Kaczmarski Group Sp. j.

Opinie o Kaczmarski Group Sp. j.

Jak z pracą hybrydową na typowo administracyjnych stanowiskach? Jest możliwa? Czy podwyżki pensji są regularne?

Olek

Czy w firmie obowiazują standardy związane z dresscode?

Kamill
@Olek

Zależy co masz na myśli, nie trzeba być codziennie pod krawatem, ale też nie oszukujmy się - raczej nikt do pracy jak na plaże nie przychodzi.

Jola

Witam po jakim czasie od wysłania CV jest informacja zwrotna i czy w ogóle jest ?

@Jola

Z tego co wiem, to odpowiedzi otrzymują jedynie wybrane osoby zapraszane na rozmowę o pracę.

@Mariusz

Aha... A mimo wszystko czy jest jakiś średni czas po którym odpowiadają tym, których właśnie chcą? Dobrze wiedzieć po ilu dniach można już przestać mieć nadzieję

@Sylwia

W zasadzie to zależy od tego, ilu kandydatów jest na dane stanowisko.

@Mariusz

No w sumie racja. A tak z ciekawości już to czy wiadomo jakie obłożenie ludźmi tu mają w ostatnim czasie? Jest sporo chętnych? Mam konkurencję?

@Sylwia

Co do atmosfery to jest to bardzo subiektywna ocena. Wszystko zależy od tego jak się zgrasz z zespołem, ale ogólnie da się dogadać. Zarobki natomiast różnie, zależnie od tego z jakim doświadczeniem i na jakie stanowisko przychodzisz, czy też jak szeroki będziesz mieć zakres obowiązków.

@Jola

Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami – kontakt zazwyczaj do 2tyg od wysłania CV, zaś informacji zwrotnych po spotkaniu udzielamy zawsze max do 2tyg, niezależnie od decyzji.

@Mariusz

Ok dzięki. A zespół to ile osób może obecnie liczyć? Mam na myśli speca od sprzedaży. Ogólnie zauważyłam, że macie program do rekomendacji pracowników, jakie zasady?

Monique
@Jola

Ja dostałam zaproszenie na rozmowę w ciągu paru dni, ale zapraszają tylko wybrane osoby

ciekawa

hej, mam pytanie o pracę jako tajemniczy klient w BadamyTO, chodzi o zakładanie fikcyjnych kont w bankach i testowanie, ktoś miał z tym do czynienia? Zastanawiam się, czy nie ma w tym jakiejś podpuchy.

Specjalista Ds. Sprzedaży

Profesjonalnie i bardzo przyjaznej atmosferze

Mam wrażenie, że od ogółu do szczegółu. Na pewno sprawdzili moją kreatywność i umiejętności sprzedażowe.

Laura

Zapytanie w sprawie wieku :) 50 lat kobieta ma szanse :)

bailu
@Laura

najważniejsze mimo wszystko jest doświadczenie i chęć do pracy, myślę, że firma aż tak na wiek nie patrzy - zespół opiera się i na osobach z długim starzem pracy i na takich, które na ten rynek dopiero wchodzą, więc spróbować zawsze można, może akurat się uda :)

@bailu

Z czego mogła w takim razie wynikać ta wątpliwość w kwestii wieku? Na niektórych stanowiskach specyfika pracy może z nim znacznie kolidować? Na których i jak?

Co sądzisz o atmosferze w firmie Kaczmarski Group Sp. j.? Ile można tam zarobić?

bailu

Wszystko zależy od stanowiska i doświadczenia, ja tam nie narzekam na swoją pensje - i pensja i warunki pracy są na plus, firma godnie traktuje pracowników

Pp

Witam, mam niedługo rozmowę kwalifikacyjna, jakich pytań mogę się spodziewać? Pozdrawiam :)

ono

jakie auta maja pracownicy terenowi

kaczmarek
@ono

w przeważającej większości "terenówki "

pit

Dzień dobry, Jestem byłym pracownikiem firmy. W jaki sposób i mniej więcej kiedy wysyłany jest PIT 11 ? Mailowo czy pocztą ?

bobi992
@pit

Wysyłają pocztą.

Emi

Czy to prawda, że pracownicy działu sprzedaży uzyskują z samej premii ok. 6000 zł brutto? (uśredniając)

Olka
@Emi

Premie do wyciągnięcie są pokaźne Ja się średnio na przestrzeni roku kręciłam na poziomie 3500-4000, ale sa pracownicy w tym dziale co wyciągają i 10 000 - 15 000 z tym, że to mega koty i super sobie radzili ze sprzedażą. Trzeba też brać pod uwagę, że jak nie idzie to zostaje goła postawa i premia wynosi 0 zł. Ze względu na pracę męża musiałam zrezygnować z pracy i wyjechać z Wrocławia :/. Mega ekipa, mega wsparcie no i atmosfera pracy nie do podrobienia. Tęsknię

Wojciech
@Olka

Atmosfera to zasługa samych pracowników, czy kierownictwo ma w tym również swój udział? Wiem po sobie, że dużo robią szkolenia, a dzięki temu poprawa wyników i lepsze zarobki, to mnie zawsze budowało. Jak tutaj podchodzą do inwestowania w ludzi?

@Wojciech

To ja się wypowiem w takim razie. Ogólnie masz na wyciągnięcie ręki trenerów i kadrę menadżerska, która aktywnie sprzedaje i to już daje kopa w rozwoju bo praktycznie każda wspólną rozmową z klientem to rozwoj. Szkolenia wewnętrzne są organizowane w miarę regularnie jednakże to nie zarzut, że są wewnętrzne bo w mojej ocenie wnoszą więcej choć nie ukrywam, że czasem inne spojrzenie by się prztdali. Na pewno non stop burze mózgów i patenty co podnosi wyniki. Ja biorąc pod uwagę tylko swoją subiektywną ocenę na podstawie obserwacji powiem, że jak pokazujesz, że chcesz to w Ciebie dużo zainwestują. Ja nA przykład mam wieloletnie doświadczenie w sprzedaży z innych firm i wpadłem tu na pewniaka, ale jak zobaczyłem, że człowieka z ulicy bez doświadczenia szkolą i robi lepsze wyniki niż ja to się mocno ogarnąłem i spokornialem. Teraz wróciło wszystko do normy, ludzie z ulicy jak chcą to robią wyniki, a ja robię jeszcze lepsze. No i na plus to, że jak już jest szkolenie to jest mocne wymaganie by wdrażać wypracowane rzeczy.

Lola
@Olka

Hejna jakim stanowisko byłaś ?

adrian2

praca w porządku. płacą ok, godzinowo spoko, ludzie w dziale fajni, mili. ogółem spoko jest jak dla mnie

dark

Mogę powiedzieć tyle, że rozmowa rekru konkretna, w miłej atmosferze. Nie jesteś jakoś maglowany, pytania są totalnie normalne. Całe clue rozmowy ma po prostu sprawdzić czy będziesz dobrym kandydatem na konkretne stanowisko.

@dark

czyli co zweryfikowali tak naprawdę? chyba, że wszystko co trzeba i tak jest na cv? po jakim czasie dają feedback i czy ten negatywny jest jakiś szerszy?

dex

Staż ok, dużo się można nauczyć. Warunki też ok, ludzie fajni. Ogólnie polecam.

Bartek Bartek

Jak wygląda praca w dziale marketingu? Jaki przedział zarobków?

ASek

A czy ktoś mógłby napisać jak wygląda praca, rekrutacja i wynagrodzenie w dziale graficznym?

Kandydatka

Aplikowałam do działu centrum obsługi klienta, czy na tym dziale tez można wyrobić sobie ludzką premię?

Witam, jak wyglada wynagrodzenie na stanowisku obsługi klienta, czy da się faktycznie wyrobić te super premie i jak wyglada tam praca

Jakie są warunki zatrudnienia w Kaczmarski Group Sp. j.?

Agata

Wszystko zależy od tego na jakie stanowisko startujesz bo firma jest wielka tak samo jak ilość działów i stanowisk. Ja pracuję w dziale sprzedazowym i serdecznie polecam! Można spoko zarobić i firma jest pewna, przepracowałam tu okres pandemii, teraz wszysttkich innych zawiorwań i nie mam tego problemu co w poprzednich firmach, że z dnia na dzień dostanę informacje o tym, ze się zamykaja i radź sobie sama.

Derfi

Bardzo dobre, umowa o pracę jest co dla mnie jest ogromnym plusem. Dodaj do tego różne benefity i dodatki, a jeszcze warto dodać, że firma angażuje się w różne akcje i ogólnie stawia na pomoc nie tylko dla pracowników - co kilka miesięcy przyjeżdża krwiobus, często angażujemy się też w różnego rodzaju zbiórki i akcje społeczna. Jak się zaczęła wojna, to nawet wynajęliśmy dom dla kilkunastoosobowej rodziny z Ukrainy. Dobrzy ludzie tu pracują.

Marysia

Spoko praca, fajna atmosfera, mili kierownicy - wszystko na plus. Można zarobić fajne pieniądze i rozwinąć się w sprzedaży. Organizowane szkolenia, benefity, konkursy - jest to dodatkowo duża motywacja do pracy :)

@Marysia

Super, że takie warunki. :) Na jakie benefity w takim razie można liczyć? Co to za konkursy? Ciekawe :D

Praca w zespole ochrony danych? Ktoś może napisać jak się pracuje- przełożeni, współpracownicy, możliwość pracy zdalnej, etc.

Radek
@Anna

Mozesz doprecyzować, czy chodzi Ci o pracę przy ochronie danych wewnątrz firmy czy w zespole zajmującym się sprzedażą narzędzi do ochrony danych osobowych?

@Radek

Ochrona danych wewnątrz firmy ????

Zostaw merytoryczną opinię o Kaczmarski Group Sp. j. - Wrocław

• Jak się pracuje w Kaczmarski Group Sp. j.?

Zobacz opinie na temat firmy Kaczmarski Group Sp. j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaczmarski Group Sp. j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 32 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaczmarski Group Sp. j.?

Kandydaci do pracy w Kaczmarski Group Sp. j. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kaczmarski Group Sp. j.