INDROL sp. z o.o. sp.k.

Opinie o INDROL sp. z o.o. sp.k.

Pracę w Indrol oceniam pozytywnie bardzo miła kadra kierownicza, a w szczególnośći Pani zarządzająca sekcją nocną-pomocna miła na duży plus. Zarobki jak dla mnie ok. Polecam związać przyszłość z tą firmą.

Stary pracownik

Praca w firmie Indrol jest ok - czas na podwyżki bo tylko tego brakuje. Super ze firma dopłaca do kart multisport i do ubezpieczeń w których można się wysoko ubezpieczyć, atmosfera również jest super, lepiej tylko może być po podwyżkach ;(

Nowa

Miałam obawy przed rozpoczęciem pracy czytając opinie, ale muszę przyznać że praca i atmosfera super, ciekawe wprowadzenie do pracy dostepne narzędzia pracy oraz szkolenia i wszystko dokładnie wytłumaczone. Pracuje na sekcji myjacej i zostanę tu na dłużej ;) Kierownictwo oraz współpracownicy super. Polecam

@Nowa

Jaka wysokość pensji jest tu proponowana na start i jakie wymagania są stawiane przed kandydatami do pracy? Czy osoby bez większego doświadczenia również są tu mile widziane? Daj znać, czekam na Twoją odpowiedź.

Pracujewindrol

Wszystko na najwyższym poziomie Praca i klimat zależy jak się z Kim gra jak jesteś ty ok to kadra kierująca tez jest ok

Pracujewindrol
@Jula

Produkcji

Dzień dobry, czemu od dwóch lat nie ma żadnej opinii? proszę o odnośnie się do stanowiska kierownika operacyjnego. Oferta na kwotę 9000 zł brutto jest tu wystawiona. Jest to stała podstawa? a co z premiami? Nie widzę niczego na ich temat w opisie

księgowa Nowy wpis

Witam, czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy w dziale księgowym - jaka atmosfera/ płace?

Nie wiem na ile to co zostało tu opisane jest zgodne ze stanem bieżącym ale zaciekawiło mnie ostatnie stwierdzenie. Skoro nie posługują się językiem polskim to w jaki sposób komunikacja miałaby wyglądać? Jeśli chodzi o samo funkcjonowanie to nie jest przypadkiem spory problem? Kto by wydawał wtedy polecenia? wspominasz o wynagrodzeniu pod koniec, możesz je zatem doprecyzować?

Frazy Nowy wpis

Ludzie maja duże problemy już ze sobą i tego nikt nie widzi .. firma awansuje osoby które tylko potrafią cisnąć po ludziach nie dostrzegając co jest przyczyna. Tak jest-jeśli się dostaje się awans i za wysoko się patrzy. Zle się dzieje. Być może warto aby osoby z wyższych sektorów pojawiły się na halach i zaczęły rozmawiać z ludźmi a nie dostawali wiadomości przekazywane w sposób taki jak osoba chce je przekazac

Stary Nowy wpis
@Frazy

Nk właśnie dlaczego się nie zastanowi firma dlaczego chociażby na przewieszeniu tylu ludzi L4 ? Dzięki jednej osobie..

Pakownia

Zgadzam się w %

Po pracy

A tam jest pani na sekcji nocnej? Chyba ta od myjkowych!

@Po pracy

Dokładnie tak właściwy człowiek na miejscu. Konkretna, kulturalna odpowiednia na tym stanowisku.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie INDROL sp. z o.o. sp.k..

Firma wydawała się dobra i rzetelna, jednak po "wejściu" do środka okazało się że jest zepsuta do cna. Wszędzie pełno kłamstwa jak to nie jest tutaj pięknie. Kierownik produkcji stosuje jawny (usunięte przez administratora) kobiet zwłaszcza pracujacych w dziale jakości i nikt sobie nic z tego nie robi. Przełożeni każą go olewać, bo taki już facet jest. Przez co rotacja w dziale KJ rekordowa - w sumie nie tylko przez niego bo sama przełożona KJ jest co najmniej leniwa. Zrzuca wszystko na swoje dziewczyny i traktuje jak parobki. Poza tym wszyscy z "góry" zachowuja się jakby mieli pełne gacie. Ta firma to zaprzeczenie miłej atmosfery w pracy, współpracy między działami, zrozumienia nowego młodego pracownika. Nie polecam, omijajcie ich szerokim łukiem.

To jak się niby zachowuje wobec kobiet? Bo nie napisałaś nic konkretnego niestety. Są jakieś krzyki, wyzwiska?

Mix
@Piotr

A może ktoś to wymyślił ?

Tr

Zgadza się.

W mieście Grodzisk poszukiwano Pracownik Techniczny. Jakie tam proponowano zarobki?

Widziałem ogłoszenie na OLX i są podane zarobki od 5548 do 9800 brutto. Pozdrawiam

Czy pracodawca INDROL sp. z o.o. sp.k. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Mateusz

Absolutnie, po wdrożeniu nowego pomysłu który był inplus dla przedsiębiorstwa zostałem sprawdzony, a gdy poprosiłem o podwyżkę zwolniony...

Karol
@Mateusz

Jesteś pewien, że to zwolnienie to za prośbę o podwyżkę? Bo rzadko zdarzają się takie sytuacje. Możesz napisać ile zarabiałeś zanim zacząłeś się starać o wyższą kasę?

Iwo
@Karol

Tam nie ma wysokich zarobków, więc nie dają dużo.

Mateusz

Pracowałem nieco ponad dwa lata dla przedsiębiorstwa w chwili gdzie najbardziej potrzebowałem pracy nie przedłużono umowy, bez rozmowy z pracownikiem przyjęto nowy personel.

Karol
@Mateusz

To dziwne, że nie przedłużono ci umowy skoro i tak przyjmowali nowych pracowników. Tylko ciebie zwolniono, czy odeszło więcej osób? A jak z wypłatą? Dobrze tam zarabiałeś?

Stary pracownik

Jak jest z pakietem medycznym w INDROL sp. z o.o. sp.k.? Można dołączyć rodzinę?

Na chwilę obecną nie są dostępne pakiety medyczne, jest natomiast dostępne ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach i można ubezpieczyć małżonka, partnera/kę, pełnoletnie dziecko

LuckyLuk

Jak można dostać się do peacy w biurze? Przez ogłoszenie czy znajomości? Atmosfera i szefostwo w porządku?

@LuckyLuk

Jak jesteś atrakcyjną kobietą to zapewne żeby dostać się na nocną zmianą problemu nie będzie przy okazji jeśli lubisz odurzone towarzystwo to aplikuj

Mlody
@LuckyLuk

Przez znajomość najlepiej

Kamila
@Mlody

A jak nie mam w firmie żadnych znajomości to jakie mam szanse na dostanie się do pracy w Indrolu? Czego pracodawca konkretnie oczekuje od kandydatów?

Xoxo
@Kamila

Nie polecam pracy w tej firmie są obniżki pensji na 17 zł wyzysk pełno dni wolnych a za urlop płaca najnizasza krajowa smiech na sali. Zmuszają do pracy po 12 h .

@Xoxo

Niestety to prawda obniżki pensji zachęcają do zmiany tej firmy bo nie idzie to w dobrym kierunku

MM

Warto aplikować do INDROL? Jakie są warunki pracy? Stawka godzinowa czy akord? Jakie zmiany systemowe pracy?

Xxx
@MM

Również jestem ciekawa odpowiedzi

Nowa

@Nowa

Ludzie z kat wy macie takie wiadomości!!!, absurd coś takiego pisać, może patrzcie sami na siebie a nie komuś psuć opinię. Jak człowiek ma się czuć jak ktoś coś takiego napiszę. MASAKRA

@:(

Tak samo jak człowiek poniżany przez kierowników natomiast to co wyżej napisane jest prawdą byłem świadkiem jednej niestosownej sytuacji która nie powinna mieć miejsca ewidentnie było widać że dziewczyna czuła się niekomfortowo i była zmieszana całą sytuacją (Wiec może warto zadać pytanie co te bezradne dziewczyny czują w takich sytuacjach)??? kierownicy zdecydowanie nadużywają swoich stanowisk...

Jak długo trwa proces awansu w Indrol Sp. z o.o.?

Awansów nie ma tylko obiecują akord po 3 miesiącach a jak przychodzi co do czego to płaca 17 zł/h i z tego co słyszałem w firmie Indrol są obniżki pensji . Nie polecam praca powyżej 8 godzin a w listach obecności jesteś zmuszony wpisywać 8 h

Fajna sympatyczna załoga praca super tylko szkoda że popsuta przez narkotyki... A najśmieszniejsze jest to że kierownictwo daje na to przyzwolenie... Gdzie są prezesi ??

Eleni

Firma indrol w rostarzewie wszystko było pieknie do momentu gdy nie przyjęli kierownika(usunięte przez administratora)

Mało Ważne
@Eleni

Mega spoko się pracuje a kierownik też wporzadku dobrze się z nim układa współpraca i idzie się z nim dogadać pierwszy który coś ruszył zaczol zmieniać na lepsze a każdy odbiera to na swój sposób nie wydaje mi się żeby to była prawda że coś jest nie tak a może to nie z tej strony jest problem

Małgorzata

Dzięki za ostrzeżenie. Ale skąd to wiesz? Pracujesz w Indrol?

A
@Małgorzata

Pracowałam...

A
@Małgorzata

A czy Ty zauważyłaś podejrzane zachowanie z jego strony ?

Pakownia

Potwierdzam opinie, zarobki ok porównując zakłady na około grodziska,Pani z nocek na poziomie super kobieta

Żal

Jeżeli chodzi o opinię z mojej strony to mogę obiecać tylko gdy już podejmiesz pracę w tej firmie to na jednej zmianie są naprawdę fajne dziewczyny które za tak niewiele zrobią tak DUŻO. Kierownik Marcin jest naprawdę super i kierowniczki. Reszta to (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o INDROL sp. z o.o. sp.k. - Rostarzewo

• Jak się pracuje w INDROL sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy INDROL sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INDROL sp. z o.o. sp.k.?

INDROL sp. z o.o. sp.k.