Jania Construction Sp. z o.o.

Opinie o Jania Construction Sp. z o.o.

Aktualność
Jania Construction w ciągu najbliższych dwóch lat stworzy bank ziemi w Katowicach, Wrocławiu, Łodzi, Krakowie, Wieliczce oraz Rzeszowie. Spółka zainwestuje w tereny pod budownictwo wielorodzinne, które mają zapewnić mieszkania dla ponad 7000 mieszkańców.  O najbliższych lokalizacjach oraz inwestycjach dowiecie się Państwo z naszych mediów społecznościowych oraz naszego biura sprzedaży iHome Nieruchomości! #SpelniamyMarzenia
MadziaLena

Ślicznie budują! Ogromne gratulacje za stworzenie tak pięknego osiedla w Wieliczce ;-)

Agnieszka
@Jm

Masz jakieś inne dane? Kupiłeś i wiesz, czy to informacje od kogoś innego? Przy okazji - może Ty wiesz, czy oni mają własne ekipy budowlane, a może podwykonawstwo?

@Maciek.B.G

Dziękuję bardzo za opinię, jestem własnie w trakcie załatwiania formalności :)

Miałem okazje odbierać mieszkanie dla mojej klientki w inwestycji Wieliczka Park. Naprawdę naprawdę pod dużym wrażeniem jestem i samej inwestycji jak również sposobu przekazywania mieszkań oraz standardu wykończenia. Błędy zawsze były i będą ale to rzecz normalna. Wszystko w granicach normy. Firma i inwestycja w pełni do polecenia.

Marcel

Podejście dewelopera bardzo na miejscu. Mimo że nie ma wcale obowiązku odraczania terminów płatności to po wyjaśnieniu zaistnialego rozłamu rodzinnego nie było problemów. Dziękuje i polecam. I przepraszam za zamieszanie.

Marika Nowy wpis

Czy firma współpracuje z architektami? Na stronie widziałam, że jedynymi właścicielami jest małżeństwo, więc chciałam dopytać o współpracę. Zostając w temacie architekta to na jakich zasadach można dostać tu pracę, jako kontrakt b2b? Jeśli ktoś zna stawkę za jedno zlecenie to śmiało piszcie.

klient

Deweloper porażka wykręcają się od usuwania usterek. Dużo przecieków zawilgocone mieszkania a po 3 miesiącach odpadły mi płytki w łazience. Jak najdalej od nich !

@klient

To gratuluję Ci fachowca, który Ci położył płytki na ścianie która posiadała wilgoć;-) to świadczy tylko o jego i Twojej bezmyślności. Jeśli mieszkanie ma wilgoć tak jak nasze gdy kupowaliśmy to nie odbierasz mieszkania i czekasz aż go doprowadzą do stanu taki jak ma być. Za to biorą pieniądze firmy wykonawcze…. Więcej rozumu na drugi raz

Maciej Nowy wpis
@klient

Witam, postaram się nieco odnieść do tematu. Niestety częściowo zgodzę się z Panami. Z pierwszym ponieważ faktycznie doświadczam „fuszerki” podwykonawców na Verde. A z drugim ponieważ wykonawca powinien sprawdzić wilgotność ścian. U nas Hydraulik od momentu uruchomienia kotła gazowego jest nieosiągalny i nie odbiera telefonu a podczas samego uruchomienia mieliśmy wyciek z powodu uszkodzonego zaworu i nie chciało im się nawet pójść do samochodu po nowy zawór do prób szczelności. Oczywiście zostaliśmy sami z problemem. Najgorsze jest jednak to, że po prawie czterech miesiącach od momentu odebrania mieszkania mamy problem z zawilgoceniem ścian z mieszkania powyżej. Od prawie dwóch miesięcy nie możemy się doprosić reakcji i działania w tym temacie a pracę przez wilgotność na dwóch ścianach sięgającą 70% uniemożliwia nam wykończenie. Od czasu zgłoszenia nasz problem jest bagatelizowany i spychany na bok. Niestety szefa kierowników budowy złapaliśmy na kłamstwie i manipulacji, który z uporem maniaka próbuje nam wmówić, że zawilgocenie ścian jest naturalnym procesem technologicznym. Podejrzewam niestety niekompetencje, (usunięte przez administratora) oraz próbę uciekania od odpowiedzialności. Poza sprawą opisaną powyżej wykonanie wylewek, tynków oraz ogólny obraz jest bardzo dobry. Jeśli chodzi o poprawki i innych podwykonawców można szczególnie pozytywnie wyróżnić elektryków, pana od okien oraz poprawki tynkarskie. Szybko i zawsze miło do klienta.

Prawie żaden pracownik się nie wypowiada, a może dlatego, że firma głównie współpracuje z podwykonawcami? Sam szukam zatrudnienia jako inżynier budowy i ciekawi mnie jak to wygląda. Bo jeśli tak to niestety musiałbym szukać dalej. No a jeśli jednak zatrudniają to na jakich zasadach, musiałbym działalność zakładać w ramach b2b? Jak układa się współpraca z właścicielami?

Czy w Jania Construction Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Czy po rozmowie w Jania Construction Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Niestety nie widzę tematu który mnie interesuje. Myślałem, że spotkam tu opinie na temat zatrudnienia w firmie. Szczególnie jeśli chodzi o stanowisko Fleet Manager, ogłoszenie jest dość szczególnie opisane, natomiast to co mnie najbardziej interesuje, czyli stawki zostały pominięte. Pracował ktoś na tym stanowisku i wie jakie zarobki?

Myślę, że nie spotka się takiej firmy która by zadowoliła wszystkich ale widzę wiele opinii na temat dobrze wykonanej pracy w temacie budownictwa. I o to właściwie chciałem zapytać . Jestem pracownikiem ogólnobudowlanym i szukam pracy. Liczy się dla mnie stabilność czyli wiadomo, UoP. Do osiągnięcia? Podeślę swoje CV po prostu bo typowo ofert o pracę nie widzę. A stawki? Dla osób z doświadczeniem ile na h? Jakieś dodatki typu diety, ubezpieczenia, premie? W okresie zimowym nie ma żadnych przerw np związanych z mrozami?

Na pracę w biurze przy Piłsudskiego to kto może liczyć? Chodzi mi o pracę sprzedawcy. W zakładce kontakt, zauważyłem, że tam też urzęduje dział sprzedaży. Ale jakie kompetencje mogą przekonać do zatrudnienia w takim charakterze? Jeżeli zaglądają tu czasem pracownicy, to napiszcie coś szerzej o pracy w firmie. W szczególności, jak się układają relacje, między pracownikami, i jakie zarobki są do osiągnięcia, co do podstawy oraz premii?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Jania Construction Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Generalnie do 2 dni od daty wystawienia faktury. OK.

@Marek

Hej, a jest jakiś termin np. kasa jest zawsze do 10-tego dnia miesiąca? Czy może trzeba fakture wystawić np. do 5-tego dnia miesiąca, aby dostać kasę właśnie jeszcze w tym miesiącu? Czy to jest dowolność i zawsze kase można dostać?

Klient Wieliczka

Polecam. Mieszkanie oddane z drobnymi poprawkami, ale firma wporządku.

Z tego co czytam, wynagrodzenie określacie całkiem ok, mógłby ktoś konkretnie przedstawić wysokość zarobków dla pracowników ogólnobudowlanych? Jak z tymi umowami? Dla kogoś, kto naprawdę się stara znajdzie się umowa o pracę?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Jania Construction Sp. z o.o.?

Łucja

Cześć, widzę że ostatnio tutaj były pozytywne komentarze o firmie, a czy można wiedzieć, jak to wygląda z perspektywy pracownika? Chciałabym wiedzieć, jak wypada w kwestii wypłacalności o w ogóle stawki, jaką oferuje.

Marta Szwajca

Polecam współpracę z P. Michałem.

MadziaLena

Jm
@MadziaLena

Niestety tylko z zewnątrz tak to pieknie wygląda:(

Agnieszka
@Jm

RedTrans

Super współpraca od kilku lat! Nie ma problemu z płatnościami, polecam. Firma RedTrans

Maciek.B.G

Inka my kupiliśmy mieszkanie w Wieliczce i w zeszłym tygodniu odebraliśmy. Brak większych uwagę. Generalnie wszystko dopracowane, na odbiorach wypisane drobne usterki. Zaakceptowane przez kierownika i usunięte 2 dni później. Nie wiem gdzie chcesz kupić mieszkanie, ale jeśli chodzi o inwestycje w Wieliczce to powiem Ci, ze zjeździliśmy i Wieliczkę i Bieżanów ale takiego osiedla nie spotkaliśmy. Drogo bo drogo ale jak widać sprzedają i ludzie chwalą. Nie wiem jak z innymi inwestycjami bo maja zaczynać po nowym roku dwie kolejne ale tą możemy polecić.

@Maciek.B.G

My tez odebraliśmy. Bez problemów. Dość to ładnie zorganizowali.

@Maciek.B.G

Dziękuję bardzo za opinię, jestem własnie w trakcie załatwiania formalności :)

Jm
@Maciek.B.G

Zachecam zeby zabrac ze sobą fachowca przed zakupem. Kupilam mieszkanie ktore nie miało odwodnienia w okol budynku. Wykonawca nie poczowa się do dzis aby oddać mi pieniadze za remont po zalaniu mieszkania.

Marcin Podleś

????????

Marek Czarnochowice

Pięknie wykonane budynki, zadbany teren wspólny, dbałość o detale i ciagle ulepszanie osiedla. Poprawki i niedoróbki są ale wszystko w granicach normy i zdrowego rozsądku. Należy zastanowić się tylko nad kontrolą bezpieczeństwa w postaci stróża którego na dzień dzisiejszy niestety brakuje. Odbiory budynku sprawnie i szybko, poprawki wykonane niestety po terminie 9 dni. Ogólnie polecam. Więcej plusów niż minusów.

Marcin Przybyszewski KrakPol

Polecam, konkretna firma, duże zaplecze gotówki. Ogromne plany na rozwój na najbliższe 3 lata.

Sylwia

Jak wygląda tu szkolenie nowych deweloperów?

Zostaw merytoryczną opinię o Jania Construction Sp. z o.o. - Myślenice

• Jak się pracuje w Jania Construction Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jania Construction Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jania Construction Sp. z o.o.?

Jania Construction Sp. z o.o.