Opinie o Nestle Polska w Kargowa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Nestle Polska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Nestle Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nestle Polska w Kargowa

Możesz powiedzieć coś więcej? A jak wygląda praca w innych działach?

@Kandydat

Żeby nie TPM to praca byłaby ok

nick1

Pracuje tam jeszcze ?

ciekwaski

Jak sytuacja? Doszło do mnie że może być problem z pracą w Kargowej? Bać się czy nie?

kofe

Pracownik najemny! Ukraina. No cóż, z nawykami ze starych czasów i próbą mydlenia oczu kandydatom już na wejściu łowcy głów daleko nie zajadą. Poważnie nadwyrężono w III RP stabilność zawodową, która gwarantowała, że ludzie przez dekady nabywali doświadczenie, znali fach i swoje przedsiębiorstwo, miejsce i kontekst pracy. Powszechnie liczą się jedynie ciągłe zmiany, to one świadczą o tym, że jednostka jest kreatywna i zależy jej na karierze. Ale był to na ogół sprytny sposób na zakłamanie rzeczywistości!!! Liberalne media budowały go, dając zwykłym ludziom za przykład , globalnego biznesu. A to zupełnie różne światy?. Zręby pod funkcjonalny i stabilny system rynkowy buduje się na dobrze wykwalifikowanych pracownikach, również fizycznych. Tylko że takich ludzi trzeba szanować. I oni siebie szanują. A to jest bardzo dalekie, niestety, od standardów, na których miała powstać budowana III RP ! Mydlono w PRL-u i To samo robią z młodym pokoleniem w III RP. PRACOWNIK OBECNIE ? TANIA SIŁA ROBOCZA.

mauger
@kofe

Zgadzam się,święta racja.pracowałem tam 10-lat ,na marne .obsługiwałem tam sporo sprzętu -operator,gotowałem karmel -oblewaczki itd.Psychika nie wytrzymała

Noralny

Witam serdecznie więc zacznę po waszemu Ten kto się nie stara ten zapiera... Proste ? Hmm wiec jeżeli ktoś rozumie system tej firmy to może zaobserwować że wszystko idzie w dobrym kierunku wyniki lepsze Dyrektor zrobił bardzo dużo . dział techniczny się rozwija i też osiągi są coraz lepsze.jakosc mega . komfort pracy bardzo się poprawiła Kultura pracy na bardzo wysokim poziomie jeżeli ktoś chcę porównać to można zawszę się zwolnć i sprawdzić jak jest w innych firmach Pozdrawiam

@Noralny

Weź skończ biurokrację przy kawce i przerwie co godzinę na( gimnastykę ), Na papierosa! Bo biuro może! A zajnij się pracą! Przyjdź na multipaka i zobacz jak tam jest popracuj troche ! 14 operatorów się zwalnia i niby jest Ok? Macie Rację kazdy narzeka między osobą zostaną tylko ci co mają kilka lat do emerytury i ci co mają dużą kasę a reszta jest podmiotem który niema nic do powiedzenia . Na święta 70 zł kasjerka w biedronce się wysłała w głos przy ludziach co nestle daje 70 zł hahaha głupio mi się zrobiło i wstydu megaaaa

@Bankrut

Nakręcasz się trochę, a te 70zl to nie jest karpiowe. Pewnie pracujesz tu krótko.

@Zadowolony

Jak to nie jest karpiowe to co ? Jałmużna??? ze od 2 lat dają przed świętami zamiast paczki . Ta paczka była więcej warta niż 70 zł jak ty długo pracujesz to powiec co zakład wam dawał na święta?

@Bankrut

A więc wiesz ze to jest zamiast paczki a nie karpiowe. A pamiętasz jak wszyscy narzekali na paczkę ze wola kasę, to jest na życzenie pracowników, bo tak chcieli

Taka tam.
@Bankrut

Najlepsze jest to że pracownik dostaje ochłapy a liderzy nagrody pieniężne i to naprawdę nie małe. Z nagród dla liderów spokojnie cała brygada liniowa mogła by mieć super paczki a tak kasą trafi do lidera który zastanawia się jak tu wleźć w pupę kierownikowi i jak popracować nad jeszcze większą wydajnością. Kiedy to się skończy. Czy pracownik jest tylko od zapierdzielania. Ile to razy lider w ciągu zmiany wychodzi na kawkę czy na papierosa nie wspominając o niektórych operatorach którzy produkcję zostawiają na pastwe losu. Wkoncu wszystko można zwalić na pracowników liniowych którzy mogli niedopilnowac. Ten zakład to czysty cyrk Monty python w wersji Auschwitz. Smutne ale jakże prawdziwe.

@Zadowolony

Więc gdzie jest karpiowe???? Nie pracujemy ma to? 12 miesięcy robimy w 9 miesięcy według słupków plan wykonany 3 miesiące szybciej kto za to bierze kasę i mega premię roczną ?

Przyszły
@Taka tam.

A skąd wiesz jaka to kwota? Pracownicy fizyczni też coś dostają?

Baba jaga
@Przyszły

Starzy operatorzy wiedzą takie rzeczy.

Obiektywny
@Zadowolony

Ludziom zapewne chodziło o prawdziwa kasę a nie o parę moniakow za które kupisz co najwyżej litr wódki zapojke i coś do zagryzke :D

Aplikowałeś do firmy Nestle Polska? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Spedytor
Kargowa
Woga Sp. z o. o.
Jeremi

@Black W takiej firmie nie uniknie się rotacji. Ma ona różne podłoża i wcale nie są związane ze złą pracą!

bylynietoperz

Karpiowe na święta 70 zl +( 30 zl Na dziecko, FABRYKA SŁODZYCZY) HAHAHAHAHAHA WSTYD WIECEJ SWINIE W BIG BAGACH DOSTAJA

@bylynietoperz

I woreczek wafelków które miały iść do utylizacji.

Zadowolony

Darowanemu koniowi do pyska się nie zagląda. Nikomu na siłę nie wciskali , nie trzeba było brać, a mimo to pierwszy w kolejce stales

@Zadowolony

Olej palmowy dobrze się spala w piecu.

Zadowolony

Zastanawiam się dlaczego jeszcze nie zmieniłeś pracy. NESTLE ci życie uratowało i jeszcze narzekasz

@Zadowolony

Hmm mam nadzieję że będzie lepiej.

MałaMi
@bylynietoperz

Każdy narzeka, nikt nie odchodzi. Dziwnem, że anonimowo każdy dużo mówi ;) a prawda jest taka, że gdyby nie Nestle to połowa Kargowy i okolic pracy by nie miała. Oczekujecie dużo a sami z siebie dajecie mało. A jeśli komuś coś nie pasuje to przecież na przymus nikogo się nie trzyma brama otwarta ;)

Black
@MałaMi

Jak nikt nie odchodzi?? Co Ty gadasz.Co chwilę ktoś odchodzi i tak będzie do puki nic się nie zmieni.Fakt coś troszkę się zmieniło jak jest ten (usunięte przez administratora)ale nadal liderzy mają w (usunięte przez administratora) pracowników,naciskają (usunięte przez administratora)acy ludzie chcieli kasę zamiast paczek??? Tylko może 2% reszta chciała paczki.W tym roku juz odeszło około 10 osób a zapowiada sie jeszcze więcej .Tutaj jak zwykły pracownik nie będzie kablował,(usunięte przez administratora) to nie ma szans na lepszą podwyżkę .

Wojtek

Mam pytanie dotyczące pracy w administracji ( Lider/ Specjalista ? Czy firma daje możliwość rozwoju ? Jak z wynagrodzeniem? Jaka jest atmosfera pracy ?

@Wojtek

Ludzie daja w kosc co prawda,ale praca sama w sobie nie jest zla ;)

NickFury

Wszystko w tym zakładzie kuleje. Na całym dziale tzw. wypieku wszystkie maszyny się sypią i nie ma kogo prosić o naprawę bądź wymianę wadliwej części. Ale skoro produkcja nie staje więc nie trzeba ingerować. Ludzie mogą się zabić, bo produkt i konsument jest najważniejszy a wszechobecne slogany rozwieszone w zakładzie są dla gości odwiedzających fabrykę.

WiK

Widzę że wszyscy narzekają a ja złożyłem cv

@WiK

Jak chcesz mieć luzy to na lipna jak chcesz być traktowany jak murzyn to na wafle.

Orzeszek

Kierowniczek Wacek... koniec roku się zbliża, rozliczenie wyników, więc trzęsie portkami, tym bardziej, że niektóre wskaźniki sztucznie nabijane. Oj oj, nie ładnie tak oszukiwać Warszawkę. Ciekawe co centrala powie na takie nieczyste zagranie, naciąganie wskaźników czyli oszukiwanie, okradanie pracodawcy! Nic dodać nic ująć, takie gierki tylko możliwe gdy dyrektor i kierownik znają sie jak łyse konie, wówczas ręka rękę myje. Jednak tym razem chyba nie do konca umyje i ktoś beknie, oł je.

szyyyyym

Nestle w Kargowej jest placówka w której rządzi starszy lider Pakow 6 oraz kierownik Wacław oby dwoje świetnie dogaduja się w kwestiach zwolnień ludzi. Gdyby Warszawa dowiedziała się co dzieje się w nestle w Kargowej cała dyrekcja na pewno byłaby zwolniona.!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zmienić dyrektora oraz kierowników

Aaaaaaa

Wszystko co tu pisze to prawda! Dlaczego nestle ludzi nie ma ? Bo nie potrafią szanować ludzi których mają. Pracowałam w nestle prawie 4 lata zgłosiłem się do kierownika z problem o stosowaniu mobbingu przez Lidera który zaledwie 3 miesiące pracował. Cała sytuacja obruciła się przeciwko mnie. Z góry mogę im tylko podziękować bo teraz mam święta pracę i jestem doceniana.;) dla tych co tam pracują mogę szczerze powiedzieć uciekajcie ,tam nie będzie lepiej tylko gorzej . A pracy jest bardzo bardzo dużo;) Pozdrawiam;)

Jola

Czy są w Nestle kamery na produkcji?

Alb
@Jola

Śmieszek

Hehe. Wypowiedzieli się liderzy, którzy swoich pracowników tak samo traktują, jak kierownik ich traktuje. HAHAHA. Żenua!

Ryszard

Może w sytuacji braku ludzi do pracy firma zacznie podnosić zarobki? Jak sądzicie?

Wiktor

Jak z zarobkami w Kargowej

@Wiktor

słabo

Gepard

...nareszcie ktoś się odważył napisac prawdę. Ze swojej strony dodam, że kierowniczek produkcji ( bo inaczej nie można go nazwać) stosuje mobbing w stosunku do pracowników, ciekawe co powiesz na pozew sądowy, wątpię że firma stanie w twojej obronie. Jesteś cwany jak lis, pracowników fizycznych głaszcze po dupce a zarządzających gnębisz. Co to za praktyki, gdzie omija sie bezpośredniego przełożonego? Od dzis też będziesz pomijany!

Anioł strórz

Kierownik produkcji w Kargowej to jakas pomyłka, zero umiejetnisci menedżerskich, czas na kontrolę PIP w pana podwórku i rozmowy z pracownikami... W jakim celu mianował starszych liderów? Realuzują dodatkowe zadania? a może jedynie donoszą, a cała brudna robota i tak spoczywa na pozostałych?! Game is over, PIP w drodze, powodzenia kolego!

Zostaw merytoryczną opinię o Nestle Polska - Kargowa

• Jak się pracuje w Nestle Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Nestle Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nestle Polska?

Nestle Polska