Opinie o La vie en Rose Personal Care w Tewkesbury

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy La vie en Rose Personal Care. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w La vie en Rose Personal Care na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o La vie en Rose Personal Care w Tewkesbury

Jaka umowa obowiązuje w La vie en Rose Personal Care podczas okresu próbnego?

Czym w La vie en Rose Personal Care zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Marta Nowy wpis

Dzień dobry, W La vie en Rose to opiekunowie są najważniejsi, ponieważ to oni są wizytówką naszej firmy dlatego też dbamy o to aby każdy z członków naszego zespołu był zadowolony. Aby to osiągnąć w 2019 roku wprowadziliśmy autorski system premiowania: * No sick or unauthorised absence bonus - jest to bonus, który każdy z naszych pracowników może otrzymać jeśli nie ma w danym okresie rozliczeniowym nieobecności; * Standards of dress and personal culture bonus - ten bonus otrzymuje osoba, która przestrzega naszych zasad dotyczących ubioru w pracy, czystości, oraz która jest kulturalna w stosunku do klientów oraz współpracowników; * Clean vehicle bonus - otrzymuje go osoba, która w pracy prowadzi pojazd firmowy lub prywatny i utrzymuje go w czystości. W sumie jest to dodatkowe £100 do wypłaty co miesiąc. Dodatkowo w każdym miesiącu pracownik otrzymuje bonus na doładowanie telefonu £20. Rodzic pracujący w La vie en Rose, z którym mieszka dziecko w UK otrzymuje co miesiąc child bonus. Za polecenie osoby do pracy, która zostanie z nami przez określony czas otrzymuje £100 za każdą taką osobę. W ciągu roku pracownicy przy różnych okazjach jak np. Święta Bożego Narodzenia, otrzymują karty podarunkowe do wykorzystania w większości sklepów. W czasie pandemii kilkukrotnie dziękowaliśmy zespołowi za ciężką pracę oraz zaangażowanie w tak trudnym dla wszystkich czasie, nie bez powodu opiekunów określa się jako pracowników kluczowych/pracowników na pierwszej linii frontu. Ponadto organizujemy różne konkursy z nagrodami, w ostatnim z nich troje naszych pracowników wygrało buty nike, które zostały zaprojektowane z myślą o kluczowych pracownikach. Jednym z najważniejszych aspektów wpływających na zadowolenie naszych pracowników jest fakt, iż często dokonujemy rewizji ich stawek godzinowych, co wiąże się z częstymi podwyżkami. Dodatkowo staramy się pozostawać konkurencyjni śledząc bieżące trendy rynku i dostosowując oferowane Państwu stawki. Jeśli chcą Państwo otrzymać więcej informacji lub są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zachęcamy do kontaktu lub przesyłania CV na adres recruitment@lavieenrose.co.uk Regulaminy bonusów są dostępne w naszym biurze, a każdy nowy członek zespołu otrzymuje go wraz z mailem powitalmym. Zapraszamy!

Obecny pracownik

Od jednego z nowych pracowników dowiedziałam się że miał wątpliwości co do podjęcia pracy dla la vie en rose z uwagi na sprzeczne opinie na gowork. Jako osoba, która pracuje tutaj prawie 3 lata postanowiłam opisać jak to wygląda z perspektywy pracownika z dłuższym stażem bo faktycznie po przeczytaniu komentarzy ludzie mogą mieć mieszane odczucia. Gdy przyleciałam odebrano mnie z lotniska i zawieziono do mojego pokoju, następnie zaproszono mnie do biura żeby wypełnić wszystkiedokumenty i chociaż biuro było niedaleko, przyjechał po mnie kierowca. Pani która mnie przyjmowała szczegółowo odpowiedziała na moje pytania oraz pomogła wypełnić dokumenty. Później miałam induction z menadżerem (takie wprowadzenie do opieki i tego co mogę, a czego nie mogę). Przez kilka dni jeździłam na shadowing z innymi pracownikami, którzy pracują dłużej i przyglądałam się ich pracy u pacjentów, jeszcze mi za to zapłacili. Dostałam telefon i numer firmowy, który był już doładowany. Co miesiąc dostaję bonus na doładowanie telefonu. W zeszłym roku firma wprowadziła bonusy, co miesiąc mam ekstra 120 funtów za noszenie uniformu, za to że jeżdżę czystym autem i za to że nie zgłaszam sicka (nagłej choroby/nagłej niedyspozycyjności). Co miesiąc menadżerowie wybierają pracownika miesiąca, który dostaje bonus do wypłaty, a na koniec roku organizują plebiscyt w którym każdy może głosować na najlepszych pracowników/kolegów w różnych dziedzinach. Mam jeden dzień wolny w tygodniu(bo mi to odpowiada) ale gdy potrzebuję więcej bez problemu mogę się dogadać z menadżerami. Czasami menadżerowie proszą mnie żebym pracowała w swoim dniu wolnym i wtedy mam wyższą stawkę. Ścieżka kariery jest jasna i każdy ma tabelkę w kontrakcie z wymaganiami na dane stanowisko i ze wszystkimi stawkami i bonusami. Jeśli ktoś ma chęci szybko może awansować nie tylko na wyższe stanowisko ale i finansowo. Na wiele sposobów można podbić sobie stawkę godzinową. Mam płacony mileage za jeżdżenie od klienta do klienta autem. Co roku mam podwyżkę swojej stawki godzinowej, którą otrzymuje każdy pracownik. Co roku firma też podnosi stawki. Pomogli mi z NIN, pre-settled status, z założeniem konta w banku i zakupem auta. Gdy mam problem w pracy jest numer pod który możemy zadzwonić 24/7. Mam odprowadzane składki, firma na moją prośbę odprowadza dodatkowe składki na emeryturę. Raz w tygodniu w biurze odbywają się darmowe lekcje angielskiego ale mamy małą przerwę bo Pani jest na macierzyńskim. Gdy potrzebuję zaliczkę kontaktuję się z biurem i zazwyczaj jeszcze tego samego dnia pieniądze są na moim koncie. Przed świętami Bożego Narodzenia dostaliśmy wiadomość, że każdy kto chce może dostać wypłatę wcześniej, a i w biurze czekał na nas poczęstunek z okazji świąt, a na mikołajki zorganizowali zabawę i robiliśmy sobie anonimowe prezenty. Do grudniowej wypłaty dostaliśmy vouchery na zakupy. Wypłata jest zawsze na czas, czasami nawet wcześniej, nigdy nie spotkałam się żeby nie było wypłaty w ostatnim dniu miesiąca. Faktycznie wypłacają wypłaty z okresami rozliczeniowymi i na początku może być ciężko ale na tyle byli pomocni, że nie było to dla mnie uciążliwe. Gdy mam jakieś pytanie zawsze dostaję odpowiedź, nawet jeśli to nie jest w ciągu tego samego dnia. Mam płatny urlop. Dostaję treningi do zrobienia i jestem zapraszana na treningi z pielęgniarkami. Faktycznie przewinęło się przez firmę wielu pracowników ale wydaje mi się że nie każdy nadaje się do tej pracy albo nie każdy jest nauczony pracy, bo w życiu żeby coś mieć trzeba na to zapracować. Widać, że firma się rozwija i wprowadza nowości ale z korzyścią dla nas. To chyba najważniejsze rzeczy, jeśli szukacie pracy, a boicie się przylecieć do UK to la vie en rose jest świetną opcją bo szkolą od podstaw, nie zostawią Cię samemu sobie i we wszystkim pomogą.

Zawiedziony
@Obecny pracownik

Kraina mlekiem i miodem płynąca 120 £ to uznaniowe mogą dać a nie muszą przeważnie zawsze Ci coś zabiorą wypłata o 1 miesiąc do tyłu czyli jak będziesz chciał odejść to musisz czekać 1 miesiąc na wypłatę a jak firma będzie chciała Ci zrobić na złość to nie wypłaca wszystkiego

@Zawiedziony

Dzień dobry, Bardzo nam przykro, że czuje się Pan zawiedziony. Aby każdy był w stanie zrozumieć nasz system premiowania oraz aby czuł się Pan mniej zawiedziony, poniżej przybliżę/przypomnę zasady jakie zostały ustalone wraz z wprowadzeniem bonusów 1 lutego 2019 roku. Dodatkowo należy zaznaczyć, iż każdy z naszych pracowników jeszcze przed rozpoczęciem pracy otrzymuje ,,paczkę powitalną", czyli email wraz z regulaminem bonusów, Health & Safety policy, rozpiskę okresów rozliczeniowych, Issue Reporting Model, Handbook (książka z objaśnieniem wszystkich procedur jakie obowiązują w firmie oraz z przydatnymi informacjami, np. na temat urlopów, zgłaszania choroby), Carers Guide (przewodnik opiekuna). Jest to bardzo istotna informacja, ponieważ każdy z naszych pracowników jest informowany na samym początku o regulacjach dotyczących przyznawania bonusów. Ponadto, okresy rozliczeniowe są bardzo istotnym elementem, który jest jednym z czynników wpływających na decyzję potencjalnego kandydata o przyjeździe do nas, dlatego też informujemy o nich już podczas procesu rekrutacji w trakcie rozmowy telefonicznej, otrzymują je Państwo mailem wraz z pierwszą wiadomością podczas procesu rekrutacji. Okresy rozliczeniowe jakie obowiązują w firmie nie są tajemnicą i każda osoba, która decyduje się przyjechać do nas do pracy wie o nich podczas podejmowania decyzji o podjęciu z nami współpracy. Każdy z naszych pracowników ma szansę otrzymać bonus: * No sick or unauthorised absence bonus - jest to bonus, który każdy z naszych pracowników może otrzymać jeśli nie ma w danym okresie rozliczeniowym nieobecności; * Standards of dress and personal culture bonus - ten bonus otrzymuje osoba, która przestrzega naszych zasad dotyczących ubioru w pracy, czystości, oraz która jest kulturalna w stosunku do klientów oraz współpracowników; * Clean vehicle bonus - otrzymuje go osoba, która w pracy prowadzi pojazd firmowy lub prywatny i utrzymuje go w czystości. Zgodnie z naszym regulaminem bonusy otrzymuje każdy z pracowników, który przepracuje cały okres rozliczeniowy minimalnie 35 godzin tygodniowo. Ponadto wyjątek od powyższej zasady stanowią 2 dni urlopu lub zwolnienia lekarskiego przypadające na rozliczany okres rozliczeniowy, w takim przypadku pracownik w dalszym ciągu ma szansę otrzymać w/w bonusy, pod warunkiem spełnienia wymagań dotyczących poszczególnych bonusów. W przypadkach, gdy pracownik otrzyma naganę ustną lub pisemną bonusy nie są doliczane do wypłaty. Są to bardzo sporadyczne przypadki, gdy pracownik nie otrzymuje bonusów. Pragnę jeszcze podsumować, iż w roku na jednego pracownika przypada 1440 funtów w/w bonusów do zdobycia oraz że mamy dostępne inne bonusy do wypłaty, które są szczegółowo opisane w naszym liście powitalnym wysyłanym do Państwa już na początku procesu rekrutacji.Dodatkowo, działamy zgodnie z przepisami prawa pracy w UK oraz jesteśmy w pełni regulowani, dlatego firma nie ma możliwości aby ,,na złość" nie wypłacić Państwa należności.

Monika Nowy wpis
@Obecny pracownik

to prawda. ja tez tam pracowalam w zeszlym roku i wszystko potwierdzam. na pewno wroce, to dobra solidna Agencja

1. Nie wypłacają pensji 2. Obiecują w Polsce stawkę 9.00 funtów za godzinę a przyjeżdżasz na miejsce i dają Ci kontrakt na 8.00 za godzinę. 3. Pani Katarzyna, która rekrutuje nie zarządza już firmą więc jest problem z załatwieniem jakiejkolwiek sprawy 4. Albo pracujesz po 16,17 godzin dziennie albo 2,3 jak jesteś potrzebny to masz pracę jak nie to nikt o Tobie nie pamięta 5. Umieszczają Cię w mieszkaniu, w którym wszystko jest popsute( pralka, boiler) naprawią po dwóch tygodniach nalegań a potem zabiorą Ci z pensji. Wszytko odliczają sobie z Twojej pensji. 6. Jeżeli próbujesz się od nich usamodzielnić to utrudnią Ci jak mogą plus straszą, że cytat "nasrają Ci w papierach" 7. Przez pół roku przewinęło się przez firmę ponad 30 osób 8. Znana agencja pracy w Polsce zerwała z nimi współpracę z powyższych powodów 9. Usuwają negatywne komentarze na Facebook 10. Będą was zachęcać i obiecywać złote góry a potem zostawią samych sobie. 11. Niechętnie dają jeden dzień wolny.

VIOLA

WSZYSTKO SIE ZGADZA

@VIOLA

Dziękujemy za wyrażenie swojej opinii, chcielibyśmy sprostować podane informacje. 1) Przez 5 lat funkcjonowania firmy La vie en Rose Home Care Ltd nigdy nie wpłynęła do nas oficjalna skarga związana z nieuregulowanym wynagrodzeniem. Oczywiście pracujemy na różnych programach rozliczających dlatego jeżeli pracownik ma wątpliwości zawsze służymy pomocą i staramy się rozwiązać problem na korzyść pracownika. 2) Obowiązujące stawki są podane na naszej stronie rekrutacyjnej ( www.lavieenrose.com.pl ), w ofercie każdej agencji pracy, z którą współpracujemy, w liście powitalnym, który otrzymuje każdy kandydat i od niedawna również na profilu gowork.pl. 3) Pani Katarzyna d'Orgee jest właścicielem La vie en Rose Home Care Ltd. Struktura firmy jest stworzona w taki sposób, aby każdy pracownik mógł otrzymywać wsparcie u odpowiednio przygotowanej do tego osoby, jeżeli takowej nie uzyska istnieje możliwość umówienia spotkania z właścicielem. 4) Podstawowy kontrakt obejmuje 40 godzin pracy w tygodniu. Istnieje możliwość pracy w mniejszym oraz większym wymiarze godzin. W zależności od chęci pracownika. Obejmujemy opieką osoby chore i starsze, ponieważ nie możemy przewidzieć ich stanu zdrowia godziny mogą być elastyczne. Staramy się by wahania godzinowe nie były większe niż +/- 5 godzin w tygodniu. 5) Firma nie świadczy usług mieszkaniowych jednak ze względu na ogromne zapotrzebowanie ze strony pracowników nawiązaliśmy współpracę w zakresie wynajmu mieszkań z firma zewnętrzną i udostępnimy je swoim pracownikom. Firma nie czerpie korzyści finansowych z udostępniania miejsca mieszkaniowego. Koszt zamieszkania jest regulowany przez wynajmującego i firma nie ma na to wpływu. 6) Przy wynajmie mieszkania w UK firma wynajmująca zawsze wysyła zapytanie do pracodawcy. Pytanie obejmuje referencje oraz potwierdzenie danych. Od początku działalności firma wystawiła wszystkim pracownikom pozytywne referencje. Niestety raz mieliśmy przypadek poświadczenia nieprawdy w danych osobowych co nie może być akceptowane. 7) Wymagamy znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, prawa jazdy kat. B oraz empatii. Oferujemy uczciwe podejście do pracownika i wysokie wynagrodzenie. Jednocześnie rozumiemy, że podejmują się tej pracy osoby bez doświadczenia w styczności z ludzkim cierpieniem. Dlatego oferujemy pełny zakres szkoleń. Zdajemy sobie również sprawę, że niektóre osoby możne to przerosnąć. Bardzo dobrze to rozumiemy. 8) Musimy zaprzeczyć. Taka sytuacja nie miała miejsca. Posiadamy bardzo dobre stosunki z firmami, z którymi współpracujemy. Oferujemy uczciwość i tego samego oczekujemy. 9) Nie usuwamy komentarzy, jesteśmy otwarci na opinie. Jeżeli komentarz był usunięty to tylko przez administratora w momencie, kiedy doszło do złamania przepisów danego portalu. 10) Zmiana warunków jest zawsze na korzyść pracownika. 11) Godziny pracy są regulowana w zależności od chęci pracownika. Każdy pracownik ma minimum 1 dzień wolnego w tygodniu. Są osoby, które posiadają 2, 3 a nawet 4 dni wolne w tygodniu. NASZA KONKLUZJA - OSOBY UCZCIWE, ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA ANGIELSKIEGO W STOPNIU KOMUNIKATYWNYM, Z PRAWEM JAZDY, EMPATIA SZYBKO U NAS AWANSUJĄ I SA W TEJ FIRMIE OD POCZĄTKU. Pozdrawiamy, zespół La vie en Rose Home Care Ltd.

KowalskI
@La vie en Rose Personal Care

W punkcie 4 jest nieprawda firma zmienia kontrakty na 0 godzin czyli umowy sieciowe i to jest oszustwo

Kowalska
@KowalskI

Proponuję zaczerpnąć informacji na temat kontraktu zero hours ze strony rządowej, a nie z forum np. londynek. Na takim kontrakcie zatrudnia się opiekunów ze względu na to że osoby starsze są w różnej kondycji fizycznej i przypuszczam, że gdy pacjent którym się opiekujesz umrze, ciężko jest z godziny na godzinę zorganizować w wolne miejsce kolejnego pacjenta. Dodatkowo przy takim kontrakcie obowiązkowe jest odprowadzanie wszystkich składek, urlopy są płatne, a pracownik zachowuje wszystkie prawa dotyczące pracowników. Czy w takim razie jest to umowa śmieciowa? No chyba nie. Umowy śmieciowe są w Polsce, w UK nie ma czegoś takiego, chyba że ktoś pracuje na czarno bez umowy.

@VIOLA

WSZYSTKO SIĘ ZGADZA

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w La vie en Rose Personal Care? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Jak długo trwa proces awansu w La vie en Rose Personal Care?

Całe zycie,Oj ludzie ,ludzie wasza naiwnosc jest rozbrajająca.

Marzena

Witam, poniżej w komentarzu czytałam, że w La vie en Rose Personal Care istnieje opcja porozumienia się co do grafiku pracy. Zastanawiam się więc czy firma preferuje zatrudnianie pracowników na pełen etat czy może jest też szansa pracy na 3/4 lub pół etatu? Ktoś wie?

@Marzena

OJ, bedziesz ty miała grafik pracy taki jak ci pasuje,Jedz to zobaczysz,

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie La vie en Rose Personal Care?

La vie en Rose pracuje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zajmujemy się opieką osób starszych bazując na różnego rodzaju pakietach zależnych od potrzeb naszych klientów. Minimalna długość wizyt trwa 30 minut, dysponujemy również pakietami kilkugodzinnymi, całonocnymi, a nawet 24-godzinnymi. Z uwagi na ogromną różnorodność potrzeb naszych klientów jesteśmy w stanie zapewnić plan pracy dostosowany do oczekiwań, umiejętności i możliwości każdego z naszych pracowników. Na podstawie obserwacji podczas okresu szkoleniowego oraz początkowego okresu Państwa pracy, wspólnie jesteśmy w stanie opracować oraz zindywidualizować Państwa grafik pracy, który jest dostosowywany do Państwa oczekiwań oraz zdobytych umiejętności. Większość naszych pracowników preferuje system pracy 6 dni pracujących i 1 dzień wolny w tygodniu.

Edi

Do pracy w La Vie en Rose przyjechałem po raz pierwszy w zeszłym roku na wakacje(3 miesiące) , pierwsze pozytywne zaskoczenie czekało mnie już po przyjeździe do firmy - fajne mieszkanie służbowe w bardzo rozsądnej cenie. Praca była bardzo intensywna lecz dla mnie to duża zaleta ponieważ przyjechałem tylko na okres wakacji (jestem studentem) i chciałem "wyrobić jak najwięcej godzin". Szkolenie ,które otrzymałem i "shadowing" (obserwowanie doświadczonego opiekuna w czasie pracy) przygotowało mnie na wszystko co spotkało mnie w czasie pracy z pacjentami i pozwoliło poczuć sie pewnie już od pierwszego dnia pracy. Zadowolony z tego wyjazdu przyjechałem ponownie na ferie zimowe i na wakacje 2020 - z tych wyjazdów również jestem bardzo zadowolony. Praca wymaga bardzo dużej dyscypliny, przestrzegania procedur postępowania z pacjentem i bezwzględnej punktualności ale jeżeli się tego pilnuje to można się tam doskonale odnaleźć i zarobić dużo lepiej niż w konkurencyjnych firmach.

Nowa

Jade z PL na'kontrakt'. Napiszę co mnie zastało.

@Nowa

No i co Cie zastało, coś nic nie piszesz zwłaszcza o tym kontrakcie.To jest ciekawe.Napisz coś

Czy firma La vie en Rose Personal Care w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Dzień dobry, aby w pełni odpowiedzieć na Państwa pytanie pozwolę sobie na bardziej szczegółowe wyjaśnienie procesu szkoleniowego każdego nowego członka naszego zespołu. W La vie en Rose prowadzimy szkolenia pracowników od podstaw, dlatego też nie wymagamy aby osoby, które zatrudniamy posiadały doświadczenie w zawodzie. Po przyjeździe biorą Państwo udział w Induction, które trwa około trzech dni i prowadzi je Care Manager. Induction obejmuje 5 modułów szkoleniowych (po 4 tematy w module), dzięki którym poznają Państwo zawód opiekuna osób starszych od podstaw, a także przepisy regulujące opiekę nad osobami starszymi. Po pozytywnym ukończeniu Induction do Państwa pierwszej wypłaty doliczamy £100.00 w ramach wynagrodzenia za czas spędzony na szkoleniu. Kolejnym etapem szkoleń są treningi online poprzez które zdobywają Państwo wiedzę z poszczególnych działów i zagadnień opieki, są one zatwierdzone przez British Accreditaion Council (BAC). Po ukończeniu w/w treningów przystępują Państwo do szkolenia praktycznego, które nazywamy shadowingiem. Shadowing polega na obserwowaniu w trakcie codziennej pracy doświadczonego członka naszego zespołu i jest to w sumie około 30 godzin, za które otrzymują Państwo wynagrodzenie odpowiadające minimalnej stawce krajowej na godzinę. Po ukończeniu wszystkich powyższych szkoleń i treningów, przydzielamy Państwu The Care Certificate 15 Standards aby pogłębić Państwa wiedzę z poszczególnych zagadnień związanych z opieką osób starszych. Dodatkowo w biurze organizujemy szkolenia z pielęgniarką posiadającą czynne prawo do wykonywania zawodu w Wielkiej Brytanii. Koszt wszystkich treningów i szkoleń ponosi firma, jedynym warunkiem jest przepracowanie minimum 6 miesięcy w La vie en Rose. W przypadku gdyby nie przepracowali Państwo w/w okresu, firma zastrzega sobie prawo do obciążenia Państwa symboliczną kwotą £300.00 (koszt treningów i szkoleń na dzień 14.09.2020).

Bonnie

Firma La vie en Rose w absolutny sposób zasługuje na bardzo dobrą ocenę. Swoją opinię piszę na podstawie własnych doświadczeń. Chcę podkreślić, ze każdy kto chce pracować w zawodzie opiekuna osób starszych i chorych, zatrutrudniajac sie w tej Firmie znajdzie możliwości wysokiego wynagrodzenia. Godziny pracy oraz ich ilość jest dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego z osobna pracownika. Wynagrodzenia za pracę nigdy nie były wypłacane z opóźnieniem. Firma prowadzi działalność zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa , wiec kazdy pracownik otoczony jest pełną ochroną formalno prawną. Firma zapewnia szkolenia z zakresu Personal Care.Kazdy z osobna z kadry menedżerskiej ma swoj okreslony zakres zadań co bardzo ułatwia pracownikowi otrzymywać konkretne instrukcje oraz odpowiedzi na pytania służbowe chociaz niejednokrotnie nie tylko służbowe. Pracownicy moga liczyc na absolutne wsparcie całego Zespołu Zarządzającego. Muszę podkreślić, ze wiele osob wielokrotnie powraca do pracy właśnie do tej Firmy , a ludzie którzy zatrudnili sie w tej Firmie i pracują tuta przez caly czas j od kilku juz lat to ludzie bardzo pracowici, kolezenscy, lojalni wobec calej Firmy, wykonują swoje obowiązki z pełną odpowiedzialnością, sa wsparciem dla swoich podopiecznych, służąc im sprawną pomocą. Mając na względzie powyższe, wszystkim którzy w inny sposób postrzegają codzienność pracy w tego rodzaju zawodzie oraz współtworzenie wzajemnych dobrach, kolezenskich relacji, moze byc trudno zaangażować sie w pracy oraz zaadoptowac sie w tym srodowisku. Stąd być może niektóre opinie sa nieprawdziwe i tym.samym.krzywdzące Firmę. Bardzo dziękuję wszystkim moim kolegom z Firmy La vie en Rose. :) Bonnie.

@Bonnie

AKURAT -HA, HA,HA

Mateusz

A nie widzę informacji jak jest ze stażami w tej firmie?

@Mateusz

Miło nam poinformować, że w 2019 roku uruchomiliśmy autorski program ,,Wakacyjne Doskonalenie w Zawodzie Opiekun Osób Starszych". Program jest skierowany do uczniów oraz absolwentów szkół zawodowych o profilach związanych z opieką i studentów kierunków pokrewnych. Podczas doskonalenia w zawodzie szkolimy Państwa od podstaw: - zaczynając od szkolenia wprowadzającego do zawodu opiekuna, regulacji wewnętrznych firmy oraz regulacji prawnych (Induction), - zapisujemy Państwa treningi akredytowane przez British Accreditation Council (BAC), - organizujemy treningi z pielęgniarką posiadającą prawo do wykonywania zawodu w Wielkiej Brytanii. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w szkoleniu od postaw wiemy, że treningi teoretyczne muszą iść w parze z treningami praktycznymi, dlatego tak jak w przypadku każdego nowego członka naszego zespołu odbywają Państwo około 30 godzin shadowingu. Shadowing polega na obserwowaniu pracy Opiekuna Osób Starszych podczas wizyt u naszych Pacjentów, dzięki czemu łatwiej jest zapamiętać prawidłowe wykonywanie poszczególnych czynności, a także sprawia to że płynniej przechodzą Państwo z teorii do praktyki. Co więcej, zdajemy sobie sprawę z tego że okres wakacyjny jest dla Państwa często jedyną szansą na zarobienie pieniędzy w trakcie nauki, dlatego wakacyjny program jest odpłatny, dzięki temu jest to świetna możliwość połączenia przyjemnego z pożytecznym. Nasz autorski program doskonalenia jest rozbudowany dlatego też zachęcamy do kontaktowania się z nami aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje w tym temacie, również chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Niestety z przykrością informujemy, że z uwagi na pandemię aby nie narażać i zabezpieczyć Pacjentów, nasz cały zespół oraz Państwa podjęliśmy decyzję aby w tym roku w okresie letnim nie organizować praktyk, staży oraz doskonalenia w zawodzie. Aby w przyszłości uzyskać informacje na temat dostępności miejsc oraz zapoznać się ze szczegółami dotyczącymi staży, praktyk i doskonalenia w zawodzie zachęcamy aplikowania za pośrednictwem naszej strony internetowej https://www.lavieenrose.com.pl/rekrutacja lub na adres email rekrutacja@lavieenrose.com.pl, prosimy o zaznaczenie w wiadomości, że są Państwo zainteresowani jedną z powyższych form pracy/szkolenia.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie La vie en Rose Personal Care?

Z uwagi na fakt, iż zajmuję się umowami w firmie La vie en Rose poproszono mnie o udzielenie informacji na temat kontraktów. Zatrudniamy Państwa na umowę na czas nieokreślony. Ponieważ jest to specyficzna branża oferujemy kontrakt na zero godzin, pozwala on elastycznie dostosowywać ilość godzin pracy do aktualnych potrzeb naszych pracowników, czyli zapewniamy Państwu taką ilość godzin, jaką chcą Państwo pracować. Nasi pracownicy są chronieni przez przepisy prawa pracy, dzięki czemu zyskują wszystkie wynikające z tego tytułu uprawnienia. Odprowadzamy wszystkie składki, tj. podatek i National Insurance. Ponadto istnieje możliwość odprowadzania dodatkowej i dobrowolnej składki emerytalnej. Warto wspomnieć, że sukcesywnie wypracowują Państwo uprawnienie do płatnego urlopu, przykładowo osoba która pracuje 40 godzin tygodniowo (pełny etat) uzyskuje w każdym miesiącu 2,3 dnia płatnego urlopu zgodnie ze standardami prawa pracy w UK. Podsumowując, zatrudnienie w firmie La vie en Rose jest w pełni legalne.

annadenver

Dodaję moją opinię o La vie en Rose Personal Care. Pracowałam dla wielu firm tego typu w USA, Niemczech i właśnie dla La vie en rose. Jestem pełna podziwu i szacunku dla właścicielki Pani Kasi i jej zespołu za uczciwe traktowanie zatrudnionych osób. Pracowałam jedynie 5 tygodni w systemie Live in i w tym czasie miałam stały kontakt z menadżerami w razie problemów. Nie dostałam nowej oferty, ponieważ firma jest nastawiona na prace w systemie community. Jakkolwiek jeżeli pojawi się oferta dla mnie to natychmiast jadę. Na zakończenie dostałam wynagrodzenie "amerykańskie". La vie en rose jest najuczciwszą firmą na rynku opieki nad starszymi, porównując z agencjami, które zatrudniają na zasadzie oddelegowania, gdzie opiekunce wylicza się 33 godziny pracy tygodniowo i płaci stawki polskie. Wiadomo że opiekunka mieszka w domu podopiecznej i jest "na wezwanie" przez 24/7. Zyć nie umierać właścicielowi tego biznesu. Serdecznie pozdrawiam Panią Kasię i cały zespół, a szczególnie menagerów Małgosię Pawlak i Tomka Nowakowskiego. Powodzenia kochani :) Anna P.

@annadenver

Bardzo miło jest czytać takie właśnie opinie. Zawarłaś w swojej wypowiedzi wiele szczegółów o pracy w La vie en Rose Personal Care, ale miałabym jeszcze jedno pytanie do Ciebie. Powiedz mi mianowicie, czy firma zapewnia pracownikom ubezpieczenie?

Annadenver
@Marzena

Tak, firma opłaca ubezpieczenie. Zatrudnia księgową oraz prawnika, z którymi zawsze można porozmawiać. Powodzenia Marzenko :)

@Annadenver

Dzięki wielkie za odpowiedź. Wiele się od Ciebie dowiedziałam na temat pracy w La vie en Rose, ale nadal mam pewne wątpliwości. Powiedz mi, czy firma zapewnia przed podjęciem pracy jakieś szkolenie przygotowujące do podjęcia właściwych obowiązków?

Obecny pracownik
@Marzena

Tak, szkolą od podstaw. Miałam induction, na którym Pani menadżer opowiedziała opiece w UK, później zostałam wysłana na shadowing i przyglądałam się jak pracują doświadczeni pracownicy. Musiałam zrobić treningi internetowe, od czasu do czasu organizują treningi z pielęgniarką. Dostajemy też do zrobienia zadania, tj. 15 Standards. Kto chce może zapisać się na NVQ.

Czy La vie en Rose Personal Care oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Kowalska

Każdy dostaje umowę na czas nieokreślony, zatrudnienie jest legalne i odprowadzane są wszystkie składki.

KOWALSKA

Witam.. Mam dziwne doświadczenie z tą firmą Przyjechałam z Polski,nikt nie odebrał telefonu, siedziałam najpierw pod biurem a potem poszłam pod niedaleko usytuowaną restaurację, po jakimś czasie przewieziono mnie do mieszkania... Drzwi na kod od strony schodów- no całe szczęście,został ten kod zmieniony Spię a tu alarm wyje - proste ktoś chciał wejść do środka... w jakim celu? Ano już zostawiam Wam - co myślicie??? w Jakim celu>>> Ta osoba bardzo krzyczała,że nie została o zmianie poinformowana .. Na szczęście - kuzynka zatelefonowała że zmienniczka chora .. Oddaliłam się z firmy ... strach,i panika zwyciężyła... Uważam,że taka sytuacja nie powinna mieć miejsca- jedziemy do pracy mamy zaufanie do pracodawców mamy czuć się bezpiecznie Uważam,że należy mi się zwrot poniesinych kosztów Tysia nikt na ulicy nie podniesie, a rekompensata za czas stracony i a i hoorrroor bez TV sie należą Z wyrazami szacunku .. Naiwna ? czy Głuptas który zaufał i chciał pracować? To już sprawa do dyskusjin ..

Ananimowo

Chce poinformować nowe osoby , które ewentualnie bedą chciały zatrudnić sie w tej firmie, ze jeżeli bedą starać sie dobrze pracować , być uczciwymi i lojalnymi wobec pacjentów , kolegów , z którymi przyjdzie mi współpracować i wobec firmy , to napewno bedą zadowoleni z pracy w tej firmie . Dużo osób zatrudnia sie i zaraz po krótkim czasie odchodzi , ale spowodowane jest to tym , iż osobom tym w sposób realny nie zależy na pracy , nie wykazują zainteresowania należytym wykonywaniem swoich obowiązków i wobec pacjentów rownież sa mało empatyczne . Przepracowałam w tej firmie ponad rok i wiem , ze w stosunku do sumiennych pracowników szefostwo jest bardzo Ok . Nigdy nie było opóźnienia z wypłata , bonusy tez sa regularnie wypłacane , można dogadać sie co do ilości godzin i można zarobić ... tylko trzeba pracować , zreszta jak w u większości pracodawców . Tak wiec nie słuchać negatywnych opinii , bo to najczęściej opinie osób , które nie zamierzały normalnie i uczciwie pracować . Dowodem na moje słowa jest fakt , ze wiele zatrudnionych osób w tej firmie , po zakończeniu zatrudnienia za jakiś czas znów powracają i to wielokrotnie . Pozdrawiam.

@Ananimowo

Bardzo dokładnie opisałaś specyfikę pracy w La vie en Rose Personal Care. Chcę Ci za to serdecznie podziękować, ponieważ właśnie takich informacji potrzebowałam. Napisałaś, iż w stosunku do sumiennych pracowników Szefostwo jest w porządku. A czy tacy sumienni pracownicy są w jakiś specjalny sposób dodatkowo wynagradzani? Chodzi mi o premie, itp.

Guy

Czy rzeczywiście pracodawca obiecuje inną stawkę niż ta, która finalnie jest zapisana na umowie? Wypłata jest przelewana na czas czy występują opóźnienia?

Ściągają ludzi z Polski. Obiecują 9 funtów na godzinę, potem płacą 7 funtów. Nie potrafią planować pracy. Każą pracować więcej niż 10 godzin dziennie nie zosawiając miejsca na przerwę, odpoczynek. (usunięte przez administratora) Jak poprosisz o wymianę to dadzą CI inny ale wszystko odliczją z pensji. Zrezygnowałam z pracy(usunięte przez administratora)

KowalskI

Całkowita prawda i do tego jeszcze kontrakt na 0 godzin czyli umowy smieciowe

Pracoholik

Firma La vie en Rose jest przyjazna i uczciwa, daje szanse osobą rozpoczynającą swoją karierę w UK ale również pewne i stabilne miejsce pracy dla osób z doświadczeniem na rynku angielskim. Sam szukałem dobrze płatnej i nie wymagających wygórowanych kwalifikacji pracy, tak też trafiłem do LVER po początkowej trudnej aklimatyzacji w samym zawodzie i kraju, zostałem wytrenowany (co zmniejszyło strach przed samym kontaktem z klientem), doradzono mi gdzie i jak załatwiać część urzędowych problemów z którymi wcześniej nie miałem styczności (NIN, konto w banku itp.). Na dzień dzisiejszy w zawodzie czuje że jestem naprawdę bardzo dobry, mam własne mieszkanie, własny samochód, dobrą historię kredytową więc powodzi mi się nie najgorzej. Rozumiem negatywne opinie ze względu na to że firma zatrudnia dużo osób które przychodzą i odchodzą z niewiadomych przyczyn oczywiście na końcu oskarżając firmę, ale Ci którzy zostają są naprawdę w porządku i przypuszczam że są tak zadowoleni jak ja. Polecam! Moje sugestie dla La vie en Rose Personal Care: Nie poddawajcie się! Lubię atmosferę w La vie en Rose Personal Care za: Moje dochody

Danuta
@Pracoholik

Napisałeś, że zostałeś "wytrenowany", co konkretnie masz na myśli? Czy chodzi Ci o szkolenie wdrażające w obowiązki? Czym dokładnie się w firmie La vie en Rose Personal Care zajmujesz? Napisałeś, że najbardziej jesteś zadowolony z zarobków, a czy dostrzegasz też inne pozytywy? Czy firma oferuje jakieś benefity pozapłacowe, bądź możliwość rozwoju zawodowego?

@Danuta

Witamy, Zauważyliśmy że nie otrzymała Pani odpowiedzi na pytanie a pojawia się ono dość często, dlatego wychodząc na przeciw zainteresowanym naszą ofertom zaktualizowaliśmy zakładkę "Benefity" oraz "Oferta Pracy". Mamy nadzieję że znajdzie tam Pani odpowiedz. Pozdrawiamy, zespół La vie en Rose Home Care Ltd.

Zostaw merytoryczną opinię o La vie en Rose Personal Care - Tewkesbury

• Jak się pracuje w La vie en Rose Personal Care?

Zobacz opinie na temat firmy La vie en Rose Personal Care tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w La vie en Rose Personal Care?

La vie en Rose Personal Care