DN SPEDITION TEAM Sp. z o.o. S.k.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o DN SPEDITION TEAM Sp. z o.o. S.k.

Kierowca Nowy wpis

50 zł za dzień urlopu nadal obowiązuje ? ????

alibaba Nowy wpis
@Kierowca

juz nie,, zmienilosie... na lepsze podtym i wieloma, wzgledami... mozna sie skupic na robocie,, firma zapewnia wszystko copotrzebne, do codziennej pracy...

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie DN SPEDITION TEAM Sp. z o.o. S.k.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Damian Nowy wpis

Witam pracowałem tam kilka lat temu . Złego słowa na tą firmę nie powiem jeżeli pracowałeś jak trzeba i nie waliłeś w przysłowiowego (usunięte przez administratora) To dostałeś odpowiednie wynagrodzenie i podejście szefostwa. Jak bym miał oceniać pracę w okresie w którym pracowałem 8/10.

Niutek

Brak braci Zielinski w firmie doprowadził do znacznych poprawy relacji i ładu w firmie nawet żony kierowców czuja się lepiej czego był przykładem Norbert B jak to jeden z braci zaopiekował się jego małżonka … w czasie podróży męża

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie DN SPEDITION TEAM Sp. z o.o. S.k.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Pan M.

Firma która każe jeździć podczas przebywania na L4, w innym wypadku brak wynagrodzenia. Z końcem umowy" firma" nie wypłaciła pieniędzy za urlop. Nie polecam dwa razy się lepiej zastanowić, bo to jest dno totalne. Usuwajcie komentarze będę codziennie sprawdzać i dodawać komentarz az do znudzenia.

Grzegorz S
@Pan M.

To jest opowieść o dwóch chłopkach posiadających pole z truskawkami którzy chcieli doprowadzić żeby ogon sterował psem … ja pracowałem kilka razy z przerwami zawsze moge liczyć na powrót do normalnej firmy teoria jest taka jak potrafisz byc normalny to tak samo dostaniesz A tu panowie chyba zabrnęli w ślepym zaułku może to po tej truskawce z doza ilością oprysku

Pan M.
@Grzegorz S

Prosze nie podszywać się pod Grzegorza S. On by takich głupot nie wypisywał Pozdrawiam

Edyta
@Pan M.

To kto to by mógł być naprawdę Twoim zdaniem?

Witam.Podpowie ktoś czy warto iść na kierowcę do tej firmy?Oferta wydaje się interesująca ale nie chciał bym strzelić sobie w kolano.Dzieki z góry za info.

@Nowy

Z komentarzy można tu mało co wywnioskować, bo są bardzo różne. Jedni piszą że każą pracować na L4 a inni że pracodawca jest bardzo wyrozumiały. No i teraz które jest prawdą? A ty gdzie znalazłeś taką oferte, byłeś już na rozmowie?

Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy w firmie DN Spedition Team Sp. z o.o. w miejscowości Pomiechówek? Jeśli jesteś obecnym pracownikiem to daj nam koniecznie znać!

Odpowiedź

Jako wieloletni pracownik mogę powiedzieć, że pracownicy są traktowani bardzo dobrze. Szefostwo jest wyrozumiałe na wszelkie losowe zdarzenia, można liczyć na pomoc ze strony pracodawcy. Najlepszym przykładem na to jest fakt, iż wieloletnich pracowników jest większość co właśnie potwierdza to, iż są dobrze traktowani.

Mateusz
@Odpowiedź

Kto oprócz Pani Pauliny jest wieloletnim pracownikiem w biurze bo jako były również wieloletni pracownik raczej nie przypominam Sobie innej osoby. Fajnie, że jest oficjalne konto DN na tym portalu i dbacie o brak negatywnych komentarzy i opinii, natomiast nalegam, żeby nie (usunięte przez administratora) i nie wprowadzać użytkowników w błąd bo to według regulaminu tego portalu jest niedozwolone.

Mateusz
@Odpowiedź

Miki

Słyszałem ze na kierunku Ryga kierowca zarabia 9 tys . Czy w najbizszym czasie będą przyjęcia ?

Vendeta

Usuwacie komentarze, nikt nie może dodać negatywnej opinii, jesteście opłaceni przez tą firemkę, mnustwo komentarzy zostało usuniętych

@Vendeta

Szanowny Panie, Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem serwisu Gowork.pl. Zawarte w nim zasady publikacji komentarzy są jasno określone. Wpisy może korygować wyłącznie Administrator Systemu. Jeżeli naruszają one dobra osobiste firm i osób, naruszają tajemnice firmy, jednoznacznie łamią zasady Regulaminu. W związku z powyższym zachęcamy do składania merytorycznych opinii.

100 dniówki

Przecież usunęliście wszystkie komentarze, ponieważ wszystkie były negatywne więc nie wiem po co take żenujące pytanie administratora

@100 dniówki

@100 dniówki

Szanowny Panie witam ponownie, Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem serwisu Gowork.pl. Zawarte w nim zasady publikacji komentarzy są jasno określone. Wpisy może korygować wyłącznie Administrator Systemu. Jeżeli naruszają one dobra osobiste firm i osób, naruszają tajemnice firmy, jednoznacznie łamią zasady Regulaminu. W związku z powyższym zachęcamy do składania merytorycznych opinii.

Zostaw merytoryczną opinię o DN SPEDITION TEAM Sp. z o.o. S.k. - Cybulice Małe

• Jak się pracuje w DN SPEDITION TEAM Sp. z o.o. S.k.?

Zobacz opinie na temat firmy DN SPEDITION TEAM Sp. z o.o. S.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DN SPEDITION TEAM Sp. z o.o. S.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DN SPEDITION TEAM Sp. z o.o. S.k.