Seidorf Mountain Resort Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Seidorf Mountain Resort Sp. z o.o.

Stefan Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Co się stało że szukają Mangera w Hotelu Seidorf do Restauracji??

klient Nowy wpis

czytam te opinie i nie wierzę ,że takie *wałki* są tu praktykowane.To jakaś (usunięte przez administratora)

Jakie wartości są cenione w Seidorf Mountain Resort Sp. z o.o.?

Pytanie i odpowiedź wysyła ta sam osoba - stalking - nie szkoda na to czasu? przecież to wszystko nieprawda i każdy kto czyta te opinie ma taką świadomość. Kto to pisze ? my wiemy - może powiemy na forum Mało Ważny :) - pozdrawiam serdecznie

Trochę mieli ? to Ile mieli ?? zapewne szanowny zainteresowany podpatrywaczu analiza tego czego nie ma to twój największy cel - miłego pisania :) pozdrawiam

wcale nie zamierzam niczego usuwać - chociaż akurat ta opinia mogłaby być usunięta. Komuś puściły nerwy ? może dlatego, że wbrew temu co mu się wydawało dostanie to na co zasłużył :) Możesz pisać takie i podobne wpisy, już to widziałam bo były gorsze o mojej rodzinie, o dzieciach ale świadczy tylko o tobie -chowasz się co chwilę za innym Nickiem, piszesz te brednie, nie stać cię na nic więcej bo jesteś tchórzem. A wyraz Cyganicho - wybacz nie obraża mnie :) pozdrawiam

Nawet nie mam co odpowiedzieć :) co ty masz w głowie ? pozdrawiam

Szanowny Anonim dziękuje za szczególne zainteresowanie naszą firmą. Sam piszesz - sam odpowiadasz - zastanawiam się jednak czy to choroba psychiczna czy alkoholizm ? napisałeś już tyle bzdur, że najmniej ogarnięta osoba zorientowała by się, że ma problem. Możesz pisać co chcesz. Pozdrawiam

@Seidorf Mountain Resort Sp. z o.o.

Witam ,mam w zwyczaju przestrzegać ludzi i odpowiadać (usunięte przez administratora)do których Pani należy.Uczciwy człowiek nie ma takich problemów.Tak więc do roboty i spłacać długi.

przestrzeganie, a nękanie to dwie różne definicje - należy dołożyć stalking. Od egzekwowania roszczeń jest sąd - zachęcam do założenia sprawy tyle, że trzeba mieć do tego podstawy. Pozdrawiam

Mietek

Coś więcej o prokuratorach? Nie chcę wtopić jak większość firm i inwestorów.

@Mietek

Czytam te brednie i nie wierze jak można to wymyślać, rzadko wchodzę w interakcje z psychopatą ale pisz na temat - od miesięcy wysyłasz te paszkwile dotyczące wszystkiego tylko nie tego czego dotyczy to konto, idź człowieku do psychiatry i przestań się podszywać pod różne konta - taki jesteś odważny to napisz prawdziwe imię i nazwisko? Pozdrawiam

@Seidorf Mountain Resort Sp. z o.o.

do pracy prosze sie zabrac *ikono*nieudaczników i długi spłacać

odwaga -10 ! nie szkodzi nie każdy musi ją posiadać, ale każdy powinien posiadać rozum - w tym przypadku podobnie jak z odwagą - brak. Pozdrawiam

To takie brednie, że nawet moderować nie warto :) pozdrawiam

Ciekawe, dlaczego żadna z osób wypowiadających się tutaj (jako domniemam byli pracownicy, skoro posiadają tyle "informacji " ) nie podpisze się swoim nazwiskiem? Myślę, że ten fakt mówi sam za siebie.

do Ewa
@Ewa

Może dlatego, że obawiają się waszych dziwnych "znajomych".

Obserwator Nowy wpis
@Seidorf Mountain Resort Sp. z o.o.

Osoba z Hotelu, która wchodzi w te pyskówki ma też pod kopuła kiepsko...

Ewa Nowy wpis
@Obserwator

A co nie na rękę ci. No tak, osoba pracującą w hotelu i w dodatku z tożsamością jest bardziej wiarygodna niż anonim, nie wiadomo skąd ;) fakt pod kopułą u mnie jest nierówno- tu się zgodzę ;) diagnozowałam. Tobie również polecam

Ewa pracownik działu hsk

Ludzie z zazdrosci, żalu , że komuś się powodzi zamiast wziąć się za robotę aby też do czegoś dojść, wolą wypisywać anonimowe brednie w internecie, licząc, że uda im sie kogoś oczernić. Okropne czasy, oraz ludzie. Firma Seidorf prosperuje według mnie bardzo dobrze. Zatrudnia pracowników legalnie, odprowadzając składki, płacąc podatki oraz wypłacając pracownikom wynagrodzenie na czas. Stawki są zależne od stanowiska, stażu pracy, zaangażowania. Premie dodatkowe również są wypłacane. Pracownicy są pomocni, życzliwi- również ci z Ukrainy. Szefowa im bardzo pomaga, wiele osób dzięki niej ma dach nad głową. Zasadniczo Pani Elwira jest bardzo dobrą osobą. A, że ktoś jej nie lubi - nie musi. Administrator powinien usuwać opinie nie na temat, wiekszosc tu takich czytam. A podobno mialy to byc OPINIE O PRACODAWCACH. Dla rzekomych (usunięte przez administratora) inwestorów też chyba jest odpowiednia strona w internecie . Ktoś powinien tego pilnować albo usunac ta stronę jeśli nie radzi sobie z ogarnianiem tego.

A Ty jesteś jednym z inwestorów czy podwykonawców? Może jednym i drugim? Gdyby wypowiadał się ktoś, kto faktycznie byłby poszkodowany nie ukrywałby swojej tożsamości. A tu czarno na białym widać, że wszystkie te bzdury pisze jeden przećpany psychopata, nieudacznik...

do Ewa
@Ewa pracownik działu hsk

Ewa, zapytaj twoja poprzedniczkę dlaczego już nie pracuje i jak jej wypłacano wynagrodzenie. Ile na konto a ile do ręki...

Firma Seidorf Mountain Resort Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Analityk finansowy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
podwykonawca

Odradzam tą Firmę.Mają duże zobowiązania finansowe wobec podwykonawców i inwestorów.Sprawy w Sądach.

Kandydatka

Witam , miałam okazję mieć rozmowę rekrutacyjna w Hotelu Seidorf. Oferta pracy była do biura. Po 2 minutach rozmowy Pani która przeprowadzała ze mną rozmowę zaproponowała mi stanowisko na recepcji hotelowej. Nie byłam zachwycona ta propozycja ponieważ nie odpowiadają mi takie godziny pracy lecz Pani rekruterka prosiła by się zastanowić i dać znać na drugi dzień. Gdy zadzwoniłam Pani która odebrała telefon powiedziała przekazując słuchawkę odpowiedniej osobie dzwono ta(usunięte przez administratora)co to ma znaczyć(usunięte przez administratora)Strasznie to zabrzmiało. W odpowiedzi gdy podziękowałam za ofertę pracy na recepcji Pani powiedziała że już nie ma miejsca do biura ponieważ kogoś zatrudnili. Generalnie nie byłoby to możliwe w tak krótkim czasie ,ale dziękuję Paniom za te nieszczere uśmiechy i słowa. CIESZE SIĘ ŻE TAM NIE PRACUJE.

Oko_press
@Kandydatka

Trzeba przyznać, że nic się nie zmienia od lat. Od samego początku to samo. Człowiek nie stanowi dla tej firmy żadnej wartości.

Stefan

Pracodawca zatrudnia większość Ukraincow którzy nie miło zachowując się do polak niebawem firma straci Ukraincow.

MP TRANS MARCIN PITERA

Polecam Hotel oraz Restaurację - Poziom obsługi Bardzo wysoki jedzenie cudowne !! - obsługa bardzo profesjonalna ( drodzy pracownicy wszędzie na sukces trzeba ciężko pracować )

Nie rozumiem skąd negatywne opinie na temat pracy w hotelu Seidorf. Podejrzewam, że są pisane przez osoby, które chciałyby dostawać wysokie wynagrodzenie, od siebie dając niewiele. Współpracownicy wszystkich działów, bardzo pomocni, przyjaźni. Szefostwo super, otwarci na pomoc pracownikom, oczywiscie wymagający ale musza utrzymac obsluge na danym poziomie. Jestem wręcz pełna podziwu za cierpliwość do niektórych pracowników, którzy biegają do Szefowej ze swoimi problemami, tak jakby nie byli swiadomi tego jak wiele ma Ona na głowie. Normalne osoby, które faktycznie chcą pracować napewno znajdą tu dla siebie miejsce. Polecam

Seidorf Mountain Resort Sp. z o.o. wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na GoWork.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Specjalista ds. Marketingu.

Jaki jest styl zarządzania w Seidorf Mountain Resort Sp. z o.o.?

Calineczka

Kłopoty emocjonalna ma chyba ktoś kogo pani zna … ktoś najbliższy … ktoś po próbie samobójczej… brzmi znajomo ? Może to dzięki Pani , tej miłości i prawdzie …

@Calineczka

Znam wiele osób z problemami emocjonalnymi, natomiast Calineczko kim trzeba być żeby napisać coś takiego ? To już nawet nie jest hejt tylko obrzydliwość ale zapewne czujesz się lepiej- i tak to właśnie wygląda.

Nie było żadnych prób samobójczych ale to pewnie pan/ pani wie. Te komentarze kompletnie nie mające związku z pracą, pisane są w podobnym celu, zmienia się tylko Nick tak jak teraz.

Dzień doby, opinie są moderowane jeśli zawierają wulgaryzmy lub są hejtem- może pytanie powinno być inne ? Jaki jest powód tej nienawiści ? czy to kwestia urażonej ambicji czy charakteru hejtera ? Pytanie jest również skąd wiadomo ile ich było ? Pozdrawiam - Niezadowolony czy może inny Nick.

Nie wie Pan/ Pani co myślę, chyba, że jest pan wróżbitą Maciejem :) zła opinia od byłych pracowników - nie ważne dlaczego byłych !!! ważne, że zła !! nie wchodzę w tą dyskusję. Pozdrawiam

Praca

Czy ktoś z obecnie pracujących osób może powiedzieć szczerze jak się pracuje w seidorfie? Słyszałam kilka opinii i nie są dobre a wysłałam cvh co z wyzywaniem pracowników, płaceniem za przekleństwa czy wystawianiem dziwnych wezwań do zapłaty po złożeniu wypowiedzenia ?

@Praca

Dzień dobry, należy zastanowić kto wystawia negatywne opinie ? Prawda jest taka, że pracują tu ludzie którzy chcą pracować. Tworzymy zgrany zespół w którym nie ma miejsca dla osób które przychodzą tylko w jednym dla siebie znanym celu. Serdecznie pozdrawiam Elwira Pleszewska

@Praca

Pracuje tutaj od samego początku ,tak jak wiele innych osób i nie wiem o czym Ty mówisz. Totalne bzdury!!!!! .

Praca

Dlatego zadałem pytanie tutaj do osob pracujących obecnie aby wyjaśnic plotki. Dziękuje.

Nikolaus
@Praca

Opienie pokrywają się z rzeczywistoscią. Hotel piękny, personel przyjazny i to tyle.

Jeżeli pan/ pani ma odwagę zadać pytanie, to może powinno również nie zabraknąć odwagi do podpisania się prawdziwym imieniem i nazwiskiem ? Pozdrawiam

PYTANIE BRZMI KTO PYTA ? CHĘTNIE ODPOWIEM

Panie Marcinie zakładam, że to prawdziwe imię , zgodnie z informacją odpowiem panu na pytanie : Nie mam spraw w Sądzie pracy. Natomiast mam złożone doniesienie na policji na hejterów którzy działają na niekorzyść naszej firmy. Pozdrawiam serdecznie Elwira Pleszewska

berta

Wszystko masz na umowie. Natomiast najnizsza krajowa jest jako podstawa, reszta to premia uznaniowa. Chorobowe i urlop wyliczany z najnizszej. I warto pilnowac wypłat bo kreca, liczac ze ktos sie nie dopatrzy.

Kamil

Czy w tym obiekcie jest aktualnie prowadzona rekrutacja w dziale kuchnia, na stanowisko cukiernik?

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Seidorf Mountain Resort Sp. z o.o.? Chodzi o pracę jako Specjalista ds. Marketingu, takie ogłoszenie jest na GoWork.pl 14 marca.

Benefitów brak

Benefitów brak.

Jakie godziny pracy obowiązują w Seidorf Mountain Resort Sp. z o.o.?

Nienormowane. 13h albo i dluzej, do ostatniego klienta

Olala

Zależy w ktorym dziale hotelu.

Sądzę, iż zależy to od działu. Dział housekeepingu - pokojowe pracują głównie w godzinach 7-15, zdarzają się dni 10-18 i 14-22.

Oko

A w jakich godzinach pracuje recepcja? Zdarzają się tam nadgodziny? Jak wygląda kwestia zmian nocnych?

@Oko

Dzień dobry, w hotelu 5* recepcja jest całodobowa, zatem godziny w nocy również się zdarzają, ale zostają podzielone równomiernie na wszystkie osoby, dodatkowo jest ogłoszenie na pracę wyłącznie w nocy, po zatrudnieniu pracownika, nocnych zmian będzie mniej lub wcale. Nadgodziny zdarzają się bardzo rzadko - wyłącznie w sytuacjach niespodziewanych ( choroba innego recepcjonisty) lub na życzenie samego pracownika.

Czy Seidorf Mountain Resort Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Beata Jońska

Witam serdecznie. Pracownikom zapewniamy szkolenia na każdym dziale począwszy od rececji po HSK. Szkolenia prowadzone są przez wysokiej klasy specjalistów z długoletnim doświadczeniem zawodowym.

Emilia
@Beata Jońska

Co to jest HSK? Bo nie jestem zbytnio wtajemniczona w sprawy firmy

Beata Jońska
@Emilia

HSK - Housekkeping czyli dział porządkowy Hotelu.

Alicja
@Beata Jońska

I za co on tutaj jest odpowiedzialny? Jak praca w nim aktualnie wygląda?

@Alicja

dział HSK - to sprzątanie- odpowiada za porządek w pokojach, częściach wspólnych.

Zostaw merytoryczną opinię o Seidorf Mountain Resort Sp. z o.o. - Sosnówka

• Jak się pracuje w Seidorf Mountain Resort Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Seidorf Mountain Resort Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Seidorf Mountain Resort Sp. z o.o.?

Seidorf Mountain Resort Sp. z o.o.