Hydrotank Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o Hydrotank Sp. z o.o. Sp. k.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Rafał Repka

Pracownik firmy - Prezes Zarządu

03.10.2023 02:10

Czym zajmuje się Państwa firma?

Rafał Repkaikona wywiad

Hydrotank jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą, której głównym filarem działalności są zbiorniki przeciwpożarowe oraz zbiorniki na wodę pitną (dostawa oraz montaż). Dodatkowo nawiązaliśmy współpracę z wiodącymi biurami projektowymi, oferując pomoc w doborze odpowiednich i najbardziej efektywnych rozwiązań zabezpieczenia przeciwpożarowego na danym obiekcie.

Kiedy powstała firma?

Rafał Repkaikona wywiad

Firma powstała w 2015 roku.

Jak prezentuje się Państwa otoczenie biznesowe?

Rafał Repkaikona wywiad

Zajmujemy się dostawą i montażem naziemnych stalowych zbiorników przeciwpożarowych oraz zbiorników na wodę pitną i technologiczną, pojemnościowo dostosowanych do potrzeb naszych klientów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów zajmujemy się również sporządzaniem kompleksowo opracowanych projektów, zawierających między innymi obliczenia wytrzymałościowe zbiorników przeciwpożarowych oraz dołączonych do nich szczegółowo opisanych rysunków.

W jakich miastach Państwo działacie?

Rafał Repkaikona wywiad

Działamy na terenie całej Polski, ale zdarzają się również projekty zagraniczne.

Jak wygląda struktura Państwa firmy?

Rafał Repkaikona wywiad

Siedziba spółki znajduje się w Poznaniu. Zakład produkcyjny, w którym odbywa się cała prefabrykacja zbiorników znajduje się w Lubsku, niedaleko niemieckiej granicy.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie?

Rafał Repkaikona wywiad

Wstępna rekrutacja odbywa się zdalnie, po przesłaniu dokumentów aplikacyjnych przez kandydatów. Jeśli obie strony są zainteresowane dalszą współpracą, to zapraszamy na rozmowę, w trakcie której sprawdzane są umiejętności praktyczne przyszłych pracowników.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

Rafał Repkaikona wywiad

W zależności od doświadczenia wdrożenie pracownika trwa około dwóch dni.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie Państwo w 2023 roku?

Rafał Repkaikona wywiad

W związku z dużym zainteresowaniem specyfiką firmy i ciągłym jej rozwojem mamy otwartą rekrutację na stanowiska: monter konstrukcji stalowych oraz spawacz. Wymagamy doświadczenia i odpowiednich uprawnień na dane stanowiska.

W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój pracowników?

Rafał Repkaikona wywiad

W miarę możliwości organizujemy dla stałych pracowników specjalistyczne szkolenia i kursy.

Jakie macie Państwo plany rozwojowe?

Rafał Repkaikona wywiad

Dzięki wysokiej jakości naszych usług oraz produktów, możemy stale rozwijać się i podwyższać nasze kwalifikacje w zakresie nowoczesnych rozwiązań i technologii.

Administrator Nowy wpis

Jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej na Monter w Hydrotank Sp. z o.o. Sp. k.? Podziel się swoją opinią związaną ze spotkaniem z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Oszukany Nowy wpis

Firma naprawdę średnia, potrafią oszukać każdego tak klienta jak i pracownika, nigdy nie rozliczają się uczciwie z pracownikami. Kompletny BRAK Szacunku dla ciężkiej pracy. Jeśli ktoś chce dla nich pracować powinien być jak szefowie :-)

Waldek Nowy wpis

Firma kompletnie nie profesjonalna brak doświadczonej kadry brak sprzętu do pracy . Pan marek to patologiczny kłamca który obiecuje i nie dotrzymuje słowa. Nie polecam pracy dla tej firmy wypłaty na raty.

Spawacz

Firma działa na szkodę Skarbu Państwa dopuszcza się fałszowania rzekomo pobranych diet złamała 11 przepisów prawa pracy,sprawa trafiła do Sądu

Janusz
@Spawacz

Ty skierowałeś sprawę do sądu czy to jakiś zbiorowy pozew?

Mario Nowy wpis
@Janusz

Podobno prokuratura też ma się przekrętami Hydrotanku zająć z tego co pisze na innym portalu, chodzi głównie o (usunięte przez administratora) finansowe na szkodę pracownika i Skarbowki

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Hydrotank Sp. z o.o. Sp. k.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Jak się pracuje z ludźmi z Hydrotank Sp. z o.o. Sp. k.?

Szczerze to zależy do jakiej ekipy trafisz, ale generalnie liczy się zaangażowanie , jak chcesz się uczyć nowych rzeczy to wszyscy chętnie pomogą. Ściemniaczy wyłapują bardzo szybko

Jerzy ppoż

Firma fatalna .Roszada ludzi bardzo częsta .Już więcej zbiorników nie zamówię .Myślałem że zaoszczędzę a dołożyłem .Próbowałem się dogadać ale nie udało się .

Spawacz

Omijać tą firmę, te pozytywne komentarze chyba sobie Ci z biura robią Hydrotank to najwięksi kretacze jakich znałem ja do dziś nie widzę swoich pieniedzy inni też tu pisali ze im nie zapłacono

tiko

ogólnie spoko jest, dobra oferta

Kamil

Jako klient mogę się wypowiedzieć jedynie w samych superlatywach. Świetne podejście do klienta, pełen profesjonalizm. Oby więcej takich firm!

Iron

Swoją robotę lubię, płacą na czas, a to dla mnie najważniejsze, bo w poprzedniej robocie były opóźnienia w wypłatach

MJ 23

Łatwo może i nie jest, bo trochę minęło zanim się wdrożyłem w to wszystko, idzie zarobić dobre pieniądze nawet, nabrać doświadczenia, więc raczej nie ma co się czepiać.

Młody

Jak dla mnie praca w porządku, dobra umowa i warunki na jakie nie można narzekać.

@Młody

A jak z kasą? Płacą na czas?

@Olek

Z kasą nie ma problemów.

Byku
@Olek

Płacą dobrze i terminowo.

@Olek

Z kasą zero problemów, płacą dobrze i na czas, a to ważne.

Mako

Wiadomo, że na początku ciężko jest wszędzie, ale po wdrożeniu się jest okej. W przypadku Hydrotank plusem jest dobra atmosfera i to, że wszyscy są pomocni dla nowych.

Olek

Planuję się zatrudnić. Ktoś może powiedzieć coś więcej?

@Olek

Pracowałem więc mogę się wypowiedzieć. Powiedz konkretniej co chcesz wiedzieć. Ogólnie to mogę Ci powiedzieć że możesz startować jak chcesz pewnej roboty.

@Kamil

No jak z kasą, atmosfera, ludzie czy ogarnięci, jak z urlopami, czy doświadczenie się zdobędzie.

@Olek

Co do kasy nie ma żadnych problemów. Płacą dobrze i na czas. Ludzie nie są problemowi, urlopy normalnie.

@Olek

A no i doświadczenia się łapie, jak w każdej robocie łapiesz fachu trochę w ręku.

Messi
@Olek

Płacą na czas, jak potrafisz się dogadać z ludźmi to się odnajdziesz, bo jak ktoś chce pracować, to nei ma problemow

Byku
@Olek

Pracowałem i było dobrze jeśli chodzi o kasę, płacą terminowo

Maciek
@Olek

A znasz kogoś kto pracuje może? Bo najwięcej i najlepiej bezpośrednio się dowiesz. Tutaj szczegółów jakichś nie znajdziesz, bo nikt Ci kwot raczej nie poda. Ja startowałem w tamtym roku, ale się nie udało dostać. Ogólnie powiem Ci że spoko rozmowa, konkretni ludzie.

@Olek

Robota jak robota, człowiek wie co ma robić. Dobrze jakbyś miała jakieś doświadczenie, bo bez tego może być ciężko, ale ogólnie mogę powiedzieć że jest ok.

@Olek

Dają dobrą robotę, jasno określone warunki, więc nie ma niespodzianek.

Gigi
@Olek

Hydrotank to dobra firma. Człowiek moze liczyć na dobrą umowę.

Dawid
@Olek

A co tu mówić? Jak masz szanse to nie czekaj tylko startuj

Gumppy
@Olek

Ogólnie praca nie jest jakaś mega ciężka, no ale też nie ma co się nastawiać na jakiś odpoczynek.

@Olek

Na pracę nie ma co narzekać, bo warunki są w porządku, pieniądze płacą na czas. Polecam

zaza

Praca w porządku. Płacą na czas, a to w tej branży wcale nie jest oczywistość. Polecam

Wito

Pracowałem i mogę polecić. Dobre warunki zarówno dla młodych jak i tych bardziej doświadczonych.

@Wito

Już tam nie pracujesz?

Wito
@Kamil

Swój biznes otworzyłem, bo się nadarzyła okazja. Ale z chłopakami nadal mam kontakt i dobrze robote wspominam.

kks

Współpraca układa się dobrze. Zero problemów.

ron

Firma zdecydowanie godna polecenia, jasno określone warunki współpracy, nie ma zaskoczeń co do pracy

Patrros

Robota na którą nie narzekałem jak robiłem, z ludźmi szło się dogadać. Nie było większych problemów.

@Patrros

A jak z kasą? Wszystko ok?

Pattros
@Paweł

Sorki że dopiero teraz ale nie zaglądałem tutaj. Ogólnie ok, nie było opóźnień w wypłatach, płacą dobrze. Też zależy jakie masz wymagania.

Mito

Praca jak praca, według mnie jest ok, pracuję już kawałek czasu i nie ma powodów do narzekania

kobee
@Mito

a jak z kasą?

Mito
@kobee

Jest ok z kasą, płacą na czas, nie ma opóźnień

Dawid
@kobee

Z kasą nie ma problemów

Zostaw merytoryczną opinię o Hydrotank Sp. z o.o. Sp. k. - Poznań

• Jak się pracuje w Hydrotank Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Hydrotank Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hydrotank Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 13 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hydrotank Sp. z o.o. Sp. k.