudniać osób z firmy na (usunięte przez administratora)która znajduje się niedaleko.Logika wyższy poziom. @Pracodawca

Ile zarabia taki specjalista ds. rozliczeń produkcji? chodzi o to, że jest parę ofert powystawianych teraz od Pracodawcy, że względu na kompetencje to stanowisko by mi odpowiadało (czy polecacie aplikować?). czemu jest tak, że w tym przypadku nie ma podanych widełek a dla przykładu na UR lub dla wózkowego normalnie je podają?

Przodownik

Widełek nie podają bo chcą płacić jak najmniej,bieda w zakładzie aż piszczy w każdym zakamarku

Psp

Pracowałem tam kilka tygodni i Gorszej firmy w swoim cv nie mam. Nic tam nie grało. Ogólny (usunięte przez administratora) brak bezpieczeństwa, przełożeni to jakaś totalna porażka nie pozdrawiam pani E. tej od garba. Oszczędzają na wszystkim a jak się pytasz dlaczego wszyscy odpowiadają Ci TO JEST PRYWATNA FIRMA. Komedia a nie zakład pracy.

Stefek

Praca masakra,chamstwo i (usunięte przez administratora).Sa 2 osoby których nie można zwolnić i rządzą firma.Zgarbiona pani z produkcji i pan kloszard z magazynu robią co chcą.Obcokrajowcy przywożeni busami,rotacja na maca.Trzymajcie się z dala od tego śmietnika.

@Stefek

Kojarzę pana z magazynu i to coś co Stefek określa jako zgarbiona pani z produkcji.Zgadzam się w 100%. Sam byłem świadkiem jak traktowała pracownika z Nepalu. Wiecie jak przełożeni komunikują się z pracownikami z Azji? Mówią do nich po polsku tyle że powoli???? a wiele z tych osób mówi komunikatywnie po angielsku. Jak się wysyła pracownika z Azji na śniadanie? Mówi się mu powoli najpierw mniam mniam a później do pracy. Poziom przełożonych poniżej krytyki. BHP nie istnieje.

B

Ten sam,ostatnio się nawet umył i ogarnął

Pracuje tam od kilku tygodni,to co mnie najbardziej dziwi to wspólne szafki pracownicze.Po dwie osoby w jednej szafce.I to prawie każdy tak ma.Mala stołówka.Prawie sami obcokrajowcy.Nie jest to praca marzeń,ale żeby się zaczepić na kilka miesięcy i szukać czegoś normalnego .

Miałem tam iść do pracy ale z tego co czytam to cieszę się że odpuściłem

dragoon ball

osoby niepełnosprawne są wykluczeni z zatrudnienia w w/w firmie oraz procesach rekrutacji

Willy
@dragoon ball

Na jakiej podstawie tak piszesz? Wiesz coś o procesie rekrutacji, wewnętrznych procedurach albo o tym, jak tu się pracuje?

Kiss
@Willy

Może i nie wie,za to ja wiem.Osoba niepelnosprawna nie ma najmniejszych szans na pracę.

@Kiss

Ale pytając Cię wprost to przystąpiłeś w ogóle do takiego procesu rekrutacyjnego? Ciekawi mnie oficjalny przebieg takiej rozmowy a tym bardziej konkretne okoliczności na podstawie których takie jasne stwierdzenie dotyczące tych wspominanych ograniczeń padło. Tak poza tym o jakie niepełnosprawności może chodzić? W czym w zasadzie jest problem?

...

Praca na produkcji wymaga pełnej sprawności fizycznej bo jest to praca uwaga uwaga FIZYCZNA.

Co powiecie o pracy operatora. Czy wynagrodzenie jest na czas ? Czy jest jakiś socjal. Czy zatrudnienie jest przez firmę czy przez agencję?

Ile taki operator zarobi? I co to znaczy, socjal 0,99 %?

Milan

Socjalu nie ma.99% na umowę o pracę.Stawki niewiele wyższe od najniższej krajowej.

Jaki dress code obowiązuje w ZPC Milanówek Sp. z o.o.?

Operator

Białe spodnie i niebieska koszulka i tak cały rok czy ciepło czy zimno

odradzam, praca bywa ale nie jest stała bo ta Krówka to już nie to co był jeszcze 5 l. temu tylko zwykła pralina, właściciel myśli że nazwa zawojował świat. Odcinają kupony od przeszłości.

Agata
@były pracownik

Co to znaczy że nie jest stała tylko bywa? :) Jakie umowy sa podpisywane, skoro w każdej chwili może nie być pracy? Zlecenie?

Justyna

Praca to porażka, wyzysk na Maxa. Kasa na koniec miesiąca zawsze obcieta. W biurze siedzi taka jedna co za dużo wie i nie można jej zwolnić.

Wiktoria
@Justyna

Witaj Justyna, z czego wynika takie obcinanie wynagrodzenia pracownikom na koniec miesiąca? Czy jest jakiś zapis, że w przypadku niewywiązania się z jakichś warunków pensja będzie pomniejszona o jakąś kwotę (jaką?)? O co dokładnie chodzi?

Justyna
@Wiktoria

Jest premia uznaniowa, zapisana w umowie, ale jak za dużo człowiek w danym miesiącu zarobi to trzeba mi zabrać.

Nataliia
@Justyna

Zgadzam się, i odradzam od tej firmy

Honorata
@Nataliia

ale jak to zabrac wyrobiona i zapisana w umowie premie? nie rozumiem tego ?

Na stronie Pracuj.pl pojawiła się oferta pracy w ZPC Milanówek Sp. z o.o. jako Asystentka. Ktoś z Was będzie aplikował?

Jula

Praca tam to porażka

Nataliia
@Jula

Potwierdzam, że praca tam nie jest ok ze względu na zachowanie przyłożonych i osób starszych które pracują od dłuższego czasu, nie polecam.

mixx

Pracował ktoś w Grodzisku Mazowieckim jako pakowacz, magazynier lub pracownik lini i może coś napisać na temat pracy atmosfery i wynagrodzenia pozdrawiam.

Daria Solińska

Witam a co tam ogólnie się robi i jakie sa zarobki?

Zostaw merytoryczną opinię o ZPC Milanówek Sp. z o.o. - Grodzisk Mazowiecki

• Jak się pracuje w ZPC Milanówek Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ZPC Milanówek Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPC Milanówek Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZPC Milanówek Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ZPC Milanówek Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZPC Milanówek Sp. z o.o.