Eternis Sp. z o.o. sp.k.

Opinie o Eternis Sp. z o.o. sp.k.

Vadym N.

everything in one place. I applied for the legalization of work as a foreigner, I rented a car, and the employees helped with everything also with taxi docs. thanks !

Mateo

Słaba komunikacja? Mruki odbieraja telefon od niechcenia? Chyba Ci sie firmy pomyliły albo wspominasz jakas konkurencje Eternis. Pojdz sobie do tych "super" firm na E, N. czy innych driverow to zobaczysz dopiero co to znaczy SLABA KOMUNIKACJA :DDD polecam Eternis, ciesze sie, ze do was w koncu trafilem. Mucha nie siada. Pozdro Poznan!

Urszula
@Mateo

Rozumiem, że nie podasz konkretnych nazw tej konkurencji? ;) Ale pracowałeś tam u nich, że wiesz coś o tej komunikacji czy od kogoś tak słyszałeś?

Mateo
@Urszula

Jak jestes z branzy i jeździsz to wiesz o kogo chodzi:) podzwon sobie to sama zobaczysz

Kamil
@Mateo

Pracujesz tu jako kierowca tak? Powiesz ile można wyciągnąć miesięcznie? Bo sam jestem zainteresowany pracą.

Damian

Od 6 Lat jestem rozliczany z Eternis Zdarzały się lekkie problemy, ale zawsze były szybko wyjaśnione ekspresowo. Ludzie złoto, wszystko dosłownie da się załatwić! Kasa zawsze na czas, nawet gdy jest problem z rozliczeniem firmy partnerskiej, wykładają z własnej kieszeni. Polecam

Zofia
@Damian

Bardzo dobra firma. Wszyscy pomocni

Szofer
@Damian

Nie z własnej, a z Twojej. Skąd mają "swoją" kasę? :)

Szofer

Sugerujesz, że to banda złodziei działających wg zasady, że 1 milion trzeba zarobić szybko, a drugi uczciwie. Ciężki kaliber. Masz jakieś konkrety? Przy okazji sprosowanie - nie jestem pracownikiem, źle kliknąłem, jestem kandydatem.

Urszula
@Szofer

I widząc to wszystko wciąż masz zamiar kandydować?

Zofia

BArdzo dobra, pomocna firma. Polecam wszystkim kierowcom

Wojtek2001

Słaba komunikacja. Jak problem brak reakcji i proszę zadzwonić jutro. Dzwonisz jutro nie odbierają o mające dupie Suport na bardzo niskim poziomie

Halina
@Wojtek2001

@Wojtek2001 A kontakt mailowy jest możliwy z Eternis? Próbowałeś?

Koot
@Wojtek2001

popieram ograniczeni tam pracuja - tel nie obieraja, jakobiora to z fochem. Nie powinien istniec taki mruk

Pavlo
@Wojtek2001

TO dziwne co piszesz,bo maja centrale i bez problemu.

Arin Shakin
@Wojtek2001

U mnie komunikacja na telefon bardzo dobrze

@Koot

chyba nie tej firmie wystawiles opinie

Edyta
@Koot

może Pan dzwonić na drugi numer, bez problemu: 784 737 117 , pozdrawiam :)

Grabier
@Wojtek2001

Chyba kolego cos krecisz. Facebook, biura, centrala telefoniczna, kilkanascie osob do obslugi a Ty mowisz, ze prosza o kontakt nastepnego dnia. Czyzby konkurencja?

@Halina

Przeciez to jakis (usunięte przez administratora) Sorry ale kto jak kto ale eternis ma obsluge mega dobra

Rafal
@Grabier

Kontakt to akurat super sprawa w Eternis

Kierowca

Nie polecam. Opinie pozytywne widać, ze sa dodawane przez szefa. Współpracowałem i tragedia. Kontakt praktycznie zerowy. Podzwoncie przed współpraca i zobaczycie sami ;) We Wrocławiu nie odbierają telefonów.... Jezeli szukacie partnera to na pewno nie ten. Poszukajcie u innych i wybierzcie tego gdzie jest dobry kontakt.

An
@Kierowca

Pan Tomek z Wrocławia zawsze oddzwania, dodatkowo do pilnych spraw daje swoj prywatny numer telefon. Nie wiem skąd takie opinie jak Pana, nie miałem nigdy problemu z Eternis, od samego początku bardzo pomocna i mila obsługa.

Kier
@An

Przepraszam ale widać, że pisze to pracownik który ociepla wizerunek. Szkoda, ze ludzie za pieniądze sa zdolni kłamać. Zainteresowanych proszę sprawdźcie sami. Odzwania? Sami zadzwońcie w godzinach pracy to na 10 telefonów jakie wykonałem oddzwonił na 0.

Angela
@Kierowca

Brak kontaktu z biurem, olewaja ludzi we Wroclawiu

Honorata
@Angela

Zgłaszałaś ten problem? Jaka była reakcja?

Никита Забродский

Прекрасная работа , расчет ровно в срок, советую!

Syed

all clear. account set up quickly, transfers on time. I RECOMMEND ETERNIS if you want to become a driver or courier on mobile applications

Piotrek

Polecam. Od początku prosty i szybki temat: co zrobić by się podłączyć. Jakie dokumenty podpisac, pomoc przy rejestracji, dokładne odpowiedzi na moje pytania. Na plus. Fajnie ze odpisują w soboty i niedziele na facebooku

Mirek

Jestem ich kierowca. Kasa zawsze na czas,pomoc w biurze i telefonicznie. Wiadomo ze czasami musisz poczekac ale gdzie nie czekasz? idziesz do dobrej restauracji i musisz swoje wystac w kolejce. Tak to jest z najlepszymi. Chcialem napisac komentarz bo To co zrobili w zwiazku z syt. na Ukrainie- Eternis- SZACUN. Jestescie wielcy. Ciesze sie ze to moj partner. Konkurencja śpi albo wstawia posty o rekrutacji na kuriera kiedy na ukrianie taka tragedia..

robert

Jest czwartek nie ma kasy za przejazdy, nie odbierają telefonów

Michal
@robert

Głupoty gadasz. Jestem ich Kieorwca , było info na mailu na panelu i na Facebooku czym to jest spowodowane . Uber miał ogólnopolska awarie. Trąbili o tym tez wszyscy partnerzy

Seweryn

nie ma pieniędzy nie odbierają telefonów przelew maił być i nie ma za uber i bolt

Stefan

Ludzie jeśli chcecie pracować jako kierowca taxi z aplikacji to nie pakujcie się w żadne pośrednictwo, w żadnego partnera. Koszta wynajmu auta i obsługi Was zjedzą. Tylko jazda własnym autem może mieć jakikolwiek sens finansowy. Policzcie sobie na spokojnie ile Wam zostanie w kieszeni za te 240h/miesiąc. Przychód, obrót, dochód, netto, brutto, VAT?

'Milek', Kraków

Nie polecam. Od samego początku problemy z podłączeniem. Nic nie wyjaśniają i trzeba samemu o wszystko dopytywać. Okazuje się że trzeba uzbierać coś 207zl żeby wypłacili. Przychodzi wypłata (z kilkudniowym opóźnieniem, po kilku telefonach) i okazuje się że na koniec poza ustalona kwota rozliczenia odliczają jeszcze VAT (o czym w ogóle nie było mowy!). Zapewnienie było że odliczają tylko samą kwotę obsługi podpięcia (20zl w okresie tygodniowym). Polecam znaleźć innego partnera flotowego który odlicza jedynie koszt obsługi. Ja zmieniłem natychmiast i jest zadowolony z tego.

Damian
@'Milek', Kraków

Na jakiego partnera zmieniłeś ?

@'Milek', Kraków

To ty szukales na forach firmy ktora nie placi podatkow i zdziwko jak trafiles do legalnej?

Alex
@Pawel

nie o to chodzi trzeba uzbierać minimum żeby dostać rozliczenie inaczej kasa przepada, trochę to nie uczciwe z ich strony

Dedek
@'Milek', Kraków

tak to prawda kręcą cały czas cos, nie ma jasności w rozliczaniach i jeszcze zaczynają się spóźniać coś nie dobrego musi się tam dziać, przyszedłem do nich z ecoxpress tam firma nagle znikła z kasą kierowców, a wiem że własciele się przyjaźnią czy to przypadek że zaczynają się dziać podobne rzeczy co w ecoxpress, będzie kolejna afera

Szymon

Jakikolwiek kontakt oraz kompetencja pracowników na poziomie zerowym

Olga
@Szymon

Panie Szymonie, jesteśmy bardzo ciekawi Pana opinii. Prosimy o kontakt bezpośredni z nami poprzez wiadomość email- chętnie zweryfikujemy informacje, ponieważ wysoka jakość obsługi oraz indywidualne podejście do klienta to dla nas priorytet. Niestety trudno nam też w tym wypadku dojść do tego, czy opinia została wystawiona faktycznie przez naszego klienta.

Rafał

Ciężko się dodzwonić, oferta nie jasna, wygląda że wychodzi dużo opłat i się średnio ta jazda opłaca.

Olga
@Rafał

Panie Rafale, jako jedyny partner rozliczeniowy w Polsce dla naszych klientów posiadamy infolinię czynną aż 7 dni w tygodniu. Dodatkowo można skontaktować się z nami przez stronę www, fanpage na facebooku, maila, (usunięte przez administratora) Telegram lub przyjść osobiście do jednego z naszych biur stacjonarnych. Wszędzie komunikujemy się z klientami na bieżąco, a na nieodebrane telefony oddzwaniamy. Co do oferty- wszystko jest jasno opisane na stronie www w zakładce "Cennik" oraz "Praca" . Pracownicy chętnie odpowiadają również na wszelkie niejasności i pytania z nią związane. Zapraszamy na stronę: https://eternis.pl/ i do kontaktu z nami.

Poszukuje obecnie pracy jako: Dostawca w mieście Wrocław. Czy wiecie coś na temat dostępnych ofert pracy?

Robert

Najlepiej skontaktuj się bezpośrednio z oddziałem we Wrocławiu. Z tego co wiem aktualnie rekrutują na Bolt Food, Uber Eats i Glovo. ul. Krzemieniecka 1 - piętro 2, 54-613 Wrocław +48 696 903 201 pon-pt 09:00-17:00

Szymon

Kompetencja pracowników na poziomie zerowym

Ernest

Jak dla mnie to wykorzystują biednych ludzi ja już więcej nie będę na pewno pracował niejasny system rozliczeń pobierane kwoty x koniec końców w kieszenie za moja ciężką pracę zostało niewiele, wszytko po otoczka duży partner bardzo polecany, kawka itp. wszytko ściema uważajcie

Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Eternis Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Eternis Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Eternis Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eternis Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 25 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eternis Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Eternis Sp. z o.o. sp.k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eternis Sp. z o.o. sp.k.