Opinie o MDS Gas Sp. z o.o. w Borzykowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy MDS Gas Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie MDS Gas Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MDS Gas Sp. z o.o. w Borzykowo

Piotrek

Gorąco polecam pracę w firmie. Miła atmosfera , przyjemna praca na produkcji i możliwość rozwoju. Stawki adekwatne do posiadanych umiejętności

@Marek

Rozpoczynając prace przy nalewaniu butli można zwiększyć kompetencje i przejść na stanowisko rozładunków cystern. Jeżeli pojawia się miejsce na stanowisku kierowcy to firma w pierwszej kolejności rekrutuje spośród pracowników rozlewni.

Czy nowo zatrudnione osoby w MDS Gas Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Bartek

Tak, zanim rozpocznie się prace należy zrobić badania lekarskie za, które firma zwraca i umowa jest od pierwszego dnia.

Jagna Nowy wpis

dzień dobry. Mój chłopak wdział kiedyś taka ofertę dla Pracownika na obsługę terminala przeładunkowego i rozlewni gazu. Ma w tym zakresie doświadczenie i tak wstępnie byliśmy ciekawi czy nie ma może jeszcze przyjęć na takie stanowisko. Gdzie dodawane są oferty? na stronie żadnej nie widzieliśmy

MDS Gas Nowy wpis
@Jagna

W chwili obecnej nie prowadzimy rekrutacji na wspomniane przez Panią stanowisko, jednakże jeżeli jesteście Państwo zainteresowani to proszę wysłać CV bądź więcej informacji na adres email biuro@mdsgas.pl. W razie planowanej rekrutacji Pani chłopak zostanie poinformowany w pierwszej kolejności.

Anonim Nowy wpis

Nie warto praca nie po 8 h tylko 10 12 nie płacone nadgodziny tylko za butle 1zl. Ilość butli dzielona na wszystkich pracowników im więcej rąk do pracy tym większy podział. A poza tym ta znakomita atmosfera bardzo naciągnięta. Pozdrawiam

Czy w MDS Gas Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Były

Są zatrudnieni obcokrajowcy , Ukraina Białoruś może za jakiś czas Filipiny.

@Były

Czemu Filipiny od razu? Twoja odpowiedź na zadane pytanie zdaje się być neutralna. Czy podobnie jest z podejściem do samych obcokrajowców? Nie ma żadnych problemów by się dogadać? W niektórych firmach rożnie bywa, chce się upewnić

Wygasło ogłoszenie na produkcję gazu, wygrzebałem, że stawka 4 300 zł/mies. do 5 000 zł/mies. Pewnie brutto. Napiszcie, co się tam robi na rozlewni? Trzeba mieć doświadczenie, czy uczą wszystkiego?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MDS Gas Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku DORADCA KLIENTA?

Widziałem już ten komentarz o rotacji jak również to ogłoszenie na produkcje sprzed paru dni z powodu którego się tu znalazłem. Liczyłbym w tym momencie na zdanie aktualnie zatrudnionych osób. Czy uważacie ze warto byłoby się zgłosić? Lokalizacja by mi odpowiadała i tez ciekaw jestem zarobków. te kwoty od 4,3 do 5 tys to już na cały kolejny rok?

W nawiązaniu do tej poprzedniej opinii i wzmianki o stanowisku księgowego to tylko jedna osoba na dziale jest potrzebna do pełnienia tej funkcji? kiedyś jak widziałam oferty od firmy to była oferta dla „głównego”, chyba 7 lat temu została opublikowana. Czy tu w biurze są jeszcze jakieś prace administracyjne do wykonania? Mieszkam niedaleko Borzykowa i jak na razie tylko z ciekawości pytam

Obecnie w naszej firmie jest 7 osób związanych z administracją, a na dziale księgowym są 2 osoby. Zgadza się 7 lat temu poszukiwaliśmy kandydata na stanowisko głównego księgowego i od tamtej pory mamy zatrudnioną osobę na to stanowisko. Na ten moment nie posiadamy żadnego wolnego etatu na stanowisku związanym z administracją. Jeżeli Pan/Pani jest zainteresowany pracą w naszej firmie to zachęcam na pozostawienie jakiegoś kontaktu na adres mailowy biuro@mdsgas.pl, wtedy przy kolejnej rekrutacji będziemy się kontaktować w pierwszej kolejności.

Były naiwny pracownik

Firma fajna ale tylko na poczatku. Jak robisz to co chcą pracowałem nie cały rok. Fałszywi ludzie kłamcy i bardzo mściwi wszyscy co tam pracują robią bo albo mają rodziny albo nie mają prawo jazdy i mają blisko do pracy. Bardzo duża rotacja. Połowa komentarzy usunięta przez administratora. Cała opinie psuje najbardziej księgowa która zajmuje się ustawianiem ludzie brak podpisów i wielki płacz i lament. Trzymają ja tylko dlatego że robi kawki szefostwu i tak głęboko wchodzi że im się chyba to podoba. Najlepsza firma do sprawdzenia przez inspekcję pracy. Firma jak najbardziej do wy.....

@Były naiwny pracownik

Jest nam niezwykle przykro, że ma Pan tak nieprzyjemne doświadczenia związane ze współpracą z nami. Jednym z naszych priorytetów jest utrzymanie dobrej atmosfery w zespole. Ostatnie o czym myślimy to oszukiwanie i mszczenie się na byłych pracownikach. Naszym zdaniem, nigdy nie warto palić za sobą mostów bo nie wiadomo czy życie nie złączy ponownie w przyszłości naszych dróg. Pozwolę sobie nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że w naszej firmie jest bardzo duża rotacja, biorąc pod uwagę, że w naszym zespole większość osób ma kilkuletni a nawet kilkunastoletni staż. Do pewnej rotacji jak najbardziej dochodzi, jednak jest to normalne dzisiejszym rynku pracy. Rozumiemy, że wiele osób weryfikuje oferty pracy i kiedy dostanie lepsze warunki to po prostu od nas odejdzie, jak najbardziej to akceptujemy. Doskonale wiemy kto jest autorem tej opinii i domyślamy się skąd tak negatywny stosunek, jednakże na wiele rzeczy nie mamy wpływu i musimy działać zgodnie z wytycznymi narzuconymi z funkcjonującego obecnie prawa. Jeżeli ma Pan jakieś wątpliwości bądź chciałby Pan podjąć z nami dialog to jak najbardziej jesteśmy otwarci na rozmowy, zapraszamy do nas do biura. My oczywiście życzymy Panu wszystkiego dobrego, samych sukcesów w przyszłości i znalezienia pacy, która w pełni Pana zadowoli i nie przysporzy takich negatywnych emocji jak my. P.S. Pani Księgowa jest surowa i bardzo zasadnicza ale wykonuje swoje obowiązki bez zarzutu i bardzo doceniamy jej pracę, a kawką, którą przygotowuje nie tylko dla szefostwa ale również dla reszty zespołu z biura smakuje wybornie.

Witam jak wygląda praca kierowcy kat B z butla gazowa ? Stale godziny od rana ? Jaka pensja ? Ktoś coś wie bo widzę ogłoszenie i chce zaaplikować

@Nowy

Na B jest oferta? gdzie, bo nie widzę? Jakie auto wtedy jest dawane? I szukają teraz jednej osoby czy może być większe zapotrzebowanie? Chce mieć pewną robotę a ciekaw jestem ile teraz zaaplikuje

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w MDS Gas Sp. z o.o.? Umieścili kilka ogłoszeń na InfoPraca.pl.

Adaaa

Jak to wygląda z pensja na kierowcę butli gazowej bo widzę że jest oferta pracy.? Ktoś się orientuje jak to wygląda ? Pozdrawiam

Były kierowca
@Adaaa

Płacone jest od wywiezionej ilości butli, przy dobrym miesiące będzie i 4500 do ręki a jak są zastoje to 3500. Duży plus to elastyczny czas, możesz zacząć wcześniej a wtedy wcześniej skończysz. Jak potrzebujesz przerwy w trakcie dnia to też nie ma problemu

Adaaa
@Były kierowca

A ile h dziennie się jezdzi jest jakaś umowna godzina zakończenia czy jeździ się dopóki nie rozwiezie się wszytskiego ?

Piotrek

Luki
@Piotrek

Na rozlewni chłopacy spoko tylko kasa mała za tą pracę.

Lidia
@Piotrek

w jaki sposób możliwość rozwoju ?

@Lidia

A gdzie tam się rozwinąć , w nalewaniu butli czy w czym ? Nie ma takich możliwości , w kierowaniu ciężarówką ?

Były

Daj sobie luz z tą firmą

Honorata
@Były

Ale dlaczego, może byś rozwinął, co? Gdzie tak źle pracować, w rozlewni, na stacji, czy jako kierowca cysterny? Dziwią mnie takie wpisy, gdzie się ostrzega, a nie wiadomo, przed czym i czemu. PS. nie pisz: przeczytaj stare wpisy, bo mnie Twój interesuje.

@Honorata

Np .koleżanko wypłaty nie w terminie , kilka dni po terminie nie te czasy chyba co, atmosfera we firmie między pracownikami śmierdząca.

@Były

@Były pracujesz w tej firmie, że mówisz o wypłatach nie w terminie? Z tego co wiem to w ostatnim czasie sytuacja jest zupełnie inna.

Bartek

Czy poziom wynagrodzeń w MDS Gas Sp. z o.o. uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na InfoPraca.pl 12 marca.

Klient

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Jednak odwiedzając MDS nie widać, żeby zmieniali się kierowcy lub pracownicy biur, zmiany są ale praktycznie tylko na rozlewni. Obsługa jak najbardziej ok. A najbardziej negatywne opinie maja ludzie, którzy tylko coś słyszeli o specyfice firmy.

Pracuś
@Klient

Klient masz rację kierowcy się nie zmieniają tylko odchodzą a nowych nie zatrudniają , to co ja wiem bo jak jesteś klientem to masz tylko wiedzę z obserwacji nie z ust pracowników jak dobrze wiem to ostatnio zwolniło się 2 kierowców i nie nowych kierowców tylko z kilkuletnim stażem w tej firmie,i na rozlewni też są zmiany pracowników .

Klient
@Pracuś

Ostatni kierowca cysterny odszedł prawie rok temu od tamtej pory kilka razy zmienił już pracę, podobnie jeden kierowca butlowy:)

Honorata

Kiedyś ktoś z Was pisał że to praca za stawki na godzinę. Kierowcy z uprawnieniami do wożenia gazu też tak zarabiają, czy chociaż oni mają na umowie miesięczną stałą kwotę?

Jonson
@Honorata

Koleżanko kierowcy to podobno kiedyś byli z tego co wiem od kierowców z tej firmy to atmosfera między kierowcami jest taka sobie są podobno tacy to w (usunięte przez administratora)wchodza bez mydła i robotę układają z kordynatorem żeby mieli jak najlepiej do siebie i innym prace by układali tak jest podobno na cysternach ja wyciągnąłem wnioski i dałem sobie spokój z tą firmá, bo pracować to trzeba w miłej atmosferze .

Bardzo niska jakość, nie miła obsługa! Nie polecam.

@Marek

Marku co oznacza nie miła obsługa?

Joanna
@Kasia

Też właśnie się nad tym zastanawiam, bo jednak to trochę zbyt ogólnikowo ujęte jest. Ciekawe czy według niego była wręcz opryskliwa czy po prostu to on miał gorszy dzień. Ciekawa również jestem co z tą jakością, co takiego było w niej na tak niskim poziomie według niego

Jako

To jest tam ciekawie jak nawet p.ksiegowa się udziela ale pozytywnie jak coś potrzebuje.Dobra p.ksiegowa, aż miło pewnie tam wam się pracuje.Dzieki za info.

Lulek

Co do Pani księgowej to jest bardzo miła wręcz przeslodka jak coś potrzebuje.Poza tym Cyrk na kółkach lepszy niż Zalewski. Chcesz znać szczegóły ? Zadzwoń i zatrudnij się ...

Może ktoś ma jakieś info pozytywne o tej firmie ? Zastanawiam się nad złożeniem CV ale narazie same negatywne opinie.

MK
@Nowy

Brak

Dzięki za info szkoda czasu na takie firmy

Zostaw merytoryczną opinię o MDS Gas Sp. z o.o. - Borzykowo

• Jak się pracuje w MDS Gas Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MDS Gas Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MDS Gas Sp. z o.o.?

MDS Gas Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 3 ocen.

MDS Gas Sp. z o.o.