Opinie o Gaselle Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Gaselle Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Gaselle Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Energia, paliwo, media - wydobywanie gazu ziemnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gaselle Sp. z o.o. w Warszawa

Arek Kwasniak Nowy wpis

Jestem zadowolony utrzymali cenne na poziomie 190 teraz niestety oferty już po 360 ale po negocjujących doszliśmy do porozumienia na 320 gdzie PGING proponowało 342 wiec plus za cenne

@Ciekawa opinii Nowy wpis

Wpadłam na stronę zupełnie przez przypadek, gdyż to strona o pracodawcach. Jestem klientem od dwóch lat. Cena którą kontaktowałam nie została zmieniona, cieszę się bo w przypadku wzrostu cen w ubiegłym roku bym musiała zamknąć biznes. Nie oceniam firmy pod względem obsługi klienta, bo najzwyczajniej nie muszę się kontaktować. Pani która jest moim Doradcą Energetycznym spisała się na medal. Była to bardzo dobra decyzja, jeszcze 3 lata będę mieć cenę na poziomie 130zł.

Porażka

Ta firma to jakaś porażka. Umowa podpisana w połowie roku nie weszła w życie czego konsekwencją był telefon z PSG o odcięciu dopływu gazu i zdjęciu licznika w środku sezonu grzewczego. Telefon podany na stronie internetowej tej firemki odebrała jakaś pani która nie potrafiła odnaleźć informacji w systemie więc podała numer telefonu do innej Pani. Telefon "innej pani" to telefon innej firmy -Respect Energy. Jak się okazuje obie firmy działają w jednej grupie kapitałowej. Niemniej konsultantka Respecy z całym respektem stwierdziła iż nie odnajdzie informacji u siebie i założy zgłoszenie reklamacyjne w systemie które przekaże do innych osób. Kiedy, kogo?? odpowiedzi brak, z dystrybutorem gazu przepychanki. Stanowczo przestrzegam i nie polecam. Firma z małym kapitałem, poziom organizacyjny "pierwotniaka" w sytuacji kiedy konkurencja "rakietami" lata. Za stracony czas i nerwy nikt pieniędzy nie zwróci. I do kościoła trzeba codziennie latać i modlić się aby to "coś" nie splajtowało bo trafi człek na rezerwę i zapłaci za gaz jak za zboże.

zainteresowany Nowy wpis
@Porażka

Minęło już trochę czasu i tu chciałbym zapytać czy Gaselle wywiązało się finalnie z tej umowy ? Mają bardzo dobrą ofertę na tle konkurencji, a słyszałem, że oni wcale tacy źli nie są, ponieważ dotrzymują warunków umowy i cen w niej zawartych. Wiem od pewnej osoby (właściciel nie małego przedsiębiorstwa), że podpisał z nimi umowę w 2020 roku na cenę 120 zł za MWh i do końca 2022 utrzymali mu tą cenę, gdzie większość sprzedawców wypowiadała umowy z takimi cenami - jak to wyglądało u Ciebie ?

Potencjalny klient Nowy wpis

Telemarketerzy niekompetentni z zerową kulturą osobistą.

Firma Gaselle Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Key Account Manager. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde