FRIZO Chłodnictwo, Wentylacja Przemysłowa, NH3, CO2, ESG

Opinie o FRIZO Chłodnictwo, Wentylacja Przemysłowa, NH3, CO2, ESG

FRIZO INWESTUJE W CENTRUM BADAWCZO-ROZWOJOWE

Wczesną wiosną 2023 r. rozpoczęto prace budowlane w Miszewku k/Gdańska, gdzie  powstaje Centrum B+R Frizo  – projekt dofinansowano z  Funduszy Europejskich.
Jak przyznaje przedstawiciel inwestora Sławomir Kubiczek – Prezes Zarządu Frizo Sp. z o.o.W powstającym obiekcie zostanie opracowana nowatorska linia produkcyjna do budowy Kontenerowych Maszynowni Chłodniczych (KMCh) wykorzystująca jako media robocze naturalne czynniki chłodnicze. Na uwagę zasługuje fakt, że technologie cechuje innowacyjność w skali świata.Dzięki tej inwestycji, realizacja energooszczędnych i innowacyjnych rozwiązań nabierze jeszcze szybszego tempa. Ponadto zostanie stworzona Akademia Frizo, w której będziemy mogli kształcić przyszłe kadry inżynierskie, nie tylko na nasze potrzeby, ale również dla naszych partnerów biznesowych.
Obszar B+R to miejsce w firmie gdzie, rodzą się najbardziej wymagające koncepcje inżynieryjne. Urządzenia przechodzą rygorystyczne testy jakościowe na wszystkich etapach produkcji dla pewności spełnienia najwyższych standardów rynkowych. Ciągła analiza parametrów technicznych przez innowacyjne oprogramowanie, dobór komponentów najwyższej jakości, ciągły proces testów oraz nadzór profesjonalnego zespołu inżynieryjnego Frizo, pozwala mieć pełne zaufanie do proponowanych rozwiązań.
Spełnienie najwyższych standardów odnośnie minimalizacji negatywnego oddziaływania na środowisko, najwyższej efektywności energetycznej rozwiązań oraz ustalone zasady współpracy ze społecznością lokalną dopełniają obrazu tego wyjątkowego miejsca.”
Budowa centrum B+R będzie skutkować rozbudową powierzchni produkcyjnej Frizo do 10.000 m2.
Dzięki tej inwestycji firma staje się największą jednostką produkcyjną przemysłowych rozwiązań chłodniczych oraz pomp ciepła w Polsce i regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Biuro projektowo-konstrukcyjne, działy kontroli jakości i certyfikacji, dział monitoringu i automatyki przemysłowej dopełniają obrazu tego wyjątkowego obiektu.
Otwarcie CBR Frizo planowane jest na koniec roku.  Wartość projektu wynosi ponad 11 mln złotych.
Inwestycję dofinansowywano z Funduszy Europejskich w ramach działania 2.1 Wsparcie inwestycji w infrastrukturę B+R przedsiębiorstw, Inteligentny Rozwój.
Ona

Firma bardzo dba o pracowników, do każdego, podobnie jak do klientów, podchodzi się indywidualnie. Przede wszystkim atutem jest duża motywacja w zespole i docenianie każdego sukcesu, nawet najdrobniejszego. Fajni ludzie, pracuje się w miłej przyjaznej atmosferze, wszyscy są wobec siebie bardzo pomocni. Tu nie ma problemów nie do rozwiązania, wystarczy otwarcie powiedzieć. Polecam!

Inżynier
@Ona

Pracuje w firmie od kilku lat, W biurze panuje bardzo przyjazna atmosfera, plusem są duże możliwości doszkalające, ciekawe projekty oraz możliwość awansu. Polecam ????

Wspaniała atmosfera to nie jedyne zalety pracy w firmie Frizo. Dołączyłam po studiach i rozwijam się , prawdziwie rozwijam a nawet zaliczyłam już dwa awanse w przeciągu trzech lat. Polecam młodym i pragnącym się rozwijać kandydatom. Do zobacznie

Teresa
@Kasia

A miałaś już jakieś doświadczenie zdobyte podczas studiów, czy przyjęli Cię po studiach, bez doświadczenia, tak bez problemu? :))

Pracuję we Frizo od dwóch lat i oceniam firmę bardzo pozytywnie. Jako projektantka mam tu okazję uczestniczyć w ciekawych i nowatorskich tematach. Jeśli komuś zależy na ambitnej pracy, to polecam. Kompetentni ludzi z dużą wiedzą inżynierską, którzy bez problemu wesprą swoim doświadczeniem. Można się tu dużo nauczyć.

Dużo pracy ale Dzieki ludziom i atmosferze to dobry czas , wynagrodzenie tez Ok. Pracowałem w innych firmach i tam był tylko wyzysk ludzi a tu jest szacunek do ludzi i pracy. Polecam

Larysa Nowy wpis

Kosztorysant instalacji chłodniczych ma w ogłoszeniu wpisaną umowę o pracę na pełen etat jednak do teraz nie mam pojęcia na jakiej podstawie można się zatrudnić. jak bardzo doświadczenie wpływa na zarobki?

Tola

Witam, nie widzę nawiązania do pracy asystentów a właśnie oferta widnieje tu w zakładce. Nie ma w niej podanej stawki, wiec wprost spytam. Czy najpierw zaczyna się od minimalnej a potem na spokojnie jest cos więcej? jeśli tak to po jakim czasie i w jakiej atmosferze opracowuje się projekty? Czy warto zostać na dłużej?

@Tola

Wynagrodzenie uzależnione jest od posiadanych kompetencji i doświadczenia. Zachęcamy do złożenia CV na pracuj.pl. Dołącz do naszej załogi i pracuj z pozytywną grupą ludzi w miłej atmosferze.

Katarzyna
@FRIZO Chłodnictwo, Wentylacja Przemysłowa, NH3, CO2, ESG

A czy oferta pracy na stanowisko Kontroler biznesowo finansowy jest dla osoby z większym doświadczeniem, czy cv może złożyć osoba w trakcie doszkalania i zdobywania wiedzy?

Lenka
@FRIZO Chłodnictwo, Wentylacja Przemysłowa, NH3, CO2, ESG

W jakich warunkach prowadzona jest rozmowa na stanowisko asystenckie? Czy cos konkretnego się na niej sprawdza? Jest może test lub zadanie? Zastanawiam się jak się do nie przygotować

Nowy wpis

@Lenka

Witam serdecznie, dziękujemy za zadane pytanie. Na takiej rozmowie nie ma żadnych testów bądź zadań. Zapraszamy do złożenia aplikacji.

Nowy wpis

@Katarzyna

Zgodnie z ogłoszeniem kandydat powinien posiadać min. 3 letnie doświadczenie.

@Pracodawca Nowy wpis
@FRIZO Chłodnictwo, Wentylacja Przemysłowa, NH3, CO2, ESG

Moim zdaniem czasami ważna jest wiedza i to co się ma w głowie. Ktoś może pracować 3 lata i nie zdobyć takiego doświadczenia, jak ktoś, kto pracuje nawet krócej.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie FRIZO Chłodnictwo, Wentylacja Przemysłowa, NH3, CO2, ESG?

Aplikantka do pracy

Miałam okazję w dniu dzisiejszym wziąć udział w wstępnej rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Koordynatora. Najpierw zadzwoniła do mnie Pani z HR aby umówić spotkanie na Teams PILNIE jeszcze w dniu dzisiejszym!!!, po czym odbyła się rozmową po kilku godzinach która trwała całe pół minuty. Pani prowadząca rekrutację wmówiła mi że błędnie złożyłam aplikacje do innego województwa i że w takim razie nie będziemy kontynuować...sprawdziłam zaaplikowałam dobrze, niesmak pozostał. Pozdrawiam Panią która zarządza projektami, fajny trik na szybkie zniechęcenie kandydata ????

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie FRIZO Chłodnictwo, Wentylacja Przemysłowa, NH3, CO2, ESG? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Przedsiębiorca

Z firmą Frizo współpracuję już od jakiegoś czasu,współpraca przebiega bardzo sprawnie, płatności za wykonane zlecenia są realizowane na czas, komunikacja bez zarzutów. Pozdrawiam Zespół Projektantów :)

FRIZO INWESTUJE W CENTRUM BADAWCZO-ROZWOJOWE

Ona

Marzena

To może byś napisał w takim razie jak wygląda rzeczywistość, bo sama już nie wiem czy warto aplikować, a mają teraz tu ogłoszenie dla Kierownika Sprzedaży. Z tym docenianiem sukcesu to nieprawda? Bo w dziale sprzedaży to premie czy prowizje powinny być normą. Piszą o dogodnej formie zatrudnienia, UoP wchodzi w grę?

Firma
@Marzena

Zapraszamy na rozmowę , jeśli będzie miała Pani odpowiednie kompetencje i sukcesy oparte na faktach w branży HVACR to na pewno dostanie Pani wspaniałą propozycję. UoP to u nas standard chociaż nie zawsze taką formę współpracy życzą sobie nasi pracownicy. My jesteśmy elastyczni bo pracujemy na wspólny sukces.

Inżynier
@Ona

Aktualność
Jeżeli jesteś studentem/studentką, a marketing jest Twoją pasją, jesteś osobą twórczą o lekkim piórze, komunikatywną, social media ogarniasz na co dzień, szukasz nowych wyzwań i chcesz zdobyć doświadczenie
w innowacyjnej firmiebranży chłodnictwa przemysłowego, zapraszamy Cię do naszego Zespołu.

Płatny staż w dziale Marketingu - Oferta pracy w ExplodeJobs

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w FRIZO Chłodnictwo, Wentylacja Przemysłowa, NH3, CO2, ESG? Dodali nowe ogłoszenia 6 maja na GoWork.pl.

Alex

Czy Frizo produkuje wentylację zgodną z normami i posiada certyfikaty? Jeśli tak to jakie? Jako kandydat chciałbym wiedzieć co firma ma w ofercie

Ola

Czy w frimie Frizo Sp. z o.o. są jakieś benefity pracownicze? Opieka medyczna? Multi sport? Inne?

M
@Ola

Benefitow nie ma. Musisz sobie wykupić nie tanie ubezpieczenie i nie taniego multisporta

@M

Oczywiście oferujemy pracownikom pakiety prywatnej opieki medycznej oraz programy Multisport, ponadto firma dba o integrację organizując m.in wspólne wyjścia na koncerty, czy biorąc wspólnie udział w wydarzeniach sportowych.

O.
@FRIZO Chłodnictwo, Wentylacja Przemysłowa, NH3, CO2, ESG

Mogę potwierdzić, gdyż jestem wieloletnim pracownikiem Frizo i rzeczywiście firma dba o dodatkowe korzyści dla pracowników, często organizowane są też wspólne wyjścia, pamięta się o życzeniach urodzinowych oraz innych okazjach. Jest to niezwykle ważny element, który wpływa motywująco.

Zuzanna
@FRIZO Chłodnictwo, Wentylacja Przemysłowa, NH3, CO2, ESG

W to, że oferujecie, nie śmiem wątpić, ale już rozstrzygnijmy to raz, a dobrze: oferujecie za darmo? Jeśli nie, to za ile procent "wkładu własnego" ze strony pracownika? :)

@Zuzanna

Pokrywamy od 50 do 70% kosztów w zależności od poziomu wynagrodzenia pracownika.

I
@FRIZO Chłodnictwo, Wentylacja Przemysłowa, NH3, CO2, ESG

Co pokrywacie???? Nie bądźcie śmieszni. Nic nie pokrywacie. A do tego nie szanujecie ludzi i płacicie im jałmużnę a nie pensje

Marzena
@I

No nie no, firmy akurat zazwyczaj jakąś tam część multisporta itp. pokrywają ;P To ile wy tam zarabiacie teraz, okolice minimalnej czy więcej? I o co ci chodzi z tym brakiem szacunku, jakieś konkretne sytuacje masz na myśli?

amelinium
@I

Oczywiście, że Multisport jest dofinansowany.

Aktualność
W działaniach FRIZO łączymy pasję z takimi wartościami, jak szacunek i otwartość na ludzi, innowacyjność, niekonwencjonalność rozwiązań oraz pełne zaangażowanie. Każdy dzień w firmie zaczynamy pełni optymizmu, nowych pomysłów i siły , która tkwi w Zespole. 2022 był rok pełen wyzwań, ale poradziliśmy sobie z nim na piątkę. Skupiamy się na tym aby tworzyć najlepszą firmę, która będzie bezpiecznym miejscem dla pracowników, godnym zaufania partnerem dla współpracowników oraz niezawodnym graczem na rynku w oczach naszych klientów. Tworzymy razem wspaniałe FRIZO! Liczymy, że będziecie z nami w tym 2023 roku i szykujemy dla Was wiele wspaniałych wieści.    Sami zobaczcie:

Artur

Znalazłem ofertę pracy na serwisanta urządzeń chłodniczych. Jeśli chodzi o elastyczny czas pracy zasugerowany w ogłoszeniu to jak to wygląda? Godziny są ruchome i samemu można decydować o której się zaczyna?

Czy w firmie Frizo Sp. z o.o. praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Kierownik Projektu, na które poszukują na GoWork.pl to dość istotna kwestia.

F

Nie

Agnieszka
@F

czy myslisz ze jest to powód ze to ogloszenie nadal wisi i nadal szukaja mimo ze minelo 4 miesiace od jego wrzucenia? czy opisane w ogloszeniu benefity są naprawde?

Firma

Witam, czy jest możliwość zostać podwykonawcą w firmie Frizo ? Jak to wygląda w rzeczywistości? Mam początkująca firmę i pracowników (głównie monterzy).

Zazwyczaj pierwszą umową jaką podpisujemy z nowo zatrudnioną osobą jest umowa o pracę na czas nieokreślony.

Czy w Frizo Sp. z o.o. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Kosztorysant Instalacji Sanitarnych umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 16 stycznia na GoWork.pl.

Tak, jest możliwość dopasowania elastycznego czasu pracy. W przypadku stanowiska Kosztorysanta istnieje możliwość skorzystania z opcji pracy hybrydowej.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Frizo Sp. z o.o.?

Na proces rekrutacyjny składa się kilka elementów. Pierwszym z nich jest wstępna selekcja na podstawie przesłanych dokumentów aplikacyjnych pod kątem zapotrzebowania kadrowego. Następny krok to spotkanie z kandydatem, podczas którego rozmawiamy na temat jego oraz naszych oczekiwań a także testujemy zestaw cech wpasowujących się w nasze organizacyjne ramy. Zwykle podczas takiej rozmowy jest obecny bezpośredni przyszły przełożony, który jest w stanie udzielić rzetelnych informacji na temat zakresu obowiązków na danym stanowisku. My także przedstawiamy organizację od wewnątrz starając się jak najlepiej sprawdzić dopasowanie kandydata. W zależności od stanowiska pracy, którego dotyczy proces rekrutacyjny, przeprowadzamy także case study lub wizytację w naszym zakładzie produkcyjnym. Po dopełnieniu powyższych elementów zapada decyzja. Staramy się nie przeciągać tego etapu w czasie, niezwłocznie informujemy o decyzji osobę ubiegającą się o pracę, aby móc ustalić wszystkie szczegóły dotyczące zatrudnienia.

Czy w Frizo Sp. z o.o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Serwisant?

Dzień dobry, oczywiście jest taka możliwość :)

Od dwóch lat się rozwijam i wciąż poznaje nowe zagadnienia. Szczerze polecam koleżanki i koledzy dzielą się wiedzą i jest wielkie wsparcie z każdej strony.

Aleksandra
@Andrzej

Brzmi to jakby serio szło się tutaj nawet rozwinąć. Czyli wzajemnie organizujecie sobie jakieś wspólne szkolenia czy na udzielaniu odpowiedzi na pytania i tłumaczeniu się kończy?

N_P
@Aleksandra

Mamy szkolenia wewnętrzne, wyjazdowe, organizowane indywidualnie przez poszczególne działy, ale też szkolenia w kontekście rozwoju umiejętności miękkich, negocjacyjnych, itp. Ogólnie Prezesi cały czas nam urozmaicają grafik nieszablonowymi pomysłami i jest duża przestrzeń na samoorganizowanie się zespołów :)

Zostaw merytoryczną opinię o FRIZO Chłodnictwo, Wentylacja Przemysłowa, NH3, CO2, ESG - Warszawa

• Jak się pracuje w FRIZO Chłodnictwo, Wentylacja Przemysłowa, NH3, CO2, ESG?

Zobacz opinie na temat firmy FRIZO Chłodnictwo, Wentylacja Przemysłowa, NH3, CO2, ESG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FRIZO Chłodnictwo, Wentylacja Przemysłowa, NH3, CO2, ESG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FRIZO Chłodnictwo, Wentylacja Przemysłowa, NH3, CO2, ESG