USŁUGI TRANSPORTOWE G. CIEPLIŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Opinie o USŁUGI TRANSPORTOWE G. CIEPLIŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA

qwerty Nowy wpis

Sporo tu o pracy napisaliście i wdzięczny jestem, bo zaoszczędzicie mi czasu na dowiadywanie sie ;d Zabrakło mi tylko podstawowej wiedzy panowie, jak ze stawkami na kierowcę? Dajcie znać, ile wyciągacie, chyba pracodawca nie zrobi problemu z tym?

Nickname Nowy wpis

Jeśli chodzi o samą pracę to fajna sprawa, pieniądze też spoko, auta regularnie naprawiane natomiast kwestia spalania i oceny to patologia. Nie jesteś kierowcą tylko robotem który ma mieć daną ocenę nieważne czy jedziesz trasę po mieście przez cały dzień czy lecisz w nocy autostradą. Wymagana jazda na tempomacie nawet na drodze dojazdowej do magazynu. Zmierza to w złym kierunku niestety. Ideałów na tym świecie nie ma drogi pracodawco.

Lolka

No jeśli były usunięte to zapewne naruszały regulamin forum ;< Ale wracając do tematu wątku, to w takim razie możesz Ty opisać jak wygląda u nich atmosfera i czy może będą prowadzili jakieś rekrutację, bo nie mogę w sieci znaleźć żadnych ogłoszeń i zastanawiam się dlaczego...a skoro firma transportowa, to myślałam, że może mój mąż będzie mógł do nich startować jako kierowca

Lolek Nowy wpis
@Lolka

Wolność wypowiedzi gwarantuje konstytucja, nie regulamin. Tu brak ciągłości wypowiedzi bo niekorzystne są usuwane. To jak za rządów (usunięte przez administratora) Ale rozumiem bo muszę przyznać że to wina Tuska. Mąż niech szuka sam roboty dla siebie a nie(usunięte przez administratora) mu znajduje a potem pretensje ze nie tego chciał. Firma placi dobrze jak na dystrybucję. Jak wezmą przykład z Biedry to zejdą na ziemię bo tam też są kierowcy a tysiaka mniej mają.

Dariusz Nowy wpis
@Lolek

To kierownicy tak dobrze zarabiają? A zdarzają się awanse na wyższe stanowisko z niższej kadry? Mam na myśli rekrutacje wewnętrzne.

Jak wygląda sprawa grafiku w USŁUGI TRANSPORTOWE G. CIEPLIŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Czy pracodawca idzie na rękę?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w USŁUGI TRANSPORTOWE G. CIEPLIŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA na stanowisko Dyspozytor międzynarodowy? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.

andrzejew

Kolego ten z góry to chyba jakiś nierób i desperat... Ja robie prawie 2 lata i sobie chwale, bo sie dogadać można dyspozytor jest w porządku a wiadomo magazyn często przegina pałe bo ładują strasznie długo i nie raz przesuwają załadunki ale tego nie przewidzisz a co do wolnego to wiadomo przed świętami ciężko ale po za tym to ja jak potrzebowałem to się zgłaszałem wcześniej i dostawałem bo ja to jak człowiek sie zachowuje i wiem że medal ma dwie strony robota jak robota szanować sie trzeba wtedy jest miło. A te gorzkie żale pewnie pisze jakiś maruda który ogląda sie na innych zamiast patrzeć na siebie i to najlepiej to by co drugi dzień chciał pauzować pozdrawiam

andrzejew

Jeszcze dodam że robiłem u dwóch innych przewoźników dla tej samej sieci sklepów i tu mi aktualnie najlepiej pozdrawiam

Mieczysław
@andrzejew

To widzę masz totalnie inne spostrzeżenie na temat pracy tam. Tknąłeś we mnie trochę nadziei, bo tak się zastanawiam sam, czy nie złożyć cv. Szukam firmy, gdzie są doceniani kierowcy. Premie czasami szef jakieś daje albo dodatki do pensji? No i najbardziej to ciekawi mnie, czy serio są takie sytuacje, że nie ma na karcie kasy na paliwo?

@Mieczysław

Kolego za dobrą norme można co miesiąc zgarnąć dodatek tak więc na moje warto jeździć z poszanowaniem sprzętu i dbać o porządek a nie jak dzikus i brudas kultura pracy dobra to i relacje potem dobre pozdrawiam P.S. ja akurat mam mały zbiornik wiec leje codziennie całego i nie miałem jeszcze problemów z tankowaniem a atmosfera pewnie zależy w której części firmy i z jakim dyspozytorem jest praca podobno u młodego jest tragedia a ja na szczescie gdzie indziej jestem i mi jest po prostu dobrze i robie swoje to mowie jak jest pozdrawiam

SZOFERR
@andrzejew

U Młodego jeżdżę i jest normalny, przynajmniej mordy nie drze jak niektórzy dyspozytorzy. Idzie się z nim dogadać, urlop miałem zaplanowany, dał bez żadnego ale. Pod Kauflandem trochę ciężko ale ogólnie do przeżycia. Robić trzeba wszędzie

Roman

To nie mógł tego zgłosić bo takie odzywki to faktycznie poniżej poziomu. Zresztą praca 15 godzin też jest poza normą. Ciebie zwolnili czy sam odszedłeś?

Iza

Widzę, że trochę jest tu opinii dotyczących problemu z wypłatami...możesz mi powiedzieć jaka jest Twoim zdaniem tego przyczyna, firma ma jakieś problemy z płynnością? I co z tymi autami? Przecież raczej to niemożliwe by auta niesprawne były przepuszczane do jazdy, bo muszą mieć na bank ważny przegląd, chyba że Ty masz jakieś specjalne wymagania co do komfortu poruszanym się pojazdem. A te trasy to jak są układane, przez płatne autostrady? Ile dziennie taki kierowca musi być za kółkiem?

Czy w firmie USŁUGI TRANSPORTOWE G. CIEPLIŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA są regularne szkolenia pracownicze?

Jak czytam czy są szkolenia to juz widzę ze wiedzą nie swiecisz .Człowieku pracodawca wymaga od Ciebie żebyś jeżdzil Ty od niego żeby Ci płacił

Katarzyna
@12345

No nie wiem... Przecież inne firmy szkoła swoich pracowników i nie ma nic w tym dziwnego. Czyli tutaj na nic takiego nie można liczyć?

Rambo

Firma jak wiele innych Pracować trzeba wszędzie, nikt za siedzenie w domu nie płaci. A jak się komuś nie podoba proszę zmienić pracę a nie wypisywać dziwne opowieści jak źle i w ogóle.

Stefan

To albo opinie nygusów i ksieciów z 500+ albo nie wiem bo pracuje w tej firmie i nie widzę żadnych - jedynie ten na akumulatorze :) żadnych problemów z wypłatami, urlopami i innymi takimi . Także niewiem

Bożena
@Stefan

No widzisz. Ile ludzi, tyle opinii. A tak z ciekawości ile wynosi ta wypłata? 3000 czy na więcej można liczyć?

Stefan
@Bożena

Wystarczająco:)

Ilona
@Stefan

3 to wystarczająco czy nie odnosisz się do stawki, którą zarzuciła? Jak wiadomo zawsze mogłoby być lepiej pewnie ale w odniesieniu do aktualnej inflacji to coś podskoczyło w porównaniu z poprzednim rokiem?

magazynier

Nie ma sie co dziwić skoro centrum ruszyło dopiero pod koniec września, to na co liczycie, że bendziecie siedzieć na (usunięte przez administratora)i nic nie robić? Sam chciałem na kierowce ale jasno mi mówiono, że praca od września ale zależy kiedy centrum ruszy... wiec albo macie problemy ze zrozumieniem? Albo coś z wami nie tak? Na magazyn tez bylo przyjsc mnie wzieli szybciej robota zmianowa 8h kasa troche mniejsza ale spokuj większy... Ludzie wezcie sie do roboty a nie tylko narzekacie najlepiej leżeć kołami do góry i nic nie robić nie tędy droga powodzenia

@magazynier

Zgadzam się. Z narzekania żadnych pieniędzy nie będzie. Lepiej się wziąć do roboty. Ile ci dali na magazynie? Wiem, że trochę mniej niż na kierowce ale jesteś zadowolony? Ile mniej więcej można zarobić na czysto?

jędrzej
@Roman

Powyżej średniej ,ale każdy ma inne zarobki.

@jędrzej

Od czego zależą te zarobki? Od doświadczenia, czy chodzi o premie, którą nie każdy zrobi w miesiącu?

baca
@Roman

Od wszystkiego . Od doświadczenia też.

Mikołaj
@baca

A ktoś jakieś konkretne kwoty może podać ile tu można zarobić? Bo jak mniej niż 3500 na rękę to średnia opcja

Małgorzata

Co to za Aldi? O czym Ty piszesz? Zresztą się zgadzam, nie można się poddawać tylko trzeba walczyć do końca.

jędrzej

Nie słyszałem, żeby redukowali ludzi, raczej jak kogoś zwolnią to zasłużył sobie.

Małgorzata
@jędrzej

No raczej, przecież bez podstaw nikt nikogo nie zwalnia. A Ty się czujesz bezpiecznie na swoim stanowisku?

Dziki

Witam . Jak teraz wygląda praca w tej firmie ?

Udar

Ktos moze powiedziec czy na Aldi na trasach ze Slaska na kujawy i pomorze jest podobnie? Proponuje 5500 a 6000 z premia.Jazda od niedzieki do soboty. Pauza 25 h i znow w drogę? I czy faktycznie moga obniżyć pensje itp?

Kierowca

Tak szczerze to mi się dobrze pracuje. Wszystko kwestia tego czy jesteś ogarnięty, jak jesteś muł to się nie odnajdziesz. Płaci 5tys, więc nie ma co narzekać. Jak przerobisz pierwszy miesiąc i ogarniesz jak załadować, to potem jest już z górki, robota po ok.9h, czasem nawet 5 jak dostaniesz krótki rozładunek. Teraz po zmianie spedytora jest nadzieja, że robota będzie bardziej poukładana :) auta pierwszej świeżości nie są i narzekać można ewentualnie na to, jednak to również może się niedługo zmieni (jestem dobrej myśli)

Kierowca

Widać, że firma ma bardzo dobrze wykwalifikowanych i doświadczonych kierowców zawodowych. Biorą takich ludzi, szukając oszczędności a później widać efekty. A mieli takich normalnych kierowców .... (usunięte przez administratora)

Piotr Będziński

Witam u Gabriela pracowałem byłem zadowolony nie narzekałem zwolniłem się z powodu dalekiego dojazdu do pracy . Po jakimś czasie postanowiłem kupić swój zestaw żeby lepiej zarabiać utrzymałem się 3 lata na swojej ciężarówce niestety stawki za tono kilometry są nie ciekawie ciężko utrzymywać cały skład i siebie nie jest kolorowo coś już wiem na ten temat Więc Panowie nie dziwne że Gabriel týle płaci bo jemu też Lipnie płacą pozdrawiam

Jasiek

Chyba ktoś myli oczekiwania firmy wobec pracowników z wyzyskiem. Niestety nasza wydajność w pracy nie jest zbyt duża ale ja jestem zadowolony z pracy w firmie dlatego polecam!

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Usługi Transportowe Gabriel Ciepliński Sp. z o.o.?

gość

gdzie znajdę namiary na firme ..jakiś telefon czy email?

Bazyliszek0000

Jak nie rozumiesz to jest Twój problem. Nikt tu nie mówi o kwotach z rzędu 10ciu tysięcy. Widzę, że ponosi Cię fantazja. Ale dla Twojej wiadomości - od dawna tu nie pracuję, mam lepszą wypłatę niż tym (usunięte przez administratora) na początku i po trzecie jestem codziennie w domu bo pracuję od 6 do 16 i każdy weekend wolny a więc o " pracę jest łatwo" tylko trzeba mieć ja-ja o ile wiesz co to jest.

Bazyliszek0000

Ależ oczywiście, że mam dużo czasu, żeby sobie zajrzeć na stronkę i poczytać lekturę bo nie muszę siedzieć i czekać na smsa od szanownego pana dyspozytora. A jeśli chodzi o pracę to nie trzeba na siłę tam pracować.(usunięte przez administratora). A pracy w Olsztynie jest sporo. Wystarczy dobrze się rozejrzeć. A więc powodzenia.

były

Z dru­giej strony dla­czego tak się dzieje a no dla­tego że się wszy­scy na to godzi­cie obcieli Wam po 1000 zł paru chło­pa­ków ode­szło a reszta została i grzecz­nie pra­cuje jedyne co potra­fi­cie to tro­che pona­rze­kać jak się spo­tka­cie na par­kingu pod Kau­flan­dem i dla­tego tak jest w tym kraju nie ma jed­no­ści wśród kie­row­ców Ci co naj­gło­śniej krzy­czeli zostali i pra­cują

Zostaw merytoryczną opinię o USŁUGI TRANSPORTOWE G. CIEPLIŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Warszawa

• Jak się pracuje w USŁUGI TRANSPORTOWE G. CIEPLIŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy USŁUGI TRANSPORTOWE G. CIEPLIŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w USŁUGI TRANSPORTOWE G. CIEPLIŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

USŁUGI TRANSPORTOWE G. CIEPLIŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA