Apteka Różana Sp. z o.o.

Opinie o Apteka Różana Sp. z o.o.

Piszę tą opinię jako pracownik związany z firmą od kilku lat, nie powiem że jest to różowo ale jak na obecne warunki Płaca jest przyzwoita. Oczywiście w międzyczasie byłam na kilku rozmowach kwalifikacyjnych, ale nikt nigdy nic Lepszego mi nie zaoferował. Natomiast jesteśmy zgranym zespołem, Natomiast właściciel szybko i sprawnie reaguje na wszystkie problemy, oraz zawsze wyciągnie pomocną dłoń.

Ala
@Monika

Kiedy niby wyciagaja pomocną dłoń? Może wtedy gdy zaczęla sie pandemia i jak pracownicy poprosili o zabezpieczenia w postaci plexi to dostali nagany ? Co ty dziewczyno bierzesz ? Bierz połowe. Ci ludzie prowadzacy ta firme to jedni z najgorszych ludzi u jakich było mi pracowac. Blondyna z zaburzeniami tylko dobija gwózdz do trumny.

Niestety te negatywne opinie to w większości prawda ☹️ rodzinna i miła atmosfera może była ale kiedyś. Teraz: zero szacunku! jak nie Ty to przyjdzie następny. Chcesz odejść proszę bardzo nikt nawet nie zapyta dlaczego. Premie którymi się tak szczycą wcale nie są wysokie poza tym trzeba spełnić cały szereg warunków żeby je w ogóle dostać.A nawet jeśli to osiągniesz to Ci obetną bo nie sprzedasz ich obowiązków albo weźmiesz L4 albo opiekę nad dzieckiem albo za mało terminaczy upchasz, zawsze się coś znajdzie. I generalnie zostajesz z gołą pensja która nie jest wysoka. Co chwilę są konkursy z których się nie rozliczają. Dłuższe urlopy w sezonie zimowym nie wchodzą w grę. Koordynatorka to największa porażka tej firmy. Nie szanuje ludzi, nigdy nic nie wie. Za wszelką cenę chce się wykazać. Mówi co innego niż szefostwo a oni ślepo jej wierzą

Ll

Jako że informacja rozeszla sie już w każdej aptece o ciekawych opiniach to dotarła też do mnie. Pracuje jako technik od kilkunastu miesięcy. Co mogę napisać, Pani Iwona niestety nie jest taka wspaniała jak tu ktoś stara się ją przedstawić. Bardzo źle traktuje ludzi. Szefostwo, prawie ich nie widzimy, czasem przekazują jakieś informacje poprzez kierownika. Płaca jest kiepska, 3300 zł to max na stanowisku technika, premie owszem są ale skromne. Ogólnie panuje tutaj strach przed zwolnieniem, atmosfera przynajmniej w naszej aptece jest kiepska. Nadgodziny i premie płacone w kopertach. Jak ktoś zastanawia się nad pracą w tej sieci a ma wybór to polecam wybrać coś innego.

WD

Bzdury wyssane z palca. Widać, że za wszystkimi złymi opiniami stoi jedna, niezrównoważona emocjonalnie osoba. Najpierw odbywałam staż w tej firmie, teraz tutaj pracuję. Z tego co mówią koleżanki, w innych sieciach jest o wiele mniej satysfakcjonująco. Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami poniżej.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Apteka Różana Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
XXX

Pracuje 3 lat w tej firmie...atmosfera jest ok, z wszystkimi idzie się dogadać zarówno z kierownikiem, szefostwem i Panią Iwoną więc nie wiem o czym mowa w innych komentarzach...jeśli ktoś nie potrafi się zachowywać lub nie chce mu się pracować to juz inna kwestia. Ja osobiście polecam.

Katarzyna

Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma... Szefowie w porządku, najlepsi jakich miłam. Pensja wysoka (przynajmniej raz na kwartał), ale trzeba na nią zapracować. Nie jestem "podstawioną znajomą"

KK

Jest wsztko ok 10/10 Premie wypłaty też bardzo dobre i takie same jak w innych sieciówkach Szefostwo bardzo bardzo miłe i w porządku

Aa

Tam gdzie pracowałam wcześniej było dużo gorzej. Nie wiem skąd tyle jadu. Wg mnie nie jest źle. Tylko trzeba pracować a nie leżeć.

Zadowolony Pracownik

Czytam te opinie i oczom nie wierze, pracuje w tej firmie ponad dwa lata, przeszedłem z (usunięte przez administratora) w Słonecznej. Koordynatorka to rzeczowa i kompetenta osoba, faktycznie czasem krytyczna ale tylko dla osób które noe wykonują swoich podstawowych obowiązków. Jak w każdej firmie są wymagania, ale są też benefity. Po ostatnich podwyżkach w Listopadzie podstawy sa bardzo wysokie. Chyba najwyższe na Podkarpaciu. Dotego od nowego roku firma dołożyła wysokom premie raz na kwartał i to nie jedną a aż trzy. Chyba wyjdzie ponad 1500 zl z tego co sobie policzyłem! Przejście do tej firmy od Słonecznych w których spędziłem dobrych kilka lat beda momingowanym i zastraszanym to najlepsza decyzja. Dotego szefostwo jest bardzo dobrze nastawione do swoich pracowników i traktują nas jak ludzi a nie (usunięte przez administratora) Poprzednie opinie chyba pisze ktoś kto wogóle nie zna zarządu firmy, a koordynatorka nigdy nie pracowala w Słonecznych co za fałsz. Chciałbym aby każdy tak traktował ludzi jak właściciele tej sieci

Amator Aptek

Robi się druga Słoneczna. Ale co się dziwić jak koordynatorka wyćwiczona właśnie w Słonecznej, a szefostwo je jej z ręki. Lipa.

Dorota
@Amator Aptek

W slonecznej placa zdecydowanie lepiej. Trchnik w Rózanej ma 3300 zazwyczaj a w slonecznej 3800. O mgr i kierownikach nawet nie ma co pisać bo tam jest sporo wieksza róznica.

Hej,jak się pracuje w aptekach tej sieci? Jaki system pracy i wynagrodzenie? Chodzi głowie o Rzeszów

Zostaw merytoryczną opinię o Apteka Różana Sp. z o.o. - Strzyżów

• Jak się pracuje w Apteka Różana Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Apteka Różana Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apteka Różana Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 11 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Apteka Różana Sp. z o.o.