PRIVATE SAFETY Sp. z o.o.

Opinie o PRIVATE SAFETY Sp. z o.o.

Aktualność
RR Security wiodąca firma z branży ochrony i bezpieczeństwa, aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PATROLU INTERWENCYJNEGO
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
-podjazdy kontrolne pod obiekty chronione, w celu sprawdzenia stanu prawidłowego zabezpieczenia
-podejmowanie natychmiastowej interwencji w sytuacjach zagrożenia na adres, z którego generowany jest sygnał alarmowy

Wymagania:
-wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej
-zaświadczenie o niekaralności
-pozwolenie na broń obiektową (dodatkowy atut)
-mile widziane doświadczenie w pracy w załogach interwencyjnych
-zapraszamy do zgłoszeń osoby posiadające czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
-formę zatrudnienia: umowa o pracę / umowa zlecenie
-konkurencyjne stawki i dogodny system zmian
-realne wsparcie przełożonych w codziennej pracy
-szkolenia

Zapraszamy do kontaktu: tel. 661-297-227
Jaro Nowy wpis

Maja teraz ofertę dla pracownika ochrony z wpisem kpof. Stawka 4500 brutto etat + 28,5/h brutto zlecenie. Czemu są dowie umowy bo mi wygląda że na umowie o prace nie chcą przekroczyć minimalnej a to dla pracownika dość niekorzystne jeśli chodzi o późniejszą emeryturę. Każdy pracownik tak ma czy wraz ze stażem można negocjować żeby umowa była jedna?

Akurat szukam pracy, a firma szuka kwalifikowanego pracownika ochrony w Jelczu-Laskowicach. Pytanko czy obiekt zawsze jest jeden i ten sam czy często jesteście przenoszeni z miejsca na miejsce, w zależności od zlecenia? System pracy 24h, więc wolałabym jedno miejsce obsługiwać.

Maciek

Witam wszystkich. Od niedawna pracuję w rr ochrona. Mam pytanie kiedy powinienem dostać umowę, bo na razie żadnej nie dostałem. Z pracy jestem bardzo zadowolony, wbrew opiniom tutaj pisanym. Wam to chyba zawsze nic nie pasuje?

@Maciek

Ale ta firma nie nazywa się rr ochrona. Piszesz pod właściwą firmą? I na jaką umowę oraz stawkę się umawiałeś? Zastanawia mnie też, czemu podjąłeś zatrudnienie bez umowy do podpisu? Ze swojej strony dodam tylko, że w sierpniowym ogłoszeniu dla pracownika ochrony na obiekt handlowy podawano info o umowie zleceniu, natomiast nie wysłałem CV, gdyż nie informowano o stawce. Jak jest z zarobkami o chwili obecnej, sam chciałbym wiedzieć?

No a co dalej z konkluzją jakoś odnośnie tego wątku? To ta robota będzie dobra czy tez nie? może to być jednak zależne od spółki pod która się jest, skoro jakimiś nazwami rzucacie? Bez względu na miejsce zamieszkania i tym podobne nie ma problemu, żeby się zatrudnić?

@Maciek

A w jakich godzinach pracujesz jako ochroniarz? Grafik macie ustalany jakoś wcześniej, dni wolne też się zdarzają? Przed zatrudnieniem miałeś rozmowę kwalifikacyjną, na której był omawiana szczegóły pracy?

Fikus

Ale przecież te spółki to naprawdę jedna firma, a jest ich parę po to żeby dawać kilka umów na raz. Dostajesz trzy umowy na raz żeby kiwać na zusach i innych. Tak jest w ochronie wszędzie. A po nowym roku ZUS od każdej umowy zlecenie, więc się nie da. Co Ty gościu nie dzisiejszy jesteś?

Fikus

Jak dają ogłoszenie to chyba nie jest problem żeby się zatrudnić nie? A jakie ma znaczenie w jakiej spółce? Inaczej się pracuje? Pytanie tylko na jakich warunkach. O umowie o pracę to zapomnij. Jak grupy nie masz oczywiście.

lurker

Na umowę o prace to powinna być umowa od razu, a zlecenie to różnie. Ludzie biorą robotę bez umowy żeby zobaczyć jak jest, ja dostałem po miesiącu. Ważne żeby stawka się zgadzała z tym co mówili. A niektórym wogole nie zależy, różne doróbki itp. A najniższa to musisz mieć, nawet na zlecenie. Kilka umów zleceń nie da rady od nowego roku, bo ZUS od każdej. Czyli będzie jedna.

@Fikus

ZUS na zlecenie od jednej, od reszty nie musi. Po nowym roku od każdej, wymóg UE. Tak robili wszędzie w ochronie.

Wolfram
@Maciek

Lepiej się dowiedz czy płacą na NFZ, ZUS i inne składki, bo możesz być bardzo nie zadowolony.

Ale umowy mają wszyscy, niezależnie od czasu zatrudnienia? Możecie korzystać śmiało z telefonów podczas pracy czy tylko podczas przerwy, ale inni łamią zakazy? 10k to chyba sporo czy się mylę? Bo nie wiem w ogóle na jaką kwotę się nastawić, może podasz podstawę na rękę?

lurker

A jak ma być inaczej? Musi być grafik 24/48, 12/24 albo 8, 10 to wolne wychodzi nie? A kto bierze robotę bez poznania co i jak?

Na tej stronie to siedzą jacyś małolaci co nigdy nie pracowali. Świadczą o tym pytania jakie zadają, jaką stawka, grafik i inne. Kto w ochronie da ci dobrą stawkę? Zawsze jest najniższa. Jakieś kombinacje z umowami itp. Albo jacyś wariaci co się wykłucają o glupoty, a nic się nie dowiesz.

@Anonim

No, ale może w końcu przez takie pytania branża ochroniarska zmieni się na lepsze. Wiesz może czy żeby pracować tu w ochronie trzeba mieć orzeczenie o niepełnosprawności? Ktoś niżej pisał, że jest praca 24/48, można tak cały czas ciągnąć ten system jak komuś odpowiada?

@Fikus

Czyli uop dostają tylko ludzie z grupą? Często zatrudniają ludzi, którzy jednak grupy nie posiadają? W jakim stopniu trzeba mieć orzeczenie, żeby na pewniaka dostać robotę?

Człowieku, co ci się zmieni w branży która się zwija? Praca tylko dla niepełnosprawnych, kasa z pfron, studentów bo zusu nie trzeba płacić? Nikt normalnego nie zatrudni bo się nie kalkuluje. A wraca zatrudnienie na czarno.

@Anonim

Czyli jak student traci status studenta to może pożegnać się z pracą? A ta robota na czarno to chociaż jest wynagrodzona lepszą pensją, bo przecież musi się to opłacać każdej ze stron?

Te 50 zł to dniówka z umowy? Rozwiń proszę. Ja właśnie szukam (usunięte przez administratora) w ochronie ale nie znalazłem żadnych aktualnych ofert z tej firmy. Może ktoś będzie wiedział i da znać, czy teraz potrzebują do (usunięte przez administratora)

Nie znalazłem w sieci żadnych aktualnych ofert pracy. To znaczy że mają na full pracowników i nikogo nie potrzebują na ochronę? Jakby przyjmowali to trzeba mieć wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony czy tu nie jest to potrzebne? Dają całe umundurowanie?

Ale na serio z tym upadkiem? Bo tak myślałem, aby wysłać cv, no ale teraz się zastanawiam. Jest tu jakiś problem z finansami w firmie w tym z problemami z wypłatami? Wgl jest sens wysłania cv, czy nie ma tu teraz żadnych wakatów?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PRIVATE SAFETY Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Pracownik Ochrony Fizycznej?
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w PRIVATE SAFETY Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik Ochrony?

Może ktoś napisać jak w firmie RR traktuje się osoby (usunięte przez administratora) Czy panuje tolerancja wobec nich? A osoby transgender? Proszę o odpowiedź!

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do PRIVATE SAFETY Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Pracownik Ochrony?

Trafiłem na ogłoszenie pracownik ochrony na obiekt handlowy, więc zajrzałem też tutaj. Znalazłem informację, że wypłata na czas i stawka całkiem w porządku, można liczyć na mundur i elastyczny grafik. A podpowiecie mi ile to będzie netto na godzinę?

Maryla

Znalazłam ofertę pracy w ochronie, niestety nie ma zbyt dużo informacji na temat pracy. Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć? Czy podpisywane są uop? Czy zdarzają się nadgodziny? Czy można wypracować premię?

AAA

Jak to 240, jakieś nadgodziny? To weź proszę napisz, czy to tak ciągle czy tylko w niektórych miesiącach. Czasem to mi nie przeszkadza przyjść i dorobić, ale na dłużej to bym wolał jednak po osiem. A jakie zmiany?

Ktoś

Firma mieście Łodzi to jeszcze istnieje? W sensie czy ma jakieś obiekty? Ktoś coś wie?

Kondzik

Praca moim zdaniem w porządku. Przyszedłem z ogłoszenia jakieś pół roku temu, bez żadnych kontaktów i polecania. Dostałem umowę o prace i chwalę sobie warunki. Pozdrawiam,

Lenka

Czyli po tych 2 podwyżkach o których piszesz ile w obecnym roku wynoszą zarobki? Podasz konkretną kwotę?

Jak wygląda sprawa grafiku w PRIVATE SAFETY Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Prezes klubu

Nie prawdą jest ze firma daje tylko umowy śmieciowe. Prezes dba o nas ja ojciec kochany. W ogóle jest super i nie ma żadnych opóźnień w wypłatach. RR security jest spoko.

Eryk

Ochrona jak ochrona, to w zależności na jaki obiekt chcesz iść i jakiego koordynatora trafisz jednemu zależy bardziej 2 mniej.

Irena
@Eryk

To tutaj można sobie obiekty samemu wybierać? Czy jak działa przydział? Zarobkowo przy tym dobrze można wyjść?

Trwa teraz rekrutacja na stanowisko OCHRONA OBIEKTU HANDLOWEGO. Jest tam napisane, że dają Umowę Zlecenie. Czy wiecie, na jaki okres podpisywana jest pierwsza umowa i jaką stawkę dają świeżakom?

Gacek

jakieś opinie? kumpel robi i poleca, ale będę wdzięczny za opinie innych Pzdr Kamil

Bruno
@Gacek

Jest ok. Mają różne obiekty/ OFI/ Sprzątanie Inkaso, GI coś znajdziesz. w zależności od roboty oczywiście różne stawki.

Misiek
@Gacek

zależy czego szukasz, obecnie mają dużo obiektów handlowych, konwojowanie, budowy... i zależy w jakim rejonie polski. ja pracuję w gdańsku na obiekcie ( usługowo/biurowym) i jest wszystko okej.

Granatnik komendanta

RR najlepsza firma w polsce i w Europie!

Alicja
@Granatnik komendanta

cóż za entuzjazm. :) a napiszesz w czym według Ciebie tak przewyższa inne firmy z branży? Europejskich konkurentów nie znam ale spośród polskich to w czym są tu lepsi?

Helena

Firma ma problemy? To pewne? Może wiesz coś więcej na ten temat? Czy sytuacja firmy odbija się na pracownikach? Wynagrodzenia wypłacane są terminowo? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Wojtekk

pracuję u nich w handlówce - stawka ok wiadomo praca trochę ciężka ale wszytko jest ok nawet jak poprosiłem o wymianę munduru nie było z tym problemu.

Zostaw merytoryczną opinię o PRIVATE SAFETY Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w PRIVATE SAFETY Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PRIVATE SAFETY Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 155.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRIVATE SAFETY Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 139, z czego 120 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PRIVATE SAFETY Sp. z o.o.