Sieć Przedszkoli i Żłobków Norlandia

Opinie o Sieć Przedszkoli i Żłobków Norlandia

AD

Pracuję od ponad roku i nie mogę powiedzieć niczego złego, firma pozwala na rozwój- wysyła na szkolenia. Jest też duże wsparcie od innych pracowników.

@Elżbieta

Umowy podpisywane są zgodnie z obowiązującymi przepisami, ostatnio przepisy się zmieniły, więc i pracodawca się dostosowuje. Stawki są rynkowe, jednak można awansować w strukturach firmy i zarabiać lepiej.

Pracuje w Norlandii od prawie 6 lat. Od początku jej istnienia na rynku Polskim. Od tego czasu byłam na 6 szkoleniach online, jedynym stacjonarnym i studiach podyplomowych - gdzie zapłaciła za to firma lub znacznie dofinansowała. Jestem zadowolona z pracy, są podwyżki - benefitem jest karta MultiSport oraz Luxmed. Firma stale robi ankiety - sprawdza czy ludzie są zadowoleni i czego potrzebują. Mam porównanie z inna sieciówka i… serio, ja tu zostaje. Warto samemu sprawdzić, pozdrawiam.

Aziz

Pracując w tej firmie jestem na maksa zadowolona, Pani dyrektor jest najlepsza, mega pomocna i przede wszystkim wyrozumiała. Wypłata jest zawsze na czas i jeśli ktoś chce wolne czy urlop to nikt nie odmawia. Dzieci mają najlepszy warunki i miło spędzają czas w żłobku Pierwszy raz w życiu z miłą chęcią codziennie przychodzę do pracy i kocham moją pracę i swoje dzieci. I totally don't agree with negative comments :(

Aziz
@Aziz

Oczywiście chodzi mi o placówkę na woli :)

Danka Nowy wpis

Nie mam typowo wykształcenia pedagogicznego, więc chciałabym postarać się pracę pomocy nauczyciela we Wrocławiu. Pracowałam kiedyś na kuchni w przedszkolu, czy to się liczy jako doświadczenie? Skoro sieć placówek oferuje benefity oraz system motywacyjny to ile miesięcznie można wyjść z zarobkami? Jeśli weźmiemy wszystkie składowe pod uwagę.

Dziwna sprawa. W propozycji (usunięte przez administratora) na Opiekuna w żłobku, nie ma nic o monitoringu. Piszą za to, że stawiają na dobrą jakość (usunięte przez administratora) sumienność, punktualność, obowiązkowość, ekologię, szacunek, dobrą organizację (usunięte przez administratora) Na sporo spraw więc stawiają. A z tym monitoringiem, to skąd przypuszczenie, że jest on używany do kontrolowania efektywności (usunięte przez administratora)

AD Nowy wpis

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie Norlandia Polska Sp. z o.o.? Jakie macie spostrzeżenia?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Norlandia Polska Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku POMOC NAUCZYCIELA/OPIEKUNKA DZIECI DO LAT 3?
Monia

Jak tam wygląda obecnie praca jako nauczyciel przedszkolny w placówkach w Warszawie?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Norlandia Polska Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Jolka

Nie zdarzają się jednak osoby, które dostają kolejną umowę? Jeśli tak to na jaki czas jest zawierana? Pod jakim kryterium zatrudniają nowe osoby, z doświadczeniem czy bez?

Misia

40 dni temu firma dodała ofertę pracy dla pielęgniarki. Był ktoś już na rozmowie i poznał szczegóły pracy? Jakie wynagrodzenie oferuje firma? Mało szczegółów podanych jest w ogłoszeniu. Rodzaj umowy to b2b czy umowa o pracę?

Blanka

A wiesz może czy tyle wszystkim proponują czy brali pod uwage twoje wykształcenie właśnie? Wspominali coś o możliwości wzrostu tego wynagrodzenia po jakimś konkretnym czasie .? Wymagają tutaj doświadczenia czy bez też można aplikować?

ax
@Blanka

Nie brali pod uwagę mojego wykształcenia wyższego - jestem magistrem pedagogiki specjalnej. Nie wspominali też o możliwości wzrostu wynagrodzenia (usunięte przez administratora) Prawdę powiedziawszy chciałam popracować w charakterze opiekuna żłobka przez nabranie doświadczenia , lecz teraz widzę że lepiej być pomocą nauczyciela- podobne pieniądze, mniejsza odpowiedzialność i doświadczenie też się złapie.

Maja

Dzień dobry, odpisuję Pani jako pracownik tej firmy, gdyż Pani komentarz nie jest rzetelny. Pisze Pani, że firma nie proponuje żadnych benefitów, a to nieprawda. Firma dopłaca do kart Multisport, prywatnej opieki medycznej, do szkoleń. Prawdą jest, że firma z reguły nie sponsoruje dojazdów do pracy. Pozdrawiam serdecznie.

Janek
@Maja

Ta Pani pisała, że o benefitach czy opiece medycznej nie wspomniano na rozmowie, a nie, że w ogóle ich u Was nie ma. Zresztą wyjaśniło się, że jest dopłata do karnetu sportowego, czy prywatnego leczenia się, a nawet szkoleń. Z jakich więc szkoleń można korzystać i w jakim procencie firma pokrywa koszty tych wyżej wspomnianych dodatków do pensji?

@Janek

Dzień dobry. Szkolenia dobierane są dla konkretnego pracownika, na jego wniosek. Niektóre osoby mają opłacane studia, inne kursy i szkolenia, które wykorzystują później w pracy. W naszych placówkach można robić awans zawodowy dla nauczycieli. Podsumowując, jeśli pracownik wypełnia swoje obowiązki i zawnioskuje o dopłatę luz zapłatę za całość, np. studiów może ją otrzymać. Podania są rozpatrywane indywidualnie. Pozdrawiam serdecznie.

Zuzu

A w jakim mieście pracowałaś?

Halina

A podasz jakies konkretne sytuacje odnośnie atmosfery i podejścia, o którym piszesz? Są jakieś kary czy coś w tym stylu? Można chociaż zarobić w tej firmie?

Marysia

O jakim mieście mowa? Bo ja mam podobne zdanie o pewnej starszej blond Pani która zarządza dwiema placówkami Norlandii na północy Polski...

Jolka

Interesuję się ofertą na nauczyciela wspomagającego. Jeszcze do niedawna była aktualna na stronie, może ktoś wie jaki to jest wymiar czasu pracy? Ile wychodzi wam godzin przepracowanych w miesiącu?

Renata

Zastanawiam się nad podesłaniem firmie swojego CV na stanowisko opiekunki. Niestety opinie dotyczące tego stanowiska pracy mają już parę lat. Jak sytuacja aktualnie wygląda? Jakie zarobki? W 2019 r pisaliście że było to 2 tyś, na tamte czasy wydają mi się te zarobki ok. Jaka umowa na początek?

@Renata

Cześć. Zarobki różnią się od siebie i są uzależnione od miejscowości prowadzenia placówki i kwalifikacji pracownika. Umowa o pracę na okres próbny. Opinie znalezione w Internecie czasem odbiegają od rzeczywistości. Każdy powinien sam ocenić. To duża firma, musi działać zgodnie z kodeksem pracy i innymi przepisami. Klimat tworzą ludzie, więc im więcej tych pozytywnych, tym lepiej się pracuje :)

Elżbieta
@Maja

Jak długi jest okres próbny? Możesz napisać? Później jest umowa na czas określony czy już na stałe? Dasz też znać jak z zarobkami? Stawki rynkowe czy coś lepiej?

@Elżbieta

Sylwia
@Maja

Jakie są sposoby awansu? Często się w ogóle takowe zdarzają? Awansują osoby najbardziej zaangażowane czy jak to wygląda?

@Sylwia
@Sylwia

Awansują osoby, które się wyróżniają i chętnie angażują się w nowe projekty, wychodzą z inicjatywą. Zawsze najpierw do awansu szukane są osoby wewnątrz organizacji, na stanowiska kierownicze miłe widziana znajomość języka angielskiego. Warto się samemu zgłosić z inicjatywą poszerzenia zakresu czynności. Firma cały czas się rozwija, wiec potrzebni są pracownicy, którzy chcą się rozwijać razem z nią ????

Norlandia

Dziękujemy za opinie, docenimy to. Każda opinia daje nam możliwość polepszyć się jako pracodawca.

Pracownik biura Norlandia

To są zarzuty karne, taką sytuację należy zgłosić na policję, jeśli ma się na to dowody. Zawsze jednak warto zgłosić to Zarządowi Norlandia , w każdej placówce jest podany bezpośredni numer oraz adres e-mail. W innym przypadku, nie mamy jak wyjaśnić sytuacji.

Aneta

To jakimi czynnościami zajmują się nauczyciele, choć powinna zajmować się tym dyrekcja? Tak pisała @Monika

(usunięte przez administratora)Codzienna obserwacja monitoringu, ciągle uwagi niedotyczące wykonywanej pracy. W żaden sposób takie metody nie poprawiaja efektywności pracy, a tylko zniechęcają. Niestety osoby obserwujące monitoring nie zauważają, że grupy są przepełnione i brakuje opiekunów. Pracownicy nie mają oferowanych żadnych dodatkowych szkoleń. Brak benefitów i premii.

Czy nowo zatrudnione osoby w Norlandia Polska Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Mała Mi

Cześć :) czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak się pracuje w Norlandii? Jestem kandydatką do pracy w żłobku. Warszawa Ursus.

Koka

A możesz napisać jak traktowane są tam dzieci ? (Żłobek ) .

Xxxc
@Mała Mi

Zalezy gdzie. Zalezy od dyrekcji. Nie polecam Lubonia. Nastepnej szukają ofiary losu.

Xxxc
@Mała Mi

Nie polecam

Ja pracuje w Norlandia od 2 lat i szczerze polecam. Są dodatki i premie. Pozytywna atmosfera i zgrany zespół. Dlaczego uważasz że mobbing przez personel i pracodawcę? Jak długo pracowałaś?

Aneta
@Anonim

dodatki w formie pieniędzy, czy jakieś inne benefity w to wchodzą? ;)

Nordi

Z taką sytuacja się spotkałam i tak uważam dużo pisać

Przemysław
@Nordi

To dość poważne oskarżenia więc może lepiej rozwiń myśl, bo w przeciwnym wypadku taki wpis niewiele wnosi.

ja jestem mega zadowolona z pracy, atmosfery, pensji, serio, czytam opinie i się dziwie,że ludzie piszą jakieś nieprawdziwe pretensje, no ale trudno, ja bardzo polecam pracodawcę

Pracuję w Norlandii od niedawna i zostałam ciepło przyjęta przez zespół, nie odczułam wyzysku, a tym bardziej mobbingu! Jestem bardzo zadowolona z podjętej pracy, podjęłam dobrą decyzję.

Asia
@Anna

A gdzie podjęłaś pracę?

Edzia
@Anna

A w jakiej placówce jesteś?

@Edzia

Też mnie to ciekawi, nie lubię gdy nie ma konkretnych informacji :(( A ty pracujesz w firmie, albo może aplikowałaś do konkretnej placówki?

Olga

Tzn piszesz z własnego doświadczenia, można coś więcej?

Jolanta

A z czym Cię niby okłamali, że tak piszesz?

Jak jest z pakietem medycznym w Norlandia Polska Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Roza

Tak, jest pakiet medyczny w Lux Med

Mieczysław
@Roza

A inne benefity z socjala też są? Na przykład dofinansowanie do wczasów pod gruszą albo bony na święta? Dali coś w grudniu?

Martyna

Tak :)

@Martyna

A multisport jest? :) No i skoro już mowa o benefitach to jest możliwość zdobycia premii/podwyżki?

Edzia

Mozna wszystko dołączyć

Zostaw merytoryczną opinię o Sieć Przedszkoli i Żłobków Norlandia - Warszawa

• Jak się pracuje w Sieć Przedszkoli i Żłobków Norlandia?

Zobacz opinie na temat firmy Sieć Przedszkoli i Żłobków Norlandia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sieć Przedszkoli i Żłobków Norlandia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 12 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sieć Przedszkoli i Żłobków Norlandia