4Grants sp. z o.o. sp. k.

Opinie o 4Grants sp. z o.o. sp. k.

MediHurt

Współpracowałam kiedyś z inną firmą windykacyjną ale byłam bardzo niezadowolona,wiec oddałam na próbę jedną sprawę firmie 4Grants, ku mojemu zaskoczeniu odzyskali moją należność, jestem ich stałą klientką. Mogę z ręką na sercu polecić 4Grants

Klient

Jestem ich stałym klientem, odzyskują moje sprawy bez problemu, wiec jeśli posiadacie takie problemy z dłużnikami to polecam tę firmę.

Stały
@Klient

Też jestem stałym klientem i również polecam.

Klaudia L

Jestem bardzo zadowolona, na pewno oddam im następną sprawę. Serdecznie polecam skorzystać z usług tej firmy jeżeli macie problem z dłużnikami.

Czy w 4Grants sp. z o.o. sp. k. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Proszę o wiadomość na cc@4gtants.pl

Czy pracownicy 4Grants sp. z o.o. sp. k. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Tak

Paula Nowy wpis

witam, widziałam ofertę z zeszłego roku dla Pracownika działu polubownego. Było tam w niej napisane, że na samym początku umowa ma być na zlecenie a później już docelowo na tę o pracę. Czy będzie to standardowy okres około 3 miesięcy? I czy będą poszukiwani jeszcze pracownicy do tego działu?

@Paula

Proszę o wiadomość na cc@4grants.pl

Szkoda, że tutaj tak mało opinii od samych zatrudnionych. Widzę, że niektórzy już zadawali tutaj pytania o pracę. Mnie interesuje stanowisko handlowca. Z oferty wiem, że doświadczenie nie jest specjalnie wymagane. Opisze ktoś jak firma przygotowuje do pracy handlowców bez doświadczenia? Jakie szkolenia się przechodzi? Ile one trwają?

3 TYGODNIE SZKOLENIA STACJONARNEGO W CENTRALI FIRMY. TEORIA I PRAKTYKA.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie 4Grants sp. z o.o. sp. k..
Marekk

Jestem zadowolony z usług tej firmy, prosili o wystawienie opinii więc wystawiam, całość kwoty zwrócona a koszty przerzucone na dłużnika, polecam

robertson87

Najlepsza firma w jakiej miałem okazje pracować, oby więcej takich!

jędzrzejewski j

stały klient, polecam - cała załoga zna się na swojej pracy!

Mania
@jędzrzejewski j

A ta załoga też jest może stała? Na stronie mają stałe oferty i zastanawiam się czy to jakieś poglądowe czy po prostu stale szukają osób? Jako stały klient można zauważyć czy pracownicy się zmieniają?

MediHurt

Weronika

Również polecam !

jaro

Nie polecam mieli odzyskać 10000 i co trochę przesyłają fakturę bug wie za co a pieniędzy niema tragedia

@jaro

Tak jak "Bóg" pisze się przez "ó" , tak praca kosztuje !!!

MNiko666

Pieniądze zwerbowane od dłużnika z Kalisza w lepszym tempie niż sądziłem, najlepsza firma! :D

Specjalista ds. kontaktu z klientem? Ja także jak poprzednik chętnie poczytam o aktualnych premiach, ponieważ to o nich pojawia się wzmianka w tej ofercie ze strony. Również przedstawiono godziny pracy od 8 do 16. Czy to oznacza, że nie ma miejsca na nadgodziny?

Jędrzejczykowski

Wszystko jak należy, polecam

Orientował się już ktoś może w pracy handlowca? Jest teraz oferta w internecie dla przedstawiciela, w sumie od miesiąca już jest widoczna. Wskazują w niej podstawę na poziomie 4500 zł oraz premie, wiecie jakie średnie ostatnio wychodziły? Na jakie wsparcie można liczyć w trakcie pracy?

Pawieski

Jestem bardzo zadowolony z tej firmy, pieniądze odzyskane a działalność w końcu ruszyła z chwilowego dołka. Polecam!

Pawieski

Czyli rozmowy na stanowisko Pracownika Biurowego Działu Sądowego są już zakończone? widzę, że z miesiąc temu zostało zadane pytanie w tym zakresie i ta oferta z tego co widzę ma już status wstrzymany. Czy często prowadzone są nabory w tym zakresie? ile osób do pełnienia takich funkcji jest potrzebnych na dziale?

Aga

Witam. Dosłownie dwa dni temu została dodana oferta dla pracownika biurowego działu sądowego. Proszę przy tym o opinie z pracy na dziale, interesuje mnie atmosfera ale również sama rozmowa rekrutacyjna, przez która należy przejść by moc się dostać. czy był ktoś niedawno i może omówić swoja?

Wojciech budownictwo

Odzyskali moje pieniądze i w końcu było można wyjść z dołka finansowego, dziękuje jeszcze raz i polecam wszystkim

Jarek P

To pierwsza firma windykacyjna z jaką współpracowałem i bardzo polecam! Długi odzyskane po pewnym okresie postępowania a pracownicy bardzo uprzejmi

Stanisławczyk P

Wszystkie pieniądze wrocily na konto, nic dodac nic ująć, pozdrawiam i polecam

Zostaw merytoryczną opinię o 4Grants sp. z o.o. sp. k. - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w 4Grants sp. z o.o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy 4Grants sp. z o.o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4Grants sp. z o.o. sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 12 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

4Grants sp. z o.o. sp. k.