INWEMER System sp. z o.o.

Opinie o INWEMER System sp. z o.o.

Monika Nowy wpis

Tak na marginesie z ciekawości przeszłam się do PKO w Lubsku popatrzyłam jak to wygląda i powiem szczerze że byłam w szoku jedna kobieta zapiepsza cały bank myślałam że ta pani żartuje ale nie.Jak potem się dowiedziałam że ma jeszcze jeden bank i wynagrodzenie 1300 zł ręce opadły .dwa banki to cały etat a ja chciałam załatwić pracę dla Ukrainki .Kobieta u siebie pracowała za 2500 mc. Ta firma to (usunięte przez administratora)

Danuta Nowy wpis
@Monika

Ja pracowałam w tym banku jedno (usunięte przez administratora) wypłaty płakać się chce i ta p.krystyna kłamie na osobę która sprzyja wymyśla żeby zabłysnąć okropne babsko.Nikomu tej firmy nie polecam!!!

Franek

A przecież wystarczy dobrze wykonywać swoją pracę i zadowolenie gwarantowane. Po co oskarżać innych?

k.o.
@Franek

To co wszyscy żle wykonują swoją pracę.Co ty piszesz człowieku za bzdury .

m.b
@Franek

A pracowałeś w Zielonej Górze wydaje mi się że nie .Więc się nie wypowiadaj.

Weronika
@m.b

Jakie są Twoje doświadczenia z pracy w tej firmie? Zdaje mi się, że nie wszystko Ci odpowiada. Możesz napisać, co uznajesz za plus zatrudnienia w INWEMER, a co przydałoby się zmienić? Widzę, że firma ma dużo ofert pracy na różnych stanowiskach w różnych miastach https://inwemer.pl/praca/oferty-pracy, zakładam więc, że się rozwija. W ogłoszeniach nie znalazłam nic o dodatkach pozapłacowych, czy pracownicy mają możliwość z nich skorzystać?

b.p.o
@Weronika

W końcu w tej Firmie w Zielonej Gorze zmiany zaszły .Zmienili kierownika ,koordynatorki nie ma tej co nie potrafił..la z pracownikami pracować uczciwie. I jeszcze została brygadzistka do wymiany.Bo dużo ludzi odeszło z tej Firmy. Przez taką atmosferę.Bo ludzie to nie woły do pracy.

ola
@Weronika

Brygadzistkę i to szybko bo ludzie odejdą z tej Firmy.

mira Nowy wpis
@b.p.o

Ale dalej nie mają ludzi do pracy.. Bo nic za wiele się nie zmieniło na dobre . Jedna osoba ma trzy lub cztery obiekty. To jest nienormalne .Osoby niepełnosprawne tyle obiektów sprzątają.Parodia

Ted Nowy wpis

Jako Firma to nie najgorsza.Ale brygadzistka i koordynatorka do wymiany i to jak najszybciej.

Krystyna

Ta Pani koordynatorka to nie nadaje się na to stanowisko.To nie tylko w Lubsku tak się dzieje .Daleko jej do tego żeby miała dobre relacje z pracownikami. Po za tym jak potrzebuje na zastępstwo bo nie ma pracowników to jest mila .A jak nie po jej myśli to jest nieprzyjemna.Dużo by trzeba było opisywać na jej temat.Poprzednia koordynatorka była osoba kompetentną umiała z pracownikami współpracować .

URSZ.
@Krystyna

MA PANI RACJĘ.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w INWEMER System sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
pop

Że jest wyzysk po pierwsze .A ponadto brygadzistka faworyzuje tylko osoby które jej donoszą.Jest nie sympatyczna i nie powinna w ogóle pracować na takim stanowisku ,bo z ludżmi którzy ciężko pracują trzeba umieć współpracować i kłamie .A ona nie potrafi. Dlatego ludzie odchodzą .

B.p

Prawda nie polecam tej Firmy.Traktują pracowników niepełnosprawnych jak woły do roboty.Atmosfera nie ciekawa.

Zostaw merytoryczną opinię o INWEMER System sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w INWEMER System sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INWEMER System sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INWEMER System sp. z o.o.?

INWEMER System sp. z o.o.