Opinie o Allandmax Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Allandmax Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Allandmax Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i wulkanizacja opon i felg
Produkcja i wulkanizacja opon i felg Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Allandmax Sp. z o.o. w Warszawa

Maciek

Witam, niestety mogę jedynie odradzać wizytę - w ostatnią środę, wypełniłem formularz kontaktowy na stronie, po paru minutach zadzwonił ktoś z myjni i umówił mnie na następny dzień, czwartek (17.01.) na godzinę 18:00. Podjechałem kilka minut przed czasem, po wejściu okazało się, że pracownik w ogóle się mnie nie spodziewa, natomiast spodziewa się przyjazdu innego klienta. Generalnie OK, zdarza się, ktoś mógł się pomylić, nie przekazać itd., poczekałem w Panoramie +- 45 minut, aż skończą myć auto tamtemu gościowi. Doczekałem się, z pracownikiem umówiłem się na mycie nadwozia + felg i wosk polimerowy = łącznie 110 zł. Zaczęli działać, liczba mnoga, bo dołączył jeszcze jeden pracownik, po 30-40 minutach, więc szybko moim zdaniem, okazało się, że skończyli. Mój błąd, że wówczas nie przyjrzałem mu się bardzo dokładnie, a jedynie rzuciłem okiem, wszystko wyglądało na elegancko umyte. Wróciłem do domu, zostawiłem auto w garażu i dopiero dziś znów je odpaliłem. No i dopiero dziś w dziennym świetle zauważyłem, że niemal całą maskę mam porysowaną, takimi półkolistymi zadrapaniami, ewidentnie powstałymi przy myciu/wycieraniu. Wygląda na źle dobraną, "ostrą" gąbkę, szczotkę, czy coś podobnego. Także się załamałem trochę, a zaraz idę obejrzeć dokładnie resztę auta... Gdzie jak gdzie, ale po to są ręczne myjnie, żeby klient nie musiał się bać, że mu maszyna porysuje karoserię czy urwie lusterko...Dobranie odpowiednich narzędzi do umycia auta nie wymaga ponadprzeciętnych kompetencji. To jest po prostu bardzo nieprofesjonalne, a ja będę musiał wydać kilka razy więcej na usunięcie tych rys.

Zostaw merytoryczną opinię o Allandmax Sp. z o.o. - Warszawa

Firma Allandmax Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Wulkanizacja pracownik, Dawidy gm. Raszyn - Czerwiec 2023

Czy pracujesz w firmie Allandmax Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Allandmax Sp. z o.o.
  • Aleja Wincentego Witosa 31