Klinika Ambroziak Sp. z o.o.

NIP: 1231243387 REGON: 142784425 KRS: 0000697603

Adres: ALEJA GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO 13 /1U, 02-758 Warszawa

Opinie o Klinika Ambroziak Sp. z o.o.

Aktualność
Zapraszamy Cię do naszego świata!

@Malgosia

Szanowna Pani, Bardzo dziękujemy za Pani opinię i Pani rekomendację. Pozdrawiamy, Zespół Kliniki Ambroziak

Pacjentka

Witam. W grudniu miałam operowany nos ( calkowita korekta) u dr Obrockiego.Klinike oceniam jako bardzo dobra personel również i Panią Gosie która opiekowała się mną po operacji jest pani cudowna kobieta. O nosie jeszcze nie mogę się wypowiedzieć czy ładnie zrobiony bo jest jeszcze opuchniety jestem 6 tyg od operacji.

@Pacjentka

Szanowna Pani, Bardzo dziękujemy za Pani opinię i rekomendację! Serdecznie pozdrawiamy, Zespół Kliniki Ambroziak

Majeczka9

Właśnie jestem po wizycie kontrolnej po zabiegu u dr Obrockiego. Zanim się zdecydowałam na operację odbyłam 3 konsultacje w innych klinikach, ale tylko dr Janusz wzbudził moje zaufanie. Serdecznie mu dziękuję za to, że nie uległ moim naciskom co do rozmiaru implantów:-)))))), a nie ukrywam, że marzyły mi się duuuuużo większe:-))))))) Piersi wyglądają naturalnie i pasują do mojej sylwetki. Dziękuję też Pani Joli, która opiekowała się mną po zabiegu! Przemiła i ciepła osoba!. Raz jeszcze dziękuję za wszystko!

Magda
@Majeczka9

Zgadzam się też jesteśmy z mężem zadowoleni z kliniki pozdrawiam doktora Obrockiego odmienił moje życie na lepsze dziekuje z całego serca

W czerwcu 2021r.miałam zabieg powiększenia biustu u doktora Gierej. Chciałam podziękować wszystkim osobą które zajmowały się mna przed, w trakcie i po operacji. Podejście personelu od pań w recepcji po samych lekarzy, pielęgniarki jest idealne. Personel sympatyczny,służy pomocą, radą A doktor Gierej pełen profesjonalizm. Jestem wdzięczna i bardzo zadowolona za traktowanie mnie, rozmowy, opiekę i całokształt. Lepszego miejsca i lekarza nie mogłam sobie wymarzyc. Dziękuję i pozdrawiam

Klinika_Ambroziak
@Anna

Szanowna Pani, Jest nam niezmiernie miło czytając tak pozytywną opinię i dziękujemy za zaufanie, którym nas Pani obdarzyła:-). Serdecznie pozdrawiamy, Zespół Kliniki Ambroziak

Magdalena Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

W jakich godzinach pracujecie w klinice i co według nich znaczy nienaganna aparycja? Szukają właśnie do zespołu kosmetologa, raczej jestem zdecydowana na aplikowanie, ale nie dają mi spokoju te pytania ;)

monia Nowy wpis

Nigdy więcej, źle przeprowadzona operacja a klinika się wypięła, odmówili poprawki , nie polecam!!! Lepiej iść do mniejszego operatora, prędzej pomoże.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Klinika Ambroziak Sp. z o.o.?

Anna K

Dzień dobry Chciałabym podziękować Panu doktorowi : Marek Opala za leczenie mnie , wystawienie diagnozy która uratowała mi życie , za skierowanie mnie natychmiast do odpowiedniego innego specjalisty . Pan doktor Marek Opala potrafił odpowiednio zdiagnozować mój przypadek z którym wcześniej borykałam się już dość długi czas i rezultaty były okropne . W Klinice Ambroziak trafiłam wreszcie na odpowiedniego specjalistę który jest świetny w swoim zawodzie . Chciałabym również podziękować nieocenionej Pani doktor Agnieszce Czarneckiej - Świergot za natychmiastowa interwencje , fachową opiekę która okazała się niezbędna i dzięki Pani doktor żyje , bo gdyby nie oboje lekarzy nie wiem czy teraz mogłabym to podziękowanie napisać , dziękuje bardzo za okazaną mi troskę , poświęcenie . za wszystko . Pragnę podziękować całemu personelowi Kliniki Ambroziak za wsparcie , pomoc , uczynność i wszelką dobroć . . Bardzo dziękuje za wszystko jestem wdzięczna za to co Państwo dla mnie uczynili . Dozgonnie wdzięczna pacjentka .

@Anna K

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Pracownik sprzątający w firmie Klinika Ambroziak Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Wanda Wielgosz

Klinika na najwyższym światowym poziomie,personel profesjonalny, począwszy od pań umawiających na wizytę. Pan dr Sidorowicz super, profesjonalny, z bardzo dużą wiedzą. Panie Doktorze dziękuję. Polecam klinikę, jesteście Wielcy!

@Wanda Wielgosz

Szanowna Pani, Bardzo dziękujemy za Pani opinię i rekomendację. Pozdrawiamy, Zespół Kliniki Ambroziak

Serum po oczy

Kupiłam serum pod oczy ,jest cudne,super nawilża i odpręża skórę wokół oczu. Polecam serdecznie????

Mikołaj

Hej. Widzę, że pozytywnie oceniacie klinikę z punktu widzenia klientów/pacjentów to wierzę, że i pracuje się tam dobrze??? Moje pytanie jest związane ściśle z ofertą pracy, która się pojawiła. Szukają recepcjonistki. Może to głupie, ale szukam takiej pracy jako mężczyzna :D Pytanie, czy w ogóle jest sens aplikować, czy tylko kobiety przyjmują? Jakie są Wasze doświadczenia w oracy tu, jest ktoś?

Aleksandra

Może jest tu jakaś pielęgniarka pracująca w klinice? Zastanawiam się nad rozpoczęciem pracy w prywatnej placówce i jestem ciekawa warunków i oczywiście zarobków.

Ryszard G.

W sierpniu minie rok jak byłem na pełnej korekcie nosa w Piasecznie u profesora Noszczyka. Mój nos był w fatalnym stanie po wypadku motorowym,był krzywy i nie mogłem oddychać na jedna dziurkę.Po zabiegu pana profesora i jego zespołu mój nos jest jak dawniej,prosty,ładnie wyglada i mogę wreszcie dobrze oddychać. Ci ludzie czynią cuda,jestem super zadowolony i każdemu polecam ta klinikę. Pozdrawiam pana profesora Noszczyka jego zespół,pana anestazjologa i przemiłe panie z recepcji. Pozdrawiam Ryszard.

Anna K

Jestem już po kolejnym zabiegu w Państwa klinice , minął prawie tydzień i widać miłe efekty - oczywiście jestem po raz kolejny usatysfakcjonowana . Mam wyznaczoną kolejną wizytę , pracują tam profesjonaliści którzy dokładają starań aby pomóc w poprawienie wyglądu oraz samopoczucia pacjentów . Na chwilę obecną nie zamieniłabym tej kliniki na inną . Każdy może być zadowolony pod warunkiem że nie będzie oczekiwał więcej niż to jest możliwe .

@Anna K

A długi jest czas oczekiwania na zabiegi tutaj? :)

@Ewa

Dzień dobry Ja czekałam na pierwszą wizytę dwa tygodnie lecz kolejne mam co miesiąc ponieważ nie pa potrzeby częściej . Pozdrawiam

Magdalena
@Anna K

Wcześniej nie było czy tak wybrałaś?

@Magdalena

Tak mi pasowało , była i jest możliwość dopasować terminu do moich możliwości oraz potrzeb . Nigdy się nie spotkałam z brakiem terminu oczywiście w miarę możliwości Kliniki .

Anna K

Jestem po kolejnym zabiegu w klinice Ambroziak , chciałabym podziękować całemu personelowi medycznemu w klinice , oraz Panu doktorowi Markowi Opla za profesjonalne podejście do mojej osoby , przyszłam do kliniki żeby poprawić wygląd twarzy a dzięki Panu doktorowi okazało się ze problem jest dużo bardziej poważny . Pan doktor Opala skierował na badania które wykazały że mam poważne problemy zdrowotne o których nie miałam pojęcia a uważałam ze to zwykle przemęczenie . Bardzo się cieszę że jestem pod tak wspaniałą opieką medyczną . Na chwile obecną nie zamieniłabym lekarza prowadzącego na żadnego innego oraz kliniki również . Pozdrawiam

Od dłuższego czasu rozważałam zabieg nosa, z którego nie byłam zadowolona. Był strach, obawy oraz niepewność, jednak trafiłam do Klinki Ambroziak w Piasecznie, gdzie już po pierwszej wizycie konsultacyjnej u dr.n.med. Konrada Januszek, po uzyskaniu wszelakich niezbędnych informacji zdecydowałam się na operację, a mój strach został zniwelowany rzetelną i fachową opieką. Operacja jakiej się poddałam to totalna korekcja chirurgiczna nosa na otwarto. Mój nos był pourazowy z garbem i szerokim czubkiem. Operacja przebiegła pomyślnie, a opieka jaką zostałam otoczona zasługuje na uznanie i wskazuje na niebywały profesjonalizm. Obecnie jestem po zdjęciu szwów oraz opatrunków. Jestem zadowolona zarówno z mojej decyzji o operacji jak i uzyskanego efektu, który zlikwidował moje kompleksy dotyczące wyglądu mojego nosa, które towarzyszyły mi w życiu. Polecam zarówno klinikę jak lekarza dr.n.med. Konrada Januszek, wykazującego niezwykły profesjonalizm w tym co robi i w jaki sposób pomaga ludziom w często towarzyszących im kompleksach.

@Marta

Szanowna Pani, Bardzo dziękujemy za Pani opinię! Satysfakcja Pacjenta z naszych usług jest dla nas najważniejsza, cieszymy się, że jest Pani zadowolona z efektu końcowego zabiegu! Serdecznie pozdrawiamy, Zespół Kliniki Ambroziak

@Marta

Szanowna Pani, Bardzo dziękujemy za opinię i Pani rekomendację! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z efektów zabiegu! Pozdrawiamy, Zespół Kliniki Ambroziak

Tusznio

24 lutego miałam robione powieki górne.Zabieg wykonywał lekarz p.Doktor.Piotr Janik.Super lekarz i pełen profesjonalizm.Jestem mega zadowolona z zabiegu .I polecam p.Dok.Janika.Pozdrawiam .I.Tusznio.

@Tusznio

Aleksandra

Jestem po plastyce odstających małżowin usznych u dr. Obrockiego. Pełny profesjonalizm, uszy wyglądają świetnie! Jeszcze raz dziękuje doktorze, jak i również dziękuje Panu Piotrowi, który był po zabiegu. Polecam w 100% klinikę.

@Aleksandra

Szanowna Pani, Bardzo dziękujemy za Pani opinię oraz rekomendację! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z efektu zabiegu! Pozdrawiamy, Zespół Kliniki Ambroziak

Anna Klaj…

Kobiety : nawet w najlepszych i najdroższych klinikach są nie udane operacje , wystarczy przejrzeć internet . Nikt nie jest nie omylny pomimo ze bardzo się stara , byłam w klinice dwa razy i jestem zadowolona i mam umówiona kolejną wizytę . Miałam przerwę pomiędzy wyznaczonymi wizytami i były odwołane przeze mnie ze względu na pandemie która w tym czasie miała miejsce . Gdyby wszystkie pacjentki umieszczały komentarze to nie wierzę że byłoby aż tyle negatywnych komentarzy , nie którzy wyobrażają sobie zbyt wiele gdyż naoglądali się gwiazd z czasopism , a zapomnieli pomyśleć ile one wydały na poprawienie wyglądu . Każda z nas wie że wygląd kosztuje i to nie mało , jeśli jest się nie doinformowanym to proszę nie zaczynać lub mieć pretensje również do siebie , edukacja i jeszcze raz edukacja .

Aktualność
Zapraszamy Cię do naszego świata!

Klinika_Ambroziak

Szanowna Pani, Prosimy o bezpośredni kontakt z Kliniką w celu wyjaśnienia sytuacji. Z poważaniem, Zespół Kliniki Ambroziak

ela

zrób tak, trzeba przestrzegać innych ...

Zofia
@Klinika_Ambroziak

U mnie jest to samo tylko z piersiami wydałam mnóstwo pieniędzy tez przez program który oglądałam i tylko do Was przyjechałam na 1 wizytę i rozmiar piersi się nie powiększył pi operacji nosze ten sam biustonosz w którym przyjechałam do operacji jest mi przykro i jestem nie szczęśliwa bo to były moje pieniądze tylko ten jeden raz do wydania a kilometry aż 500

@Zofia

Pacjentka

@Pacjentka

Podczas wizyty spotkałam się z miłą i sympatyczna obsługa. Panie z recepcji okazały się niezwykle pomocne i sympatyczne. Wizytę wspominam jako coś przyjemnego i skutecznego, serdecznie polecam.

@Ewa

Annn
@Majeczka9

Czy za wizyty kontrolne po operacji placilas?

@Annn

@Annn nie płaciłam za wizyty kontrolne. Dodatkowo płatna była pierwsza konsultacja z lekarzem i konsultacja z anestezjologiem z wynikami badań.

Magda

Zostaw merytoryczną opinię o Klinika Ambroziak Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Klinika Ambroziak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Klinika Ambroziak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Klinika Ambroziak Sp. z o.o.?

Klinika Ambroziak Sp. z o.o.