Daal Sp. z o.o.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Daal Sp. z o.o.

Suja

Jak dla mnie to totalna żenada, wysłałem im cv że szukam pracy, po godzinie dostałem zaproszenie na rozmowę, po rozmowie usłyszałem słowa " potrzebujemy kilku dni żeby się tu ogarnąć, ale do zobaczenia" proszę czekać na kontakt, po 2 tygodniach wysłałem maila do Pana prezesa... Do dziś nie otrzymałem odpowiedzi... Po 3 tygodniach zadzwoniłem i wprost zapytałem czy dostanę zatrudnienie w ich firmie, otrzymałem Odpowiedź że tak i w piątek dostanę jakieś informacje, minęły trzy dni jest piątek wieczór i cisza. Jak dla mnie to masakra jakaś brakuje im ludzi do pracy, mają problemy kadrowe, szczególnie z brygadzistami bo pomiataja ludźmi ja śmieciami i dziwią się że mają taką rotacje zatrudniania a nie potrafią zatrudnić i przeszkolic ludzi którzy ogarna im ten (usunięte przez administratora) Dałem sobie spokój szkoda czasu

alicja

Zastanawiam się nad zatrudnieniem w firmię daal. Proszę o opinie czy jest ok, jakies plusy i minusy. Wpisy typu "masakra" mało mówią, chciałabym wiedzieć konkrety. Dziękuję.

zażenowany

Lubaczów jak zawsze cicho. Chciałbym wyrazić opinie na temat firmy Daal. Zdecydowanie odradzam! Przede wszystkim zwalniają polaków na poczet Ukraińców. Urząd pracy i inne jednostki chwalą się obniżeniem poziomu osób bezrobotnych. NIC BARDZIEJ MYLNEGO. Owszem UP wysyla ludzi do tej firmy po czym po 3 miesiącach wyrzucają ludzi na zbity pysk! Osoby z Ukrainy mają płacone ponad 11 zł za nadgodziny a starzy polscy pracownicy 10 - pytam sie gdzie tutaj sprawiedliwość. ATMOSFERA coraz gorsza, brak pomocy z każdej strony! Brygadzisci godzą jakby wygrali życie. ZERO SZACUNKU ! ZERO. Firma działa wedle swojego prawa. Po trzech umowach o prace na czas określony, wystawiają kolejną tak samo na czasie określony. TRAGEDIA !

zoja
@zażenowany

jak ktoś chce pracować to na pewno go nie zwalniają.ja pracuje i jestem zadowolona a umowy dostają na czas nieokreślony ci co pracują od początku.Ukraińców przyjmują bo nie było chętnych Polaków

Kris
@zoja

ta! nie jeden przypadek już był taki a nie inny przy zwolnieniach polaków. ZERO szacunku do starszych pracowników. Bogowie jeden nad drugim i zajmijcie sie wewnetrznie ludzmi, którzy czują sie bezkarni. Teoretycznie też potrafie pięknie pisać gorzej u Was z praktyką

Mamy nadzieję na nowe wieści odnośnie pracy. Czy ktoś z Was pracuje w firmie Daal Sp. z o.o. w miejscowości Lubaczów? Napiszcie koniecznie co wiecie o firmie!

zażenowany

MASAKRA

Zostaw merytoryczną opinię o Daal Sp. z o.o. - Lubaczów

• Jak się pracuje w Daal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Daal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Daal Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Daal Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Daal Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Daal Sp. z o.o.