BNI Polska Sp. z o.o.

Opinie o BNI Polska Sp. z o.o.

Aktualność
Dzień dobry,
Witamy na naszym profilu w serwisie GoWork.
Zapraszamy wszystkich byłych, obecnych i przyszłych pracowników do tworzenia razem z nami przestrzeni do dzielenia się rzetelnymi i merytorycznymi opiniami na temat pracy w naszej organizacji.
Będziemy starać się na bieżąco odpowiadać na pytania i wyjaśniać kwestie związane z zatrudnieniem w naszej firmie wszystkim kandydatom zainteresowanym pracą  u nas.
Przypominamy, że komentarze niezgodne z regulaminem GoWork mogą być usuwane przez administratora portalu a komentarze naruszające dobra osobiste oraz regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.

Chętnie odpowiemy na pytania pod adresem e-mail:
rekrutacja@bnipolska.pl

Pozdrawiamy
BNI Polska
Karo

Brałam udział w rekrutacji do firmy - nigdzie nie spotkałam się z tak profesjonalnym podejściem do kandydata. Na rozmowie kwalifikacyjnej nie czułam się jak przepytywany "petent", ale jak obdarzony zaufaniem partner w biznesie, którego nie tylko kompetencje, ale także osobowość są cenione i ważne. Chociaż nie udało mi się otrzymać tej posady, to z całą pewnością jeszcze spróbuję zgłosić tam swoją kandydaturę, jak tylko pojawi się interesujące mnie stanowisko. Podczas rozmowy otrzymałam informację, że firma bardzo szybko się rozwija i zatrudniane jest coraz więcej osób, więc mam nadzieję, że w przyszłości będę mogła jeszcze dołączyć do tej firmy.

Matrix Rz
@Karo

Napisałaś: „z całą pewnością jeszcze spróbuję zgłosić tam swoją kandydaturę, jak tylko pojawi się interesujące mnie stanowisko” - moje pytanie - jak wszechstronnie jesteś wykształcona, że możesz aplikować na przeróżne stanowiska?

Iza

Pracuję w BNI od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona z tego co oferuje pracodawca. Wcześniej pracowałam z dużych organizacjach ale takiego onboardingu jakim przywitało mnie BNI w życiu nie miałam. Mega profesjonalizm i ciężka praca działu HR. Pracuję w zespole ze świetnymi ludźmi - pomocnymi, wspierającymi - czuję, że gramy do jednej bramki i dzięki temu codziennie idę z przyjemnością do pracy. No i ten boski widok z okna ;-)

Mary Nowy wpis

Pod ten sam adres firmowy poszukiwany jest właśnie Manager ds. Finansów ale pracodawca jest firma o innej nazwie. Z jakich przyczyn ta inna wystawia ofertę? hybrydowy model pracy by mi odpowiadał, więc się interesuje

Nowy wpis

@Mary

BNI i Corporate Connections są częścią tej samej Grupy Kapitałowej. Aktualnie, do spółki Corporate Connections poszukiwany jest Managera ds. Finansów. Zapraszamy do aplikowania.

Katy Nowy wpis

Dzień dobry. czy istnieje możliwość na przybliżenie wysokości podstawy, która przypada Digital Project Managerowi? Jestem w trakcie oglądania dzisiejszej oferty. wskazano w niej minimum 3-letnie doświadczenie w koordynacji projektów. na jaka potencjalna kwotę mogłaby liczyć osoba mająca za sobą 5 lat? czy doświadczenie wpływa na podstawę?

Nowy wpis

@Katy

Dziękujemy za zainteresowanie naszym ogłoszeniem o pracę. Ostateczne warunki zatrudnienia, w tym wysokość wynagrodzenia, są ustalane indywidualnie i omawiane podczas procesu rekrutacyjnego. Posiadanie 5 lat doświadczenia w koordynacji projektów jest ważnym atutem, który z pewnością będzie brany pod uwagę. Zachęcamy do przesyłania CV. Pozdrawiamy!

Czy pracujesz w tej firmie? Pytam bo jestem na etapie rozgladania sie za zlozeniem CV i nie brzmi to dobrze. Bede wdzieczny za wszystkie sugestie, na co zwracac uwagę ;)

Ja celuję w etat specjalisty ds. administracji. Generalnie przeglądają wszystkie cv i wybierają sobie osoby czy obowiązuje zasada kto pierwszy, ten lepszy? Widziałam listę obowiązków i nie powiem, bo trochę tego jest i jak to przykładowo ma się do wynagrodzenia? Dostaje się tylko podstawę, która jest zawarta w ogłoszeniu:?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie BNI Polska Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Izka

Orientujecie się jak wygląda ścieżka kariery od asystenta ds. sprzedaży? W ofercie wspominają o możliwościach rozwoju, pakiecie szkoleń i tak dalej, a interesuje mnie jak to się potem przekłada na rozwój bezpośrednio w firmie. Awans jest tylko dla wybranych czy każdy ma taką szansę? Proszę też o informację czy już na stanowisku asystenta przyznawane są premie.

@Izka

Dziękujemy za zainteresowanie stanowiskiem Asystenta ds. sprzedaży. Przywiązujemy dużą wagę do rozwoju zawodowego naszych pracowników. Ścieżka rozwoju dla Asystenta ds. sprzedaży jest konkretnie zdefiniowana i umożliwia awans do poziomu Eksperta. Warto podkreślić, że wielu naszych pracowników skorzystało już z tej możliwości. Chcemy zaznaczyć, że w naszej firmie każdy pracownik ma równą szansę na rozwój. Decyzje dotyczące awansów opierają się wyłącznie na wynikach pracy, zaangażowaniu oraz gotowości do podnoszenia swoich kwalifikacji. Zachęcamy do aplikowania i dołączenia do naszego zespołu. Podczas procesu rekrutacyjnego będziemy mieli możliwość szczegółowego omówienia Twoich pytań. Pozdrawiamy!

Rzeczywiście, pierwszy kontakt i rozmowa rekrutacyjna w porządku, trochę w stylu odpytki, ale rozumiem chęć sprawdzenia kwalifikacji. Szkoda, że po (moim zdaniem) dobrym przebiegu rozmowy, nie dostaje się nawet maila typu ’dziękujemy za udział, ale idziemy z kimś innym’… domyślam się, że robotę dostał ktoś inny bo minął już ponad miesiąc :)

@:)

Dziękujemy za komentarz. Chcielibyśmy zapewnić, że dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić transparentność w procesie rekrutacji. Naszym standardem jest udzielanie informacji zwrotnej. Jeśli w tym przypadku nie doszło do tego, wszystko wskazuje na to, że proces rekrutacji jeszcze trwa. Będziemy wdzięczni za cierpliwość. Pozdrawiamy

AR

Muszę przyznać, że moje pierwsze wrażenie odnośnie firmy było bardzo pozytywne. Proces rekrutacji przebiegł bardzo profesjonalnie, ale jednocześnie bardzo przyjaźnie i była to pierwsza rekrutacja podczas której się nie stresowałam. Osoba z którą rozmawiałam widać było, że jest prawdziwym specjalistą w temacie miło przebiegającej ale i merytorycznej rekrutacji. Pierwsze dni pracy także były w porządku. Biuro niemal na najwyższym piętrze biurowca trochę trąca myszą, ale przynajmniej czyste. Osoba z działu HR, która mnie wprowadzała była niesamowicie miła, pomocna i czułam, że w każdym momencie mogę liczyć na jej pomoc w razie konieczności - jest to bardzo ważne w pierwszych dniach pracy kiedy wchodzi się w nowe środowisko. Całkiem szybko zaczęłam jednak zauważać, że pod tą miłą przykrywką kryje się zgniły kasztan. Niesamowity chaos organizacyjny, brak osób decyzyjnych, bałagan w dokumentach, lewe umowy i zaniedbania administracyjne to tylko wierzchołek tej góry lodowej. Firma która stawia, aby wszystko na zewnątrz wyglądało idealnie gdzie po zerknięciu do wewnątrz widać jak bardzo jest ona zepsuta. Dyrektor od spraw administracyjnych zamiast zajmować się uporządkowaniem tego bałaganu jest największą krętaczką i plotkarą uprawiającą politykę wewnątrz firmy. Jeśli ktoś szanuje swój czas i chce pracować efektywnie i rozwijać się przy tym co robi to z pewnością nie jest to miejsce dla takiej osoby. Jeśli natomiast ktoś idąc do biura chce przez cały dzień zajmować się intrygami, plotkami i polityką to serdecznie polecam aplikować - cały czas są jakieś ogłoszenia :) Szkoda, że firma będąca tak fajnym projektem jest prowadzona przez niekompetentne osoby mające niesamowicie wiele kompleksów ponieważ prędzej czy później zgniją i fundamenty ;) Firma bazująca na rekomendacjach, której nigdy bym nigdy nikomu nie poleciła do pracy.

@AR

Dziękujemy za Twój szczery komentarz i opinię na temat naszej firmy. Cieszymy się, że Twoje pierwsze wrażenie było pozytywne, a proces rekrutacji przebiegł profesjonalnie i przyjaźnie. To dla nas ważne, aby nasi kandydaci czuli się komfortowo podczas całego procesu rekrutacyjnego. Jest nam niestety przykro, że Twoje doświadczenia po pierwszych dniach pracy były mniej satysfakcjonujące. Rozumiemy, że organizacja wewnętrzna i administracja to kluczowe elementy funkcjonowania firmy, które wymagają stałej uwagi i doskonalenia. Opnie są dla nas cennym źródłem informacji, gdyż pomagają nam rozwijać się.

Ty też pracowałaś/pracowałeś w dziale administracji? Wpadłam tutaj właśnie poczytać opinie po widziałam, że prowadzą rekrutacje. Ciekawa jestem czy zgadzasz się z całą wypowiedzią, na którą odpowiadasz. Ponoć cały czas są jakieś ogłoszenia - kwestia rozwoju czy rotacji?

Malwina

W zeszłym roku wspomniano o zaniedbaniach administracyjnych a wiem, że wczoraj dodano ofertę dla specjalisty z tego zakresu. Czy do dziś o ile problemy występowały to jest ich mniej? możecie ocenić aktualne warunki na dziale, bo planuje aplikować?

@Malwina

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy w naszym dziale administracyjnym. Zachęcamy do aplikowania, podczas procesu rekrutacji z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania. Cieszymy się na możliwość zapoznania się z Twoją aplikacją i poznania, jak możesz przyczynić się do dalszego rozwoju naszego zespołu.

Dzień dobry. proszę o opinie z pracy analityka finansowego, jak można zauważyć widnieje w internecie od paru dni oferta od Pracodawcy. interesuje się nią. W jaki sposób można ocenić atmosferę na dziale? i czy on sam się rozwija? Zastanawia mnie przypis „praca od zaraz” w ofercie

Jak szefostwo w BNI Polska Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Dziękujemy za zainteresowanie kulturą pracy w BNI. Staramy się dbać o relacje między naszymi pracownikami a przełożonymi, tak aby były jak najbardziej harmonijne i wspierające. Co roku przeprowadzamy badania wśród naszych pracowników, aby zrozumieć ich doświadczenia i postrzeganie pracy w BNI. Wyniki tych badań są dla nas bardzo cenne i zachęcające, gdyż wskazują, że aż 82% naszych pracowników odczuwa docenienie ze strony swoich przełożonych. Pozdrawiamy

@BNI Polska Sp. z o.o.

Jakie są źródła tego 82% odczucia docenienia ze strony przełożonych? Czy przeważa wymiar interpersonalny, czy może bardziej wymierny, finansowy?

Inb
@BNI Polska Sp. z o.o.

„Badanie” brzmi bardzo poważnie dlatego zastanawia mnie czy zatrudniacie do niego sztab lekarzy różnych specjalizacji czy jest to po prostu zwykła ankieta dla pracowników ?

Według odpowiedzi naszch pracowników przeważa wymiar interpersonalny.

Jakie macie opinie z pracy jako asystentka biura? jest teraz oferta dostępna i chyba się na nią zgłoszę. Był poruszany temat umowy o prace a widzę ze w tej mojej ofercie podobnie są różne typu umów dostępne. tu jest taki sam układ co dla koordynatora sprzedaży? 3 miesiące próbny i potem już na stale?

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. W BNI przykładamy dużą wagę do elastyczności w zakresie form zatrudnienia. To, jaką formę współpracy wybierzemy, zależy przede wszystkim od preferencji osoby, którą zamierzamy zatrudnić. Stawiamy na dialog i dostosowanie się do indywidualnych potrzeb naszych pracowników, nie narzucając jednej, sztywnej formy zatrudnienia. W przypadku wyboru umowy o pracę (UoP), dla każdego stanowiska mamy ustalony konkretny proces. Rozpoczyna się on od okresu próbnego trwającego 3 miesiące, po którym następuje możliwość przedłużenia umowy na okres 1 roku. Po tym czasie, przy pozytywnej ocenie współpracy, oferujemy umowę na czas nieokreślony. Ta ścieżka została zaprojektowana, aby umożliwić zarówno pracownikowi, jak i pracodawcy dokładne poznanie się i ocenę, czy dana współpraca spełnia oczekiwania obu stron.

Komuś wiadomo Koordynator ds. Wsparcia Sprzedaży jaką ma dokładnie umowę tutaj bo ogłoszenie w sieci nie dość, że stare sprzed roku, to w sumie podali tam wszystkie możliwe opcje i nawet nie było wiadomo, UOP od razu dostać jest możliwość? Wtedy byłbym zainteresowany

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Nasza firma charakteryzuje się elastycznością w zakresie form zatrudnienia, oferując między innymi umowę o pracę (UoP). Dbamy o to, aby warunki współpracy były dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz kwalifikacji naszych kandydatów. Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Specjalisty ds. Wsparcia Sprzedaży. W przypadku tego stanowiska, jesteśmy w stanie zaoferować zatrudnienie na podstawie umowy o pracę już od pierwszego dnia współpracy. Zachęcamy do aplikowania i dołączenia do naszego zespołu. W razie dodatkowych pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

dozna

do UOP to bardziej tutaj bym kandydował: gov.pl

Były Pracownik

Jako były pracownik nie polecam pracy w BNI Poland. Firma jest niestabilna. Począwszy od zatrudniania pracowników bez dokładnych opisów obowiązków i planów dla nich, a kończąc na masowych zwolnieniach. Firma BNI jest odpowiednia dla osób które rozpoczynają pracę. Można się dużo nauczyć "jak parzyć kawę", odpisywać na maile "według szablonu" i robić odtwórcze rzeczy (podobny zakres dla juniorów, jak i expertów). Nie jest to miejsce gdzie pracownik może rozwijać siebie oraz firmę. Brak kompetentnych osób na stanowiskach menedżerskich sprawia, że dobrzy pracownicy sami odchodzą. Dodatkowo atmosfera firmy, plotki oraz brak wsparcia HR sprawia, że w firmie jest duża rotacja. Nie polecam pracy w tej firmie.

@Były Pracownik

Dziękujemy za podzielenie się swoimi przemyśleniami. Jest nam niezmiernie przykro, że Twoje doświadczenia z BNI Poland nie były satysfakcjonujące. Bierzemy pod uwagę wszystkie opinie, zarówno pozytywne, jak i negatywne, gdyż są one dla nas cennym źródłem informacji. Życzymy powodzenia w przyszłych przedsięwzięciach.

Czy rotacja pracowników w Bni Poland Sp. z o.o. na Koordynator jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 9 czerwca na Pracuj.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

coraz więcej nowych twarzy, dużo zatrudnień z powodu rozwoju organizacji - z tego co wiem

Izabela
@sł

No to spoko skoro się rozwijają, ale jest jakiś konkretny powód dlaczego to wszystko ruszyło?

Barbara
@sł

A ty też tam pracujesz? Możesz powiedzieć od siebie jak atmosfera i zarobki?

pomocna

Rotacja na tych stanowiskach jest bardzo duża. Najczęściej po 3 miesiącach osoby same składają wypowiedzenie.

Wiolka
@pomocna

To jak z tym jest w końcu, szukają z powodu rozwoju czy zwolnień? Czemu koordynatorzy mieliby odchodzić po tym czasie? I tak przy okazji chciałabym dopytać czy te 3 miesiące to okres próbny czy dłużej on trwa w firmie?

@pomocna

Dziękujemy za komentarz. Dynamika zmian na stanowiskach jest różnorodna i zależy od wielu czynników, w tym od specyfiki i wymagań danego stanowiska. Okres próbny jest dla nas i dla pracownika okresem wzajemnej weryfikacji. To czas, w którym obie strony mają możliwość oceny, czy współpraca będzie korzystna w dłuższej perspektywie. Pozdrawiamy!

@Wiolka

Dzień dobry, w naszej firmie okres próbny uzależniony jest od stanowiska. Standardowo wynosi 3 lub 6 miesięcy. Pozdrawiamy!

@BNI Polska Sp. z o.o.

Dowiadujecie się o powody rezygnacji pracowników z pracy u Was, czy nie musicie, bo są Wam one doskonale znane? Jakie to są powody, jeśli to nie tajemnica?

W naszej firmie nie mamy sformalizowanej procedury tzw. exit interview. Niemniej jednak Zespół HR stara się regularnie rozmawiać z pracownikami. Z naszego doświadczenia wynika, że najczęstsze przyczyny odejść są związane z poszukiwaniem nowych możliwości rozwoju. Często pracownicy otrzymują oferty pracy, które są dla nich atrakcyjne i zbyt korzystne, by ich nie rozważyć. Dodatkowo, niektórzy dochodzą do wniosku, że charakter pracy w naszej firmy nie jest w pełni zgodny z ich osobistymi preferencjami i szukają innych wyzwań. Pozdrawiamy

Czy w BNI Polska Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Dzień dobry! Na obecny moment nie ma przewidzianych paczek, ani bonów świątecznych. Ale do biura BNI co tydzień dostarczane są świeże owoce dla pracowników. Pozdrawiamy!

Judyta

A te 3 dni szkoleń jak dokładnie wyglądały? Po trzech dniach pracownik jest w pełni przygotowany do pracy i da sobie radę sam? Czy raczej czuje się jeszcze niepewnie i potrzebuje pomocy innych pracowników?

Porekrutacyjna

Ogólnie jestem zawiedziona podejściem firmy do kandydata na pracownika. Miałam umówione spotkanie zdalne na konkretne stanowisko. Gdy czekałam na spotkanie po 10 minutowym spóźnieniu osoby z firmy otrzymałam informację, że spotkanie się nie odbędzie z winy rekrutera.Rozumiem, zdarza się. Pani zaproponowała inną godzinę tego dnia , lecz niestety dla mnie spotkanie o tej godzinie nie było już możliwe. Zaproponowałam wiec w wiadomości inny termin spotkania i zapytałam czy jest możliwość umówienia się na inny termin, lecz niestety od tygodnia nie otrzymałam ŻADNEJ odpowiedzi. Wydaje mi się, ze napisanie wiadomości SMS nie jest dużym wysiłkiem i naprawdę jestem zawiedziona wystawieniem do wiatru, nigdy więcej nie skorzystam z rekrutacji w danej firmie … Jeśli termin był nieadekwatny wystarczyło wogole wysilić się i podać informacje a nie wistawiac kogoś do wiatru.

@Porekrutacyjna

Szanowna Pani, bardzo dziękujemy za Pani komentarz. Chcielibyśmy serdecznie przeprosić na brak odpowiedzi w procesie rekrutacji. Jest to niedopatrzenie z naszej strony, które nie powinno mieć miejsca. Staramy się informować kandydatów na bieżąco o kolejnych krokach – wiemy jak ważne jest to i dla Państwa, i dla nas. Informacja od Pani jest dla nas niezmiernie cenna, bo pozwoli nam to uniknąć podobnych sytuacji na przyszłość. Pozdrawiamy serdecznie

Dzień dobry, dziękujemy za uwagę, ale już skontaktowaliśmy się bezpośrednio z Panią, która napisała komentarz. Pozdrawiamy serdecznie

WTF

Wydaje mi sie pomocna

Karo

Jacek
@Karo

To wspaniale, że masz takie pozytywne odczucia. Zastanawiam się, jako były członek tej organizacji, o jakie ubiegałaś się stanowisko? Sekretarka? Bo wszystkie inne są obsadzone spośród członków. Podziel się z nami tym, na jakie to stanowisko usiłowałaś się dostać, gdzie tak bardzo doceniono twoje kompetencje, że cię nie przyjęto?

`ja
@Jacek

@Jacek na stronie https://www.bnipolska.pl/kariera/ maja troche ogloszen to chyba szukaja roznych pracownikow

Matrix Rz
@Karo

Czy w BNI Polska Sp. z o.o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Koordynator Sprzedaży?

Dziękujemy za pytanie. Pierwszą umowę o pracę zawieramy na okres próbny trwający 3 miesiące. Dzięki temu obie strony, zarówno nowo zatrudniona osoba, jak i my jako pracodawca, możemy dokonać weryfikacji wyboru. Pozdrawiamy!

Na stronie nie ma aktualnie ofert pracy, ale jest informacja że można złożyć aplikację. Mnie interesuje praca jako wsparcie menadżerskie, jak to wygląda z zarobkami, idzie zarobić? Można awansować po jakimś czasie czy posady są stałe?

@Anna

Zapraszamy na naszą stronę kariera https://www.bnipolska.pl/kariera/ oraz profil pracodawcy https://pracodawcy.pracuj.pl/profile/bni-poland-sp-z-o-o,2qpdqk2,pl i zachęcamy do sprawdzania aktualnych ofert pracy. Ogłoszenia pojawiają się na bieżąco, w zależności od zapotrzebowania. Wynagrodzenie na każdym stanowisku jest określane na podstawie posiadanego doświadczenia i umiejętności.

Zostaw merytoryczną opinię o BNI Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w BNI Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BNI Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BNI Polska Sp. z o.o.?

BNI Polska Sp. z o.o.