Mennica Kapitałowa Sp. z o.o.

Opinie o Mennica Kapitałowa Sp. z o.o.

Gosia

Obsługa telefoniczna była kompetentna. Moje zamówienie zrealizowali w terminie.

Patrycja

Monety doszły w terminie, idealnie zapakowane. Polecam w 100%

Damian

Kurier dostarczył paczkę, była odpowiednio zabezpieczona. Pozdrawiam.

Basia

Z całego serca polecam mennicę kapitałowa, kupuję od 3 lat - nigdy mnie nie zawiedli.

Bardzo dziwna była to rozmowa kwalifikacyjna i w moim odczuciu negatywnie odebrałam mennice na której wcześniej miałem dobre zdanie. Pan Marcin nie zadawał pytań, mówił tylko jak wspaniałą i bezkonkurencyjną firmę stworzył. Nie podobało mi się też to, że negatywnie wypowiadał się o konkurencji. Była to bardziej reklama firmy niż rozmowa w sprawie pracy.

Z tej rozmowy nie pamiętam pytań.

Małgorzata

Porządna firma. Na maile odpowiadają niezwłocznie. Towar wysyłają w terminie.

Dariusz

Jestem w pełni zadowolony. Kolejne moje zamówienie zrealizowano zgodnie z regulaminem.

Bartek

Bardzo dobra jakość zapakowania, dostawa na czas - obsługa super.

Jadwiga

Obsługa odpowiedziała chętnie na wszystkie moje pytania, była uprzejma. Realizacja terminowa.

Kamil

Porządna mennica, po raz kolejny mnie nie zawiedli.

Potkaj Karolina

Fachowa i pomocna obsługa klienta, czas oczekiwania na kuriera zgodny z tym zadeklarowanym przez nich.

Małgprzata Gruszczyńska

Z całą odpowiedzialnością rekomenduję mennicę kapitałową. Sprawny przepływ informacji i towar najwyższej jakości.

Filip T.

Dobrze zorganizowana firma, na wiadomości mailowe odpowiadają niezwłocznie, podana specyfikacja towaru na stronie jest zgodna z rzeczywistością.

Damian Lichocki

Mennica godna zaufania. Obsługa na medal. Wybór srebrnych monet bardzo duży.

Agata Bartoszewska

Dostałam kilka powiadomień na maila więc nie musiałam się kontaktować i dopytywać o swoje zamówienie.

Patryk

Moje kolejne zamówienie zrealizowano zgodnie z wytycznymi. Obsługa telefoniczna kompetentna.

Helena

Na jakie prowizje można liczyć pracując jako Specjalista ds. produktów inwestycyjnych? Znalazłam jakieś stare ogłoszenie na to stanowisko i jest tam wzmianka właśnie o prowizjach. Poza tym po jakim czasie tutaj można uzyskać umowę o pracę na czas nieokreślony? Dużo zadowolonych klientów tu widzę, to może warto złożyć cv?

Bezproblemowy kontakt telefoniczny. Wybrane monety mieli na stanie więc realizacja była błyskawiczna.

Czapla Konrad

Monety zgodne z opisem, czas dostawy ok.

Mikołaj

Bezpieczne zakupy bez wychodzenia z domu.

Wiktoria

Inwestycje w tej mennicy to dla mnie przyjemność. Zawsze służą dobrą radą.

Zostaw merytoryczną opinię o Mennica Kapitałowa Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Mennica Kapitałowa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mennica Kapitałowa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mennica Kapitałowa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 10 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mennica Kapitałowa Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mennica Kapitałowa Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mennica Kapitałowa Sp. z o.o.