INTEC Projekt Sp. z o.o.

Opinie o INTEC Projekt Sp. z o.o.

Ksenia Nowy wpis

Szukam zatrudnienia i myślę nad aplikacją do tej firmy. Widzę, ze firma oferuje tutaj różne formy zatrudnienia - umowa zlecenie, umowa o pracę oraz B2B. Jesteście w stanie mi powiedzieć, która z tych umów jest najkorzystniejsza, jeśli chodzi o kwestie finansowe? :) Z góry dziękuję za każdą informację.

Jaka umowa obowiązuje w INTEC Projekt Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Pracownik Nowy wpis

Umowa na etat. Dla chętnych np. studentów, którzy nie ukończyli 26 roku życia możliwa Umowa Zlecenie. Dopuszczone są też Umowy B2B. Ja mam etat.

Andrzej Tarasiewicz

Pracowałem dlugo w intecu jest dobra firma pracowałem jeszcze jak było biuro we Wrzeszczu pot.kolo stacji PKP w oliwie zawsze pieniądze były na czas jak dobrze pracujesz i nie popadasz masz robotę cały czas ja nie narzekałem pracowałem y15 lat

Chyba nie ten Intec Nowy wpis
@Andrzej Tarasiewicz

Bo tu ciężko przepracować 15 lat no chyba że jest się ...

Iwona

Na stronie internetowej firmy Intec Projekt właśnie pojawiły się nowe oferty pracy. Czy ktoś z Was dysponuje informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Może orientujecie się, czy firma oferuje nowemu pracownikowi umowę o pracę czy umowę cywilnoprawną?

xx
@Iwona

pojawiły się? One tam są od roku :D

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie INTEC Projekt Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Miś Szumiś

Spędziłem w firmie półtora roku. Ludzie są sympatyczni, aczkolwiek trzeba mieć dystans do siebie, aby nie brać niektórych żartów do siebie. Rzeczywiście granica dobrego smaku jest nieraz przekraczana. Mi to nie przeszkadzało. Można liczyć na pomoc innych w sprawach projektowych. Praca 8,5h z przerwą 30 min na lunch. Różnie ludzie pilnują tego czasu. Zostawać po godzinach musiałem bardzo rzadko, jedynie jak było wydanie projektu. Co do pensji - uważam, że jest tak jak wszędzie. Jak przychodzisz pewny siebie na rozmowę i coś potrafisz to dostaniesz. Jak się nie cenisz i powiesz za mało, to nic dziwnego że pracodawca się zgadza. Co do podwyżek to nie wiem, gdyż od początku umowy miałem tyle, ile chciałem i nie prosiłem o więcej. (usunięte przez administratora) Księgowość i składki opłaca Intec. Mi się to podobało, bo można kupować różne rzeczy na firmę. (usunięte przez administratora)rezes jednak nie ukrywa powodów - przy tak dużych projektach i sytuacji na polskim rynku budowlanym bardzo trudno jest utrzymać płynność finansową. Teraz sam coś o tym wiem:) Wyjazdy integracyjne i tego typu atrakcje super. Co roku co innego. Przydaje się mocna głowa, ale nikt (prawie) do picia nie zmusza. Co do obowiązków - firma podzielona jest na działy (wentylacja, instalacje rurowe, wod-kan, elektryka, niskie prądy) i raczej się między nimi nie skacze. Ale zawsze można iść do kierownika i poprosić o jakiś przydział. Czasem jest to uwzględniane, chociaż wiadomo, że robota musi iść i kierownik w pierwszej kolejności dba o terminy i odpowiednie rozłożenie pracy. Nie ma problemu z podpisaniem praktyki projektowej, trzeba tylko dbać o sumienne wypełnianie tabelek. Dużo można się nauczyć, szczególnie jak jesteś dociekliwy, wiercisz innym dziurę w brzuchu o szczegóły i do tego dołożysz naukę teorii z książek. No i jako bonus, średnio raz w miesiącu jest pizza.

@Miś Szumiś

Na jakie zarobki można liczyć mając kilkuletnie doświadczenie ?

Maria
@Gość

Także z chęcią dowiedziałabym się tego. Jestem ciekawa, czy @Miś Szumiś zdecyduje się nam odpowiedzieć. Jednak od Twojej ostatniej aktywności już trochę czasu minęło. Może już aplikowałeś do Intec Projekt?

Misio

Firma dobra dla początkujących projektantów. Fajne imprezy integracyjne, raczej luzna atmosfera. (usunięte przez administratora) Na poczatku trzeba zawalczyc o wysokosc wynagrodzenia, bo podwyzka jest prawie niemozliwa.

Gosciunio

Zgadzam sie, ludzie spoko ale ilosc pracy w stosunku do wynagrodzenia to zart.

Gość 123
@Gosciunio

Prosze o orientacyjne dane co do wysokości zarobków doświadczonych asystentów projektantów ( bez uprawnień )

Asystentka
@Gosciunio

Również poproszę o orientacyjne dane co do wysokości zarobków doświadczonych asystentów projektantów ( bez uprawnień )

Dariusz

Czasem słaba kondycja firmy wynika z tego, że jest ona w fazie rozwoju i wszystkie aktywa są inwestowane w rozkręcenie biznesu. Czy do czasu Twojej wypowiedzi coś się w firmie zmieniło i wynagrodzenie zostało podwyższone? Pracodawca przewiduje premie lub świadczenia socjalne? Takie dodatki mogą znacząco podnieść pensje.

Bartek

Bardzo dobra firma ma swoje wymagania. Niestety nie wszyscy potrafią sprostać tym oczekiwaniom!!

Zostaw merytoryczną opinię o INTEC Projekt Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w INTEC Projekt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INTEC Projekt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

INTEC Projekt Sp. z o.o.