Seidorf Mountain Resort Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Seidorf Mountain Resort Sp. z o.o.

Aktualność
Sesja zdjęciowa - karta menu maj/czerwiec

sesja zdjęciowa

Aktualność
Kolacja urodzinowa w Hotelu Seidorf***** to dla nas wyjątkowy wieczór, dziękujemy naszym koleżankom i kolegom za pomoc w tym ważnym wydarzeniu.
Rec

Witam. Co się dzieje w dziale Recepcji w tym hotelu? Ogłoszenie z dobrą stawką od miesięcy jest dodawane na portalach a mimo wszystko nikt nie zatrzymuje się w tym miejscu na stałe. Jak wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej? Jakie kompetencje są doceniane u pracowników? Jak atmosfera?

Firma Seidorf Mountain Resort Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Analityk finansowy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.

Czy Seidorf Mountain Resort Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Pracuś

Nie

Julia

Hej, myślałam o pracy jako recepcjonistka w Seidorfie :) Jednak zastanawiam się, czy istnieje może możliwość zatrudnienia na okres wakacyjny tak do końca września? I właśnie na takie okresy wakacyjne/zimowe? Jeśli tak, to jaka umowa jest wtedy zawierana z pracownikiem i jaka stawka jest dla niego proponowana?

Seidorf Mountain Resort
@Julia

Szanowna Pani, zapraszamy uprzejmie do kontaktu w celu zapoznania się z naszą ofertą oraz warunkami zatrudnienia. Więcej informacji pod adresem rekrutacja@seidorf.pl bądź pod numerem 664 412 225. Pozdrawiamy serdecznie, Hotel Seidorf

Nowe wyzwania

Dzień dobry Od dłuższego czasu zastanawiam się nad zmianą pracy. Jestem zainteresowany pracą w Recepcji. Czy jesteście w stanie powiedzieć coś więcej o atmosferze i warunkach pracy w tym dziale? Z góry dziękuję za merytoryczne opinie. Mam doświadczenie i dużą motywację do działania. Hotel Seidorf wygląda fantastycznie. Pozdrawiam serdecznie !

Seidorf Mountain Resort
@Nowe wyzwania

Szanowny Panie, dziękujemy za zainteresowanie praca w Seidorf Mountain Resort. W celu zapoznania się z oferta oraz warunkami pracy zachęcamy do wysłania cv na adres : rekrutacja@seidorf.pl, bądź kontaktu telefonicznego pod numerem : 664 412 225. Pozdrawiamy serdecznie, Seidorf Mountain Resort

Szyszka????

Jeśli chodzi o prace nie można narzekać jeśli chce się pracować to się pracuje wymogi są wysokie ponieważ to 5 gwiazdkowy hotel.Pracuje w hotelu od stycznia i nie mogę złego słowa powiedzieć na pracę jak i na szefostwo które stara się jak może co potrzebujemy to zawsze mamy????Załoga mloda doświadczeni pracownicy. Wypłaty na czas i nie małe pieniądze.????Przyjdź a zostaniesz z nami ☺☺

K.S

Fajna praca,w pięknym miejscu Jeżeli chodzi o nadgodziny to oczywiście są wypłacane. Nie wypraszamy gości,więc to chyba normalne że kelner lub barman musi czasami zostać dłużej. Wiele osób ma stałe godziny pracy Szefowa konkretna,potrafi zwrócić uwagę jak coś jest źle,ale potrafi także pochwalić kiedy dobrze pracujemy i to jest bardzo motywujace

Macie jakieś info o firmie Seidorf Mountain Resort Sp. z o.o. w mieście Sosnówka? Zastanawiamy się czy jest u nich praca.

Aktualne oferty pracy w Seidorf Mountain Resort dostępne są na stronie internetowej hotelu: https://www.hotelseidorf.pl/kariera Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Seidorf Mountain Resort Sp. z o.o. - Sosnówka

• Jak się pracuje w Seidorf Mountain Resort Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Seidorf Mountain Resort Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Seidorf Mountain Resort Sp. z o.o.?

Seidorf Mountain Resort Sp. z o.o.