Apteka Różana Sp. z o.o.

Opinie o Apteka Różana Sp. z o.o.

A jesteś w stanie jakoś szerzej uzasadnić czemu? jak czytałam ofertę z internetu zakres zadań nie zadawał się być jakiś super szeroki. Technik ma monitorować stany magazynowe, sporządzać leki i ogólnie sprzedawać. Coś jeszcze się robi?

Helena Milicz Nowy wpis

Duży wybór leków w rozsądnych cenach.

Technik

Problemem takich portali jak ten jest to, że w większości uzewnętrzniają się osoby niezadowolone z pracy w danej firmie. To czy w danej aptece jest fajnie czy nie, zależy od ludzi z którymi się pracuje..Jeśli nie jest fajnie, zabieram swoje zabawki i idę gdzie indziej ???? Jaka jest atmosfera w biurze się nie wypowiem, bo tam mnie nie było. Jeśli chodzi o kadry, nie zauważyłam dużych rotacji. Być może część rekrutacji jest wynikiem ciąż i urlopów macierzyńskich?

@Technik

Jeśli ktoś jest niezadowolony z pracy, a w pracy jest dobrze, to można z tym niezadowolonym pracownikiem rozmawiać, by go przekonać że się myli. Napisz proszę drogi Techniku, gdzie jest chociaż jeden nieanonimowy komentarz zarządu firmy? Jeśli by górze zależało na dialogu, rozwiazywaniu problemów, czy poprostu "zgaszeniu" kogoś, wystarczyłoby z oficjalnego profilu zacząć się udzielać. To pokazuje jak firma traktuje pracowników. Zgadzam się że od załogi w aptece dużo zależy. Ale nie wszystko.

Antoni
@Merytoryka

A te obiektywne czynniki, na które pracownik nie ma wpływu, typu wysokość podstawy i system premiowania, jak tu funkcjonują? Na ile podbijają motywację do mierzenia się z codziennymi obowiązkami? Możesz rozwinąć temat problemów, które należałoby Twoim zdaniem rozwiązać?

@Antoni

Dzień dobry. Przyglądają się ogólnym opiniom chciałby zaprosić osoby które chcą prowadzić jakikolwiek dialog do kontaktu bezpośredniego z kierownikiem Apteki. Wszystkie problemy zgłaszane Kierownikom rozwiązujemy na bieżąco. Proszę też zrozumieć iż wykonywanie obowiązków sprzedażowych wynika bezpośrednio z zawartej umowy o pracę. A ewentualne Premie są dodatkową nagrodą którą Spółka może a nie musi przyznawać swoim pracownikom.

@Antoni

Wysokość podstawy według mnie niezadowalająca. Gdy się wyrobi całą premie nie jest źle. System premiowania do zmiany. Potrzebny jest bardziej przejrzysty. Uważam że odsprzedaż różnych preparatów jest ok. Wiadomo ile, w jakim czasie. Lecz już liczenie średniej sprzedaży dat i nierotujących preparatów, której to średniej nikt nie zna. Jest nie w porządku. O wysokościach kwot nie napiszę, bo obowiązuje mnie tajemnica. Byłabym szczęśliwa gdyby pracodawca zastanowił się nad brakiem karania za każde zwolnienie lekarskie. Oczywiście gdy ktoś nadużywa to tak. Ale raz dwa razy w roku nie powinno mieć wpływu na premię. Tak samo opieka nad dzieckiem. By usunął lub określił zasady jeśli chodzi o daty i nierotujące preparaty. Powiększył opłatę za weekendowe nadgodziny. Ponieważ te rzeczy nie motywują, a wprost przeciwnie. Lub poprostu zwiększył podstawy, do aktualnej sytuacji na rynku. @pracodawca Bardzo szanuję że w końcu się ktoś odezwał pod szyldem. Proszę napisać gdzie zgłaszać nieprawidłowości, gdy Kierowniczka w ogóle do siebie nie bierze naszego zdania.

Izabela Nowy wpis
@Apteka Różana Sp. z o.o.

A czy problemy w Waszej firmie można zgłaszać w sposób anonimowy? Pytam, bo w firmach, w których pracowałam, zawsze była taka opcja z racji tego, że nie każdy czuł się bezpiecznie, ujawniając swoją tożsamość. Są jakieś skrzynki na uwagi lub coś w ten deseń?

Merytoryka

Przykłady na to że niektóre pozytywne posty, te najbardziej agresywne, pisze jedna osoba. 1. Używanie mało popularnego zwrotu masło maślane. 2 nicki ten sam styl wypowiedzi Ewelina 17.02.2023 10:29 "I znów masło maślane" NN 21.02.2023 18:29 "takim jak wypełnione jadem masło maślane..." 2. Używanie słowa klikaczu też mało popularne. 3 nicki ten sam styl wypowiedzi. Antonio 21.02.2023 23:48 "Klikaczu szkoda mi " Joe S 21.02.2023 23:39 "Kupić to sobie drogi hejtujący klikaczu..." "przeliczasz. Klikaczu...." Ania Ppp 21.02.2023 23:30 "Klikaczu daj sobie" Proszę, zacznijcie merytoryczną dyskusję, a nie obronę poprzez atak.

Trywialny
@Merytoryka

Merytoryka to kolejne jak, że ciekawe słowo spójrzmy na definicje: to wiedza profesjonalna, ekspercka, godna uwagi. Hmmm ciekawe, czy rozpoczęcie obrzucania inwektywami, jednej osoby i pisanie coraz gorszych komentarzy, jest wiedzą profesjonalną, ekspercką? A czy spod ręki jednego autora to już drodzy czytelnicy musicie ocenić sami. Klaudia "Iwonka szaleje, ciagle szuka problemów w miejscu gdzie ich nie ma. Wiedzy nie posiada a uwaza sie za najwazniejsza osobe w firmie" Klara "Koordynatorka nawiedzona, nie wiele umie, duzo wrzeszczy." MM "Koordynatorka nawiedzona, nie wiele umie, duzo wrzeszczy i się sadzi." Monika "Koordynatorka to największa porażka tej firmy. Nie szanuje ludzi, nigdy nic nie wie. Za wszelką cenę chce się wykazać. Mówi co innego niż szefostwo a oni ślepo jej wierzą" Anabel "Było fajnie dopóki ta blond tępota nie zaczęła działać w firmie" Nasuwa się kolejne pytanie czy szerzenie nienawiści do jednej z osób pracującej w tej firmie jest agresywnym atakiem? Czy może ekspercką opinią? Bo na pewno godną uwagi, a skoro nasz autor rozpoczął tą jakże zacną dyskusje na najwyższym poziomie, to nam zwykłym trywialnym czytelnikom zostaje tylko, śledzić każdy jego ruch i z ogromnym niedosytem oczekiwać kolejnych odsłon tego wspaniałego przedstawienia. Co wydarzy się w kolejnej odsłonie, jaki tym razem zostanie poruszony ważny wątek, czego będziemy mogli się nauczyć pozostaje nam czekać. Pamiętaj jednak drogi autorze że gawiedź taka jak my lubi krwi, dlatego tak lubiane było powiedzenie panem et circenses przez rzymskie pospólstwo. Więc nie trać czasu na nudną merytoryke, upuść krwi ze swoich przeciwników w końcu po to tutaj wszyscy zaglądamy i tracimy czas, dla atrakcji. Trzymam kciuki, że następny post będzie bardziej soczysty...

@Trywialny

W żadnym wypadku nie popieram agresji osób piszących negatywyne opinie. A szczególnie inwektyw i hejtowania. Widać też że co najmniej dwa wpisy poczyniła jedna osoba. Takie wpisy są na równi z tymi agresywnymi pozytywnymi. Uważam też że Twoje wpisy, pełne sarkazmu też nie są na miejscu i chociaż tutaj pokazałeś/aś prostactwo wielu wpisów. To resztą tekstu okazałeś/aś według mnie ogromny cynizm.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Apteka Różana Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Czy w Apteka Różana Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Ta unieszczęśliwiana

Ta... Bardzo bardzo zagadkowe, tyle domysłów można snuć. TA, tyle znaczeń czy chodziło o wyraz, najczęściej powtórzony, naśladujący strzał karabinu (ta ta ta ta ta!), czy odgłos trąbki (tra ta ta!), a może jeszcze z innej beczki potocznie - tak (np. Ta, a ja mam złotą rybkę! Ta, i co jeszcze?!). Dziękujemy że nie trzymałeś nas w niepewności kilka dni tylko dałeś nam odpowiedz już w innym komentarzu, pokazałeś, że to tylko takie preludium, że dopiero polizaliśmy wierzchołek góry lodowej a do epilogu jeszcze bardzo daleko. Więc pozostaje nam się tylko uzbroić w cierpliwość co nam dalej zaserwuje nasz Hannibal Lecter a kolejne dania na pewno będą niezapomniane i warte grzechu.

NN

Myślałam, że nie będę musiała zniżać się do poziomu osoby wypisującej te bzdury i brać udziału w konwersacji z nią, ale czytając to już wytrzymać nie można. Pracuję w tej firmie długo i nie mam nic do zarzucenia, wynagrodzenie jak na obecne realia rynkowe bardzo przyzwoite i zawsze na czas, szefowie w porządku, Pani Iwona wymagająca, ale rzeczowa i pomocna. Obowiązki oczywiście, że są, ale chyba nie chodzimy do pracy na gościnne występy. Nie trzeba specjalizacji, aby nie spostrzec, że komentarze płyną od tej samej jak to jeden z przedmówców poprawnie nazwał "niezrównoważonej psychicznie" osoby, która bardzo potrzebuje pomocy specjalisty i zamiast tracić energię na tego typu krzywdzące wypowiedzi powinna poszukać specjalisty i zadbać o swoje mocno zachwiane zdrowie psychiczne Nie potrafię pojąć jak administrator tej strony dopuszcza do czegoś takiego. Powinny się tutaj znajdować merytoryczne i fachowe opinie, którymi można się podeprzeć, a nie wylewanie żalów niespełnionej zawodowo, ale chyba i życiowo istoty.... Farmaceuci na szczęście mają swój rozum i nikt o zdrowych zmysłach przy podejmowaniu tak ważnych decyzji raczej nie kieruje się czymś takim jak wypełnione jadem masło maślane...

Ta gnieciona

Czy wiedzieliście drodzy czytelnicy ile synonimów ma to tak rzadko używane słowo poniewierana, oto kilka z nich: bita, ciemiężona, dręczona, gnębiona, katowana, krzywdzona, maltretowana, martwiona, męczona, nękana, okupowana, prześladowana, represjonowana, sekowana, szykanowana, terroryzowana, tłamszona, torturowana, trapiona, tyranizowana, uciskana, zadręczana, zamęczana, gnieciona, gubiona, udręczana, unieszczęśliwiana, upokarzana, wyzyskiwana, lekceważona, nienawidzona, odrzucana, odtrącana, olewana, pogardzana, postponowana, wzgardzona, kompromitowana, obrażana, poniżana, upadlana, znieważana. Jedno słowo a tyle dramaturgii można w nim zawrzeć. Niesamowite, jestem pod ogromnym wrażeniem, jak budujesz napięcie, jak władasz słowem, już nie mogę się doczekać dalszej części tej historii. A Wy drodzy czytelnicy mam nadzieje, że czegoś w dniu dzisiejszym się nauczyliście bo tylko w ten sposób jest szansa, że czas poświęcony na czytanie tych komentarzy nie zostanie zmarnowany, a ja będę śledził dalszy rozwój tego literackiego dzieła z dziedziny Fantasy a może Horroru, o tym zapewne przekonamy się niebawem...

M

Szczerze polecam ta firmę. Pracuje tu 10 lat i nigdy nie narzekalam. Państwo Srebrni to bardzo dobrzy i uczciwi ludzie a Pani koordynator jest życzliwą, ciepłą osobą o gołębim sercu .

Anabel

Pozytywne komentarze tutaj są tak proste jak budowa cepa. Wiadomo że pisze je szefostwo które powinno się podpisywać imieniem i nazwiskiem a nie jakimiś nickami typu pracownik AA. płacą aktualnie średnio ja mam 3200 a słyszałam ze w sieci jest i 3500 więc gdzie równe wynagrodzenie na tym samym stanowisku. Oczywiście jest to płacą kuriozalną przy aktualnym stanie gospodarki gdzie koleżanka w żabce ma 3700 netto... Było fajnie dopóki ta blond tępota nie zaczęła działać w firmie. Nie wiem czy ma haki na srebrych czy co, ale że szefostwo jest za nią? (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)

Antonio
@Anabel

Klikaczu szkoda mi Ciebie w akcie desperacji hejtujesz i piszesz głupoty obrażając ludzi. Pracuję tam już dłuższy czas i złego słowa nie powiem.

Ewelina

I znów masło maślane, droga Pani w tej firmie zarobki Technika są znacznie wyższe. No chyba że technika na stażu! Ale technika stażysta nie zarabia tu najniższej krajowej, lub co gorsza jeszcze mniej. Powtarza się Pani w kółko. Ja tutaj pracuję 6 lat i mam zamiar pracować następne kilkadziesiąt! Ponadto w międzyczasie byłam na urlopie macierzyńskim w trakcie którego Spółka przedłużyła moją umowe o pracę, oraz po powrocie czekał na mnie aneks z podwyżką wynagrodzenia i nie było to 3200!

Izabela

Po okresie próbnym nie oferują żadnej podwyżki? A te kombinacje pod stołem jakiej są wielkości, to duża część wynagrodzenia?

Angelika
@Izabela

profesjonalne podejście a jak ktoś niby zobaczy ;) kopa w zat wyżej :P

Eros

Ja zarabiam w tej firmie 8100 i jest mi z tym dobrze. Czym się zajmuję? Zapraszam na priv . Trzeba się było uczyć a nie siać hejt. Narzekać każdy umie. Nie pasują zarobki?.nie ubliżając nikomu - kup se bude z kebabem i zarabiaj na siebie.

Paula

A może Pan lub Pani nikt ważny zechciała by się spotkać na pogawędkę ? Mam kilka newsów odnośnie Pana K i Pani M chętnię się podzielę. Może jakią priv? Czekam na info.

Nikt wazny
@Paula

To bardzo kusząca propozycja, proponuje spotkać się 30 lutego w południe na Rynku w Strzyżowie, rozpozna mnie Pani po niebieskim meloniku i spodniach koloru fioletowego w kratkę.

Joe S

Kupić to sobie drogi hejtujący klikaczu możesz kupić lizaka w sklepie. Ludzi się nie kupuje o ludzi się dba i buduje się wzajemny szacunek. Pracuję w tej firmie 6 lat i niezgadzam.się z tymi kłamstwami. A Pani blond koordynator to Anioł - człowiek głębokiej wiary o dobrym sercu. Widać byłaś lub byłeś najsłabszym ogniwem skoro odpadłeś lub odpadłaś. Ps. Rynek pracy wolny ew załóż firmę sprawdź jamie to proste ii rządź zarabiaj dawaj ufaj dbaj i KUP SOBIE ludzkie zaufanie skoro tak to przeliczasz. Klikaczu....

Ania Ppp

Witam. Uważam za obrzydliwe i niedorzeczne wypisywanie tych głupot i oszczerstw w stosunku do szefostwa firmy Różana. Pracuję u nich 3 lata i złego.słowa nie powiem. Wypłata na czas, premie, nagrody. Co do Państwa Srebrnych to są to bardzo dobrzy ludzie, znający życie i wyrażający chęć pomocy tym którzy tego potrzebują. Klikaczu daj sobie spokój bo nawet w tym dobry nie jesteś.

Nie można nie zabrać głosu, bo te komentarze są bardzo krzywdzące Ktoś kto wypisuje te bzdury (usunięte przez administratora)widział, a o pracy w tej firmie i o osobach, które oczernia nie ma zielonego pojęcia, bo cenią sobie profesjonalizm i zaangażowanie czego ewidentnie brakuje osobie, która rozpętała tą durną rozmowę. Ja pracuję kilka lat i gdyby coś było nie tak to poszukałabym szczęścia gdzie indziej, a nie jako anonimowy trol użalający się nad własną głupotą, który jak widać w klikaniu głupot ma duże doświadczenie....

MM

Nie polecam pracy w tej sieci. Płaca beznadziejna. Obowiązków na maxa. Koordynatorka nawiedzona, nie wiele umie, duzo wrzeszczy i się sadzi. Wszyscy powoli odchodzą od nich z pracy. Informatycy, Ksiegowa, magistrzy i wszystkich poucza jakby rządziła światem a tak na prawdę jest odklejona od rzeczywistości..Nie polecam!

D.W.
@MM

Ale się Pan/Pani rozkręcił z tymi Opiniami kopiuj wklej kopiuj wklej. Tylko szkoda że to opowieści rodem z Narnii :)

@MM

Pomyliłem się to nie ta sieć! Tutaj się dobrze zarabia, koordynatorka jest przemiła. Mamy dwóch super informatyków, Przepraszam za poprzednią opinię. to nie ta sieć

@MM

Kurcze z tego wszystkiego to ja sam nie wiem gdzie pracuje, mi chodziło zupełnie nie o tą branże, chciałem się wypowiedzieć o sieci telekomunikacyjnej TELE 2 a nie, nie o niej to miała być ERA, a może to chodziło jeszcze o coś innego. Ostatnio miałem wrażenie że jak otworzyłem serek wiejski do kolacji to był zepsuty a data ważności była dobra, gdzie to można zgłosić, pisałem do Ministerstwa Rolnictwa ale nic nie odpowiedzieli może napisać do Ministra Kultury, w końcu to o kultury bakterii się rozchodzi?

@MM

No tak bo ja nie pracuję w Aptece Różanej lubię tylko lubię siać Hejt. Proszę się mną nie przejmować. Tak naprawdę wyrzucono mnie za (usunięte przez administratora) w sumie nikt tego nie nagłośnił, ale czas najwyższy by informacja poszła w świat!

@MM

Hahaha co za bzdury. Znam Panią koordynator bo pracuję w tej firmie od 11 lat ta urocza blonwłosa niewiasta to istny anioł a że jest wymagająca? Cóż niech każdy wykonuje to co ma zlecone z należytą starannością a zobaczy anioła. :-) wszyscy ? Czy informatycy ksiegowa mgr to wszyscy? Hmmmm. Dziwne podejście. Ja tą firme polecam w 100% a szefowa i szef to wierzcie mi w tej dziurze strzyzowskiej lepszego nie znajdziecie.

@MM

Widzę, że udało mi się przykuć Waszą uwagę drodzy czytelnicy, jeżeli jesteście nadal ze mną proszę siądźcie wygodnie w hotelach, oddłużcie serek wiejski, zapnijcie pasy i odpowiedzcie na te pytania. Skąd przychodzimy? Kim jesteśmy? Dokąd zmierzamy? Ja od bardzo dawna staram się rozwikłać te tajemnice, które nurtują niejednego z Was, proszę podzielcie się ze mną Swoimi spostrzeżeniami, ja z przykrością muszę stwierdzić, że nie potrafię jednoznacznie odpowiedzieć na te zawiłe problemy, jedyne co mi się nasuwa to to iż nawet jeżeli nie jesteśmy pewni dokąd zmierzmy, pomaga świadomość, że nie zmierzamy tam sami. Powodzenia na szlaku które nazywa się Życie...

M

Pracuje w tej frimie od 8 lat i złego słowa nie mogę powiedzieć. Nie wiem skąd tyle złych opinii ? Wypłaty zawsze na czas , szefowie normalni z poczuciem humoru i wszystko na luźno. Do tego są premie. Jeśli ktoś pracuje a nie udaje że pracuje i leci w uja... To wszystko jest okej. Ja osobiście polecam.

@M

Równierz polecam. Pracuję 6 lat.

Klara

Nie polecam pracy w tej sieci. Płaca bardzo srednia, nizsza niz w innej sieci. Obowiazków ogromnie duzo. Koordynatorka nawiedzona, nie wiele umie, duzo wrzeszczy. Wszyscy powoli odchodza od nich z pracy. Informatycy, ksiegowa, magistrzy i od groma techników. Ogłoszenia wisza od wielu miesiecy. Z szefostwem nie idzie sie dogadać. Bylam bardzo dobrze nastawiona do tej sieci, a teraz szukam innej pracy.

Dorota
@Klara

Niestety to prawda. Potwierdzam wszystko jako były magister w jednej z aptek.

Barbara
@Dorota

Długo już pracujesz? Czy oprócz pensji można dostać jakieś premie skoro piszecie że nie ma szału z podstawą? Są jakieś benefity pozapłacowe?

Dorota
@Barbara

Teoretycznie sa premie kwartalne ale nie wielkie i uzaleznione od wielu czynników. W ofercie jest to zdecydowanie ladniej opisane niz jest w realu. Nie spodziewaj sie dobrej wypłaty.

Kamil
@Barbara

Odpuśc ta sieć. Dlugo nie wytrzymasz. Ja dalem rade 14 miesiecy. Obecnie pracuje w innej sieci i to byla moja najlepsza decyzja w życiu.

@Klara

Słowa patykiem pisane. W naszej aptece od 7 lat ten sam zespól.

Klaudia
@Ewa

Więc napisz co tym patykiem jest napisane. W pozytywnych komentarzach są konkrety. W negatywnych bardzo prymitywne, dwuzdaniowe wypowiedzi.

@Klara

Dzine co piszesz. Pracuję w tej firmie już kilka lat. Szefostwo? Nie można sobie wyobrazić lepszego. No chyba że szkolenia, imprezy integeacyjne jasny system mltywacyjny to.za mało to widać dziwny z Ciebie człowiek. A skoro nie idzie się dogadać to widać problem jest po Twojej stronie

Andzia

Sieć jak sieć, warunki pracy w normie. Zarobki w miarę ok. Bynajmniej nikt się nie czepia o byle co i nie trzeba wciskać leków z betoniarki. Ja nie narzekam.

Mgr
@Andzia

Panie Krystianie znów te same błedy, piszemy w tym temacie "przynajmniej" nie "bynajmniej". Nie ma co pisać bzdur, pisanie że nikt sie nie czepia nie jest prawdą, bo wszyscy znamy "Iwonkę" może nie wciskamy leków z beroniarki ale wciskamy wiele innych z waszych kontraktów. Przestań Pan kombinowac z ociepleniem wizerunku, mleko już sie rozlało. Zmieńcie swoje podejście do ludzi, zmieńcie koordynatorke a wszystko z czasem wróci do standardów rodzinnej sieci aptek. Teraz jest źle czy dopuszczacie to do siebie czy też nie.

@Mgr

Popatrz na swoją pisownię. A skoro jesteś takim specjalistą to załóż swoją firmę i sobie nią zarządzaj. Zajmiesz się czymś wreszcie i nie będzie już czasu na sianie hejtu w internecie. Ja pracuję w tej firmie od dawna i jestem bardzo zadowolona, a szefostwo i pani koordynator to bardzo dobrzy ludzie.

D.W.

Szkoda z Panią polemizować, najlepiej polecam poszukać dobrego psychologa. Ma Pani spore problemy emocjonalne i jest bardzo rozchwianą osobą, do tego raczej niezbyt lubianą w swoim środowisku. Po stylu wypowiedzi wyraźnie widać że 90% wpisów wyszło z Pani ręki. Nic dodać nic ująć, fałsz i brak logiki. Im więcej opini Pani pisze tym bardzie daje tu do zrozumienia że to wszystko bujdy na resorach. Farmaceuci nie gęsi i swój rozum mają ;)

Mgr

Dno... Szczerze nie wiem co napisać , jako magister byłam traktowana przez pupilkę szefowej na poziomie technika , oczywiście nie ubliżając im , ale to my jesteśmy fachowcami i powinno być to zaznaczone. Teraz już znam swoją wartość , ale w innej firmie. Polecam zmienić pracę.

Jarek

Jestem bardzo zadowolony z pracy w tej aptece.

Iwona K.

Oj widać że szefostwo sie zdenerwowało i teraz usilnie stara się naprawić swój wizerunek. Za chwile braknie Wam znajomych do wystawiania pozytywnych opini. Sama pracuje od kilku lat i oceniam prace na 2 w skali do 10. Kiedyś było dużo lepiej. Obecnie praca to tragedia i potwierdzam wszystkie negatywne opinie.6

@Iwona K.

Iwona K skoro jest tak źle jak piszesz to dlaczego cały czas tam pracujesz ??? Na to wyglada, że jesteś tak beznadziejna, że nie znajdziesz pracy gdzieś indziej, nikt inny widocznie nie chce Cię zatrudnić.

@Paweł

Bardzo prymitywna wypowiedź. To strona do dzielenia się pozytywnymi i negatywnymi opiniami o pracodawcy. A nie hejtowaniu. Jest coraz gorzej. Coraz gorszy kontakt z szefostwem. O koordynatorce nie będę pisała bo każdy wie jaka jest. Wypłaty bardzo średnie. Podwyżki nie zrobiły na nikim wrażenia. Karanie za l4 opiekę czy inne losowe wydarzenia brakiem premii. A sama podstawa jest bardzo niska. Jeśli zaczęły się negatywne wpisy to może czas pomyśleć i porozmawiać z pracownikami? Najlepiej pomijając koordynatorke.

@Gosia

(usunięte przez administratora) Pracuje od niedawna ale od samego początku dostaje premie i godne wynagrodzenie. Wiadomo trzeba na nią zapracować ale to tak jak wszędzie. Jak można oczekiwać premii za L4 czy opiekę na dziećmi czy rodzicami ?

@Paweł

Chyba jesteś mocno nieopierzoną osobą jeśli uważasz że za odejmowanie premi za opiekę czy l4 to dobre zachowanie. pożyjesz z rodziną zobaczysz, no chyba że jesteś botem szefostwa

@Gosia

Nie jestem botem szefostwa, tylko zadowolonym pracownikiem. Doskonale znam system panujacy w aptekach. Jak masz problemy z dziećmi czy rodzicami to nie jest to praca dla Ciebie. Firma zatrudniając Ciebie ma konkretne oczekiwania, nie spełniasz ich to jest na Twoje miejsce 10 innych osób.

@Paweł

To musisz podrzucić szefostwu pomysł by na rozmowach kwalifikacyjnych mówili że to sieć dla studentów i ludzi z niezwykłą odpornością układu immunologicznego, nie mających zamiaru zakładać rodzin. Na pewno będzie nie 10, a 20 osób na jedno miejsce!

Zostaw merytoryczną opinię o Apteka Różana Sp. z o.o. - Strzyżów

• Jak się pracuje w Apteka Różana Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Apteka Różana Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apteka Różana Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 11 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Apteka Różana Sp. z o.o.